Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość MatyldaFK
Ja, makijaż permanentny brwi i ust zdecydowałam się zrobić w SCM Estetic. Teraz, mogę ładnie wyglądać przez cały czas i nie muszę spędzać długich godzin przed lustrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna_GS
Jakiś czas temu miałam przyjemność poddać się zabiegowi makijażu permanentnego w SCM Estetic. Jestem bardzo zadowolona, bo w końcu nie muszę codziennie poprawiać konturu ust. Zabieg wykonała profesjonalistka, efekt jest naturalny a ja tylko raz na jakiś czas będę musiała go powtarzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola1983
Robiłam permanentne brwi u Celiny Piwko, tylko że dojechałam z Krk do Bielska. Jeśli nie szkoda komuś czasu - warto, bo bardziej naturalnych nie widziałam. W galerii jest u niej moje zdjęcie (Wiola).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealnie idealna
Ja również odradzam Crystal Beauty, całość zapłaciłam z góry, a korekty nie mogłam się doprosić, w końcu w umówionym dniu przyszłam na wizytę i "pocałowałam klamkę" od tej pory zero kontaktu, teraz zajmą sie tym odpowiednie instytucje, uważajcie na pseudolinergistkę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiag777
Dziewczyny zobaczcie zdjęcia microbladingu wykonanego w studio urody ZOE z Rzeszowa.. efekt na zdjęciach super i opinie też bardzo dobre.. bez porównania ze zdjęciami z krakowskich salonów.. od dawna szukam dobrego salonu i chyba zdecyduję sie na ten..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaiwna
Niesamowicie się to czyta. Same autoreklamy z cennikiem . Chyba tylko idiota by się nabrał na coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosiaaa
Dlatego właśnie lepiej nie sugerować się opiniami w internecie tylko wybrać renomowaną klinikę. Ja swój makijaż wykonywałam w http://jadoreinstytut.com/makijaz-permanentny/. Jestem ich klientką do wielu lat i mam do nich zaufanie bo sprawdzałam już różne zabiegi i byłam zadowolona zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Mrówka
Każdy ma swoje zdanie na temat tego typu makijażów. Ja osobiście jestem jak najbardziej na TAK. Niedawno miałam przyjemność korzystać u sług BEAUTY CONECT w Krakowie na Królowej Jadwigi. Zdecydowałam się na usta ponieważ miałam juz dość tych szminek które i tak z biegiem dnia były "zjadane":) Zdecydowałam się na lip-light. Mam pieknie skorygowany kształt ust, super kolorek (użyto kilku pigmentów) Ból prawie żaden. Polecam wszystkim. Teraz tylko błyszczyk i już . Wyglądają na prawdę bosko. Załuję ,że tak póżno sie na to zdecydowałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowanie polecam Panią Renatę z Gabinetu Różanego w Krakowie. Brwi wyszły rewelacyjnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katii88
Ja robiłam permanentny u pana Krzysztofa w Vici Clinic. Wybrałam brwi bo mam dość rzadkie swoje i chciałam osiągnąć bardziej intensywny efekt. Bardzo fajnie to wygląda. A metoda Biotek jest tak delikatna, że prawie nic nie bolało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaudiaer
jak mam Ci coś polecić to tylko w Krakowie Klinika Estetica na ul. Małej. Makijaż permanentny robiłam tam pierwszy raz, dokładnie to delikatnie podkreślałam usta. Muszę przyznać że zrobiono mi idealnie tak jak sobie tego zażyczyłam, naturalny delikatny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o wykonanie przedłużenia rzęs lub makijażu permanentnego w Krakowie to polecam http://bonadea-krakow.net.pl. Bardzo dobrze dobierają makijaż do kształtu twarzy i karnacji. Osoba wykonująca profesjonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EweSok
NIE POLECAM PANI MONIKI SEWERYN CRYSTAL BEAUTY, fuzy nieprofesjonalizm, braki w wiedzy (karmilam piersia i jak zapisywalam sie na zabieg nie bylo to przeciwskazanie a na miejscu Pani mnie nie skojarzyla i uznala to za przeciwskazabie po czym znow spbiw zaprzeczyla i powiedziała ze jednak moge to zrobic u niej) i makijaz pernamenty brwi wykonany niekompletnie, od racku czekam na poprawki ktore mialy byc w cenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszynka222
Tez chcialam ponarzekac na Crystal beauty! poszlam w ciemno bo mieli tanio i takich okropnych brwi to ja nie widzialam chyba nigdy!:( korekty nawet nie chcialam tam robic. Wchodze na wszystkie fora i ostrzegam dziewczyny! Lepiej doplacic i zrobic porzadne, albo u kogos zaufanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.facebook.com/MakijazPermanentnyEsteLines

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eve lin asta
Dziękuję za ostrzeżenie odnosie usług u Monika Seweryn Crystal Beaty miałam się tam umuwic ,ale jednak juz podziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UrszulkaKrk
Pan Krzysztof w Vici Clinic w Krakowie robi świetny makijaż permanentny. Na dodatek jest przemiły i ma bardzo profesjonalne podejście. Korzysta z produktów Biotek, dzięki temu makijaż nie blaknie. Warto wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny sprawdźcie sobie Magdę Lepucką, która przyjmuje na Narzymskiego. Pięknie dobrała mi kształt i kolor brwi. Myślałam, że zabieg będzie dużo bardziej bolesny, a tu niespodzianka ;) Tu macie jej FB: https://www.facebook.com/Mikrobladingkrakow/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alaskaa
Ja jestem fanką makijażu permanentnego. Od kiedy zrobiłam sobie kreski na powiekach u pana Krzysztofa z Vici Clinic w Krakowie, oszczędzam mnóstwo czasu każdego poranka. Wystarczy pomalować rzęsy i oko wygląda super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Diamond Marii Sroczynskiej. Brwi zrobione zostaly nietarannie, na szybko i po macoszemu. A co najwazniejsze- sa krzywe i musze sobie je przed kazdym wyjsciem z domu poprawiac kredka i korektorem. Porazka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odradzam Vici Clinic! Nie dajcie sie nabrac na ich reklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna885
Jeśli coś odradzasz to napisz dlaczego :) Zresztą widzę tutaj, że większość osób coś odradza i podejrzewam, że to po prostu nieuczciwa konkurencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, jak się trafi na kogoś, kto nie jest kompetentny to się można nieźle nadziać. Mnie się taki makijaż bardzo podoba, ale boję się, że źle trafię. Na szczęście tutaj http://www.marekwasiluk.pl/prawdziwe-przypadki-usuwanie-makijazu-permanentnego/ tekst o usuwaniu makijażu permanentnego, że się da. Tylko po co się skazywać na koszty i cierpienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Perfect Brows na ul. Szlak. Brwi wyszły cudownie i juz zapisałam do tego salonu moją mame i siostre :) polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za polecenie Magdy Lepuckiej! Bardzo fajnie dobrała mi kolor i skorygowała kształt brwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośka_112
ja jestem zadowolona z pracy jaką wykonała Pani w kabinecie Dermedika przy Krowoderskich Zuchów na moich brwiach, są one bardzo naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×