Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Katarina i dlatego zdecydowałam, że jednak nie biorę kompa. Będzie święty spokój. :) No chyba, że Mąż się uprze, ale ja sama teraz jestem na nie. :) Marzenie kurcze, fajnie, że potem i tak Ci wszystko wróciło do normy. Ja niestety tak nie mam. Żeby ostatnio zrobić badania musiałam czekać ponad tydzień, bo niestety moja przemiana materii jest mało szalona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie jesteście...? Ja niedługo wychodzę z pracy a bym sobie jeszzce poczytała co u was.. Wieczorkiem już nie mam za bardzo dostępu: (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina, ja np. jestem, tyle że nie ciągle mogę pisać:-) My musimy się zsolidaryzować z cyklami, bo mamy te same dni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) co do wzrostu to widzę, że w większości wszystkie jednakowo:) ja mam 173cm i ważę obecnie 68kg (schudłam dwa kilo), wiem niewiele, ale zawsze ważyłam 58kg więc jak mi się w trzy lata przytyło 10kg to tak jakby mnie ktoś nadmuchał, twarz wylana a dookoła brzucha jedna wielka opona, w dodatku jestem z drobno kościstych z płaskim biustem tzw śródziemnomorski typ urody, więc od szyi do pontona anoreksja potem ponton brzuszny, potem wielka dupa, i grube biodra, i najdziwniejsze, że mi biodra nie przytyły na zewnątrz tylko do środka, normalnie jak chodzę to czuję jak ocieram udami o siebie, więc same rozumiecie, muszę zrzucić balast.... i mimo iż waga pokazuje, że wszystko prawidłowo, nie wyglądam ciekawie, ciągle gdzieś kawałek sadła wyskoczy, jakbym nie mogło być to rozłożone równomiernie po całym ciele, ale jak widać życie nie jest sprawiedliwe w stosunku do mnie:).... marzenie dzięki za porady, właśnie takie zasady stosuję i zeszło ze mnie dwa kilo:) więc jeszcze jak ty mi mówisz to samo to utwierdzam się w przekonaniu, że bardzo dobrze postępuje:) dziewczyny z tymi striptizerami to jest jak z towarem wielokrotnie macanym:) jeden lubi inny nie:) zresztą czy można na takim striptizie zobaczyć więcej niż człowiek widział??? Katarina jesteśmy teraz podobnie wagowo i wzrostowo, i Klempa też:) to może pociągniemy z wagą żeby dołączyć do Marzenia:) Klempa jak wyjedziesz na urlop to ja nawet nie chce Cię tu widzieć, odpocznij od dnia codziennego kobieto:) i od przyzwyczajeń, masz łazić po górach a nie dom na urlop brać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może domeną wysokich kobiet jest niepłodność ? Jesteśmy dłuższe, mamy pewnie dłuższą też macicę i jajowody i plemniki mają tym samym dłuższą drogę do pokonania, to im trudniej i nie zdążają dotrzeć prze ztakm długą drogę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie i Katarina u mnie 20 dc i za 9 dni @ a u was??? bo widzę podobnie idziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klempa, odrazu raźniej jak ktoś jest podobnych gabarytów co ja :) Chętnie dołączyłabym do Marzenia tylko jak?? Marzenie ostatnio trzymałam się z Librą ale nasze drogi "cylkowe" się chyba rozeszły.. Kto wie, może kiedyś będziemy wszystkie szły razem..??!! :) Kazika u mnie 18 a u Marzenia 20dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, własnie jadać częściej takie dania na obiad, bo są zdrowe, mają potrzebne składniki odżywcze, a nie są tuczące. Jeść śniadanie i obiad, ale nie jadać nic wieczorem, ostatni posiłek najlepiej o 18 i potem dopiero następnego dnia.No i się ruszać :-)Tak robi mój m i chudnie, a przedtem próbował innych sposobów i nie chudł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny może uchylimy rabka tajemnicy i powstawiamy swoje fotki na tej stronce co ją pierwsza Klempa z firankami pokazała? Nie wiem czy to dobry pomysł ale właśnie sobie pomyślałam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie, to się wszystkie zsynchronizujemy, zajdziemy w ciążę w te same dni i będziemy rodzić wszystkie w jeden dzień na raz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazika, a propos wzrostu, to moja kumpela, co starała się o dziecko tylko 3 miesiące, jest bardzo niziutka, taki krasnalek :-), więc coś w tym jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ty jesteś tutaj ? Szczuplutka tu jesteś. Nie widać, byś miała za dużo kilogramów. Ale odważna jesteś, by tu na forum swoją fotkę wstawić. Ja to jestem bardzo skryta w tej kwestii.Jak już ktoś na tyle wzbudzi moje zaufanie, by mu dać namiar na moje foty, to już naprawdę cud u mnie :-) Na NK mam np.zablokowaną galerię dla nieznajomych, tylko znajomi widzą album.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt, zdjęcie jest takie, że trudno by było poznać, bo postać bardzo mała, a twarzy nie widać wcale. Ale mimo to lepiej uważać, bo czasem jacyś narwani ludzie mogą robić z naszych upublicznionych danych zły użytek.Bezpieczniej wymienic się fotkami czy kontami NK prywatnie, np. mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina ekstra wyglądasz, ja przy Tobie to klasyczna pontoniara:), jakbyś od siebie odjęła z biustu i wrzuciła w okolice brzucha, to wtedy byś miała obraz mojej osoby:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kazika, srutu tutu,założę się, że jak byśmy zobaczyły Twoje zdjęcie, to ukazałby nam się lachon, ze hej. Katarina nam tu marudziła, że chce schudnąć, a prosze, jaka blond szczupła laska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie weź gruszkę i na 2/3 domaluj ponton, to moja budowa ciała... góra rozmiar 36, dół 40.... ale jestem na najlepszej drodze do schudnięcia:) w końcu się zawzięłam, trzymam dietę i muszę po prostu schudnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaziko moja droga ja u góry też noszę S lub XS a na dole XL (czasem L) bioderka 103cm... a zdjęcie wyszło owszem dobrze :) Ja też wyglądam jak gruszka ale staram się ubierać tak żeby nie było tego widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katarina chyba mnie nie posądzasz, że podkreślam dużą dupę:) też staram się kamuflować jak mogę, ale ponton ciężko ukryć, szczególnie w stroju kąpielowym:) zauważyłam, że Tobie problem pontonowy nie doskwiera:) zresztą masz pracę, że się nabiegasz, a ja siedzę i siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli nie schudnę to w najbliższym karnawale ubiorę się na żółto do tego beret z antenką i mogę udawać z powodzeniem gruszkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe, ale się nabiegam! :classic_cool:. Wychodzę z domu wsiadam w auto potem wchodzę do biura i siadam przy kompie :) A wieczorem przyjmuje pozycję leżącą ;) Dlatego właśnie zakupiłam karnet sportowy i zaczęłam się ruszać bo grozi mi niebawem kondycja 99latka :) A co do figury to tylko nie moge narzekać na talię bo tam jest w miare ok pozatym, że w ostatnich miesiącach dostałam brzuszka jakiego nigdy nie miałam wcześniej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I w tym tygodniu zakupuję rowerek i obiecałam sobie, że każdej soboty zrobię minimum 50km na nim. Ale muszę wam powiedzieć dziewczyny, że chodzę na siłkę i fitness i basen dopiero trochę ponad tydzień i już się zdecydowanie lepiej czuje. Polecam :) Łatwo się zapuścić pod tym względem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze znowu jestesmy na etapie wzrostu i wagi :), a co do teori, ze wysokie maja problem, ja jestem odstepstwem od reguly: wzrost 158 cm, waga 50 kg. Więdz same widzicie, w realu byłabym przy was jak liliputek ;). Ale ja zawsze chcialam byc drobniutka i jak byłam w 4 kl podstawówki najwyzsza marzylam by byc drobniutka i w ten oto sposob moje marzenie sie spelnilo od 4 kl juz nie urosłam;0 tylko utylam. Ale mysle, ze oprocz tego ze mogloby mi sie naczej rozlożyc to nie mam co narzekac.:) Puki co wierzę, że biust mi jeszcze urosnie ;) Katarina super wygladsz, ja niestety nie pochwale sie swoim zdjeciem bo wiem ze oprocz naszego grona zagladaja tu inni nieznajomi. naszło mnie i pieke maślane buleczki :), ktora ma ochote :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, co do wagi to nawet sie nie wypowiadam :-) Raz 10kg w dol raz w gore, wiem ze to nie zdrowe ale u mnie to tak od pory roku zalezy nie wiem dlaczego. Ja z ogromnym zdziwieniem odkrylam dzisiaj poczatek @ w 20dc :-/ mialam dzisiaj zaczac kolejna ture luteiny... i nie zdazylam. Nie wiem czym to moze byc spowodowane ale to o wiele za wczesnie i nie wiem co teraz z ta luteina :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×