Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość Makebaa
Baaardzo dużo pseudo reklam widzę :P. Wystarczy wejść na inne fora gdzie jest wymagana rejestracja i widać o których gabinetach się naprawdę dyskutuje. Patrycja Deviron ma sporo pozytywów i szczerze mówiąc wolę iść do konkretnie poleconej osoby niz do gabinetu, jo nie wiadomo na kogo się trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helamb6
A w jakim gabinecie ta Deviron przyjmuje? Kto jeszcze ja kojarzy, jakie ceny ma itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stridor899
Hej, ja bylam na Limanowskiego w Krakowie, ale ona chyba przyjmuje w kilku punktach. Obczaj sobie na jej stronie albo facebooku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka222
Narzekalam wczesniej na Crystal Beauty a nie pochwalilam sie ze brwi na sczzescie udalo sie naprawic! Wszystkie Was ostrzegam przed wybieraniem na chybil trafil! na tym forum az sie jezy od beznadziejnie napisanych reklam. Albo wybierajcie osobe polecona przez kogos zaufanego, albo ew mozna sie sugerowac pracami umieszczonymi na fb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweSok
Ja tez sie na nich skarzylam. A Kto ci naprawil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooogda
Patrycja Deviron faktycznie jest świetna ;) ja też ją bardzo polecam, a co do cen to możecie sobie sprawdzić na jej stronce, ale, że ludzie są leniwi to wam podlinkuje: https://www.miu.com.pl/makijaz-permanentny o tutaj wszystko jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja korzystam z zabiegów w Dermedice na Krowoderskich Zuchów i jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Jakiś czas temu miałam u nich robione brwi metodą hybrydową (microblading + cieniowanie) dzięki czemu uzyskałam efekt bardzo naturalnych brwi a nie takich namalowanych flamastrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kruszynka222
A, nie napisalam xD Pisze tutaj bo dziewczyny chwala Patrycje Deviron, a to ona mi pomogla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długo zastanawiałam się nad tym czy warrto robić makijaż permanentny ale w końcu postanowiłam spróbować. Udałam się do salonu Kosmetyka ID w Krakowie i jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. Makijaż jest wykonany bardzo dokładnie i wygląda naturalnie. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweSok
to ja tez sie do Deviron wybiore;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli chodzi o usuwanie makijażu permanentnego to w Krakowie polecam panią Agnieszkę z Vesuna w Bonarce. Miałam złe zrobiony makijaż permanentny brwi i długo zwlekałam z jego usunięciem... bałam sie blizn, utraty włosów, długiego gojenia... pani Agnieszka wszystko mi wyjaśniła, uspokoiła mnie i zaproponowała zabiegi laserem Pico. Sam zabieg bolał, ale był bardzo krótki. Przez 3 dni był obrzęk i zaczerwienienie, ale polecone preparaty przez panią Age pomogły :) już po 2 zabiegu mega efekt! I włosy nie uszkodzone, blizn tez nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecacz
Podpisuje się pod poprzednimi opiniami- M.I.U. to super solidna inwestycja. Nie dość że ceny konkurencyjne (w Krakowie siągają ponad 1000 zł) to wykonanie perfekcyjne. Polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam problem z panią Moniką Seweryn. Na początku maja zrobiła mi brwi, ale o poprawkę nie mogę się doprosić. Wiem już o jej przeprowadzce, skręconej nodze , problemami z innymi klientkami. Wczoraj umówiła się ze mną na poprawkę na dziś rano. Miała napisać adres hotelu, ale jak zwykle ani nie ma adresu , ani nie odbiera. Nie polecam takiej linergistki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JestemZa
Parycja Deviron po stokroć! I jej M.I.U. ;) naprawdę babka godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnek
Też już czytałam opinie o Seweryn na róznych forach... Zwykle tak jest że jedynie niezadowolone osoby wystawiają opinie. Ale z drugiej strony makijaż permanentny to nie jest dziedzina w której sobie można pozwolić na błędy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweSok
Wybrałam sie i naprawdę wszelkie opinie o Patrycji Deviron są prawdziwe. Świetna babka, po prostu. Zrobiła cudo, ktorego się nie spodziewałam za kasę która z radością bym podwoiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra_Krakow
Lol, widzę, że mamy tu całą armię od Pani Patrycji Deviron :D Ja jestem po brwiach u niej i jestem wyjątkowo zadowolona. Nie spodziewałam się aż tak dobrego efektu. Zupełnie inna twarz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z powyższymi osobami, wystarczy spojrzeć na stronę Patrycji Deviron i efekt mówi sam za siebie :) Pełen profesjonalizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Patrycja, nie widziałam lepiej wykonanego makijażu permanentnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostrzegam przed salonem Monevi. Brwi wykonane przez p. Monikę są krzywe. Jedna jest wyżej , druga niżej. Jest to widoczne dla otoczenia, jak i osobiście dla mnie jest dużym dyskomfortemem. Recenzje oraz zdjęcie wykonanego przez p. Monike " makijazu", które zamieściłam na fb została usunięte, a ja straszna jestem sądem jeśli odwaze się opublikować opinie nt. wykonanej uslugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi

Cześć, ja też byłam u Pani Patrycji Deviron i cały zabieg był przeprowadzony profesjonalnie a efekt fenomenalny! Polecam serdecznie 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola

Polecam MIU - Pani Patrycja robi cudne makijaże permanentne. Wiarygodna, a swoje usługi ma w przystępnych cenach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Afrodyta

Od zawsze brwi sprawiały mi problem, opadające za szybko, niewidoczne od połowy i generalnie do bani. zdecydowałam się na makijaż permanentny, ale i tak jeszcze jako osoba dociekliwa miałam tysiąc pytań,  po Waszych komenatzrach odwiedziłam w/w p. Patrycję  z MIU,  pierwsza wizyta za mną, p. Patrycja okazała się być bardzo sympatyczna i  rzeczowa , cierpliwie wszystko mi wyjaśniła, potem była konsultavja lekarska, bo p. Patrycja po wywiadzie chciała mieć pewność, że nie ma przeciwwskazań - co jasno pokazuje, że nie o kasę tu chodzi i ilość - tylko  o zadowolenie i zdrowie pacjentek oraz o jakość , Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

Od lat robię makijaż permanentny u Pani Patrycji .Jest niezastąpiona 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Sprawdź miu- Panią Patrycję. Ja lepszej osoby, która robi permanentny nie spotkałam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Patrycja na Limanowskiego przyjmuje, bardzo elastyczne godziny, udawało mi się nawet w soboty do niej dostać 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miu

Widze ze Patrycja z Miu ma juz rzesze fanow 🙂 Ja sie do nich zaliczam! balam sie jak nie wiem ale efekt jest powalajacy,brwi wygladaja naturalnie i nareszcie...wygladaja! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Patrycja z Miu jest niezastąpiona. Mistrzyni makijażu permanentnego! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelina

Widzę, że Pani Patrycja ma wiele zwolenniczek. Ja równiez się pod tym podpsiuję- jest najlepsza 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa

Miu- najlepsza! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×