Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gosiaczek prosiaczek

duża nadwaga! ---- razem damy radę! od teraz PO CO CZEKAć

Polecane posty

Gość *Angie
no ja jestem....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Angie
zapisałam się na siłownię;) ale schudłam po 3 tygodniach 4 kilo ale o wiele lepiej sie czuję niż po diecie, mam kondychę, i czuję że za miesiąc nie odrobię wagą z nawiązką;) a co tam u Was cholery jedne;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Aż Wam zazdroszcze, coś robicie, ja niestety codzień sobie obiecuje od dziś znów się męcze z dietką i tak jakoś schodzi. Kurcze nie mam motywacji. Lato tuż tuż, a ja w kostiumie kąpielowym... brrrrrrr aż mnie otrząsa. Podrawiam Was i piszcie co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski! Aż Wam zazdroszcze, coś robicie, ja niestety codzień sobie obiecuje od dziś znów się męcze z dietką i tak jakoś schodzi. Kurcze nie mam motywacji. Lato tuż tuż, a ja w kostiumie kąpielowym... brrrrrrr aż mnie otrząsa. Podrawiam Was i piszcie co robić? Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reniutka,ja nic nie robię:( Nie mogę się coś zmusić do diety,ćwiczeń,mam strasznego lenia i podjadam.Może razem się zmobilizujemy i przeprowadzimy jakąś dietę?Co Wy na to dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jaka jest Twoja propozycja? Może przedzimy na warzywka? Chche kupić parowar na allegro i zmienić sposób gotowania obiadów. Jak myślicie może to coś da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze i myśle dlaczego inne dziewczyny jedzą tonami i nic nie tyją. Ręce mi opadają, aż się boje stanąc na wadze. Pewnie czeka mnie szok. Oceniam 106-108. Skasowałam tą stopkę, bo tylko mnie denerwowała, że już było 99. och.....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam o proteinowej.Kupiłam już nawet książkę i czytam ją i forum.Tam też co 5 dni przez 5 dni są warzywka:) Angie,a Ty jaką masz propozycję? Reniutka a ile Ty masz wzrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annneczkaaa
Witam, mam dla Was super propozycję, weszłam ostatnio na stronę: http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=klementyna8911 wprawdzie po angielsku, ale można się połapać o co chodzi. Mianowicie wystarczy kliknąć "Create a free account" tam wpisac jakis pseudonim i e-mail Imie i Nazwisko mozna zmyslic:) Jest to całkowicie bezpłatne, a w niedługim czasie można zarobić kilkadziesiąt dolarów. Wystarczy wpisywać opinie do stron, które się wyświetlą, np ok nice itd... Mało pracy, a korzyści spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba mi wsparcia
Witajcie siedze w domu od okolo miesiaca , mialam wypadek w pracy nadwyrezylam plecy .Waze teraz 92 kg przybralam przez ten czas okolo 3 kg .chce sie przylaczyc do Was potrzebuje wsparcia w odchudzaniu bo sama choc maz mnie wspiera raczej nie dam rady .Musze zaczac jakas diete bo cwiczyc to raczej nie moge.Krew mnie zalewa jak patrze na siebie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Angie
a ja tam nie mam żadnej diety, byle mniej;) chodzę na siłownię i leci mi około 1kg na tydzień;)ZDROWO:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Angie
Zapraszamy:) Pisz co robisz, pytaj o wszystko :) Witam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość potrzeba mi wsparcia
Dziekuje Angie ,ktos mnie zauwazyl bardzo sie ciesze.mam w domu stepper no i kiedys chodzilam ale to ze jest skretny wlazla mi tez jakas kontuzja w kolano.Ale powiem wam ze potrafi dac w kosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Dzisiaj przeżyłam szok. weszłam na wage 107,7 rano na czczo. Tragedia. Zrobiłam dziś pizze zjadłam z mężem na obiado- kolacje i na tym koniec. Dziś dostałam przesyłkę z parowarem od jutro gotuje w nim dla siebie. W zeszłym tygodniu oglądałam rano w TV kobietkę, która w ciągu 9 m-cy schudła 45 kg. Oczywiście miała dietetyczkę. Ponoc nie głodowała, Jadła 5 posiłków dziennie. Może wiecie coś na ten temat? Co jeść? Może taką 1000 kcal rozłożyć na 5 posiłków? No sama nie wiem, od jutra zaczynam. Ktora razem ze mną? A wzrostu mam 173 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A zapomniałam witam wszystkie nowe koleżanki, które chcą dołączyć do naszego topiku. Piszcie o Waszych doświadczeniach i propozycjach. ja gdzieś powinnam mieć w kompie taka diętę 1000 kcal. jak chcecie to ją wstawie na topik Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimiko
Witam wszystkie dziewczyny, mam na imię Karolina i cóż.... mam nadwagę. Kiedyś ważyłam te 60 kg i była to dla mnie waga idealna. Nie lubię zbyt wychudzonego ciała, nigdy nie miałam kompleksów. No i właśnie to doprowadziło do nadwagi. Teraz ważę równe 85 kg, mam 170 cm wzrostu. Minimum 20 kg do zrzucenia :/ Nie wiem jak temu podołam, gdyż nigdy nie stosowałam żadnej diety tak naprawdę. Wszystkie moje próby kończyły się po 2-3 dniach. Będzie ciężko ze mną :/ Na dodatek chłopak moj powiedział, że woli jak jestem aktywniejsza w łóżku :/ No więc... DLA CIEBIE KOCHANIE :D Aha, i powiedzcie mi w jaki sposob zaczernić nicka? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kimiko. No cóż Ty wśród nas to chudzielec prawie. Chciałabym mieć taka wagę, jak Ty. Przed ciążą miałam nawet mniej, a teraz niestety.... Jak się zaczernia nicka nie wiem, po prostu od początku miałam czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kimiko
Hej Reniutka :) Tylko różnica jest między nami, że Ty jesteś już matką... a ja mam dopiero 22 lata :) A przy takim tempie narastania mojego sadła, to gdy sama zostanę kiedyś matką mogę wyglądać jak wieloryb :) Jest mi wstyd, że w tak młodym wieku mam taką figurę... Co najgorsze mój tłuszczyk wcale nie idzie w biodra, tylko w brzuch i w piersi. Wyglądam jak kulka na dwóch patyczkach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne :) Tylko ja nie mam pojęcia jaką dietę stosować. Najlepiej dla mnie to dużo ruchu chyba i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taką dietę, znalazłam na jakiejś stronie i chce ja od jutra zastosować I śniadanie - 250 kcal, II śniadanie - 100 kcal, Obiad - 350 kcal, Podwieczorek - 100 kcal, Kolacja - 200 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I śniadanie - 250 kcal: Do wyboru 1. Bułeczkę pełnoziarnistą posmarować łyżeczką masła lub margaryny, obłożyć 2 cienkimi plasterkami gotowanej szynki oraz kilkoma plasterkami ogórka. 2. 3 dag płatków czekoladowych zalać połową opakowania jogurtu waniliowego, wkroić mandarynkę. 3. 10 dag twarożku wymieszać z łyżeczką śmietany, skropić sokiem z cytryny i posłodzić słodzikiem. Dodać pokrojone pół pomarańczy i pół jabłka oraz 10 dag malin. 4. Kromkę ciemnego tostu posmarować łyżeczką margaryny, obłożyć liściem sałaty, plasterkiem sera żółtego lub łyżeczką serka topionego. Zjeść z kiwi i marchewką lub pomidorem, papryką. 5. Kromkę chleba z pełnego przemiału posmarować łyżeczką masła i 5 dag twarożku, położyć pomidora na kanapkę. 6. Jajko roztrzepać z łyżką wody, dodać pół pęczka posiekanego koperku lub szczypiorku, doprawić solą i pieprzem. Usmażyć na łyżeczce masła. Zjeść z kromką chleba z pełnego przemiału. 7. Małą bułeczkę przekroić i posmarować łyżeczką masła oraz 2 łyżeczkami dżemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
II śniadanie i Podwieczorek - 100 kcal: Do wyboru 1. Kromka chleba z masłem i pomidorem. 2. Kromka chrupkiego chleba z 2 łyżeczkami twarożku i pomidorem. 3. Kromka pumpernikla z masłem i pół ogórka. 4. Filiżanka zupy pomidorowej z ryżem. 5. 100ml wywaru warzywnego z roztrzepanym jajkiem. 6. Marchewka z jabłkiem i sokiem cytrynowym. 7. 2 pomidory, 2 cebulki ze szczypiorkiem. 8. 6 cieniutkich plasterków polędwicy wieprzowej. 9. 4 cienkie plasterki mortadeli. 10. Plasterek szynki gotowanej. 11. 6 plasterków polędwicy drobiowej. 12. 10 dag serka homogenizowanego z 10 dag truskawek. 13. 10 dag sera chudego ze szczypiorkiem. 14. Szklanka maślanki z kromką chrupkiego pieczywa. 15. Mały banan. 16. Grejpfrut. 17. 2 brzoskwinie. 18. 2 jabłka. 19. 2 delicje. 20. 5 kostek czekolady. 21. 3 kulki lodów owocowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polubiłam zieloną herbatę. Jest to jedyna herbata która smakuje mi bez cukru i staram się od jakiegoś czasu regularnie ją pijać. A poza tym nie mam żadnego pomysłu na diety. Studiuję jeszcze i mało interesowałam się tym CO JEM, bo ważniejsze było ILE ZJEM. A najczęściej białe pieczywo, makarony z sosami, kasza z sosami, naleśniki itp. Nadszedł czas aby to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiad - 350 kcal: Do wyboru 1. Pokroić w zapałkę 10 dag piersi z kurczaka, małą zieloną lub żółtą cukinię, marchewkę i por. Mięso obsmażyć na łyżce oleju, dodać warzywa i jeszcze 5 min. dusić. Doprawić solą, pieprzem i przyprawą chińską. Posypać tymiankiem, zjeść z kromką chleba pełnoziarnistego lub dwoma małymi ziemniakami. 2. 10-15 dag piersi z kurczaka obsypać przyprawami (Prymat Kucharek, papryka, pieprz, itp.), usmażyć na łyżeczce oliwy. Ugotować 15-20 dag warzyw (kalafiora, brokuła, fasolki szparagowej, marchewki). Zjeść z 1 ziemniakiem. 3. 15 dag piersi indyka oraz 20 dag pieczarek opłukać i pokroić. Obsmażyć na łyżce oleju. Dodać 5 dag groszku oraz łyżkę chudej śmietany. Doprawić ziołami, solą i pieprzem. 4. 10 dag mielonego mięsa wyrobić z łyżką twarożku, solą i pieprzem. Uformować małe frykadelki. Oczyścić 2 strąki papryki, obrać cebulę. Warzywa drobno pokroić. Na patelni rozgrzać łyżkę oleju. Frykadelki smażyć z warzywami. 5. Szklankę ugotowanego makaronu zmieszać z sałatką z pomidora, papryki, ogórka i 2 łyżkami twarożku. 6. Szklankę kaszy gryczanej zjeść z jajkiem sadzonym na łyżeczce oleju. Wypić do tego szklankę maślanki lub kefiru. 7. Jednego sporego ziemniaka ugotować w mundurku i pokroić. Mały kawałek czerwonej papryki pokroić w kostkę. Wymieszać 1 łyżkę octu winnego, 1 łyżeczkę oliwy, sól i pieprz. Marynatą polać warzywa. 100g fileta z morszczuka, dorsza, flądry, pstrąga lub soli usmażyć na maśle lub margarynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wyboru 1. Sałatka z 100g chudej wędliny, 1 cykorii, 1 ogórka kiszonego, 1 kwaśnego jabłka, 100ml jogurtu naturalnego. 2. Pierogi leniwe z chudego twarogu (150g). 3. 2 kromki pieczywa chrupkiego żytniego z masłem lub margaryną i białym serem oraz surówka z cykorii, rzodkiewek i pomidora. 4. Kromka ciemnego pieczywa z 50g chudej wędliny i sałatką z papryki, cebuli i pomidora. 5. Kromka pieczywa i sałatka z pora, ogórka kiszonego, 3 łyżek groszku konserwowego. 6. Sałatka owocowa z kiwi, grejpfruta, plastra ananasa 7. Sałatka z tuńczykiem (120g tuńczyka w sosie własnym, 2 łyżki kukurydzy, 2 łyżki ugotowanego ryżu, 2 liście kapusty pekińskiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój chłopak kazał mi żywić się samymi jabłkami i marchewkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lodówce mamy jedynie słoiki z wałówką od naszych mam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!No to zaczynamy od jutra!Myślę tylko,że przy naszej wadze 1000 kcal to za mało-przynajmniej 1200 na początek,ale to już mało ważne bo i tak dokładnie się tych kalorii nie obliczy tylko w przybliżeniu. Kimiko kliknij w preferencje i jak podasz hasło to się zaczernisz. Zważę sie jutro,jest ponad 90 napewno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×