Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Prinzzeska to fajnie, że zdecydowaliście się na in vitro, my też trochę zastanawliśmy sie nad tym, ale jeszcze mamy nadzieje ze jakos sie uda . pozyjemy zobaczymy a ile koszt in vitro w niemczech wynosi? Oki Edzia czekam na przepis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie nie gwarantuje ze pomoga. i nie wiem jak wasze organizmy zareaguja na ta mieszanke. sama jeszcze nie probowalam. ziola trzeba wymieszac i pamietac aby nie dodawac calej paczki nostrzyka tylko polowe. sklad : - ziele lebiodki 50 g - koszyczek rumianku pospolitego 50 g -ziele macierzanki 50 g -lisc pokrzywy 50 g -ziele dziurawca 50 g - ziele rolestu ptasiego 50 g -kwiat nagietka 20 g -ziele nostrzyka 50 g (pol torebki!!!!) ziola mozna kupic w sklepie zielarskim. pijemy je przed snem, zaparzamy lyzke ziol w szklance z goraca (nie wrzaca ) woda jak napar naciagnie to pijemy. nie mozna slodzic cukrem, ale jak ktos musi to odrobine miodem naturalnym. pijemy od 1 dnia cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mialyscie cos takiego jak ja? tzn jestem trzy dni po tym dziwnym plamieniu a dzisiaj dopadly mnie objawy okresu tj bol piersi czy skurcze w macicy i mam uczucie mokrosci. a dzisiaj mialam potworny bol w dole brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Edzia ja niestety nie pomoge! Dzieki za przepis to chyba to samo co ja stosuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
My juz mielismy rok temu podejsc ale na tydz przed rozpoczeciem stymulacji dostalismy odmowe pokrycia kosztow i podalam ich do sadu. My przestalismy sie naturalnie starac bo to nie ma sensu... Dostalismy wyniki spermiogramu...zle zle... Koszty...icsi ok 3200e, leki ok 1800 jesli je zamowie w Pl moze troche mniej,zamrozenie nasienia 350e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj to powiem szczerze , ze drogo !Dla mnie oczywiście. Mam nadzije ze Wam sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to drogie jest. a moje badania wyszly jako tako. wyniki mialy byc w poniedzialek a byly juz dzisiaj z tarczyca ok a morfologia troche pod norma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio Edzia bardzo sie ciesze , ze z tarczyca wszystko oki. a morfologia moze sie poprawi. Pozdrowionka do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
Ja tez jestem...Jade pociagiem....Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milo was znowu slyszec... ja tez sie ciesze ze z tarczyca oki. bynajmniej tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety przesiadują rano. Wieczorem padam po prostu na pysk a ostatnio jeszcze robię prawko i jeżdżę od 19 do 21 to jak wrócę to już mam dość. A nie mam jak inaczej. Edzia nie martw się. Samo nadciśnienie to właściwie nie jest źle, to jeszcze można opanować, tylko powinnaś powiedzieć lekarce że myślisz o dziecku i na nie pracujesz bo nie wszystkie leki na nadciśnienie można brać w ciąży, a co jakby wam się udało? I nie myśl tyle Mój mąż mówi, że myślenie szkodzi. Odpocznij i twój chłopek niech też odpocznie zrób coś szalonego, wyjedź gdzieś albo nie wiem zapisz się na jakiś dziwny kurs. Jak się nie myśli o ciąży to jakoś sama się znajduje. Patrz co nieraz piszą dziewczyny, te młode jeszcze. Nie pomyślałam, nie zastanawiałam się nad tym, ciąża a co to i skąd się bierze? I co rusz któraś pisze o dwóch kreseczkach, w dodatku załamana. Ja biegałam w poszukiwaniu etatu w szkole, robiłam kurs photoshopa i do tego to prawko, tak zajęłam sobie czas żeby nie mieć czasu myśleć. A poza tym za każdym razem jak zaskoczyłam, to był seks życia. Jakby mnie ktoś zapytał ,to porównując do każdego innego razu ten był w jakiś dziwny sposób niesamowity i wyjątkowy. Śmieszne nie :) Jesteście młodzi, zdrowi, bawcie się i nie myślcie o niczym innym. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz my nie myslimy tak uporczywie.jestesmy zbyt zabiegani aby dzien w dzien myslec o tym. maz robi kurs ja mam egzaminy remony domu itp. nawet przy seksie niekiedy nie wiemy czy byly plodne czy nie. dopiero pozniej obliczam. czy trafilismy czy nie :). ale staranie sie to przyjemny trud. wiec nie narzekamy :) wyjechac mozemy dopiero w maju niestety. ale dzieki za porady dobrze jest uslyszec kilka dobrych rad. a wiem ze seks w takich sytuacjach jest niesamowity :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przydadza sie i dzieki.:)czekamy na to z trzy lata juz. a czytalam post dziewczyny stosujacej stosunek przerywany i ze ktos tam radzil ze wyplukac zimna woda. przeciez to smiech na sali jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Edzia !! to mnie rozsmieszylas z tym stosunkiem przerywnym rywanym. Edzia wy o 1 dziecko sie staracie? my tez o 1 i nic narazie. Szatanserduszko - dzieki za pozytywne fluidy. Trzymaj za nas kciuki kochana.Mam pytanko a Ty nauczycielka jestes? Bo ja tez. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ten stosunek przerywany to jakas mloda dziewczyna pisala i ktos jej tam napisal aby zimna woda wyplukiwala. a my o pierwsze sie staramy. a wiecie maz dzisiaj stwierdzil zee mam dziwne piersi. ja roznicy nie widze ale on tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie dziewczyny mam takie objawy jak na okres a przeciez mialam to plamienie i skonczylo sie w poniedzialek a nawet sluz ma zapach jak na okres. piersi brzuch. i nie wiem co jest grane. nio ale piersi bola cale a nie po bokach. moze ktoras sie orientuje dlaczego tak jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem wueficą :). Edzia a usg miałaś kiedy robione ostatnio? mnie bolą całe piersi a przed okresem tylko z boku ale sama wiesz że to każdy ma inaczej. Ciekawe co się dzieje? Ja nie potrafię pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zastanawiamy sie z mezem co sie dzieje. do gina mam na 8 kwietnia. przed pojsciem zrobie test i zobaczymy co bedzie. a usg mialam dawno robione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez bola cale piersi. a na okres tylko z boku. ale teraz jestm po tym plamieniu. a sory ze spytam a Tobie Szatanserduszko sie udalo zajsc w ciaze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sie czulas na poczatku ciazy? co Ci dolegalo. wiesz nie bede gratulowac bo nie chce zapeszyc. ale ciesze sie. a ktory tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mam jeszcze jedna rade.moja kolezanka mi polecila. moze to smieszne jest ale po stosunku niech wasz facet pociera wam ucho. niby przez to mojej kolazance sie udalo i ona w to wierzy no ja nie bardzo ale wszystkiego sie trzeba lapac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie. mam teraz dni plodne i przezroczysty sluz. czy to oznacza ze nie jestem w ciazy? bo sluz mam przezroczyst y a nie bialy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Sztanserdukszo gratuluje poczęcia!! A Edzia moze jestes w ciązy , moze się Wam udało, mam taką nadzieję. Co do objawów nie pomogę, bo w ciązy nie byłam niestety, ale ja bym zrobiła test bo bym nie wytrzymała!!Pozdrowionka pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie nie dolegało mi nic oprócz większego niż zwykle zmęczenia. Mi oprócz tego jest ciepło i czuję otworzoną lodówkę nawet u sąsiada mam pokręcone sny i tyle. Trochę bolą mnie piersi. Właściwie nigdy nie było inaczej. Za pierwszym razem zanim się zorientowałam to w ogóle minęło sporo czasu, zdążyłam jeszcze być na wypadzie w tatrach, biegać po górach i dziurach godzinami z 60 litrowym plecakiem na plecach. Teraz jestem dopiero w 6 tygodniu, tak, że w sumie jeszcze dolegliwości nie dokuczają raczej. Staram się być dobrej myśli bo jak jest źle to musi być lepiej. Może tak być, że masz dni płodne. Zalecałabym usg u dobrego lekarza, ja jak miałam skąpe okresy i takie tam właśnie to na usg okazało się, że mam niewielką ektopię szyjki macicy a przy tym to podobno zdarzają się plamienia przed i po okresie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak sie jest w ciazy to wtedy ma sie dni plodne? wiesz po prostu zrobie test we wtorek bo dopiero jutro kupie i mam nadzieje ze to ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze ja mam takie plamienie pierwszy raz. a teraz to tylko sluz. po okresie nie mam juz plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×