Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POKAZCIE

ocenmy kto najladniejszy na kafe

Polecane posty

Zauwaz ze ktos moze nie byc zbyt urodziwy jak np.moj znajomy ale ma takie zeby ze ja nie moge sie na nie napatrzec mam swira na tym punkcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie i co wklei ten ziom tu fotke z ładnym usmiechem i napiszesz ale przystojy facet (majac na uwadze tylko jego białe tryby) mimo ze ma cały ryj w syfach strita i rude kudły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielak- hmmm nie dosc ze przecietny to ostatnie posty upewniaja mnie zes prymityw to byl mily topik a dzieki tobie przestaje być milo moj czas na tym topiku dobiegl konca 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede pisala o wadach bo to jest bez sensu.....Ten topik moze i mial na celu krytyke i ocene wygladu ale zrobil sie najmilszym i najkulturalniejszym i niech tak zostanie......Jeszcze raz sie powtorze ze przynajmniej ja nie chce tu zadnej oceny zdjec....tylko leiej sie z kims gada jak sie wie jak ta osoba wyglada.A to ze sobie napiszemy troche milych textow to chyba dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
omg ale co zrobiłem nie tak. to ze nie lize wszystkim doopy piszac jakie to wszystkie sa ładne to juz jestem fee. nie moge mic swego zdania ??? luczy sie tylko owczy ped??? podoba sie ci ma sie podobac i mi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz my wad wypisywac nie bedziemy kazdej z osob bo to by troche trwalo a nie o to tu chodzi.A ty dlaczego nie wypiszesz choc kilku osob wraz z soba kto ladny a kto pasztet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie kazdy moze miec swoje zdanie i niech je ma!ale po co pisac ty jestes taki ty taka i wytykac sobie to co moze nam sie nie podoba.Moze za to komus innemu podoba sie zajebiscie ? ja nie chce i nie bede robic z siebie znawczynie piekna czy jakiegos jurora ,pisze co i kto mi sie podoba i mozwie po raz ktorys....topik ten jest fajny bo sie tu zanamy nie tylko z nickow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłbym to jak bym miał w jednej odpowiediz wszystkie liniki do zdjec, teraz niechce mi sie szukac kt o gdzie jest i jak wyglada. ogladałem lukałem i sie usmiechałem jak to pisałyscie ale ty ładna dziewczynaka, no i nie pozostajac dłuzna nastepna słodziła nastepnej i zorbiło sie bardzo słodziutko. same modeli w topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok jasna sprawa zabtrakło przecinka po "nie" :) sa ładne laski bez 2 zdan , ale i sa oblesne babska. nie chce niekogo wyruzniac alnie nikomu ublizac piszac kogo widze w czarnych barwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrUzniac
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka spisz juz? :-( My sie zielak nie rozumiemy.....chodzi mi o to ze moze ten tpik mial na celu ocene zdjec,ale zrobil sie calkiem inny...dodajemy fotki zeby sie zobaczyc a nie piszemy :ocen mnie,ladna jestem ? :-0 to juz wolna wola kazdego czy ma zamiar zajac sie fajnym tematem i gadka czy bedzie studiowal foty i pisal wypad bo masz np krzywe zeby .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz zielniak to jak znajdziesz czas to zbierz wszystkie linki do kupy i posereguj na piekne i pasztety jak ty sie uwazasz za znawce piekna to tak zrob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza jasna sprawa, rozmow sie kreci ktos wkleja fotke a nastepny pisze z GRZECZNOSCI ładna laska jestes i na tym temat urody sie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gejsza nie poprawiaj sie, kazdy wie ocb, ja rtam nie wnikam w cudze błedy, a jak zdanie nie ma sensu to cza pokombinowac z przecinkami, których tez czasem nie stawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie boj sie ze ktos cie zjedzie ze to zrobiles. Gejsza ja nie spie i widzisz ile zadymy wyszlo jak dodatkowe zdjecia doszly a tak milo bylo ale coz Zielniak jest szczery ale nie do konca bo mooze napisac wprost co mysli o danej osobie a nie pisze ogolnikowo:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra :-) koniec tego! nie klocimy sie zamykamy temat .Amen.Porozmawiajmy o sexie na rozladowanie :D ja jeszcze ide zapalic szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Gejsza ty zapal a ja ide po koktail witaminowy:D O o seksie pogadamy fajno fajno odpowiednia godzina na te tematy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom pisze ze to obłudne i grzecznosciowe pisanie do kazdego ze jest ładny. skoro tak jest to czemu ci ładni nie maja np. partnerów albo powodzienia u płci przeciwnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co wyszlo na twoje wcale nie wyszlo bo ty tez szczerze nie piszesz co myslisz na temat wszystkich fotek wiec nie oczekuj tego od innych no:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh no i twoja wona wola skarbie ze skreslasz takie panny...:D ja tam lubie zapalic i jak dotad nikt mnie z tego powodu nie skreslil i zyje :P Jak bym miala skreslac po nalogach to bym zadnego faceta nie miala heh :D Dobra.....to jarek cos wspominal o 2,5 metrowym penisie tylko juz zapomnialam co za zwierz go mial :classic_cool: heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak to widzisz mam wklejac linkii pisac t opaszteto to sliczna niunia ?, strata czasu i nie potrzebne obrazanie ludzi. chodziło mi tylko o to ze to tkaie nieszczere pisac kazdemu kto wrzuci fotke ze jest ładny i cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci tak partnerow nie maja bo moze nie chca miec albo tak sie sparzyli w poprzednich zwiazkach ze wola na razie sobie odpuscic albo po prostu trafiaja sie same swiry czyli niezrownowazeni psycicznie to dlatego a na powodzenie to chyba nikt tu nie nazekal ja przynajmniej nie nazekam ale co z tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×