Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość welur
stocia a tempke mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mierze temp. owulacja była około 14 -15 lutego tak więc uważam że na diagnozy jest za wcześnie i gdyby nie dentysta to by mi do głowy nie przyszło żeby test robić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowilam że pójdę do dentysty i nie wezmę znieczulenia może dam radę . testów nie będę narazie powtarzać bo nie chce się nakręcić mojemu M też narazie nic nie powiem . Zacznę działać i myśleć jak okres się nie pojawi ale pewnie będzie jak zwykle. dzięki za odzew dziewczyny :-):-):-) a za siebie przepraszam bo spanikowalam ale już ok emocje opadły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi dwa razy zdarzyło się widzieć taką leciutką kreseczkę drugą, bardzo lekką i to było zupełnie nic a widziałam ją chyba oczami wyobraźni.. właśnie na takim kasetkowym teście.. zobaczymy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betttys
stocia5 - mam nadzieje ze test niedługo na 100% potwierdzi ciąże:) na pierwszym tescie kreseczki zwykle sa baaardzo bledziutkie:) a co do dentysty to rózne sa opinie na pewno zawsze trzeba powiedziec nawet jesli nie jestes pewna, ale z tego co wiem mozna znieczulac zeby, robic fluoryzacje itp, na pewno odpadaja zdjecia rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Stocia mam nadzieję że Ci się udało i test nie kłamie:) A ja wczoraj robiłam fsh i wyszło 4,2.No i póki co daję sobie na luz bo te wszystkie badania za dużo stresu mnie kosztują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stocia5 trzymam kciuki za te twoje dwie kreski :) Jeżeli sie okaże że Wam sie uda to jednak " cuda się zdarzają" - jak to kiedyś napisałaś :) U mnie następny miesiąc starań. W środę mam badanie drożności jajowodów i już zaczynam się bać. Pozdrawiam Was wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Aallaa trzymam kciuki za badanie. Stocia5 jak tam powtórzyłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość welur
co tu taka cisza??? co u Was ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
paula 82 - przepraszam ze dlugo nic nie pisałam ale jestem juz po punkcji i po transferze moich pieknych 2 cudnych koniczynek, nawet mam ich zdjecia :) wiec troche bylam obolała i tym wszytskim przejeta. Badania takie - ja hormony i wirusologie, wymaz z szyjki macicy i usg piersi, moj M nasienie rozszerzone wirusologie i to wszytsko. U mnie wszytsko działa jak w zegarku wiec wiecej mi nic nie robili, bo to u mojego kochanego nasienie lipowate, Od razu bylo ze iVF. Podliczylam i wyszło mi prawie 12 tys za calosc od badan po hormany i samo inf. Leze w domku i jestem szczesliwa :) i czekam niech rosnie :) wszystko w brzuszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rudenka1980 aha no to trzymam kciuki za wysoka bete!!!!!!! kochana my z m zdecydujemy sie chyba na IMSI zobaczymy co jeszcze powie lekarz ale to dopiero za 3 mc musze jeszcze czekac a masz jakies mrozaczki? ile mialas jajeczek? ile sie zaplodnilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Rudeńka trzymam kciuki:) Jak do czerwca nie zajdę w ciążę to prawdopodobnie będę stymulowana.Tak więc pewnie będę bo wątpią żebym zaszła zwłaszcza że teraz 11dc a śluzu płodnego brak.Już i tak nie mam nawet siły się jakoś specjalnie tym przejmować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Kiedyś zupełnie nie zwracałam na to uwagi dopiero od paru miesięcy próbuję go obserwować i nic.Od czasu do czasu lecą za mnie takie przepraszam za wyrażenie ciągnące gluty:/ nie wiem czy to ma jakieś znaczenie ale bywa że czuję w okresie w którym powinna wystąpić owulacja wilgotność pochwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudenka1980
dziewczynki - miałam 11 jajeczek z czego 10 pełnych i pieknych i wszystkie sie zapłodniły 8 jest pierwszego stopnia 2 takie średnie klasa 3. W srode po transferze lekarz powiedział mi ze juz 4 sa zamrozone reszta jeszcze dojrzewa ale pewnie te 4 też pojda do vitrfikacji :) biore luteine i czekamy do 18.03 na bete. Piekne sa te moje dwie koniczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po poronieniu miałam problem z florą bakteryjną i nawracającymi infekcjami bakteryjnymi, nie miałam zbyt zauważalnych objawów oprócz skąpego śluzu... Dopiero wymaz z posiewem 10 dni antybiotykoterapi i wszystko wróciło do normy. A potem zaskoczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
O widzisz będę musiała więc zrobić takie badanie.Po poronieniu robiłam tylko badanie w kierunku chlamydii,myko i ureaplasmów.Tak więc w następnym tyg pójdę po skierowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie najlepiej iść do mikrobiologii na Jana 22, kosztuje to chyba 60 zł ale robią posiew w kierunku bakterii i grzybów od razu i do tego antybiogram, wyniki wysyłają pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
No właśnie tam robiłam tamte badania.W sumie rzeczywiscie nie ma co iść po skierowanie po prostu od razu tam pójdę.Szatanserduszko a Ty z Krakowa jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Super:) A ja własnie zadzwoniłam do tego instytutu zapytałam o te badania i chyba we wtorek tam pójdę.a gdzie się leczyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
A ja zaczęłam chodzić do lekarza z Ujastek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Wszystkiego naj naj z okazji Naszego Święta :-) Jestem po badaniu drożności jajowodów - u mni drożne. Ale martwi mnie cień który wyszedł na zdjędiu. Lekarz który robił mi badanie nie mógł określic co to jest. Pech chciał że moja lekarka miała awarie komp i tez zdjęć nie mogla zobaczyć. Czekam na wiadomość od niej od wczoraj, ale im dłużej czekam tym bardziej sie boje. Chmurko i paula dkaczego musisz czekać aż 3 miesiące ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Aallaa super że jajowody masz drozne. Mnie lekarz powiedział że jak coś zaczniemy działać za trzy miesiące ponieważ leczenie bromkiem+duphastonem trwa około 6 miesięcy a ja biorę ten zestaw dopiero od grudnia.Jeżeli do czerwca efektów nie będzie to wtedy dalsze działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmurko Ty przynajmniej wiesz co Ci jest. Ja natomiast jestem zawieszona w próżni, niby wyniki dobre, owulacja po zastrzyku ale jest, nawet wiem w którym dniu. A dalej nic. Dopada mnie chyba przesilenie wiosenne- i popadam w stan depresyjnej-niemocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalona chmurka
Aallaa trzymam kciuki za Ciebie.U mnie tak naprawdę też nie wiadomo jaka jest przyczyna skoro prolaktyna spadła.Może rzeczywiście najgorsza tu jest psychika tylko jak ją uspokoić,jak nie myśleć bo ciężko o złoty środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wystarczy znaleźć sobie kilka dodatkowych zajęć tak, żeby nie mieć czasu na myślenie i nie chodzi mi tu o np pracę po godzinach bo to zło..:) ale raczej o coś rozluźniającego a zajmującego, kurs, zajęcia ruchowe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×