Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość eweus38

Makijaż permanentny- KRAKÓW

Polecane posty

Gość PERFECT FACE KRAKÓW
Zapraszam do obejrzenia nowych jak i starych zdjęć galerii na mojej stronie www.makijazpermanentnykrakow.com Pozdrawiam i zapraszam Ola Kawałko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra73458
Zachęcona opiniami na tym i innych forach, wybrałam się do P. Marty do Shee Studio na Szlaku. Mam teraz piękne usta, choc zależało mi na jasnych, a w pierwszym momencie były rzeczywiście ciemniejsze. P. Marta jednak wytłumaczyła mi dokładnie, dlaczego tak jest, jak długo tak będzie. I są takie, o jakich marzyłam. To prawdziwy profesjonalista i bardzo szczegółowa osoba. Cały czas była ze mną. Gdy usta mi zaczęły się wyłuszczać, to akurat tego dnia dostawałam smsa od P. Marty, że dziś właśnie zaczną się rozjaśniać. Czułam się, jak królowa. Prawdziwa Królowa. Dziękuję za opinie, które tu znalazłam. Bardzo się cieszę, że właśnie do tego salonu trafiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mogę osobiście polecić makijaż permanentny brwi w centrum rumianek, koło poczty głównej. Bardzo profesjonalnie a w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaPotrz
Z Irlandii przyleciałam na zabieg do Pani Marty Pawlik w Studio SHEE. Nie wyobrażam sobie innej kosmetyczki. Widać, że jest mistrzynią Polski. Można się u niej czuć 100% bezpiecznie. Będę wracać na korekty po latach i polecać. Robiłam kreski. O tak pięknych nawet nie marzyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Panią Patrycję z Krakowa, a trafiłam do niej z polecenia koleżanki Robiłam makijaż permanentny brwi i ust i ze szczerego serca mogę polecic! Dobre znieczulenie, pełen profesjonalizm, pasja. Bardzo ciepła, miła osoba, poświęca dużo czasu dla klientki. Polecam jeszcze raz i zostawiam namiar do p. Patrycji: 530 530 256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Analima
Ja wykonałam swój makijaż brwi i kresek w salonie Odrodzenie po zobaczeniu go u koleżanki z pracy. Najbardziej mnie przekonało doświadczenie jakie posiadają. Świetnie wykonana pracy, świetne podejście i bardzo fajna atmosfera. Przez czas okres wykonywania miałam kontrolę nad tym co się działo. Jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 234
ojjj jak śmierdzi mi tu autopromocją o pani marcie z shee każda z Pań spełniła tam swoje marzenia hahhahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka 234
Pani marto myślałam że ma pani leszy pomysł na reklame lub szefowa sorry ale nie kupuje takich nie naturalnych wypowiedzi marzenia piekne to piękne tamto usta oczy hahahahhaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zatyrzanka
Robiłam w kilku miejscach w Krakowie, w ogóle wydaje mi się, że jest tu dobry poziom. W porównaniu z moimi koleżankami, które robiły np. Warszawie. Mam makijaż od 7 lat i tak, co dwa lata poprawiam go. Ostatnio w Studio Shee. Wcześniej na Odrodzenia. Polecam wszystkim taką wygodę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODRODZENIE
Ja robilam powieke gorna w Salonie "ODRODZENIE" Wzielam pod uwage dobre opinie z forum i dlugoletnie doswiadczenie. Zdjecia salonu wizualnie mi sie tez b.podobaly. I to juz byl moj pierwszy niesmak gdy dojechalam na miejsce. Ale w sumie nie to sie dla mnie liczylo, tylko efekt koncowy mojego makijazu. Po pierwszym zabiegu bylam bardzo niezadowolona;( sam zabieg bolal (poniewaz braklo srodka znieczulajacego). Oczka goily sie ponad 2 tyg. A efekt prawie niewidoczny i w dodatku barwnik sie nie przyja w niekrorych miejscach lini. Poprawka byla juz lepsza: srodka znieczulajacego dalej nie bylo ale zostal zastapiony sympatia. Oczka szybko sie zagoily (w 3dni). Ale efekt koncowy mnie nie zadowala... kolor jest szarawy, kreski sa cienke a placilam dodatkowo za kreski pogrubione. Nie wiem skad tyle pozytywnych opini? Makijaz chce znowu poprawic ale juz sie boje dac w niesprawdzone rece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam pernamentny w Krakowie w salonie na Lipińskiego 9 -Monari. Jestem mega zadowolona, zrobilam brwi i kreski górne. Trafilam tam z polecenia, i cena jest niższa niz w innych salonach a do tego korekta jest za darmo. Kosmetyczka Monika była bardzo dokładna i nawet niespodziewalam sie takiego efektu. Kreska podniosla mi oko a brwi sa piekne geste i grube wygladaja jak naturalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zrobione usta i brwi . Usta były dużym problemem ponieważ miałam od urodzenia rozczep podniebienia , ale Pani Monika super sobie z nimi poradziła , o dziwo pigment się ładnie przyjął i wystarczył jeden zabieg jestem mega zadowolona w końcu mam normalne usta (miałam z tego problemu duże kompleksy ) wszystko wygląda naturalnie. Brwi nie były aż tak skomplikowane , pewne braki owłosieni:) i blizna .Makijaż sprawił że wyglądam bardziej wyraziście nawet bez makijażu , Polecam wszystkim z czystym sumieniem . Jeżeli ktoś chce chętnie wyśle zdjęcie dla poświadczenia fantastycznych umiejętnośc***ani Moniki z salonu Monari na Ruczaju :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia od Moniki z salonu Monari na Ruczaju... bardzo chetnie zobaczylabym Twoje zdjecia, gdybys mogla, to wyslij mi prosze na moja poczte: "zelka_1988@wp.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) Ja chciałam tylko napisać gdzie NIE iść. Na pewno nie idźcie do Body Chillout w Krakowie. Byłam tam kilka dni temu z Groupona i efekt jest jakby to powiedzieć... to znaczy po 5 dniach nie ma już żadnego efektu. Zabieg trwa 30 min. od momentu wejścia do gabinetu, włącznie z wypełnianiem papierów, pytaniami, wyjaśnieniami i znieczuleniem... Wiem, że potrzebna jest korekta, ale samo słowo korekta znaczy, że coś się poprawia. A u mnie trzeba robić najwyraźniej od nowa :) Dramat. No nic. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok, a gdzie iść to ja Wam powiem :D Koszalin i Aleksandra Górecka. 100% zaufanie mam do kobiety. Piękne makijaże permanentne robi i cena też jest atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii99
Witam. Nie polecam P. Karolinę z Starowiślnej 4 byłam u niej.. Strata pieniędzy; kształt ust nie ten jaki był wstępnie rysowany i miałam 3 poprawki. Teraz szukam innej... choć nie będę wzorować się czym pisza.... bo tym się zasugerowałam" pozytywną opinią " i teraz wiem, że większość opinii to chyba same sobie piszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zrobilam sokie kreske górną i dolną w gabinecie Estetica przy ulicy sławskowskiej. Nie wiem jak nazywa sie pani, ktora mi to wykonywała, ale zrobiła mi bardzo ładnie. mialam tez robiona ta tak zwane uzupelnienie, ale o tym mnie wczesniej ta pani uprzedziła. a jak pytałam w innych dobrych gabinetach to kreske zawsze trzeba powtarzac drugi raz bo po pierwszym wypłukuje sie część barwnika. troszeczke bolało, nie powiem ze bylo to bezbolesne. ale jak zaczelo działac znieczulenie to juz bylo bardzo komfortowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rewezaka
O pani Aleksandra Górecka robi bardzo ładny makijaż permanentny. Potwierdzam. Jak dla mnie to jest najlepsza w Polsce. Moje usta i brwi wyglądają bardzo naturalnie i wgl mnie to nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoaskkkaU3
A ja pochodziłam sobie na rysunki wstępne do kilku krakowskich salonów i zdecydowałam się na Shee studio. Jestem mega zadowolona. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robiłam kreskę dolną i górną w studiu Genesis. Pani Kamila jest profesjonalistką, dokładnie i skrupulatni podchodzi do zabiegu. Jestem bardzo zadowolona i serdecznie polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_kk
duzyo slyszalam o roznych miejscach ale moja znjoma byla w gabinecie Estetica na sławskowskiej- to tam gdzie poleca Agnieszka radwanska tak na marginesie. mam zrobione cudne brwi i kreske gorna. powala juz sama estetyka miejsca a pani wykonujaca jest niesamowita, tak delikatna i uprzejma :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naciagnieta
Byłam kilka dni temu z grouponu na makijażu górnej i dolnej powieki w Klinice Estatica ul.Kremerowska 15/1a w Krakowie. Powiem wprost efekt żaden ,zabieg jak wcześniej się dowiadywałam miał trwać do 2godzin,a z wypełnianiem papierów niecałe 30 min. Klinika Estatica okazała się zwykłym miernym salonikiem. Zdecydowanie odradzam ,sprawdziła się zasada co tanio to jest do kitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawrock
no ja po pierwszym źle wykonanym makijażu szukać musiałam ratunku. Robiłam na miodowej. Na poprawkę trafiłam do shee. Zdecydowana różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziana
Kaczmarzyk Hair Stylist, byłam kilka dni temu, robią mega dobry makijaż i prawdopodobnie u nich będę robiła makijaż ślubny. To mój trzeci makijaż testowy w mieście i jak dla mnie wykonano go zdecydowanie najlepiej. Aż przyjemnie się patrzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja właśnie jakiś miesiąc temu robiłam sobie kreskę dolną oka w instytucie zdrowej skóry u Pani Ani i jestem mega zadwolona, wszystko wygląda tak jak chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brwi i kreski
Właśnie jestem po makijażu permanentnym brwi i kresek w Salonie Odrodzenie. Jestem pod wielkim wrażeniem. Najbardziej podobał mi się kontakt jaki był w trakcie zabiegu. Wszytko było ze mną konsultowane. Teraz czekam, aż się wszystko wygoi i później korekta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia mielczyk
Zapytaj w salonie Szymona Kaczmarzyka - o ile będą mieli termin to warto. Robili mi fryzurę i makijaż właśnie na ślub. Efekt powalający, trwały, efektowny, wymarzony - super wspominam ten dzień, a sama pewnie wiesz jak to wygląda u większości dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto przejechać się do Koszalina do Międzynarodowego Instytutu Makijażu Permanentnego Pani Aleksandry Góreckiej http://aleksandragorecka.com/galeria/ Pięknie wykonuje makijaż permanentny. Przy okazji można zahaczyć o morze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robiłam 2 lata temu u Pani Marty Cieślickiej w salonie Infinity i jestem zachwycona. Wtedy robiła mi brwi, teraz chciałam zrobić sobie kreski. Salonu już nie ma... Nie wie ktoś gdzie można ją znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×