Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

no jutro kupie test a we wtorek zrobie to pewnie ze wam powiem,. trzymajcie kciuki. a jeszcze mam wizyte w piatek u gina. na sama mysl ze moze nie byc ciazy to mam smutasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem Cię edzia ja odkąd zrobiłam test do momentu jak poszłam na usg chodziłam tak spięta i zdenerwowana że matko! Bałam się, że to moja chora wyobraźnia tylko i że nie ma żadnego dzieciaczka. Ale jest :) Sprawdź temperaturę, jaką masz. Czekamy zatem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tempke mam niska bo 36.1 . ale zobaczymy jutro choc nie robie sobie wielkich nadziei. ale maz to mowi ze teraz na pewno sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie tzn tempka mi sie waha wlasnie od 36.1 do 37.2. i wczoraj sluz byl przezroczysty ale wystapil tylko raz. a dzisiaj ze dwa razy byl mleczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wiem jak to jest, ja też przed @ zawsze mam nadziej a potem kolejne rozczarowanie, mam jednak nadzieję ze w Twoim przypadku @ juz nie przyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za wsparcie. a jak sie nie uda znowu to chyba sie zdecyduje na ten femifertin. kobiety niby go chwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny test ciazowy wyszedl bledny. dzisiaj mam 14 dzien cyklu a u mnie sucho. brak sluzu. i to tak jest od tamtego plaamienia. tylko w jakis dzien polecialo troszke przezroczystego ale tylko raz. i nie wiem co sie dzieje martwie sie ze cos nie tak. do gina w piatek ide dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się. Poczekasz to może dowiesz się coś konkretnego. Tylko jeśli możesz to zrób usg i może jeszcze cytologię, to powinno coś wyjaśnić, bo w końcu coś się dzieje, pytanie tylko co. A tak z innej beczki to wypisz może jeśli coś teraz bierzesz lub niedawno zaczęłaś np jakieś ziółka czy jakieś lekarstwa, witaminy? I czy ostatnio zaczęłaś coś nowego, bo to może to. Nie wiem jakby tak analizować to jest możliwe, że dałoby się te objawy, które piszesz powiązać z działaniem hormonów, może coś ci się poprzestawiało. Nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi ale różny poziom różnych hormonów w cyklu powoduje różne następstwa.... Tak czytam i dochodzę do wniosku, że już mi się troszkę samej to wszystko pi......oli :) Trochę już jestem zmęczona na dzisiaj. Postaram się to na jutro rano napisać nieco jaśniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no biore witaminy z luteina, folik ( kwas foliowy) , kaldyum (potas) i propranolol (na nadcisnienie). raczej to nie od lekow i wlasnie mysle ci jest powodem czegos takiego. w necie nic ciekawego na ten temat nie znalazlam. wszystko sie okaze w piatek bo ide do gina. a wiem o co Ci chodzi i dzieki za porade. po prostu juz wariuje przez to wszystko i tye. nigdy nie moze byc tak jak powinno. a nie dosc ze nie mam sluzu w dzien domniemanej owulacji to jeszcze mnie bola piersi dosc mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to bym zrobiła tak. Odstawiła wszystko a postawiła na warzywa i owoce. Kwas foliowy jak jesz już czas dłuższy to też możesz sobie zrobić przerwę, zwłaszcza że sezon na świeże warzywa i owoce a w tym go dość :) zostań tylko przy lekach na nadciśnienie, można by do tego jakiś probiotyk dla kobiet typu lacibios femina jest jeszcze podobny chyba tripovag, są bardzo dobre i powinny pomóc na brak śluzu przynajmniej trochę, zwłaszcza jeśli ostatnio jakieś antybiotyki brałaś to koniecznie. No i czekaj na tą wizytę i to usg zrób koniecznie, bo to plamienie to może jakaś ektopia albo inna zołza. Ja na dziś odpadam, wyczerpałam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe Edzia co CI dolega, ale na szczescie w piatek sie wszystko wyjasni!!Pozdrowionak dla Was wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sachets
Witam :-) chciałam się zapytać, czy prawdą jest, że w trakcie owulacji jajeczko podąża raz jednym jajowodem, a raz drugim??? jestem po hsg z wynikiem - jeden jajowód drożny. Więc jak to jest, gdy jajowód jest niedrożny to jajeczkowanie cały czas odbywa się tym drożnym??? odpiszcie proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja tez mam nadzieje ze sie wyjasni. a tej luteiny jest 300 ug. i biore to jakies dwa tygodnir

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sachets witamy. a szczerze to nie potrafie Ci odpowiedziec na twoje pytanie. a nawet jak juz mysle nad tym to nie chce ci blednie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczeta! Wiesz Edzia je te luteine pare cykli brałam, ale większych zmian nie zauważałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie mam na piersiach taka jakas piatke zylek ale nie moge okreslic czy niebieskie czy czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem znawcą schachets ale wydaje mi się, że jeżeli jajniki pracują na zmianę, czyli raz jeden wyrzuca jajeczko raz drugi i tej części nie jestem pewna. Jeśli jest z nimi wszystko w porządku to raz jajeczko podąża jajowodem drożnym a ten drugi raz trochę przerasta moją wyobraźnie bo nie wiem jak bardzo niedrożny jest ten jajowód i w której części. Generalnie niedrożność może nie dopuszczać do przedostania się plemników do komórki jajowej, lub do wniknięcia komórki jajowej w głąb jajowodu czyli generalnie ciąża z jednej strony niemożliwa. Czasem może się tak zdarzyć, że plemniki dotrą do komórki jajowej, bo są mniejsze ale komórka nie zagnieździ się w macicy bo jest zbyt duża. Grozi to ciążą pozamaciczną. Myślę, że na ten temat warto byłoby porozmawiać z dobrym lekarzem bo jeżeli na prawdę jest tak że jajniki pracują na zmianę to można by ustalić kiedy który i co drugi cykl mieć się na baczności o ile myślisz o dziecku. Ciąża na pewno jest możliwa bo jeden jajowód jest drożny. Gorzej jeśli jest tak, że jajniki nie pracują na zmianę, bo wtedy to loteria. Jak już pisałam tego nie jestem pewna i o to warto było by zapytać lekarza ginekologa. Jak ja bym chciała aby w tym co piszę panował mniejszy chaos:) ale wierzcie na prawdę się staram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. nie wiem jeszcze co sie dzieje. jutro mam do lekarza. ale bola mnie standardowo piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sachets
Dzięki za radę, przejdę się. Tak bardzo się staram cholewcia i zawsze krwawa mery wraca. Myślałam, że może któraś miała podobnie i mi co doradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sachets
A może znacie jakies forum ginekologiczne bezpłatne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem z własnego doświadczenia, że nic gorszego tylko bardzo się starać :), jeśli ci bardzo zależy sachets to może spróbuj z lekarzem poobserwować kiedy masz owulację, po tej zdrowej stronie. Życzę powodzenia choć czasem odpoczynek i luz działa lepiej. Edzia napisz jak coś będziesz wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczynki. jestem w siodmym niebie!!!!!!!!!!!! lekarz powiedzial mi ze to ciaza!!!!!!!!!!!. lecz powiedzial tez ze nie moze okreslic mi ktory tydzien bo nie ma usg itp stwierdzil tez ze to bardzo wczesna ciaza ja uwazam ze przelom 3-4 tygodnia. dostalamm reprymende ze mam sie nie przemeczac ze dobrze odzywiac nie denerwowac itp bo to najgorszy okres poronny. dal mi tabletki na podtrzymanie ciazy.kazal duzo odpoczywac dlatego tez wyjezdzamy z mezem na sobote i niedziele odpoczac. a co u Was???? pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×