Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Kewinek to fajne imie:-) Kojarzy mi sie z takim małym łobuziakiem:-) Lepsze niz Dominik i lepsze niz Damianek. Przynajmniej w moim odczuciu:-) Na dzisiaj koncze. Dobrej nocki dla Kewinka i Karolci i wszystkim dziewczynkom:-) Slodkich snow 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, taka byłam zmeczona wczoraj .... Jak w poniedzialek wszystko bedzie dobrze, to pierwsze imie bedzie typowo polskie a drugie rosyjskie, z okazji miejsca poczęcia :) Dziewczynki, nie pije kawy, red buli, wina-POMOCY.Wiem ze tak nalezy ale oj jak ciezko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 Oj ty bidulko przyzwyczaisz się do nowej zdrowszej diety. Ciąża to wiele wyrzeczeń ale zostanie Ci to wynagrodzone wspaniałym 100% zdrowym uśmiechniętym maleństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylo mnie 3 dni i widze dyskusja idzie pełną parą;) dziewczynki jak u was dzis z sapomoczuciem, widze ze juz jesteście na nogach od rana;) Kate29 jeszcze raz gratujlacje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki:-) rzeczywiście rozkręciło się to nasze forum, krótka nieobecność i już trzeba nadrabiać zaległości z lekturą:-) U mnie na razie cisza, czekam na wyniki naszych szaleństw w przerwach między meczami he he:-) i mam huśtawkę nastrojów od skrajnego optymizmu że na pewno się udało po totalny pesymizm że na pewno nic z tego nie będzie... Ale fajnie że jesteście, jak tu zaglądam to jakoś tak cieplej się robi w serduchu:-) Buziaki dla Was wszystkich dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Hej Dziewczynki! Kate29, jak Ja Tobie zazdroszczę, że za parę miesięcy będziesz tulić w ramionach słodkie maleństwo. Z całego serduszka Ci gratuluję! U mnie już trzeci dzień spóźnienia okresu. Zazwyczaj, gdy bliża mi się okres to mam nabrniałe i bolące piersi a na dodatek ten straszny ból w żołądku. Tym razem też mnie bolą piersi ale żołądek nie. Czytałam, że w początkowej fazie ciąży też bolą piersi. Nie mogę się na ten temat wypowiedzieć bo nigdy nie byłam w ciąży a bardzo bym chciała. Aha, mój mężulek twierdzi, że ostatnio zrobiłam się jakaś nerwowa. Co o tym sądzicie? Czy to może być ciąża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja juz nie mam sił. Caly czas płacze, w nocy sie budziłam, nie mogłam spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, najlepiej zrób test, jeśli jesteś trzy dni po terminie powinien już coś wykazać. Trzymam kciuki za dwie kreski:-) angelika, wiem że jest Ci ciężko... Ale jak już pisała Paula nie wszystko starcone, te wyniki nie przekraślaja wszystkiego, przecież musi być jakiś sposób i dlatego jak najszybciej skonsultuj to z lekarzem - on będzie wiedział co robić dalej. No i zaglądaj do nas... Tyczasem 🌻 dla Ciebie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chce in vitro, to sprzeczne z moimi przekonaniami. Jak juz to tylko adopcja. Jeden glupi warunek adopcji: 5 lat w małżeństwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej angelika! Myślę, że medycyna zna jakies sposoby żeby poprawić te wyniki! Wiem że łatwo się mówi ale postaraj nie martwić się na zapas. Przecież gdyby to była diagnoza raz na zawsze to niepotrzebne byłoby powtarzanie tych badań po jakimś czasie czyli jest nadzieja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oto wyniki ktore wyszly zle: ilość całkowita 4,5mln ( norma powyżej 60) koncetracja 1,5mln/ml (norma powyżej 20) Ruchliwosc A 10% Ruchliwość B 16% (norma A+B powinno dac powyzej 50 %) Brak ruchliwości 65% Ilośc plemników ruchliwych(A+B) 1,2mln ( norma powyzej 30 mln) Prawidłowa budowa 11% Defekty główki 58% Formy niedojrzałe 2% Wady szyjki i wstawki 15 % Formy połączone 1% Wady witki 13 Norma: prawidłowych plemnikow wiecej niz 30 % Po prostu wszystko jest żłe. Szanse na dziecko przy takich wynikach wynosza ponizej zero :( A zawsze myslelismy , ze to badanie na pewno wyjdzie dobrze, a ty taka niespodzianka. SZOK !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika, Tak jak mowia dziewczyny w dzisiejszych czasach jest wiele sposobow walki z problemami z polodnoscia. Konwencjonalnych i niekonwencjonalnych. Jezeli lekarz potwierdzi Wasze obawy to nie oznacza ze nie macie szansy poczac dziecka. Po pierwsze ilosc spermy da sie poprawic w wiekszosci przypadkow. Wyjatkiem jest sytuacja gdy mezczyzna ma uszkodzone jadra (np. po jakiejs chorobie) Dzisiejsza medycyna ma wiele mozliwosci. W pelni sznuje Twoje poglady co do in vitro. Jest jednak wiele innych sposobow np. hormonalne obudznie do zwiekszonej produkcji jajeczek albo kontrolowana inseminacja w łonie matki (tak blisko jajeczka jak to mozliwe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika to fragment tekstu ktory znalazlam w necie, moze ci sie przyda: Poprawianie plemników Przy złej jakości nasienia lekarze decydują się zazwyczaj na pobranie pewnej ilości plemników i ich udoskonalenie. Sprowadza się to do oddzielenia plemników ruchliwych i silnych od reszty. Potem wypłukuje się je z drobnoustrojów i zagęszcza w specjalnych wirówkach. Przygotowane nasienie umieszcza się w szyjce lub jamie macicy za pomocą strzykawki i specjalnego cewnika (jest to tzw. inseminacja). Inną metodę - mikromanipulację - stosuje się, gdy w spermie mężczyzny nie ma plemników, są za to w jądrach. Wtedy wyciąga się je stamtąd i wprowadza jeden, wybrany, bezpośrednio do komórki jajowej za pomocą specjalnego urządzenia połączonego z mikroskopem. Jeżeli przyczyną złej jakości nasienia są zaburzenia hormonalne, podaje się leki z testosteronem. Przy zrostach nasieniowodów wykonuje się zabieg chirurgiczny. Szanse na dziecko można zwiększyć Jeśli staracie się o dziecko, zaproponuj partnerowi zmiany w diecie i codziennych przyzwyczajeniach: - warto, by schudł, zaczął uprawiać sport, ograniczył liczbę wypalanych papierosów i nauczył się walczyć ze stresem - wszystkie te czynniki poprawiają jakość nasienia, - nie powinien nadużywać alkoholu, zwłaszcza piwa - zawarte w nim estrogeny mogą zmniejszać produkcję plemników, niech je mniej mięsa, nabiału, fasoli - te produkty mogą zawierać związki zbliżone do estrogenów, - lepiej, by unikał gorących kąpieli i nie nosił obcisłych slipek - wyższa temperatura moszny osłabia plemniki i zmniejsza ich liczbę, - namów go do zażywania L-karnityny i preparatu z żeń-szeniem - te substancje mogą zwiększać liczbę wytwarzanych plemników i poprawić ich jakość. Bardzo korzystnie wpływają na potencję, preparaty witaminowo-mineralne z witaminą C, E i cynkiem - poprawiają żywotność i przeżywalność plemników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, badanko niejest dobre, ale trzeba mieć nadzieje.Ja co 14dni miałam krwawienia trwające 3 dni.Wiedzialam ze z ciązy nici.dwa miesiące nie miałam takich krwawień i co?i chyba zaszłam! Lekarz e mowili ze est ok, ale ja wiem ze to nie bylo ok.Jestem przewlekle chora, i sie nie poddaje. Ty tez sie nie poddawaj.SILNA BĄDZ! joanna Ty tu nie dyskutuj tylko śmigaj po teścik!ja wlasnie pierwszy zrobiłam po trzech dniach...i moze, moze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Dziewczynki, Witam Was popołudniowo! Angel-ika, spokojnie, na pewno uda Wam się zajść w ciążę, nie załamuj się tylko. Bądź dzielna, przede wszystkim dla Męża. Pomyśl sobie jak On się czuje... U mnie po japońsku, yako tako. Mdli mnie strasznie, mam delikatne bóle brzucha i piersi. A poza tym ok. Wieczorem mamy zamiar się relaksowac z moim M, jakieś lody, dobra kawka, TV, ehhhh..jestem z Nim taka szczęśliwa!!!! Buziaczki dla WAS😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwiat kaktusa
Witam. Ja staram się od 5lat i nic. Jestem po laparoskopii bo miałam torbiele na jajanikach. Teraz mam robione oceny owulacji. Jajeczkowanie jest, a mimo tego upragnionej ciazy nie ma. Z mężem wszystko o.k. więc mam ogromne wyrzuty sumienia ,że zmarnowałam mu życie i nie dałam szansy na przwdziwa rodzinę. O adopcji nie mam co marzyć bo juz nam powiedzieli,że nie mamy szans. Myśle codziennie ,o kazdej porze dnia o dziecku. Stało sie to moja obsesją. Mysle sobie czasem, że kiedyś bedzie ze mna tak źle, że po prostu się powieszę. Na dodatek teściowa nie daje zapomnieć, że jestem" pusta jak karton".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mella, czekam z niecierpliwością na dobre wiadomości od Ciebie :) kwiat kaktusa, zostań z nami. Nie poddawaj sie i spokojnie napisz co sie u Ciebie dzieje. Bedzie dobrze, my tutaj wierzymy w cuda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej 🌻👄 i uciekam,buziaczki,pozdrawiam. Wysle Wam zdjecie swoje,bo nic nie na pisalyscie czy doszly zdjecia na mail i nie wiem. Wczoraj bylam na sciagnieciu szwow,od razu lepiej bo sie poluznilo a tak to kulo czasami i bolalo.We wtorek ide odebrac wynik z tego zabiegu.Kupilam juz bilet do M.na 20czerwca,jestem bardzo szczesliwa,w koncu spotkam mojego skarba,bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynik, odebrałam wynik bety przyrost niecałe 10 % po2 dniach a więc zapadł wyrok teraz tylko czekam na oczyszczenie, wykleślcie mnie z tabelk to jest mój ostatni post bowiem więcej już nie będę próbować, poprostu brakuje mi sił, po pierwszej stracie zrobiłąm różne badania któe nic nie wykazały widocznie nie jest mi pisane zostać mamą życzę wam byście jak najszybciej zostały mamusiami 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zółwik, tak mi przykro:(:((:(: wiem co czujesz, sama nie wiem jak bym zareagowala jak by mi sie to przytrafilo poraz drugi, :(:( :(:(:(:(:( strasznie mi przykro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika-k
Kurcze coś tu ostatnio same porażki, ale może warto jeszcze walczyc o to co najcenniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze coś tu ostatnio same porażki, ale może warto jeszcze walczyc o to co najcenniejsze :) cos mi sie wyżej nick pomylił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółwiku tak bardzo mi przykro, aż sie za Ciebie popłakałam, ale wiem że nawet w 10% nie jestem w stanie sobie wyobrazic co czujesz. Szanuję i rozumiem Twoją decyzję, chociaż przykro mi że Cię nie będzie z nami. U mnie samopoczucie dzisiaj tragiczne, jakaś smutna jestem i zła nie wiem na co. No i jeszcze ta wiadomośc od Żółwika mnie dobiła. Boże dlaczego na świecie jest tyle niesprawiedliwości? Czy My tak wiele chcemy od życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlowiku, Bardzo bardzo mi przykro i nawet nie mam pojecia jak cie pocieszyc w tej sytuacji. Wiem ze potrzebujesz czasu na to zeby dojsc do siebie. Wiem ze teraz sobie mowisz ze juz nie bedziesz probowac... ale ty sama wiesz ze to nie jest prawda. Bol przechodzi... a chec zostania mama niestety nigdy:-( :-( :-( :-( Przytrafila ci ciaza biochemiczna. Wiem ze drugi raz tracisz dzidzie. Bardzo mi przykro:-( ZLOWIKU BEDZIEMY TU NA CIEBIE CZEKAC! WROC DO NAS JAK DOJDZIESZ DO SIEBIE! ZOBACZYSZ,JESZCZE KIEDYS BEDZIESZ MIEC DLA NAS DOBRE WIESCI. I BEDZIESZ NAJWSPANIALSZA MAMA NA SWIECIE. BEDZIEMY O TOBIE MYSLEC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍Mamusie😍 Imie..................data urodzin......................imie dzidzi 🌻Karolina1986............15.12.2007................. ......Kewinek 😍Oczekujące na maleństwo😍 Imie.........................Termin porodu..................Plec dzidzi/Imie 🌻olawd (UK).................23.01.09.........................?. 🌻Dagusia........................?............................ ....? 🌻Smerfetka29..................?......................bliźniak i ?? 🌻Kate29(Rosja)..................?............................ ...? 😍Starające sie😍 🌻Ewelinka...................................UK 🌻Ametyst......................................? 🌻Hydi................................ ..Gliwice 🌻Paula........................Słupsk/Irlandia 🌻Catie.............................Mielec/UK 🌻Sandrunia...........................Siedlce 🌻Nika................................Wroclaw 🌻Bengalska kicia...........................? 🌻Mlodazona...............................UK 🌻xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌻elka20.......................................? 🌻pauly78................................Rzym 🌻Dorota822.............Tomaszow Mazow. 🌻Pakostane...........................Poznan 🌻Milka2306............................Olsztyn 🌻Ash......................................Płock 🌻Ilona24................................Olsztyn 🌻Hawanana................................? 🌻Mella25...............................Kuj-Pom 🌻angel-ika.............................Rzeszów 🌻mizomaniaczka..........................? 🌻Aagness....................................? 🌻Sensai......................................? 🌻Joannaa25..................................? 😍 Loza komentatorow i gosci honorowych 😍 🌻Zlowik 🌻Broneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zlowik, to bardzo smutna wiadomosc.Przykro mi z calego serca.Moge sie tylko za Ciebie pomodlic. Strasznie smutna wiadomosc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×