Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zlotowlosa Kobieta

Dostałam tani pierscionek zareczynowy czuje sie rozczarowana.

Polecane posty

Gość Zlotowlosa Kobieta
tak w necie zobaczylam cene i sie rozczarowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotowlosa Kobieta
przeciez nie chciałam za niewiadomo ile kasy ale nie taki tani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Trencha, 1200 to nie za dużo???To cała moja wypłata!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on12345
wiesz co jestes pieprzona materialistka wspolczuje twojemu chlopakowi,teraz juz narzeczonemu, moze ty nie kochasz jego tylko kase?? jak jestes taka cwana to oddaj mu go i powiedz ze ci sie nie podoba bo jest za tani... idz w chu...ty i takie tobie podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bakteria jogurtowa
A sam kupował? Bo w moim przypadku moja tesciowa kupowała bo maż był na szkoleniu w woju. A, że teściówka mnie nie cierpi i nie mogła strawić, że On chce się ze mną zaręczyć to kupiła takie gówno. Na szczęście o ślubie mąż mi to wynagrodził i na każdą okazj.e dostają jakis cudny drobiazg. To zawieszkę, to łancuszek, to pierścionek. Sama wybieram a mężul płaci... Jednak żal pozostał bo to jednak zaręczynowy i jak ktos mnie o niego pyta to wstyd pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złotowłosa - czyli wychodzi na to, że to Ty jesteś materialiską. Bo pewne rzeczy mają zupełnie inną (niewymierną) wartość, niż ich cena zakupu... I nawet pierścionek za 20 zł może być najcenniejszym prezentem - ale tylko dla tej osoby, która naprawdę kocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale z ciebie materialistka
no kuswa ---- poszla i zajrzala na strone, ile pierscionek kosztowal. chyba nie dojrzalas do slubu jest ladny ale tobie nie wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfgdf
tak, dziwne że "jestes materialistką" piszą tylko faceci :P (biedni zapewne) laski uważają że pierscionek nie powinien być zbyt tani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
wydaje mi sie ze nie za duzo skoro moj facet ma dochodu 3 razy tyle ile kosztuje ten pierscionek. Wiec raz mogl nie odlozyc kasy tylko sie szarpnac ;) Poza tym wydaje mi sie ze taka cena jest ok. Bo pierscioki po 200-300 zlotych leza u mnie na polce a ten powinien sie wyrozniac i byc trwaly, wiec z dobrego materialu a dobry material to tez wyzsza cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfgdf
" nawet pierścionek za 20 zł może być najcenniejszym prezentem - ale tylko dla tej osoby, która naprawdę kocha..." a święty Mikołaj zyje na biegunie północnym i ma 12 reniferów :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trencha
hehe ja tez sprawdzilam cene ale niestety nigdzie takiego w internecie nie ma. Ale sadzac po certyfikacie jaki do niego dostalam to kosztuje okolo tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pliszka
Ja mam pierscionek robiony na zamówienie. :) Brylanty ściągane z Włoch. Kosztował 85 000 PLN. :) No ale mój narzeczony dostaje premii światecznej 300 000 PLN. O wypłacie miesięcznej nie wspomnę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zlotowlosa Kobieta
nie rzucam sie na jego kase bo jej nie ma za duzo mi chodzi ze powinien odlozyc i kupic chociaz za 500 zł ja wogole jestem iedalistka i pewnie to zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbb
ladny bardzo pierscionek! nie wiem czego kobieto chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ty pojjebana jesteś... Aż mi Cię żal. A raczej twojego narzeczonego :( Ja dostałam swój który kosztował 170 zł i sama go wybierałam. Jeśli dla Ciebie o miłości świadczy pierścionek to jesteś pusta jak bęben...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Jejku...Mówisz tak, jakby 200, 300 zł to było dla Ciebie nic...Mojego mena, jak będzie stać na pierścionek za 300, to będzie dobrze...A nawet jakby był droższy, to uważałbym to za stratę pieniędzy, w końcu to tylko błyskotka...Moja mam pierwszy pierścionek od taty dostała po ślubie:-)A zaręczyny były z kwiatami:-)Chyba nasz status społeczny znacznie się różni:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolibbra
Mi się nie poodoba. Tandetny i tani. Mógł się postarac bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on12345
akurat biedny to nie jestem,jesli juz wchodzic w szczegoly ale nie kumam dlaczego kobiety wymagaja jakichs drogich rzeczy zeby mialy dowod ze ich facet kocha moze lepiej ze dostala pierscionek za 100 ale pozniej facet bedzie ja szanowal w zyciu bo to sie chyba liczy ja z moja juz zona tez mialem problem z tym pierscionkiem bo tez uwazalem ze przynajmniej te 500 powinienem wydac no ale ona tak mi natlukla do glowy ze sam odeszlem od tej mysli,powiedziala mi wprost,jak masz mi kupic drogi pierscionek to lepiej nie kupuj wcale,no i byly spory ale w koncu dala sie namowic na taki za 300,a tez chciala jak najtanszy,ale za to za obraczki zaplacilem 1500 zl,to bylo 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złotowłosa - ale przeciaż sama napisałaś, że pierścionek przyjęłaś i (jak mogę się domyślać) podobał Ci się. Dopiero potem, po zajrzeniu w internecie na cenę zmieniło Ci się podejście. A powiedz mi - gdyby ten pierścionek kosztował 1500 zł, byłoby Ok? A to przecież cały czas TEN SAM pierścionek by był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfgdf
on12345 >> tak, akurat... teraz kazdy napisze że jest bogaty, ale nie lubi materialistek jak mój facet ma święto to ja się naprawdę szarpnę i robię mu prezenty wg waszego myslenia na gwiazdkę powinnam dac mu podkoszulek z lumpexu za 2,30 zł - w koncu dany szczerze, wiec jest cenny buahahahahahahahahahhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do CASANOVA
Ty pewnie jesteś biedak, że aż piszczy albo skąpy do bólu. Prawda jest taka, ze to ile jestes skłonny ofiarowac kobiecie i jakiej jakosci rzeczy jej dajesz pokazuje ile dla Ciebie znaczy i na ile sobie ją cenisz!!! Bo chcesz dla niej wszytkiego co najlepsze... Powiedz... Jak byś się czuł, gdyby narzeczona Twojego kumpla nosiła pierścionek za 2 000 zł a Twoja za 100 zl. I wszytcy by wiedzieli, że kupiłes jej takie tanie gówno. Patrzyliby na Ciebie jak na dziada... a Twojej dziewczynie, by współczuli... Na miłości sie nie oszczedza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
Do pliszka A możesz dać zdjęcie???Please, daj zdjęcie...Lubię oglądać biżuterię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do fdgdgfgdf
daj mu lepiej dupy a nie podkoszulek żałosne są te twoje wypowiedzi ps. jestem kobietą a nie biednym facetem a autorka tematu - jeden wielki ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co mnie obchodzą inne osoby i ich opinie? Ty żyjesz pod presją, co inni o Tobie powiedzą? Dla mnie najważniejsza jest opinia i uczucie Mojej Dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszczędza to się na
dziwkach a nie miłości to do tego cwela co nie może znieść że czyiś kumpel ma laskę z 2 tysiącami na paluchu a on tylko za 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on12345
nie napisalem ze jestem bogaty ale napisalem ze nie jestem biedny zarabiam na reke 2000 i mam to na nas jeszcze dwoje,zonka jest w ciazy a co jakby przyszedl z samymi kwiatkami to by go za drzwi wywalila bo nie mial zlota?? wiesz co ona sama sobie przeczy bo pisze ze nie jest materialistka a zaraz jak chlopak wyszedl to zajrzala do netu by sprawdzic cene,bo to kur...akurat najwazniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, ale sie porobilo. Mysle, ze kazda kobieta chcialaby czuc, ze jest dla swojego ukochanego wyjatkowa, i ze nalezy jej sie dobry pierscionek, a nie tani i skromny. Moze nie mial pieniedzy? Eh, jakby nie mial tyle pieniedzy, to mogl oszczedzic wiecej i kupic lepszy pierscionek za na przyklad miesiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdgfgdf
dupy daję mu regularnie :P a mój pierścionek zaręczynowy był dużo, dużo droższy na mnie facet nie skąpi - to po pierwsze, a po drugie - uznał widocznie że to wyjątkowa okazja (a nie tak jak niektorzy :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie oszczędza to się na
"dupy daję mu regularnie a mój pierścionek zaręczynowy był dużo, dużo droższy" czy te dwa fakty są jakoś istotnie powiązane w twojej świadomości???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pliszka
"Prawda jest taka, ze to ile jestes skłonny ofiarowac kobiecie i jakiej jakosci rzeczy jej dajesz pokazuje ile dla Ciebie znaczy i na ile sobie ją cenisz!!! Bo chcesz dla niej wszytkiego co najlepsze..." Nie straszcie mnie...Bo to by znaczyła, że ja dla mojego znaczę tylko jedna różę, srebrny łańcuszek z serduszkami i maskotkę:p :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×