Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

zółwik odpoczywaj duzo może zrób sobie wolne od pracy jakiś urlop, zwolnienie!! Jestem z tobą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
czesc kochane mialam dzisiaj odebrac wyniki mojej isterosalpigografi ale nie byly gotowe:( jutro rano mam samolot do wawy....wiec dopiero odbiore we wtorek:( jak ja nie lubie czekac.....i wiecie co?jak mi powiedza,ze wszystko ok,to juz nie wiem co mam robic.bo skoro przez 22 miesiace nic nie wychodzi to nie jest ok!!!!!!!!!!!!! dlaczego wiele par za pierwszy razem sie udaje?a nam nie?i dlaczego pozniej lekarze mowia,ze wszystko jest ok....ale trzeba czekac????? to niesprawiedliwe!!!!ale pocieszmy sie tym,ze medycyna jest teraz naprawde do "przodu" i kazda z Nas na pewno bedzie miala upragnione dziecko!!!!!! ogladam mecz:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem po \"ciężkim dniu\", ale okazało się że nie był taki zły. Ok 14 zaczął mnie bolec brzuch a więc wzięłam tabletkę i jazda na zajęcia. I do tej pory mam tylko plamienia choc zazwyczaj moja @ potrzebowała max 2 godz żeby się rozkręcic. Nic nie kumam. Widzę że Nasze forum cieszy się coraz większą popularnością. Nie dziwię się, ja odkąd zaczęłam pisac czuję się o niebo lepiej. A więc witam wszystkie nowe staraczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółwiku, nie sądzę żeby upadek miał wpływ na betę. A tego lekarza nie słuchaj, oni lubią wyrażac swoje mądrości na głos bo im nie zależy, a czasami chodzi o jakąś drobnostkę którą my się przejmujemy i wyolbrzymiamy bo poprostu się martwimy.Będzie dobrze kochana, nie bądź smutna. Milka ale mi narobiłas ochoty na te pierogi...Pewnie nie możesz się doczekac badania?W Twojej sytuacji to cokolwiek by oznaczał brak @ to chce się wiedziec. Bo nadzieja jest i już po cichu się cieszysz, ale nie za głośno bo jeszcze nie potwierdzone. Zwariowac można. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złówik KONIECZNIE ODPOCZNIJ. Upadek brzmi nie ciekawie, uważaj na ta nerkę. Millka ja tez mam taka nadzieje.Łaczymy sie swoimi obawami, i zarażamy sie ciążą. Mam nadzieje ze to tak jak z okresem, jak jedna ma to pozostałe kobiety na wycieczce też dostają :-) Narazie git na meczyku. Prezydent chyba daje pozytywne fluidy :-) Głodna jestem, to przez te pierogi...Ruskie to moje ulubione, no ...zaraz po pierogach z truskawkami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz nie mogę się doczekać badania! myśle że spora się wyjaśni! Kate ja też mam taką nadzieje, że te fluidy przeskakują z jednej na drugą :-) Ale mecz to dziś ekscytujący!!! BUZIAKI P.S. Dziewczynki jak się roni te kwiatuszki, usteczka, serduszka itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Hej dziewczyny! Z wypiekami na twarzy czytałam wasze wypowiedzi i postanowiłam się dołączyć. Mam 25 lat i podobnie jak Ty, Pau.la, od dwóch miesięcy staramy się z mężem o dzidziusia. Za pierwszym razem nic z tego nie wyszło a teraz to nie wiem, tzn. dzisiaj miałam dostać okres i nadal nic. Raczej mam dość regularne krwawienia. Jestem cichej nadziei, że może będę w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieję ze do konca roku uda nam sie wszystkim zajsc w upragniona ciaze;) Żółwiku dziewczyny maja racje powinnas teraz troszke zwolnic tempo i odpoczac sobie,mam nadzieje ze bedzie wszystko wporzadku. od jutra mam prawie dwa tygodnie urlopu,odpoczne troche od pracy ,zrelaksuje sie i bede miala w koncu wiecej czasu dla mojego mezusia:) wiecie ze odkad pisze na tym forum z wami mniej mysle o tym ze nie moge zajsc w ciaze ,jest mi tak jakos latwiej ,lzej sama nie wiem jak to uczucie nazwac,w kazdym razie ciesze sie ze mam was. Milka a co do tego zeby powtarzac co roku slub to my sie smielismy do fotografa,dlatego ze chcial nam jakies zdjecia w lodce zrobic ale byla za bardzo brudna i powiedzielismy ze przyjedziemy za rok jak bedzie czysta ,wspominamy to czasami:) Paula moja droga a gdzie ty sie podziewasz znikasz nam ostatnio:) Kate po tym co piszesz i wynikach testu to jestem pewna ze jestes w ciazy ,bo one sie nie myla w te strone predzej w te druga,wiec juz teraz moge tylko gratulowac,buziak no dziewczynki teraz chyba sie poloze ale jutro znowu jestem :)dobranoc laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannaa25 życzę powodzenia i witaj w gronie!!! A teraz dziewczynki idę już spać bo jutro na 6 rano do roboty!!! BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika
Dobranoc wszystkich, ja zaraz zaczne przytulanie, bo cos bolalo mnie podbrzusze z prawej strony, moze to jajeczkowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Joanno :) dwa cykle to jeszcze nic strasznego tym bardziej ze moze juz jest fasolka w brzuszku:) my staramy sie juz od jakiegos roku i nadal nic:( wiec nie masz sie jeszcze czym przejmowac,trzymam kciuki aby @ nie przyszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milus my sie tylko zasmielismy ze za rok przyjedziemy bo teraz jest brudna (taki zarcik) ale ubaw mielismy niesamowity

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Joanno. Niestety jeden dzień spóźnienia to jeszcze za wcześnie żeby Ci gratulowac ale jesteś na dobrej drodze a więc kto wie...Zyczę Tobie i Wszystkim dziewczynom, żeby te obrzydłe małpisko nie przyszło (nienawidzę jej szczerze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika działaj działaj, oby mężuś zagrał dzisiaj tak jak Nasi. Ja przy najbliższej okazji Swojemu zaśpiewam: Maciej gola, Maciej gola, taka jest natury wola. Ale mnie dzisiaj gnie.. Za dużo pracy, a jutro jeszcze rada pedagogiczna pewnie z 5 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Dzięki. Ilonko, Ja za Ciebie też trzymam gorąco kciuki. Jest mi aż lżej na sercu, że mogę się z wami, dziewczyny, podzielić swoim problemem. Wszystkie mamy ten sam problem i przez to, że jedna drugiej dodaje otuchy to nas do siebie zbliża. Będę was na bieżąco informować, żalić sie i pytać o radę. Cieszę sie, Pau.la, że założyłaś taka stronkę. Pozdrawiam was wszystkie, dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki, Ale się dzisiaj rozgadałyście! JOANNA 25 – Witaj w naszym gronie. Czuj się jak u siebie. Jak zaczynalysmy forum to mialam za soba 2 cykle i od razu dostalam @, wiec w sumie to 3. A ze cykle mam dlugie to tak naprawde staram się już pol rokuL Żłówiku – spokojnie, nie martw się jeszcze. Nerwy jeszcze bardziej szkodza dzidzi. Lekarze zawsze strasza. Bądź dobrej mysli. Moja modlitwa idzie dzisiaj w Twojej intencjiJ Milka – oj cos mi się wydaje ze ty możesz być jednak zaciazona. Czekamy na wyniki testu z krwi. tez kocham ruskie:-) Ilonko – ja jestem jestem, tylko ze czasami to niestety musze troche popracowac w lesie, a dzisiaj bylam caly dzien. Potem poszlam na pierwsze w zyciu zajecia z jogi. A potem był mecz. A na urlop to gdzies jedziesz czy zostajesz w domku? Ash – wspolczuje z powodu @ Wszystkie nienawidzimy tego uczucia. Zrób cos fajowego żeby poczuc się lepiej. I szykuj sily na nowy cykl Pauly – szczesliwego lotu i dobrej zabawy. Wyluzuj się troszeczke. Pobaw. Zaszalej. Wytancz do upadlego. A potem do nas wroc i zobaczymy jak tam Twoje wynikiJ Mizomaniaczka – Witam goraco.Nie przejmuj się jeszcze. 4 miesiace to jeszcze nie powod do zmartwien. Ani sie obejrzysz i już będziesz zafasolkowana. Duzo przytulania, milosci i optymizmu. Trzymamy kciuki. Angelika- oj widze kobieto ze ty tez przeszlas swoje. Nie poddawaj się jednak. Witamy cie w naszym gronie i pamietaj ze zawsze jestes u nas mile widziana. Czekamy na wiadomosci. Kate29 – oj widze ze ciaza ci sluzy:-)Jak to się stalo ze przytylas w pare dni? Prowadzisz dziennik objawow? Jeszcze raz polecam wspomniana wczesniej ksiazke: W oczekiwaniu na dziecko. Bardzo pomocna:-) Karolina- Mam nadzieje ze po slubie zamiescisz swoje zdjecia na fotosiku. Tak zebysmy mogly sobie na ciebie popatrzec. Na pewno będziesz wygladac bosko. Masz już sukienke? Aagnes – witaj w naszym powiększającym się gronie. Kochana ja tez planowalam miesiac narodzin dzidzi. Miala się urodzic w grudniu. W okolicach swiat:-) tego roku. Już mi raczej nie wyjdzie:-) Jak dobrze pojdzie to się zalapie na 2009. Trzymamy kciuki. Sensai – Wiesiolek bierze się tylko do owulacji wiec dobrze robisz. Czytalam ze czasami efekty widzi się dopiero po 3-4 cyklach. Ja mialam od razu ale pewnie tez na kazdego dziala inaczej. Czekamy na dalsze wiesci. JEŻELI KOGOS POMINELAM TO BARDZO PRZEPRASZAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😍Mamusie😍 Imie..................data urodzin......................imie dzidzi 🌻Karolina1986............15.12.2007................. ......Kewinek 😍Oczekujące na maleństwo 😍 Imie.........................Termin porodu..................Plec dzidzi/Imie 🌻olawd (UK).................23.01.09.........................?. 🌻Dagusia........................?................................? 🌻Smerfetka29..................?......................bliźniaki ?? 🌻żłówik.......................09.02.2009.....................? 🌻Kate29(Rosja)..................?...............................? 😍 Starające sie 😍 🌻Ewelinka...................................UK 🌻 Ametyst......................................? 🌻Hydi................................ ..Gliwice 🌻Paula........................Słupsk/Irlandia 🌻Catie.............................Mielec/UK 🌻Sandrunia...........................Siedlce 🌻Nika................................Wroclaw 🌻Bengalska kicia...........................? 🌻Mlodazona...............................UK 🌻xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌻elka20.......................................? 🌻pauly78................................Rzym 🌻Dorota822.............Tomaszow Mazow. 🌻Pakostane...........................Poznan 🌻Milka2306............................Olsztyn 🌻Ash......................................Płock 🌻Ilona24................................Olsztyn 🌻 Hawanana................................? 🌻Mella25...............................Kuj-Pom 🌻angel-ika.............................Rzeszów 🌻mizomaniaczka..........................? 🌻Aagness....................................? 🌻Sensai......................................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[kwiat} Ogloszenia duszpasterskie: 😍 Jezeli wasze imie wyswietla sie na czerwono to znaczy ze powinnyscie je sobie zarezerwowac. Lepiej to zrobcie bo czasami ludzie podszywaja sie pod innych i wypisuja rozne glupoty. 😍 Do nowych staraczek - podajcie (jezeli macie ochote) z jakich jestescie miast a ja przy nastepnej okazji uzupelnie tabelke. Jezeli mozecie to napszcie tez czym sie zajmujecie i jakie macie wymarzone imie dla swojej dzidzi. 😍 Dla tych co nie wiedza jak sie robi kwiatki i serduszka. Zajrzyjcie na ta stronke: http://www.forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz pare słów co u mnie. Jestem wykończina po całym dniu i zaraz biegne do łóżka. Mój misiek kupił mi dzisiaj na alegro pierscionek???!!!! Nie wiem dlaczego tak chyba z miłości i zeby poprawic mi humor. Pierścionek jest super i bardzo go za to kocham. Najlepsze jednak że ktoś w Polsce musial wpłacić pieniadze na konto, no bo to przeciez rzecz kupiona na aukci internetowej. No i dzwonie dziaj do mamy, pokazuje jej zdjecie pierscionka, mowie ze jutro jej Misiek wysle na niego pieniadze i czy ona moze je wplacic. A mama lzy w oczach i mowi ze tak sie cieszy i ze jest wzruszona. Na poczatku nie wiedzialam o co jej chodzi, a ona sobie pomyslala ze ja zaszlam w ciaze i ze z tej okazji dostalam taki piekny pierscionek:-) No i niestety musialam ja ponownie rozczarowac. Ach te mamy:-) Dobrej nocki kochane dziewuszki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! Niestety wczoraj nie mogłam do Was zajrzeć bo net mi padł i kropka. Nasi zremisowali szkoda, sukces mały no ale jesteśmy jeszcze na boisku i dalej gramy. Dzięki Pau.la że wpisałaś nowe koleżanki (w tym mnie do tabelki). Podobają mi się te \"ogłoszenia duszpasterskie\" na dobranoc. Rzeczywiście jesteś nocnym markiem bo my wszystkie dziewczyny smacznie spały. Z tym wiesiołkiem to było najlepiej na samym początku potem w miarę upływu miesięcy było gorzej. Chyba faktycznie na każdą z nas działa troszkę inaczej. Wczoraj w południe zaczęły boleć mnie sutki nie piersi jak to zazwyczaj bywa, zajrzałam do netu i czytam: objaw ciąży i się cieszę ale dalej czytam że nie. Już sama nie wiem, jajniki dokuczają raz z jednej a raz z drugiej strony i czuję się cały czas jakbym miała@. Dziś stwierdzam że chyba się \"tam\" przeziębiłam i trzeba będzie brać antybiotyk. Poczekam i zobaczę jeśli do pon. nie przejdzie to będę musiała umówić się na wizytę. Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny które mają jeszcze wątpliwości bo @ nie przyszła życzę Wam wizyty bociana na kilka miesięcy. Znikam teraz jeszcze się nie obudziłam kawy kawy kawy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Panie pogoda za oknem jest brzydka to ja czuje sie bardziej niewyspana. Kewinek obudził sie na jedzonko o 5 poszedł dalej spać a ja już zasnąć o dziwo nie mogłam a jak już zasnęła i to chyba była jakoś godzina 7:30 to mały obudził sie po 8:00. Mówi sie trudno najgorsze jest to przebudzenie a potem już jest dobrze. pau.la No jasna sprawa że zamieszczę zdjęcia z do pooglądania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika
Wiesz Paula robi sie wszystko zeby tylko miec to upragnione dziecko. Nie wazne , ze boli :) Witam wszystkie dziewczyny. Zaczynamy nowy dzien, oby byl lepszy niz wczorajszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zerknijcie sobie na temat: Pasek Świętego Dominika. Założylam wczoraj ten temat, to cos dla nas. Poczytajcie i same zdecydujcie co dalej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×