Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość mizomaniaczka
dodam że właśnie mam dni płodne więc starań ciąg dalszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żółwik nie martw sie na zapas,będzie dobrze zobaczysz jestem z tobą i pewnie wszystkie będą trzymały kciuki żeby było wszystko wporządku,moja bratowa tez miała plamienia na samym początku i dał jej jakieś tabsy na podtrzymanie ,teraz mam ślicznego chrześniaka:) zobaczysz będzie dobrze,wierze w to.. wielki buziak dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozamaniaczka witamy cię na naszym forum:) tu wszystkie dzielimy się swoimi obawami,niepowodzeniami a takze cieszymy sie kiedy którejś z nas sie udało,razem jest nam łatwiej a przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizomaniaczka Witamy serdecznie. Im wiecej nas tym wieksza nadzieja i doswiadczenie. Bedzie dobrze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizomaniaczka
Pewnie że będzie dobrze :) trzeba czasu i czasem trzeba wylączyć się na to myślenie o ciąży, ale weź się człowieku wyłącz jak wszystkie mamusie powychodziły z domu z wózkami albo okrąglutkimi brzusiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika
Witam wszystkie dziewczyny. Mam na Imie Angelika. Mieszkam w rzeszowie a pochodze z Prudnika na opolszczyznie. Troche sobie o Was poczytałam i tez chce sie z wami podzielic tym co dzieje sie w moim zyciu. My z mezem staramy sie o dzidziusia od 11 miesiecy. Pechowo odkad zaczelismy sie starac to mi zaczelo sie wszystko chrzanic z miesiaczkami. Wydlużaly sie , byly cykle bezowulacyjne itd. Bralam tabletki na stymulacje owulacji. W pierwszym cyklu usg wykazało ze jest pecherzyj a juz rano go nie bylo, czyli bylo jajeczkowanie. Potem mialam strasznie obolałe i wrażliwe piersi. Czułam ze jestem w ciąży. Niestety po ok 6-7 dniach obudzilamsie rano bez zadnego bolu piersi. Myśle ze po prostu jajeczko nie zagniezdziło sie w macicy :( a za drugim razem juz sienie udalo. Miałam robiona histeroskopie, na szczescie jajowody mam drozne. W maju mialam robiona laparoskopie, okazalo sie ze mam porcelanowe jajniki, wiec w czasie operacji lekarz je ponakluwal zeby łatwiej jajeczkowaly. Tera czekam na miesieczke ( ostatnia mialam 21.05) choc lekarz mowil ze po laparoskopii moze sie wszystko opoznic. Chyba nie musze dodawac ze wolałabym zeby nie przyszla :) Dzisiaj moj maz robil badanie nasienia, jutro wyniki :) ma nadzieje ze bedzie ok A od najblizszej miesiaczki znow czeka mnie stymulacja owulacji, moze w koncu sie uda. Wszystkie badania hormonalne wychodzily mi dobrze a tu takie problemy. Nigdy nie myslalam ze bede miec problem z zajsciem w ciaze, zawsze mialam regularnie miesiaczki. a tu taka niespodzianka. W dodatku przykra :( No i na razie tyle o mnie :) Witam w klubie starających sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika
Czesc mizomaniaczka. no to jestesmy teraz dwie nowe. Po czterech miesiacach ma sie jeszcze duzo nadziei, pozniej robi sie gorzej, zycze powodzenia, na pewno sie uda. Zycze duzo wiary. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane Panie, ciaza jest zarazliwa.U nas w pracy jest takie krzeslo, kazda Pani ktora na nie usiadla zaszla w ciaze.Ja sie bezprzerwy pytalam gdzie to krzeslo.Zabiore je do domku na jeden wieczor-tak dla pewnosci ;-) Nie zabralam do domku oczywiscie.Udalo sie(taka mam nadzieje) Czekam niecierpliwie do poniedzialku. Wam tez sie uda.Wiem ze nie jest to taki proste, bo sama czulam to co Wy.Cierpialam prz kazdej porazce.Plakalam.I nagle.BUM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizomaniaczka
Witaj angel-ika i Kate29, mnie zarażała ciężarna koleżanka, ale dopiero miesiąc temu, może pomorze, chociaż osobiście uważam że to moj chłopak powinien mnie zarazić a nie ona hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika
Dobre, chociaz wazne zeby w ogole sie zarazic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizomaniaczka
Dziewczyny, mam pytanie, na pewno któraś ze stałych forumowiczek wie, ile starających się już "zaszło w ciążę na tym forum"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona24 Wiem wiem że zlecą. szkoda że nie można tego powtarzać co roku az do znudzenia :-P Kate29 Jaki ciekawy zwyczaj hihi. Mnie to nie grozi bo w moim mieście nie ma żadnych mostów tylko na obrzeżach ale żeby wszystkie przejechać to by zajęło to kupe czasu. z resztą w sumie to nie mosty tylko mościki bo tam tylko rzeka wąska przepływa. Ale przy ostatnim mościwe to rzeczywiście nie lada wyczyn. Mella25 Nie żebym dawała Ci jakiś nadzieje ale często dziewczyny przed @ będąc już w ciąży mają objawy takie typu grypa przeziębienie. milka2306 No to oby się potwierdziło że jesteś mizomaniaczka Witam w Naszym gronie. 4 miesiące to jeszcze nie tak źle więc tylko cierpliwości i spokoju a na pewno się uda angel-ika Ciebie również Witam. No to rzeczywiście pech że akurat przy staraniach tak się zagmatwało ale teraz jesteś na dobrej drodze więc można zaczynać liczyć od początku :-) Coraz częściej można zauważyć że kobiety zachodzą w ciążę po nawet 2 latach choć wiadomo najlepiej jak najszybciej czego ci życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizomaniaczka to jest tabela starających się i i zaciążonych ❤️Mamusie❤️ Imie..................data urodzin......................imie dzidzi Karolina1986............15.12.2007................. ......Kewinek ❤️Oczekujące na maleństwo❤️ Imie.........................Termin porodu..................Plec dzidzi/Imie olawd (UK).................23.01.09............................... .....?. Dagusia........................?........................ ....... ...........? Smerfetka29..................?.......................... .........bliźniaki ?? żłówik.......................09.02.2009................. ...............? Kate29(Rosja)..................?........................ .................? ❤️Starające sie❤️ 🌼Ewelinka...................................UK 🌼Ametyst......................................? 🌼Hydi................................ ..Gliwice 🌼Paula........................Słupsk/Irlandia 🌼Catie.............................Mielec/UK 🌼Sandrunia...........................Siedlce 🌼Nika................................Wroclaw 🌼Bengalska kicia...........................? 🌼Mlodazona...............................UK 🌼xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌼elka20.......................................? 🌼pauly78................................Rzym 🌼Dorota822.............Tomaszow Mazow. 🌼Pakostane...........................Poznan 🌼Milka2306............................Olsztyn 🌼Ash......................................Płock 🌼Ilona24................................Olsztyn 🌼Hawanana................................? 🌼Mella25...............................Kuj-Pom 🌼angel-ika.................................? 🌼mizomaniaczka.........................?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka!milka!milka! objawy na ciąże i basta. Spacerek zaliczony, muszę sie zastanowić nad dietą bo ciagle coś jem.Przytyłam juz ponad kilo i jesli to ciąża to zapowiadam sie na dużą piłeczke. Ciekawa jestem czy jak nie ma ciąży to testy wychodzą pozytywnie? Wiem, faza.Lekarz dopierow w poniedzaiłek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy sie okres nie spózniał, nigdy odkąd miesiączkuje.Bolą mnie piersi, boli mnie brzuch jak na okres.Mam wilczy apetyt.Jestem senna i bardzo zmeczona.Mam też fazy.Stałam sie ckliwa i marudna. Zrobilam sobie test po 3 dniach spóżnienia i nie zobaczyłam nic.Wywaliłam test do śmietnika.Po 15 min wyciągnęłam test i instrukcje.Okazalo sie ze druga kreska moze być jasna.I była jasna! Rano kolejny test i znowu po 7 min jasna kreska.Po 5 nic. Okres dalej nie przyszedł.Wiec kolejny test i juz lepiej.Kreska jasna po 4 min. Dzis okresu nie mam 7 dni.Kreska sie pojawia po minucie. Wiec licze ze to ciąza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizomaniaczka
Kate zwykle jest tak że wynik pozytywny potwierdza ciążę, wynik negatywny jej nie wyklucza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate u ciebie napewno jest to ciąża :-) U mnie już 10 dzień bez @ . Piersi mnie bolą, a ciężkie jak klocki! Pobolewa mnie brzuch, ale nie tak jak na okres. Apetyt ma że cho cho Ale cóż test nic nie wykazal :-) Zobaczymy jak beta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wcinam pierogi ruskie takie z cebulką! ahhhhhhhhhh niebo w gębie Chodziły za mną cały dzień. Dziewczyny a sama bede wiedziała zanim pójdę do lekarza tzn. czy sama odczytam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka musisz sobie znaleźć na necie wyniki z bety. dla poszczególnego tygodnia ciąży jest inny wynik. im większy tym ciąża bardziej zaawansowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka Kolejne tygodnie licząc od ostatniej miesiączki i odpowiadajacy im poziom hcg: 3 tydzien - 5 - 50 4 tydzien - 3 - 426 5 tydzien - 19 - 7.340 6 tydzien - 1.080 - 56.500 7-8 tydzien - 7.650 - 229.000 9-12 tydzien - 25.700 - 288.000 13-16 tydzien - 13.300 - 254.000 17-24 tydzien - 4.060 - 165.400 25-40 tydzien - 3.640 - 117.000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki karolinka ale tzn. ,że pierwszych dwóch tyg nie uwzględnia się tzn., że jak wynik bedzie niższy od 5 to nie jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no na to wychodzi ja osobiście takiego testu nie robiłam ale z tabeli jednak wynika że nie chyba że jeśli byłaby to bardzo wczesna ciąża. Czasami różnie bywa cykl mógł sie przedłużyć to i wynik będzie inny jednak ja jestem dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina, dzieki,To cenna informacja. Millka ja wierze ze mamy to samo :-) Powiem Wam ze chcialam mieć dzidzie, ale nigdy nie interesowałam sie lekerstwami, specjalistycznymi badaniami.Bałam sie zaglębiac aby sie nie fazowac.terez musze wszytko nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierogi ruskie.... mniammmmmmmmmm. W Rosji takich nie jadłam :-), dziwne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie tylko jeden dzien a wyscie sie tak rozpisaly:-) A teraz musze wszystko nadrabiac:-) Oj kobietki kobietki i co ja mam z wami zrobic:-) 😘😘😘 Dzieki wam zyje ten topik i zyje tez moja nadzieja:-) Witam wszystkie nowe kolezanki:-) Jestescie tu zawsze mile widziane. Teraz mecz, ale postaram sie nadrobic dzisiejsze zaleglosci i po meczu sie odezwe:-) Dzisiaj bylam pierwszyraz na jodze. Bylo super. Bardzo sie zrelaksowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mizomaniaczka
Ja też się żegnam, uciekam na mecz a wam koleżanki też życzę dzisiaj samych celnych bramek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milka tylko uważaj na normy podane na wyniku, ja przez nie przeryczałam pół dnia wg nich w 5 tc norma zaczyna się od 217, a w 6 tc zaczyna się od 158; na chwilę obecną mam 149,9 i wyszło wg tych norm że nie mieszczę się w swoim przedziale, bo do 6 tc brakuje 8,1 a do 5 aż 67,1!!!! mam nadzieję że to błąd w normach, przecież nienormalnym byłoby by beta w 5 rosła a w 6tc nagle spada!!!! w sobotę powtarzam betę i wierze całym serduchem że będzie rosłą, a w niedzielę mam kolejne usg a wszystko zaczęło się od wczorajszego upadku ze schodów, rozwaliłam sobie troszke lewą stopę (a dokładnie 2 paluchy) i pierdzielnełam lewą nerką w stopień i po jakieś godzinie pojawiło się delikane plamienie; szybki tel do gina i usg robione przez jego kolegę (mój gin niestety niedostępny) w czasie badania słyszę że mój pęcherzayk tęgo nie wygląda, mieści się w normach ale taki jakiś niemrawy jest (cholera o co chodzi - myślę sobie) więc jak dzisiaj odebrałam betę z tymi dziwnymi normami to załamka totalna niemniej pozbierałam sie i wierzę całym serduchem że beta wzrośnie prawidłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate takie z ziemiakami i twarogiem w środku i kwaskowate. Aj jaj jaj pyyyyyyyyyycha!!! Aha i jeszce bobu mi się chce :-) Wyczytałam że poniżej 5 wynik negatywny! Zobaczymy Kate może razem bedziemy oczekiwać:-) Mam taką cichutką nadzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×