Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

No to super!!! Gratulacje!! Kto by pomyślał :) dziwne, że ci to nie wyszło na teście. Ja bardzo bałam się konfrontacji z lekarzem po teście ciążowym. Po ostatnim razie byłam pełna obaw, różnych ale na chwilę obecną jest wszystko ok, tak myślę, choć czasem nachodzą mnie takie myśli dziwne i mam ochotę biec na usg i zobaczyć, że na prawdę jest wszystko w porządku ale walczę z tym. Następną wizytę mam dopiero na 19.04 to się wszystko okaże. Do tej pory grzecznie biorę zastrzyki i myślę pozytywnie. Uważaj na siebie zwłaszcza między 8 a 12 tygodniem bo to najtrudniejszy okres. Powinnaś lecieć kupić mężowi takie małe buciki, no chyba że masz w szafie :). Po prostu super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie lekarz sie zdziwil ze nie wyszlo na tescie ale powiedzial ze test mogl byc po prostu felerny. no i ze oczywiscie to wczesna ciaza itp. ale ja wiem ze 3-4 tydzien to i tak wczesna.i mam obawy straszne. po prostu sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie dosc ze bola mnie piersi to jeszce jajniki. a lekarz mi powiedzial ze na wejsciu nie mem sluzu ale za to w glebi mam go sporo. a ja mu powiedzialam ze nie mam sluzu praktycznie wogole. a on po badaniu wyjmuje reke cala w sluzie. :P:P:P:P:P siara i wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za. a szczerze mowiac boje sie cieszyc. wiem ze to glupie ale sie boje. ale w glebi duszy jestem po prostu happy. wiesz jestem po jednym poronieniu wiec sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I miłego wypoczynku życzę w weekend!! (Fajnie Wam dziewczęta, ja chyba nigdy nie doświadczę tego stanu..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczysz Tobie tez sie uda. a nie dziekuje. wiecie dlaczego :) i trzymam kciuki za Ciebie teraz twoja kolej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje Edzia, ale jakoś nie wierzę, ze sie uda!! A Ty Kochana pilnuj sie i uwazaj na siebie, abys szczesliwie donosiła te ciaze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy tempka w pochwie 37.6 w ciazy to normalne?? i czy bol jajnikow tez normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedna mądra kobieta napisała mi coś takiego a propo takich myśli złych: "Część trzeba przepędzić, część może warto oswoić...Lęk jest teraz częścią nas i jest to zupełnie zrozumiałe. Chodzi o to, by się nie panoszył, by nie opanował nas całych... Strata córki była dla mnie szokiem - to była pierwsza śmierć bliskiej mi osoby... Zaczęłam się bać, że stracę też syna... Ale nie mogłam zamknąć go w domu, nie mogłam mu odebrać samodzielności... Powoli oswoiłam ten lęk... Ale go nie dokarmiam i nie rośnie." wiesz tak na prawdę to jest ważne, żeby opanować ten lęk niech się nie panoszy, bo zawsze będzie przy nas i to normalne. Mnie to pomogło, poczułam się lepiej. monjoc82 z nami nie zginiesz, mamy dużo pozytywnych fluidków dla ciebie, zobaczysz na pewno pomogą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z mila checia Ci przeslemy. a ja jestem po weekendzie. i wiecie powiedzialam mezowi to sie poplakal ze szczescia. a teraz jak dba o mnie, sniadanie do lozka itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia plecy to cie będą dopiero boleć za 6 miesięcy:P a tak poważnie to zależy. Mogą to być zmiany w obrębie kręgosłupa i dlatego Cię bolą plecy a zauważyłaś to teraz czy wcześniej?? Bo jeśli chodzi o ciążę to na bolące plecy to jeszcze masz kupę czasu :) a może być tak po prostu że z racji trybu życia jaki prowadzisz np dużo stoisz czy nosisz coś ciężkiego mogło dojść do zmian które dają ci w d... dopiero teraz bo jesteś nieco bardziej zmęczona. Nie mam więcej pomysłów. monjoc82 a ty masz jakiś konkretny powód dlaczego nie możesz zajść w ciążę czy nie? Bo już się trochę zgubiłam a szukać do tyłu jakoś tak mi się trochę nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio ja wyczytalam ze bol na poczatku jest normalny bo cos sie tam dzieje z macica ze sie rozrasta itp. a nie kiedy mnie bolaly ale chyba nie az tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki jak po weekendzie? Wypoczete? Ja Szatan serduszko nie wiem co jest, bo wyniki co robilam byly oki, meza nasienie tez mozliwe, po HSG jajowody drozne, laparoskopia wszystko oki/ Wiec nie wiem co jest!!Koszmar? A jak Wy sie czujecie Szatanserduszko i Edzia? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki jak po weekendzie? Wypoczete? Ja Szatan serduszko nie wiem co jest, bo wyniki co robilam byly oki, meza nasienie tez mozliwe, po HSG jajowody drozne, laparoskopia wszystko oki/ Wiec nie wiem co jest!!Koszmar? A jak Wy sie czujecie Szatanserduszko i Edzia? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuję się trochę zmęczona, zwłaszcza wieczorem a wtedy robię prawko i jeżdżę, to czasem koło 20.30 to już robię głupie rzeczy :) oprócz tego biorę zastrzyki, już mam 7 dziur na brzuchu ale powtarzam sobie, że tak trzeba i jakoś leci, ostatnio kłuje mnie nieco w boczkach więc chyba macica zaczyna ekspansję ale nie narzekam :) czasem tylko trochę się boję, bo nie wiem czy wszystko jest ok ale nie daję się tym myślom. Do lekarza idę 19 i wszystko się okaże. Polecam na prawdę metody naturalnego planowania rodziny. Do zapobiegania ciążom się nie bardzo sprawdzają ale za to pomagają w nie zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edzia-mozesz zrobic test z krwi beta hcg. Wowczas bedziesz dokladnie wiedziec ktory to moze byc tydzien. Jakniki moga kluc. Jesli boli w pachwinach i nie masz plamien tzn ze rozciaga sie macica. Jesli bol cie meczy mozesz lyknac no-spe. Polecam tez magnez z b6 bo raz dziala rozkurczowo a b6 pomoze w razie mdlosci. Lykajcie koniecznie kwas foliowy. Nie dzwigajcie i delikatnie ze wszystkim. Wiekszosc dziewczyn tutaj z tematu pozachodzila w ciaze a sie straly dlugo. Mam nadzieje ze u nich ok i u tych starajacych sie wowczas takze. Edzia-popytaj gina co sadzi o lekarz przeciwzakrzepowych, bo one w ciazy dialaja na ukrwienie macicy i lepsze zagniezdzanie sie zarodka. Dobrze ze dostalas na podtrzymanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam 4 tydzien. a biore kwas foliowy. tzn nie wiem czy moge przeciwzakrzepowe bo biore na nadcisnienie e nie wiem czy tak mozna je laczyc. ja mdlosci jeszcze nie mam. jedynie to te jajniki kregoslup i piersi. no i jeszcze zmeczenie. to standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monjoc nie wiem czy w ciazy mozna byc wypoczeta ale wiesz troche sie leniuchowalo :):):) nio troche wiecej niz troche:) a co u Ciebie i Szatanserduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio Edzi dobrze, ze poleniuchowałas troszke, w Twoim stanie to jak najbardziej wskazane!!U mnie bez zmian!!Dzis 16 dc. zrobiłam tes owul. i wyszedł pozytywny!!Wiec do dzieła, chociaż sie nie nastawiama! Trzymajcie kciuki!!!piszcie co u Was!!pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×