Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Gość Super Ciapa
dobra to zaczynamy druga fale...:) mam nadzieje ze to forum umrzez niglugo z braku uczestnikow :) A po jakim czasie udalo sie zalozycielce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super Ciapo, udało mi się właściwie dopiero po 5 latach (z leczeniem po 3 i pół- przy rocznej przerwie od leczenie, a własciwie 9-miesiecznej,bo zaszłam 9 miesiecy po rezygnacji z jakiegokolwiek leczenia), kiedy straciłam już całkiem nadzieję, a jak widać: niesłusznie! Pozdrawiam nowe osoby i tez czekam na drugą falę-będe miała komu za małe rzeczy pooddawać :D priv u mnie tez nie działa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UAKTUALNIAM SIEBIE> STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...14.09........Szczecin Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........36......................01 .09.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........9tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też prive nie działa. Uaktualniam tabelkę. STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...14.09........Szczecin Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........36......................01 .09.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........14tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, że priv nie działał to przynajmniej ktoś tu zajrzał:) STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...13.10....... kątownia Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........36......................01 .09.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........14tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........10tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......10tc.......31.03.....W-wa/okol. pozdrawiam nowe dziewczyny, obyście nie musiały tu długo przebywać:) co do drugiej fali mogę być pierwsza z racji wieku:) no dobra niech będzie Madzix coby się dziewczę nie wykończyło, albo mąż:) dopiero by była strata:) super ciapa a czego współczuć tym facetom:) mój to nawet mówi: to kiedy te dni płodne bo bym się popoświęcał... to taki altruista tylko by się poświęcał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po dluuugiej przerwie:) tydzien temu wrocilam z wakacji, ale jakos zaltana jestem......w pracy dalej nie moge wlazic na forum, wiec pozostaje mi zagladanie pozna noca... mam prosbe o podeslanie mi namiarow na prywatne forum, klempa, pisalam maila do Ciebie, ale mnie zignorowalas:( wez kobieto zlituj sie nade mna, bo wpadne w jeszcze wiekszego dola, jak nie bede mogla czytac co u Was:( ;) podaje jeszcze raz adres corinaa30@gmail.com na razie nie bede sie rozpisywac, bo generalnie mam mega podly nastroj, oczywiscie ze wzgledu na wyczekiwana w kazdej chwili @ rozkrece sie cos bardziej, jak mi sinusoida nastroju pojdzie troche w gore. inaczej zameczylabym Was moimi narzekaniami;) aha, jeszcze jedno.....ja chce znow na wakacje!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corino, właśnie Ci odpisałam i wyjaśniłam co i jak. :) Witam nowe Dziewczyny. :) A teraz tabelka. :) STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...13.10....... kątownia Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........36......................01 .09.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........14tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........14tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......14tc.......31.03.....W-wa/okol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu, że Klempa tak szybko odpisujesz, bo już chciałam napisać, że musisz Corina najpierw przelew zrobić na konto i tu podałabym nr swojego konta:) wiem wiem, mądra jestem:) czy mi się zdaje czy znowu Klempa zepsułaś forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Corina!!! Witaj!! jak bylo? gdzie byliscie i co robiliscie? oczywiscie bez szczegilow? ;-) czemu dol znow? skad wiesz ze malpa ma przyjsc? przylaz do nas na priva, Klempa wszystko pieknie zorganizowala dla nas aby swobodniej sobie pogadac Madzix, jak dla mnie to taka smierc przez zajechanie to w sumie moze byc. tylko moze jeszcze nie w tak MLODYM wieku, hehe a wczoraj to cos serwery musialy nie dzialac, bo cale phorum lezalo. i dzieki temu wyczaila Klepma i ja tez zreszta, na googlach ze nazwa naszego forum troche moze sie inaczej skojarzyc ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ: --NICK............WIEK.........CYKL sta............SPODŹ.@....SKĄD kazika............33............rok na poważnie...13.10....... kątownia Katarina..........31...........14 mies...............18.09........Warszawa 4mala.............28...........28 mies............... ? ? ?...........Białystok MDaisy_80.......29............6(nowa seria)......14.09.........Wrocław MadzixNeo.......28...........37......................26.10.......Katowice corina.............29...........?...................... 03.09........Kraków salana.............29...........13mies................04 .09........Kielce kait.................33............?.................... .19.10.......k/Katowic Nu-gatek..........32...........7mies..................?. ............k/Bełchatowa Lucy...............31...........9 z przerwami ......13.09.........Kraków BRZUSIOWATE MAMY [ w końcu ]: NICK.........WIEK...CZAS ST .PŁEĆ.....T.C.......TERMIN.......SKĄD Lulu..........31.......4 lata......X.......18tc.....01.03........Warszawa Marzenie....29.......2 lata.....X........14tc......01.04.........? Klempa.......26.......4 lata.....X........14tc......31.03.......Piekary Śl. lady 1979....30.......1 rok......X.......14tc.......31.03.....W-wa/okol. Poprawka bo jakoś stare dane miałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahoj pritele :) ja sem se vratila juz z urlopovani, a bylo to prikrasne:D niewyspana jestem, więc się szybko przywituję i daję znaka, żem żywa:) Na pewno tęskniłyście prawda? ;P widzę, że mamy nowe koleżanki, hello hello:) Kaziko ja zapowiadałam, że się urlopuję ale na privie jakoś. Opowiem wsjo jak odspanę, a najpierw odrobię zaległości w czytaniu:) Fajnie być tu z powrotem, w sensie z Wami, choć pod takim topikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, Ty jedna pamiętasz, że ja od kwartału wyczekuję?A Może zazdrościsz mi tej kwaralnej przerwy ;) słuchajcie ja jak te nasze mamuski, wszystkie ostania @ miały w czercu i ja tez , a powaznie to dziewczyny ja juz zbliżam sie do 100, ale nie lat a dc! Myślę, że @ dostanę jak odstawię duphaston więc 100 przkrocze na bank :(, jeszcze takich rekordów nie biłam :( Witam nowe koleżanki, myęlś że dobrze trafiłyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa co mi tam wpadłam jeszcze i tutaj corina- czekamy na Ciebie -tam, tam gdzie klempa robi najlepszą kasę ;) witam teżnowe kolezanki! musze przyznać ze nick SUPER CIAPA trochę przekręciłam, chodzi o drugie słowo, a potem sama z siebie się ubawiłam ;) Nie ma co jak topic o staraniach to jedno w głowie ;) dopiszcie się do tabelki skoro temat jeszcze zyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, ledwo wyrwalam mezowi kompa😠 chyba se faktycznie musze swojego kupic:) juz sie loguje na priva, tylko widzialam ze chyba z tysiac postow mam do przeczytania:O klempa szybko mnie akceptuj, zebym nie miala jeszcze wiekszych zaleglosci, bo weekend za pasem i znow nie bede miala jak siedziec na forum:) tam opowiem co i jak bylo na wczasach, bo jakos zasialyscie we mnie niepokoj ze mnie ktos po pewnych szczegolach moze zidentyfikowac... a @przyjdzie bo objawow ful a bzykanko bylo ale nie w terminie, bo se dzialalam tylko jak mi sie chcialo i mialam sile, bo to urlopowanie bylo calkiem wyczerpujace:D oczywiscie dola zlapalam, pomylilam se dni i sie nakrecilam ze mi sie @ spoznia. nadzieja plonna, bo u nas ostatnie badanie armii dalo wynik prawie ze zerowy-a wiadomoze z pustego i salomon nie naleje... no ale babski umysl dziala po swojemu i nawet zaobserwowalam u siebie jeszcze wiecej objawow ciazowych niz zwykle, lacznie a nudnosciami:O masakra wkurzam sie na siebie, tlumacze, ze to nie mozliwe ( brak plemnikow przy poczeciu zdarzyl sie tylko raz i to ponad 2 tysiace lat temu) ale i tak ta moja mozgownica robi se i mysli co chce, a ja tylko przez to cierpie jak kolejna@ przylazi. a najsmieszniejsze jest to ze mi moje "objawy" ustapily jak dzis rano wyliczylam ktory dzien cyklu mam naprawde... nie wiem czy cokolwiek zrozumiecie z tej mojej paplaniny, ale jakos tak nie moge usystematyzowac tej wypowiedzi:D kazika, dobrze ze zdezerterowalas, naprawde by mi Cie bardzo brakowalo!!! no a przelewu bym i tak nie zrobila, probowalabym sie do was wlamac jakos na krzywy ryj:D bo jab sknerowata jestem, mam weza w kieszeni hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLEMPO DROGA AKTYWUJ MNIE PLISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS:D musze dzis przyswoic sobie obsluge nowego miejsca i jeszcze przeczytac 1099 postow:O o czym wyscie tak plotkowaly jak mnie nie bylo?he? ledwo czlowiek odsapnal, wrocil z urlopu i znow pod gorke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4mala teraz tak mnie natchnęło, że jak ostatni raz @ miałaś razem z zaciążonymi, i ciągle nie masz bo masz wysoki współczynnik empatii:) rozumiesz, integrujesz się z tymi co @ nie mają:) no ale na serio to zamiast krzyżem w pracy leżeć i na różańce latać idź do kogoś kto Ci przywróci normalny cykl:) martwię się 4mala naprawdę... corina jeszcze raz witam:) i naprawdę dobrze radzę, weź kobieto urlop, żeby nadrobić zaległości w czytaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy wiecie ale najnowsze badania dowodzą że sposób naszego żywienia może wpływać na poprawę owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Iltom cieszę że wpadłaś, dziękuję za materiały, ale ja mam porobione badania i u mnie wszystko w porządku... myślałam, że chodzi o badanie par a nie kobiet... doczytałam, że badania trwają tydzień, musiałabym wziąć specjalnie urlop i wynająć hotel, i jest to dla mnie problem... przykro mi ale nie skorzystam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kazika Odnośnie trwania badań. To nie jest na tej zasadzie, że badania trwają tydzień i trzeba tyle w Poznaniu siedzieć :) ten tydzień odnosi się do tego, że przez tydzień kobieta wypełnia ankietę żywieniową, czyli przez tydzień notuje co jadła. A w Poznaniu pojawia się dwa razy, pierwszy - zabiera ankietę i drugi raz- oddaje ankietę, idzie do pobrania krwi. Wyniki badań i zalecenia żywieniowe możemy wysłać pocztą. Szkoda, że nie będziesz mogła wziąć w nich udziału; jednocześnie zapraszam zainteresowane Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady1979
Hej kobiety, może mnie jeszcze pamiętacie? Widzę, że privy się porobiły, hehe, może i tak, w końcu znacie się długo, chciałam tylko napisać, że trzymam za Was kciuki, u mnie ok, jestem po badaniu na przezierność karkowa, wyszło dobrze, za 3 tygodnie obiecano mi poznać płeć, obaczymy... trzymajcie się, zajrzę czasem jak jeszcze tu będziecie, na priva mnie za mało z Wami, mam sporo pracy. Jeszcze raz pozdrawiam i dziękuję za ten wspólny czas przy kompie i informacje, jakich mi udzieliłyście, w końcu to z Wami zaszłam po raz drugi w upragniona ciążę!:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lady pamiętamy Cię i wspominamy często ale rzadko się pojawiasz:) wytłumacz dokładniej na czym polega to badanie... bo ja taka nieświadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady witaj, jak tam się czujesz ? Jakieś przykre dolegliwości albo objawy ? Bo u mnie praktycznie nic. Kazika, ja też miałam badanie na przezierność karku. Jest to badanie pozwalające wykryć wady genetyczne u dziecka. Robi się je podczas usg. Głównie chodzi chyba tu o ryzyko zespołu Downa. Jeśli przezierność jest mniejsza od 2,5, to znaczy, że jest ok. U mnie akurat wyszło 0,8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady1979
Hej, tak kazika, jak marzenie napisała, u mnie 1,6, to badanie daje sygnał, ze coś nie tak jesli wyjdzie poza normę i wtedy robi sie inne, np. pobiera płyn owodniowy, w którym jest wszystko "zapisane', kariotyp dziecka, nawet płeć..., ostatnio jedna dziewczyna miała zła przezierność, stresu tyle badań, a w końcu wyszło po aminopuncji wszystko dobrze, była w grupie ryzyka przez zły wynik przezierności (dokładnie to pomiar jakiejść kości u płodu poprzez usg), miała tez ponad 36 lat. czuje sie w miare ok, jak się przemęczę to zaraz coś tam zakłuje, takli sygnał poza tym aktualnie sie przeziebiłam, ale żyję, mdłości mijaja powolutku, teraz nowa zajawka- oczekiwanie na płeć...:) za 3 tygodnie mam już wiedzieć. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady, idziemy łeb w łeb, więc ja też się może niedługo dowiem co tam siedzi. :) Fajnie by było. A co do przezierności to nie miałam jej robionej i wcale nie chcę. Czesto to badanie pokazuje błędny wynik i kobieta tylko niepotrzebnie się denerwuje. :) A ja i tak bym nie usunęła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady1979
wiesz klempa, mój gin nawet mnie nie pytał czy chcę, poprostu na tej i tej wizycie on zawszw robi, bierze wtedy tylko 20 zł więcej niż za normalną wizytę, czyli 220, kolejna 26 X, obiecał płeć, w poprzednie3j ciąży też tak w 17 tyg. sie dowiedziałam, szukał, szukał, w końcu mnie na dowcipne usg wziął, bo bardzo chciałam poznać, tak się nastawiłam, no i poznałam, że kobitka:), a na facecika liczyłam wówczas;), kiedy masz teraz wizytę? Moja dzidzia ostatnio (1 X) mierzyła 7,5 cm, taki bysio już;) Pzdr!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no u mnie gin też się nie pytał, tylko jakby w standardzie wizyty robił tę przezierność. U mnie we wrześniu mały smok miał ponad 6 cm i fikał lub fikała nogą:-) O tym, kiedy ewentualnie zobaczymy płeć, mój gin mi nic nie mówił. Może teraz, jak pójdę na kolejną wizytę za 2 tyg., coś wypatrzy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×