Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość zainteresowana Kasia
Chciałabym zrobić makijaż permanentny brwi w Krakowie. Czy możecie mi polecić miejsce, w którym warto zrobić biorąc pod uwagę cenę i jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie odradzam wizyte u p.Oli Kawałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek_85
@Zainteresowana_Kasia polecam Ci Natalię Halbina - profesjonalnie i delikatnie, naprawiała mi zepsute brwi, później zorbiłam u Natalii kreski i usta. Z tego co wiem to Natalia przyjmuje w Krakowie i Katowicach, najlepiej sprawdź na www.nataliahalbina.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaZmakijażu
A ja, po długich dłuuuugich poszukianiach miejsca, skorzystałam z promocji w Studio Artline na drugi zabieg minus 40% i zrobiłam sobie kontur ust i brwi. Efekt przerósł moje oczekiwania, brwi metodą cieniowaną wyglądają bardzo naturalnie i delikatnie natomiast kontur jest widoczny ale też dosyć delikatny. Polecam to miejsce bo właśnie na tym forum o nim wyczytalam;) Co do bólu to przyzam że usta nie były przyjemne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem w skrócie - tylko salon Odrodzenie. Konkretnie, na temat i indywidualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alusia0388
Ja szczerze polecam panią Kamilę w studio Genesis na kapelance. Jestem ich stałą klientką i długo zastanawiałam się nad permanentnym brwi, aż w końcu umowilam się na konsultację. Pani Kamila rozwiała moje wątpliwości, odpowiedziała na wszystkie pytania i zachęciła do permanentnego. Zabieg był profesjonalny, bałam się bólu ale mają tam takie znieczulenie, że nic nie czułam. Po 3tyg korekta i już mam piękne brwi, które wyglądają naturalnie jak włoski. Polecam panią Kamilę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolonaaaa
Jestem po pełnym cyklu zabiegowym w Salonie Odrodzenie (dwie wizyty) na oczy. Miałam wykonaną podrobioną kreske górną oraz zwykła kreskę dolną. Efekt przerósł moje oczekiwania, mimo iż widziałam wcześniej efekty u koleżanek które oddały się w ręce Pani Małgorzaty Gajewskiej Didiuk. Niesamowicie ciepła i miła osoba o wielkim doświadczeniu. Teraz zastawiam sie nad brwiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćBBBB
Najlepiej to patrz na galerię zdjęć. Tam gdzie nie widziałaś efektów, to nie idź. Nie bez powodu takie osoby nie wrzucają zdjęć swoich prac. Niestety sama poszłam do takiej. Nawet jeśli cena jest korzystna, to najpierw idź na konsultację i oglądaj zdjęcia. Tutaj ważna jest ostrożność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W makijażu permanentnym równie ważne co umiejętności linergistki są urządzenia do makijażu permanentnego. Co myślicie o tym urządzeniu: http://www.biotekpolska.pl/urzadzenia/ ? Jak dla mnie jest ok, ale chciałabym posłuchać jeszcze Twoich opinii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadoowoolonaa
Dziękuje za polecenie Salonu Odrodzenie. Wykonałam brwi i kreski górne. Brwi wyszły bardzo naturalnie. Wszystko było ze mną konsultowanie. Jak nie mogłam się zdecydować nie naciskano na mnie. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Zdecydowałam się po konsultacji u nich. Podoba mi się że zabieg składa się z dwóch wizyt, co daje możliwość zastanowienia się co zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wam polecić mobilny Instytut w Krakowie. Prowadzi go Pani Patrycja - jest miła i przy tym bardzo profesjonalna. Za niedługo wybieram się na korektę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelka85
Ja polecam salon Genesis. Robiłam tam sobie usta i jestem bardzo zadowolona. Wyglądają naturalnie, lekko zabarwione. Dla mnie super! Kilka lat temu miałam taki zabieg w Tarnowie i było nieciekawie :( Wyglądałam jak ruska lala. Dlatego tym razem byłam ostrożniejsza, ale kosmetyczka uważnie mnie wysłuchała i starannie wykonała delikatny kontur z wypełnieniem. Na pewno tam wrócę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megii23x
Ja polecam www.facebook.pl/becutemakeup Pani Monika zna się na rzeczy, bardzo fajne ceny jak za taką jakość, ja mam piórkową i kreski i pewnie wybiore się jeszcze na usta do Pani Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salon odrodzenia, Pani Gosia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam u Pani Patrycji Deviron na brwiach i jestem zdecydowanie na tak! Tutaj macie namiary – 530 530 256. Fajne jest to, że Pani dojeżdża poza Kraków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olcia11
Cześć dziewczyny, ja robiłam ostatnio permanentny brwi u p. Magdy w gabinecie Sielanka. Polecam bo jestem bardzo zadowolona! Robi jakąś medyczną metoda i włoski brwi wyglądają jak naturalne. Ponoć ma się trzymać ponad 3 lata. Na razie efekt naturalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
permanentny.com/szkolenia_kurs_makijazu_permanentnego/ - Jak dla mnie świetny wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam panią Magdę z Instytutu Sielanka. Ja i moja siostra jesteśmy bardzo zadowolone. Robi tą nową metodą, że brwi wyglądają jak naturalne, delikatne a nie paskudne krechy. Polecam i nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny znalazlam z polecenia koleżanki i zrobiłam brwi a potem usta w Sielance. Pani miła i czysta. Efekt naturalny i śliczny polecam. Nie jest tanio ale przynajmniej nie na chinszczyznie. Jak coś dawajcie znać dam namiar. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovitkaa
Ja robiłam miesiąc temu metodę ombre nowa metoda u Moniki z becute, efekt jest super. Chcialam zrobic piórkową ale nie chcialam zeby po 2 latach znowu placic wiec szukalam czegos naturalnego i trwalego. To tez powiedzialam Monice i wybrala dla mnie ombre, jest super ! Jestem mega zadowolona ! jezeli chodzi o kontakt to na facebooku becutemakeup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgorzaata
witam Dziewczyny chcialam Was oszczec!!! Tak samo jakis czas temu szukalam kogos dobrego i wmiare taniego na zrobienie makijazu brwi Nie POLECAM Crystal Beauty Monika Seweryn -oglasza sie na roznych stronach interetowych na facebooku itp. Ostatnio robilam brwi i cena bardzo niska 350zl aleee no wlasnie miala byc poprawka zrobiona tak jest napisane ale o poprawce brwi mozna zapomniec !!! miesiac czasu bylam na urlopie w polsce Dziewczyna nie miala czasu jedynie pod koniec mojego miesiecznego urlopu zapisala mnie po czym tego samego dnia rano napisala sms ze mnie nie przyjmnie ze jest w szpitalu goraczke ma itp Dobrze wiedzac ze w ten dzien mialam juz jechac do pracy !!! a mialam zaplacone pieniadze po czym niby dogadalam sie zeby sprawe zakonczyc bo poprawke druga trzeba zrobic bo mi po 2 tyg wszystko z brwi zniknelo razem ze strupkami ze pieniadze chociarz polowe mi zwruci wieczorem przelewem ! oczywiscie zero kontaktu a najlepsze to ze dodala zdjecia nowych klientek ze robila makijaz brwi a podobno taka chora byla i w szpitalu lezala i pisac ze mna nie byla wstanie !!! brak slow Po prostu mnie odwolala muwiac mi jaka jest nie chora a przyjmowala w tym czasie inne dziewczyny bo pieniadze zarabiala nowe a nie konczenie poprawki jaka jest napisana w cenie !!! bo dluzszej klutni oczywiscie smsy bo tel nie odbierala Napisalam jej ze udostepnie na forum jej strone i napisze jak mnie oszukala zwrucila polowe pieniedzy Po czym zablokowala mnie ze nie moge napisac oceny ani opini jak zostalam oszukana oszczegajac inne dziewczyny !!!! Po 2 tyg nic nie mam ani brwi ani drugie czesc****eniedzy a poprawke chciala przekladac 2 godz przed umuwiona wiztyta tlumaczac sie ze jest chora a normalnie przyjmowac klienki Oczywiscie brwi robi na wlasna reke na czarno !!!nie ma zadnego zakladu itp!!! i tylko metoda piorkowa po ktorej mi nic nie zostalo !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mogę polecić panią Magdę z Sielanki. Robiłam sobie u niej wieniec rzęs i oko po zabiegu praktycznie nie było opuchnięte, mogłam iść od razu na spotkanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście bardzo polecam Panią Anetę Polewiak z Gabinetu Princesse z Wrocławia. Bardzo fajnie robi makijaż prmanentny. Jest bardzo trwały i doskonale wykonany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wykonanie zabiegu makijażu pernamentnego w klinice Bonadea. Koszt zrobienia zarówno ust jak i brwi to po 1000zl.Najlepszy sprzet i barwniki dxieki czemu jest lepszy i dłuższy efekt. Pani, która mne obsługiwała to certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie . Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość835
Polecam zabiegu makijażu permanentnego w klinice Bonadea. Zabieg wykonuje certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie. Posiadają najlepszy sprzęt i barwniki, które dają dłuższy i lepszy efekt. Koszt: usta 1000zł, brwi 1000zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfanati
Polecam bardzo dobrą klinikę Bonadea, która zajmuje się między innymi makijażem permanentnym. - Certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie - Najlepszy sprzet i barwniki, dłuższy i lepszy efekt. - usta 1000zł - brwi 1000zł Informację o zabiegu i o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nimfanati
Polecam bardzo dobrą klinikę Bonadea, która zajmuje się między innymi makijażem permanentnym. - Certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie - Najlepszy sprzet i barwniki, dłuższy i lepszy efekt. - usta 1000zł - brwi 1000zł Informację o zabiegu i o klinice można znaleźć tu: http://bonadea-krakow.net.pl/oferta/makijaz-permanentny/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi91
hej, polecam klinike Bonadea. Zabiegi wykonuje Certyfikowana linergistka z wieloletnim doswiadczeniem w zawodzie. Mają bardzo dobry sprzęt i barwniki co przekłada się na lepsze efekty makijażu!! A ceny są naprawde rewelacyjne: usta lub brwi za jedynego tysiaka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosiunia
Polecam zabieg wykonania makijażu pernamentnego w klinice Bonadea. Szybko i dokładnie wykonany zabieg przez certyfikowaną linergistkę z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie z użyciem najlepszych barwników i sprzętu, co zapewni długotrwały i doskonały efekt. Koszt takie zabiegu to 1000zł zarówno za makijaż permanentny brwi jak i ust. Polecam bo dzięki makijażowi stałam się piękniejsza i młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja makijaż permanentny brwi robiłam u Magdy Lepuckiej z Sielanki (ul. Narzymskiego) i mogę szczerze polecić. Efekt jest naturalny, a kolor super się trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×