Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość Kamillaaa

Ja robiłam makijaż w "MIU: Makijaż permanentny" i jestem bardzo zadowolona. Nie wiedziałam, że makijaż permanentny zdziała takie cudo! Zrobiłam sobie ostatnio kreski i brwi. Dzięki temu codziennie rano ładnie wyglądam, nie muszę się martwić o makijaż, a ile zaoszczędzonego czasu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamillaaa

Polecam MIU Makijaż Permanentny. Pani Patrycja zrobiło cudo z moimi brwiami – doskonale dobrała kolor i kształt. Kiedyś ich naprawdę nie lubiłam, ale teraz aż chcę się nimi chwalić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość Daria

Polecam Panią Małgorzatę i jej gabinet na Ruczaju, nie myślałam, że może być taki efekt zrobionych brwi, kształt, odpowiednio dobrany kolor. Jednym słowem  perfekcjonalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 23ew98

Patrycja Deviron robi robote! Moje kreski na gornej powiece to prawdziwy sztos :D. Niezaleznie od tego jak zwal - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaaa
Dnia 4.05.2008 o 20:05, Gość eweus38 napisał:

Witam, czy któras z Was moze robila taki makijaz w krakowie lub okolicy i mogłaby polecic jakis zaklad kosmetyczny i dobra linergistkę? Chcialabym zrobic kreske dolna oka i nie bardzo wiem gdzie sie udac.

Ja polecam Patrycje z Miu na Limanowskiego, piekne brwi robi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi
Dnia 4.05.2008 o 20:05, Gość eweus38 napisał:

Witam, czy któras z Was moze robila taki makijaz w krakowie lub okolicy i mogłaby polecic jakis zaklad kosmetyczny i dobra linergistkę? Chcialabym zrobic kreske dolna oka i nie bardzo wiem gdzie sie udac.

oooo zdecydowanie Miu, naprawila spartaczona po innej babeczce prace, ktora byly moje brwi..cudowna dziewczyna wogole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja w kilku miejsach bylam, przekonala mnie najbardziej dziewczyna w miu na limanowskiego.i sie nie mylilam!Super robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Ze swojej strony na pewno polecam Patrycje na Limanowskiego. Nie pamietam jak się nazywa salon...ale na pewno znajdziesz w googlach. Świetna robota, brwi delikatne, zabieg bezbolesny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Ja Sie przylaczam do reszty, brwi robilm w Miu. Dziewczyna do profesjonlistka, znam duzo osob które do niej chodzily i sa zadowolone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Ja wykonywałam makijaż permanentny brwi w salonie Oasis. Polecam w 100%. Piękny i naturalny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina

Ja od zawsze chodzę do miu, P. Patrycja jest cudowna! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi

Haha, chciałam wejść i się pochwalić że ktoś mi naprawił brwi po zepsutej robocie. Ale widzę że MIU to tutaj króluje:P

Patrycja mi pomogła i pocieszyła w cieżkim momencie xD moje brwi byly kazda z innej parafii i wyglądały jak zdechłe gąsienice. Teraz mam symetryczne, pelne i w pieknym kolorze. PO. LE. CAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta

Tylko miu, niezastąpiona 😉

perfekcyjny makijaż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaWywr

Polecam SCM estetic jeśli chodzi o permanentny. Robiłam brwi i usta i wygląda super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Weronika

Hah, Patrycja to prawdziwa królowa makijazu! Bardzo cieszę sie, że stanęłyśmy na swojej drodze, a dzięki temu ja mogę cieszyć się pięknym makijażem 🙂 Tylko MIU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Widzę, że tu wszyscy od Pani Patrycji, ale wcale się nie dziwie jest mistrzynią 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate

Ja swoje brwi robiłam u pani Olgi w salonie Dermedika Kraków. Fajny efekt, nie wygląda sztucznie, pani była bardzo profesjonalna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dermedika w Krakowie. Zdecydowanie polecam. Świetni pracownicy a atmosfera jest w wspaniała. Duży profesjonalizm. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ wszyscy chwala panią Patrycje z Miu! W pełni podzielam opinie, bo fantastycznie zrobiła mi oczy i brwi. Wszystko wygląda mega naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ależ wszyscy chwala panią Patrycje z Miu! W pełni podzielam opinie, bo fantastycznie zrobiła mi oczy i brwi. Wszystko wygląda mega naturalnie:)

no pewnie, ze chwala, bo Patrycja jest najlepsza w swoim fachu, a do tego przesympatyczna!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się  z dziewczynami wyżej, Pani Patrycja jest stworzona do wykonywania tego makijażu! 

Nie spotkałam jeszcze większej profesjonalistki w tym fachu, wszystkie moje kolezanki już do niej chodzą 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pani Patrycja z Miu to kobieta z idealną reką do makijażu permanentnego! Uwielbiam ją 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja makijaż permanentny robiłam w salonie Oasis Beauty&Spa. Permanentny makijaż ust wyszedł świetnie. Uzyskałam bardzo naturalny efekt. Profesjonalna i miła obsługa, naprawdę polecam. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Bardzo dobrze wspominam wizytę w salonie Pani Patrycji. Bardzo profesjonalnie podchodzi do klienta, zawsze z uśmiechem na ustach. 

Bardzo polecam, 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×