Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Ja też się melduję :) Zaglądam od czasu do czasu. Za wszystkie was trzymam mocno kciuki i wierzę, ze każdej się uda tak jak mi sie udało i po dwóch latach starań, kryzysu i totalnego zwątpienia zobaczyłam to o czym marzyłam.. Dzisiaj mam w domku 2- miesięcznego, wspaniałego szkraba i każdego dnia dziękuje Bogu, ze mi sie udało. Zaglądam tu do was co jakiś czas i na nowo przezywam z wami wasze troski i cieszy mnie każda pozytywna wiadomość. Nie dołączam do dyskusji bo nie jestem już "na tej fali" i wiem jakie to mogłoby byc wkurzające. W każdym razie piszcie tu, to naprawdę pomaga psychicznie. Powodzenia dziewczyny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pinezka77
Dziewczyny, ja po 2 latach starania i zrobieniu wszystkich możliwych badań w końcu zaskoczyłam i bede miała bliżniaki. To już 9 tydzień. Cykl był wspomagany CLO. Jak byłam na monitoringu to lekarka zobaczyła 2 pęcherzyki 15 i 18 mm i powiedziała, że raczej są " nieowulacyjne"....okazało się inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcelka123
Czesc dziewczyny. Mam na zbyciu 2 amp. Merionalu, 1 amp. Gonalu-F, 2 amp. Decapeptylu i 3 amp. Pregnylu. Mam jeszcze duphaston. Wszystko oryginalnie zapakowane i z aktualna data waznosci. Cena do uzgodnienia. Jeśli któraś byłaby zainteresowana podaje swojego maila: marcinia@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już od dawna staram się zajść w ciążę ale ostatnio powiedziałam sobie STOP, po ostatnim artykule, który przeczytałam w necie.Teraz kolej na mojego mężczyznę. Dowiedziałam się, że przyczyną niepłodności może być złej jakości [url=http://www.seksbaza.com]sperma . Postanowiłam, że będzie musiał się przebadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałaś, że nie, a ja przeoczyłam. Każda z partnerów musi się zbadać Dziwne, ze ginekolog tego nie zasugerował. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka.poloznictwa
Witam serdecznie! Jestem studentką V roku położnictwa na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej pod tytułem: "Diagnostyka niepłodności małżeńskiej". Zwracam się z uprzejmą prośbą do Pań o pomoc w uzyskaniu potrzebnych do tego celu danych. Prośbę kieruję do kobiet które miały trudności z zajściem w ciąże i poddały się diagnostyce niepłodności. Przygotowana przeze mnie ankieta ma na celu ocenę częstości wykorzystania poszczególnych metod diagnostycznych w rozpoznawaniu niepłodności. Wypełnienie kwestionariusza zajmie Paniom około 20 minut. Badanie jest całkowicie anonimowe, nie wymaga nawet podania adresu e-mail. Kwestionariusz znajduje się na stronie: http://www.ankietka.pl/ankieta/48498/diagnostyka-nieplodnosci-malzenskiej.html Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wreszcie udało. Wielki ukłon dla dr Sowińskiej i dietetyczki Julii Jaskowskiej z Fertimedica. Dwie kreski na teście, oby dalej było równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwaga do ankiety
ankiety nie mozna wyslac, poniewaz na ostatnie pytanie nie mozna dac odpowiedzi, kiedy nie bylo sie nigdy w ciazy. Pytanie 20-te dotyczy tylko ciazy, a nie kazda kobieta , ktora sie leczy/la zachodzi w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzesska27
lidka Gratuluje....uwazaj na siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jakiegoś czasu śledzę ten wątek, dokładnie chwilę po tym jak zaczęliśmy się starać o dziecko. Czasem miałam ochotę coś napisać ale właściwie wszystko o czym myślałam ktoś już napisał wcześniej. Wystarczało mi generalnie to, że nie jestem sama, że jest nas więcej. To jakoś utrzymywało mnie w pionie. Siłę do dalszego działania dawały mi także te pojawiające się czasem jak iskierki nadziei dwie kreseczki u którejś z was. I może tylko dzięki temu forum nie zwariowałam lub się nie zapiłam z rozpaczy. Może to śmieszne próbowaliśmy na różne sposoby ale zadziałała METODA OWULACJI BILLINGS. Już nie śmieję się z NMPR, choć kiedyś mi się zdarzało. Od dwóch dni patrzę na drugą kreseczkę na teście ciążowym i płaczę ze szczęścia. Trzymam kciuki za wszystkie z was, które starają się o dziecko. Nie poddawajcie się, coś w końcu musi zadziałać i przynieść upragniony rezultat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prinzessin28
Och 2 kreski na tescie...zapomnialam jak to wyglada. Ja staram sie 9 lat o dziecko,po ostatnim poronieniu od 2 lat nie moge zajsc w ciaze. Jestem juz tak zmeczona ze odpuscilismy naturalne staranka. W piatek zamrazamy zolnierzyki do Icsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWCZĘTA ! PRZECZYTAŁAM OSTATNIE WYPOWIEDZI, BARDZO SIĘ CIESZĘ ZE NIEKTÓRYM Z WAS SIE UDAŁO, MY Z MEZEM JESTESMY PRAWIE 7 LAT PO SLUBIE, PRZEZ PRAWIE DWA LATA JEZDZILAM I SIE LECZYLAM, CIAGLE JAKIES TABLETKI, 6 INSEMINACJI, ZASTRZYKI NASZPRYKOWALI MNIE CO CYKL. USG, LAPAROSKOPIA ITP. I NIC JUZ MI SIE NIE CHCE. OBECNIE PIJEMY Z MEZEM ZIOŁKA, MOZE POMOGA....NIE WIEM...JAK MACIE JAKIEŚ POMYSŁY TO PISZCIE!!CZEKAM I POZDRAWIAM I ZYCZE POWODZENIA TAKIM JAK JA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala22lala
mam problem od 3 miesiecy nie miesiączkowałam (u mnie to normalne ze wzgledów tarczycy)ale to nie problem wczoraj zaczełam krwawić w nocy nie mogłam spać z bólu a rano wyszło ze mnie coś wielkości ziarna fasoli czy możliwe że to płód????pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala22lala
tak robiłam i daje mi to do myślenia :/ staramy się z meżem o dziecko ale przy problemachz tarczycą ciężko jest ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala22lala
jak pisałam był to wielkości wiekszego ziarna fasoli z dużym skrzepem i tak dziwacznie mnie wczoraj brzuch bolał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. mi sie wydaje ze to nie raczej plód. nam sie nie udaje od 3 lat. ciesze sie ze ktos jeszcze rozumie co to znaczy nie moc zajsc w ciaze i ze nie jestem sama na swiecie z tym problemem. moim zdaniem powinnas isc do lekarza jezeli myslicz ze jestes w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala22lala
muszę jak naszybciej isc do lekarza bo to chyba resztki po ciąży wyszły ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej lala idz do lekarza, a nie żyj w niepewności. Edzia125 nio witam ponownie, byłaś na innym forum......ale nie pogadałyśmy tam, ja jestem na 2 forach i tu i tam. Edzia to mówisz 3 lata sie staracie my tez ponad 2 ale po slubie juz 7. wiec reasumujac bez zabezpieczenia 7 lat. A skad jestes? I co miałaś juz robionego? itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nn moze tak byc . ja czekam bo dni plodne byly. sstarania byly. lecz okres byl nie taki jak powinien byc. po prostu same plamienie. a zawsze mialam obfity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia a ile masz lat? ja tez mam @ aktualnie tez nie taki obfity jak nieraz ale jest czeka az sie skonczy! i znowu od noaw Polska ludowa.. edzia skad jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 24 lata. i jestem z żar. a okres mam bardzo skapy jak nigdy. i czekam kiedy bede mogla zrobic test. moze w koncu sie uda. a ty skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam robione usg. bralam duphaston. terz biore kwas foliowy i witaminy z luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja jestem z okolic lublina i niedługo będę miała 29 lat i mnie to przeraża ze jestem juz taka stara i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja duphaston tez brałam z rok moze i luteine i inne tabletki sporo tego było! A ty duphaston przez caly cylk bierzesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×