Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lulu2008

NIEPŁODNOŚC???-nieudane starania o dziecko!

Polecane posty

Ja miałam przez trzy cykle z rzędu okres prawie nijaki. Jak zwykle trwał cztery dni książkowo w obfitości książkowej, tak wtedy po połowie dnia mogłam już założyć wkładkę i tak przez trzy dni następne. I z jednej strony wariowałam już powoli, że chyba jest coraz gorzej i mogę zapomnieć o dziecku a z drugiej niecierpliwie czekałam myśląc a może jednak... Po wizycie u lekarza i dokładnych badaniach dowiedziałam się, że fizycznie wszystko jest w porządku a dopóki okres pojawia się regularnie nie muszę się martwić. Lekarz z uśmiechem i ogromnym taktem powiedział mi, że chyba troszkę już wariuję od tych obsesyjnych myśli o ciąży i mój organizm też już chyba sam nie wie czy jest w ciąży czy nie. Generalnie kazał mi się wyluzować bo skończę na kozetce...:). Zajęłam się czymś innym żeby nie myśleć już o tym jak bardzo chcę mieć dziecko i masz.... zaskoczyłam jakimś cudem:) teraz to już tylko modlę się o to żeby wszystko było w porządku, bo jak przetrwamy szczęśliwie następne 6 tygodni to nasze szanse rosną o 50 %. Przesyłam wszystkim pozytywne fluidki.... i trzymam kciuki za każdą z was, bo wiem jak to jest jak każdego cyklu ma się nadzieję, że może tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez staram sie nie myslec o tym.ale okres jak juz mowilam zawsze mialam obfity i trwajacy od 8 do 9 dni a teraz tylko plamienia i tylko 5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze ale doustnie. ale przyznaje sie ze nieregularnie. przez cale poltora tygodnia przed okresem mialam 37 i wyzej. trakcie juz nie mierzylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może sprawdź jutro to da pewną jasność. Jeżeli była podwyższona przed okresem jak to po owulacji zwykle i nadal jest taka to może jest nadzieja a jeśli spadła to lipton :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale niby tu nie ma reguly ze tempka ma byc podwyzszona ale skorzystam z rady i zmierze. lecz i tak nastawiam sie na test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby reguły nie ma ale jednak pewne prawidłowości są. Jakie to życie jest pokręcone jedne kobiety modlą się o to żeby nie dostać okresu i być w ciąży inne o to żeby dostać i nie być. Jakby nie mogło być każdemu według potrzeb.... Jeśli mogę zapytać to jest jakiś konkretny powód, że nie możesz zajść w ciążę czy to trudne do ustalenia?? Oczywiście nie naciskam, jeśli nie chcesz o tym pisać lub jeśli już pisałaś jakieś 200 stron wcześniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie na świecie jest różnie niestety, ale mam nadzieje Edzia ze nam sie uda! A masz dobrego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie przyczyny znalezc nie moga. a bylam u trzech lekarzy w tym dwuch prywatnie i nic. nie potrafia mi podac przuczyny. niby w badaniach jest ok ale ciazy nadal brak. ale jestem dobrej mysli tzn bardziej moj maz bo z kazdym cyklem wierzy ze sie nam uda ja niestety wierze coraz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja śmiałam się, że po prostu organizm mojego męża świadomy tej odpowiedzialności i wszystkiego co jest związane z poczęciem dziecka sam wytwarzał jakieś mechanizmy działające przeciwko a może źle znosił presję. To śmieszne ale jak tylko odpuściliśmy i doszliśmy do wniosku, że trudno i widać nie jest nam pisane i zaczęliśmy po prostu żyć i kochać się bez żadnej presji, tak radośnie, jak dwoje normalnych młodych ludzi to się udało. A propo lekarza to podobno gdzieś pod Krakowem urzęduje jakiś niezły. Moja kuzynka zaciążyła w 38 roku życia za jego sprawą, choć nie było nadziei i teraz ma dwu letnią zdrową super córcię. Nie wiem co prawda gdzie i kto to ale jakby trzeba było mogę pytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nio widzisz , to tak jak u nas niby oki a nie wiadomo o co chodzi, tyle badań, hcg, laparoskopia, 6 inseminacji i nic!!! ja ostatni raz u lekarza byłam w lipcu po 6 inseminacji juz mi sie odechciało, po lekach tych wszystkich przytyłam 10 kg. Teraz pijemy z mezem zioła nieraz to tez pomaga, moze spróbujcie. Oprócz tego maz bierz tabletki MACA i BODYMAX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz pilismy jakies tam krople ohydne.a teraz biore kwas foliowy i witaminy z luteina. wizyte u gina mam na 8 kwietnia. zobaczymy co powie. moze cos sie ruszy w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to jeszcze jedno. Nie zawsze problem leży po stronie kobiety a często jakoś się o tym zapomina. Najgorsze co może się trafić to chyba jak organizm kobiety wytwarza przeciwciała przeciwko plemnikom faceta. Bo każde z nich osobno mogłoby mieć dzieci a razem niestety nie bardzo. Psikus losu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ale mieszkam za daleko krakowa. moze znajde gdzies w okolicy lepszych lekarzy niz ci u ktorych bylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia wiem, że to może nie mądre co napiszę ale skoro nic nie pomaga a tak na prawdę nie ma przyczyny to ja bym tam odstawiła te wszystkie leki. Może lekarze wiedzą lepiej ale skoro jesteście młodzi i zdrowi to co wam więcej potrzeba oprócz odrobiny szczęścia. A może one ci szkodzą a nie pomagają??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do szcescia brakuje tylko dziecka. i u nas nie jest tak ze kochamy sie podpresja bo dziecko. kochamy sie normalnie jak mlodzi ludzie i nawet wtedy nie myslimy o dziecku. a przez pewien czas nie bralam nic i tez sie nie udawalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie brałam i brałam i nic. Stara się nie myśleć o tym ale to samo mi w głowie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłąm na allegro 25 testów , śmieję się że będę je robiła prawie caly cykl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tak samo ale dopiero przed spodziewana miesiaczka. tzn mysle o tym tez caly czas ale nie tak przesadnie chyba. ale najbardziej wlasnie przed okresem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i doszukujesz sie tak jak ja objawów ciazy, a tu....rozczarowanie. wiesz sama nie wiem co mam zrobic, mezczyznom jest łatwiej moj M tez to przezywa ale nie tak jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez 2 razy na becie byłam, a teraz nigdzie nie bede biegała jak mi sie naprawde o jakies 2 ty okre spozni to moze zrobie test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz przynajmniej po tych ziółkach mojemu skóra na dłoniach sie poprawiła, a u siebie zaobser. ze nie mam takich skrzepów 1 @ jak nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka natura kobiety ze jak chce ciazy to nie ma i doszukuje sie objawow. a jak moge wiedziec to z jakich przyczyn Ty nie mozesz zajsc w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×