Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość Kasia_2012
Moge z czystym sumieniem polecić linergistke Pania Karoline z Krakowa...byłam u niej na makijażu permanentnym brwi i oczu, a poleciła mi Ją moja siostra. Makijaż wygląda świetnie. Pani Karolina raczej się nie reklamuje bo nie musi, gdyz osoby bedące u niej same polecają jej klientów. Sama ma zrobiony makijaż który wygląda mega estetycznie i naturalnie. Można wczesniej umówić się na bezpłatną konsultację, same sie przekonacie czy warto. Wszystko fachowo i dokładnie wytłumaczone. W cudnym miejscu i w sterylnych warunkach. Nic nie boli. Świetnie poprawia makijaże spaprane wcześniej- uratowała tyłek dwóm moim koleżanka. Polecam...Starowiślna 4/1 F & B Institute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OlazOpola1957
Ja jestem w Krakowie od 10 lat i robilam już makijaż w wielu miejscach z lepszym lub gorszym rezultatem. Z czystym sumieniem mogę polecić Estetica Studio i Studio Artline to są miejsca gdzie znają się na swojej pracy. Nie chcę nikogo oczerniać więc powiem tylko że nie warto chodzić na makijaż permanentny z kuponami zniżkowymi typu Groupon... prawdopodobnie gorsze barwniki i napewno gorsze podejście do klienta. A co do bólu... Moim zdaniem do wytrzymania - brwi nie bolą tylko drapią, usta bolą momentami mocno momentami słabo natomiast oczy to był dla mnie koszmarrrr... Robilam sobie 4 lata temu i do tej pory nie zrobiłam korekty!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinka-drobinka
Jeśli makijaż permanentny to tylko u Pani Ani Stasz na ulicy Małej. Jest mistrzynią w tym co robi, ma ogromne poczucie piekna, potrafi doradzic makijaz który podkreśli nasza urode a nie nas oszpeci Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI26
A czy ktoś jeszcze robił brwi u Pani Małgorzaty Gajewskiej-Didiuk?? i może się podzielić opinią na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość secyliana
Ja sobie robiłam 4 tyg temu. Trafiłam tam z polecenia ale i tak poczytałam sobie opinie na necie. Jestem bardzo zadowolona wiec szczerze polecem to miejsce. Ta Pani bardzo długo już wykonuje makijaż stały wiec ma doświadczenie. Mnie najbardziej podobało się jej podejście i otwartośc. U mnie miała problem bo się uparłam przy takim głupim kształcie ale cały czas mi tłumaczyła i rysowała inne alternatywy wiec w końcu mnie przekonała i bardzo dobrze. W mojej ocenie jest to wielka specjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saraminka
inesines666 Tak dziś sobie weszłam na forum i czytam sobie o mezoterapii, zabiegach i makijażu permanentnym Muszę zauważyć że piszesz ze zaryzykowałaś bo nikt Ci tego miejsca nie polecał a ja stwierdzam że ty tylko piszesz o ty Dermique. Jestem nowa ale chyba to taka wstrętna reklama tego salonu. Chyba jesteś chodzącym przykładem osoby która miała robione wszystko, taka tyko różnica że chyba teoretycznie a nie praktycznie !!!! Mam nadzieję że już więcej takich wpisów nie będzie bo forum traci na wartości !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka36
Cześć zastanawiam się nad zrobieniem makijażu oczu i brwi w jednym czasie. za tydzień ide na urlop wiec miałabym czas na to. Czy wytrzymam taki długi zabieg? Czy lepiej jest rozłożyć to na dwa osobne zabiegi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syneria
Dziewczyny chce sobie zrobić usta i brwi. Czy usta bardzo bolą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morawicka
Hanka 36 ja miałam robione oczy i usta i bez problemu. Musisz zadzwonić do gabinetu gdzie chcesz sobie zrobić i z nimi porozmawiać jak jest lepiej. Syrenia usta mnie nic nie bolały. Tam gdzie robiłam miała Pani super znieczulenie a nie emle jak w większości gabinetów. Komfort super bez bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacobsena
Ja robiłam sobie w Studio Piękna razem z przyjaciółką. Obie jesteśmy megazadowolone, makijaż się świetnie trzyma i oszczędzamy czas każdego ranka... cudowne uczucie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agucha123
Temat nieco nieaktualny ale jeśli w najbliższym czasie ktoś planuje makijaż pernamentny w KRK to polecam mega profesjonalny salon Dermique. Ceny nie odstraszają, a moje kreski na oczach wyglądają świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula.kosmetoholiczka
Ja byłam w genesis na kapelance na kreskach dolne+górne na raz :) miła obsługa, robiła mi taka malutka czarnulka, nie pamietam imienia, byłam tam juz z pól roku temu i kolorek super sie trzyma, troche bolało na poczatku, ale potem nic juz nie czułam, maja dobre znieczulene bo kolezanka robila w salonie na kalwaryjskiej i sikała z bólu. ja za to relaksik :) - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam sprawdzonego salonu Krk
Dziewczyny byłam w salonie Odrodzenie. Efekt super. Miałam robione brwi i kreski. Jeżeli będzie się wybierać to zapiszcie się na bezpłatna konfutacje. Ja przyszłam z kartką z wypisanymi pytaniami hhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra.p
w Krakowie polecam p.Kamilke Chrobak ze studia Genesis. Najpierw przyjechalam do niej na usta-nic nie bolało! i od razu zdecydowałam się na powieke gorna i dolna. super mi sie wszystko zagoilo w 2 dni, ksztalt, kolor taki jak chcialam. p.Kamilka jest przemila, pelna profeska, jestem strasznie zadowolona, obiecalam ze bede ja polecac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skorzystalam z usług Salonu Odrodzenie i muszę przyznać ze mam prawdopodobnie najpiękniejsze brwi i kreski na świecie :) Ogólne wrażenie: Pani Magorzata świetna kobieta z wiedza i umiejętnościami Bardzo dużo czasu przeznaczyła na wywiad i konsultacje w celu ustalenia kształtu i metody. Przy zabiegu miałam pełna kontrole tego co było wykonywane i wszystko było konsultowane ze mną co bardzo mi sie spodobało, ponieważ sie balam (z opowieści koleżanek ktore wczesniej wykonaly ten zabieg) ze przyszły i zobaczymy sie po zabiegu. Czasem było to traumatyczne przeżycie. Pozdrawiam Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PERFECT FACE
Witam! od jutra ruszam z małą promocją na kreski górne i dolne - zapraszam na moją stronę, na której można obejrzeć moje prace. www.makijazpermanentnykrakow.com lub PERFECT FACE KRAKÓW zapraszam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z permanentnego
Witam, polecam Panią u której sama wykonywałam makijaż permanentny. Jestem bardzo zadowolona, zabieg był szybki , sprawnie wykonany i prawie bezbolesny. Jakby ktoś był zainteresowany podaje nr.530-530-256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo polecam gabinet Dream-factory. Mają oni szeroki zakres usług, bardzo korzystne ceny i na prawdę znają się na rzeczy :) Polecam serdecznie http://dream-factory.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówka123
makijaż tylko u Pani Ani Stasz na ulicy Małej. Jest najlepsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona z permanentnego
Ja osobiście polecam Panią, która zrobiła mi przepiękne brwi. Zabieg był szybki, bezbolesny i w miłej atmosferze. Gorąco polecam podaję namiary 530-530-256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona55
Dziewczyny polecam STUDIO ARTLINE, mam zrobiony kontur ust z wypełnieniem, efekt jest świetny, usta zyskały nie tylko kolor ale i objętość. Miejsce bardzo przyjemne, profesjonalna obsługa i w promocji zrobiłam zabieg za 500zl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect Face
Z okazji 10 lecia pracy jako linergistka teraz - 10% na wszystkie zabiegi.Zapraszam do galerii zdjęć na stronę www.makijazpermanentnykrakow.com lub PERFECT FACE KRAKÓW Pozdrawiam i zapraszam Ola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze wszystkich stron internetowych, prace Studia Shee najbardziej mi się podobały, ale po opiniach na forum bałam się. Jednak zgłosiłam się na konsultację. I co się okazał..Salon nie należy już do Pani G. Chmieli, ale do młodej dziewczyny - Marty Pawlik, która kupiła go od poprzeddniej właścicielki. Mało tego. Do tej pory pracowała w Toruniu w centrum Szkoleniowym, gdzie kształciła osoby zajmujące się makijażem permanentnym na całą Polskę. I do tego taka skromna osoba!! No i zrobiłam usta..są piękne!! nawet nie spodziewałam się, że efekt tak mi się bedzie podobał...do tego jeszcze miałąm darmowy makijaż kolorowy, bo to jest wielka pasja Pani Marty.. Polecam gorąco ten salon. Zabieg był dla mnie spełnieniem mojego marzenia. D.M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta41
Wykonywałam makijaż permanentny brwi muszę powiedzieć, że wcale tak bardzo nie bolało jestem zadowolona z efektów, korektę również wykonałam. Pani kosmetolog dokładnie wytłumaczyła jak będzie wyglądał zabieg kiedy zrobić korektę oraz jak należy postępować po zabiegu. Zabieg wykonałam w Krakowie na ulicy Sławkowskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Synka
Ja robiłam kreski i brwi w Salonie Odrodzenie. Mega efekt i super wykonanie. Super kobieta mi go wykonywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1166
Ja 26-11-2013 byłam na makijażu-brwi w Studiu Genesis , jestem mega zadowolona.Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studio Genesis i Pani Kamila. Naprawdę polecam! Dziewczyna ma pewną rękę i naprawdę zjawiskowo wykonuje swoją pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes2289
Studio Shee jest w Krakowie najlepsze. Przejrzałam tysiące stron z krakowskim makijażem permanentnym i ta galeria zdjęć po prostu jest najpiękniejsza. Mało tego, większość salonów nawet nie ma swojej galerii (!!!!), to jak tu zobaczyć prace i się zdecydować, albo nie daj Bożę, kosmetyczka, która przyjeżdza do domu klientki i robi w mało sterylnych warunkach. Masakra. Zdecydowałam się na studio Shee, które nie tylko wzbudziło moje zaufanie, ale i podchodzi do sprawy w pełni profesjonalnie. A właścicielka - pani M. Pawlik zajmuje się tylko makijażem permanentnym, a nie jeszcze dodatkowo kosmetyka, czy paznokcie i widać, że kocha swoją pracę. Polecam dziewczyny ten salon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również polecam Shee Studio. Czułam się bezpiecznie i profesjonalnie obsłużona, a moje usta znacznie poprawiły moją urodę. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×