Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość yna1234
Certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie zajęła się mną doskonale. Najlepszy sprzet i barwniki dłuższy efekt i lepszy. Usta 1000zł, brwi 1000zł to naprawde niewiel jak za taką jakość wykonania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaHhalina
Wiem, że wątek dotyczy makijażu permanentnego w Krakowie, ale ja z mamą swoje brwi i usta robiłyśmy w Rzeszowie w salonie Zoe. Ładnie, dokładnie, estetycznie i z wyczuciem, ceny troszkę niższe niż w Krakowie, wiem że może dojazd może zniechęcić, ale autostradą jedzie się szybko i przyjemnie. Ciocia z Rzeszowa poleciła nam ten salon, sama korzysta z ich usług i jest bardzo zadowolona, my z resztą też;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziax6
Ja polecam klinike Bonadea w Krakowie ;) Brwi robila mi certyfikowana linegistka z duzym doswiadczeniem. Moje kolezanki mi ja polecily. Świetny sprzet i barwniki. Za brwi dalam 1000zl (usta sa w tej samej cenie). Wiecej informacji znajdziecie na ich stronie http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirelaKamil
Witam. Ja robiłam sobie makijaż permanentny brwi. Jestem bardzo zadowolona,na prawdę bardzo dokładnie i fachowo zrobione. Ładnie to wygląda. Przede wszystkim klinika na 5+ Certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie - Najlepszy sprzet i barwniki dłuższy efekt i lepszy. (To najważniejsze) A ceny? Na prawdę nie są wysokie: - usta 1000zł - brwi 1000zł Można więcej poczytać sobie o zabiegu i o klinice na stronie: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/makijaz-permanentny/ Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala Alinka
A ja polecam zabieg makijażu pernamentnego w klinice Bonadea, Kraków. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Zabieg wykonuje certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie - profesjonalizm w każdym calu. Posiadają tam najlepszy sprzet i barwniki co zapewnia nam lepszy i dłuższy efekt. Cena ust to 1000zł zaś brwi również 1000zł. Efekt przerósł moje oczekiwania, wszystko wygląda bardzo naturalnie. Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam studia Trio Rynek Kleparski 17 obsługa fatalna na stronce widać że makijaż wygląda nieźle ale jeśli chodzi o zwracanie się do klientów brak taktu, pani emocjonalna niedojrzała. Typ myślenia to mój salon i ja tu żądze. A jak ci się nie podoba to nie pytaj tylko zmiataj, dosłownie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiusia
Polecam zabieg w klinice Bona dea w Krakowie Najlepszy sprzęt i barwniki , cena przyzwoita i podejście do klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kindijulia
http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/kosmetologia-i-fryzjer/makijaz-permanentny/ ja pełen makijaż permanentny robiłam tutaj :) w klinice Bonadea Brwi metodą włoskową, kreska zagęszczająca na powiekach górnych i kontur ust! Cena adekwatna do jakości wykonania. Jestem bardzo zadowolona! Barwniki zostały idealnie dobrane, dzięki czemu nie wyglądam sztucznie. Obsługa również idealna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem najlepszy sprzęt oraz wieloletnie doświadczenie w zawodzie ma słynna klinika makijażu pernamentnego Bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z koleżankami chodzimy zawsze do http://beautyboxsalon.pl na serio warto iść, miła obsługa i jesteśmy zawsze zadowolone jak wychodzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zabieg makijażu pernamentnego w klinice Bonadea. Certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie . Najlepszy sprzet i barwniki dłuższy efekt i lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kos371
Moja żona poddała się zabiegowi makijaż prenatalny w klinice Bonadea i chwali sobie ten zabieg ponieważ jest trwały efekt, przy użyciu najlepszego sprzętu i barwników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam wspaniały salon makijażu permamentnego gdzie moja koleżanka była bardzo zadowolona u usług co polecam w klinice bonadea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja makijaż permanentny brwi robiłam w Sielance u p. Magdy Lepuckiej na Narzymskiego i jestem bardzo zadowolona. Fajnie dobrała kolor i wygląda to naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję sie pod opiniami dziewczyn, które chwalą Patrycję Deviron- robiłam u niej brwi metodą cieniowania i jestem zachwycona. Ja akurat byłam w Krakowie, ale ona jest mobilna i dojeżdża do różnych gabinetów na terenie małopolski, więc można się z nią dogadać. Jej prace są na fb i innych mediach więc można zobaczyć efekty. Ceny nie rzucają na ziemię, więc naprawdę polecam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić panią Magdę z Sielanki. Rozwiała wszystkie moje wątpliwości odnośnie zabiegu, wykonała go bardzo delikatnie i starannie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzę na wszystkie fora i dyskusje żeby ostrzec przed makijażem permanentnym w Odrodzeniu, wyglądam jak debil i nie mam pojęcia czy da się coś z tym zrobić. w życiu nie wywaliłam tyle kasy zeby sie tak oszpecić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś ma jakieś sugestie jak to naprawić? Tylko nie reklamy i Bonadea, bonadea tylko jakiegoś konkretnego fachowca, który faktycznie pomógł i ma doświadczenie w poprawkach a nie łaci za marketing szeptany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, jakoś nikt się nie rzuca ani z pomocą ani z reklamą;) Niestety nie byłam w podobnej sytuacji, ani nie znam nikogo komu by się to przytrafiło. Akurat mnie zrobili dobrze brwi. Ale wiem że moja babka na pewno poprawia, bo mi o tym mówiła przy zabiegu- że czasem ogląda takie dzieła sztuki, że szkoda gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia Mackowiak Bydgszcz
Stridor, ja też naprawiałam brei i kreski jeszcze. Przyjechałam aż z Bygdoszczy do Marty Pawlik shee studio. Wejdż sobie na jej stronke na fb i ozbacz zdjęcia. Mi pomogła bardzo, choć nie udało się zakryć w 100% poprzedniego paskudztwa. Ale i tak jest o niebo lepiej.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja trafiłam rzez fb na Panią Magdę Lepucką, oglądnęłam prace i zdecydowałam się i jestem zadowolona bardzo. Widzę , że wcześniej też ktoś był i też zadowolony. Popatrz na prace i czy jest ich dużo zanim podejmiesz decyzję do kogo pójdziesz do kogokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiabe
A ja polecam w 100% Crystal BEAUTY ! Miałam robione brwi ponad miesiąc temu i jestem już korekcie a brwi wyglądają rewelacyjnie . Nie było żadnego problemu z umówieniem się na żadne spotkanie . Moja siostra i mama tez brwi u Pani Moniki i są bardzo zadowolone . Ponadto Pani Monika ma wielkie serce ponieważ wykonuje również zabiegi po chemioterapii CALKOWICIE za darmo i wkrótce moja babcia się do niej wybiera .Wszystkie mamy brwi i nic nie zeszło. Prawda jest taka ze wszystko zależy od SKORY i mam również koleżanki którym makijaż permanentny się nie utrzymał mimo poprawki . POLECAM W 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zyciu bym nie zrobila permanentnego, zdecysowanie wole codzienny makijaz, nie boli i sprawia przyjemnosc. Swoja droga polecam do brwi bardzo fajny zestaw z golden rose, eyebrow styling kit, bardzo latwy w uzyciu, ladny naturalny efekt i trwaly, bez problemu makijaz brwi utrzymuje mi sie caly dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×