Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Aha, a propos leczenia, to rzeczywiscie lepiej sie przebadac chociaz kontrolnie. Choć lekarze podejmuja czesto leczenie dopiero po roku starań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Angelika, po roku ale kto powiedział że trzeba im mówic prawdę? Ja trochę miesięcy dodałam bo bałam się że jeszcze każe mi czekac. Ale z drugiej strony badania po 3-6 cyklach to chyba trochę za wcześnie. Uwierzcie mi ż e dopiero jak się zacznie badania to zaczyna się karuzela. No bo jak coś jest źle to niby znasz przyczynę ale się martwisz bo nie jesteście całkiem zdrowi. No a jak wszystko wychodzi ok to też się martwisz bo niby jest dobrze a ciąży nie ma. I tak źle i tak niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna, ja mysle ze wszystko jest z Toba ok.Przebadaj sie, bo to nie zaszkodzi.Moj kolega ginekolog mowi ze terz zajsc w ciaze to jak trafic 6 w toto lotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie ogladalam komedie. Bardzo zabawna. Pewna kobieta w wieku 34 lat zaczyna miec obawy co to dego ze ma przedwczesna menopauze. Idzie do lekarza a ten po wileu stresujacych badaniach mowi jej ze w jej jajnikach zostalo tylko jedno dobre jajeczko i ze ono zostanie uwolnione za 2 tyg. Wiec ona probuje znalezc na sile kogos kto moze je zaplodnic. Oczywiscie nie udaje jej sie na szybo znalezc zadnego ochotnika. I wszystkie te starania wygladaja bardzo zabawnie. No i traci szanse. Po wszystkim jednak wraca do swojego dawnego chlopaka i okazuje sie ze z miejsca zachodzi w ciaze. Wbrew temu co mowili lekarze. To tylko film ale uczy 2 rzeczy: - nigdy do konca nie wierz lekarzom - cuda sie zdarzaja... zreszta nie tylko w filmie. A teraz ide nacierac kurczaczka:-) Jakas ta niedziela taka spokojna i przygaszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JAGODA09876
Ja terz sie staram myslalam ze to jest takie proste ale tyle czytam jedna rok droga 2 latka strasznie mnie to przeraza ja teraz 3 miesiac sie staram i mam nadzieje ze sie uda bo te rozczarowania sa najgorsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jagoda nie martw się na zapas. Niektórym z nas zajmuje to 5 lat, a niektórym 5 m-cy. Wiem że jesteś przerażona, ale pomyśl, że tu piszą dziewczyny, które mają problemy z poczęciem dzidziusia, ale takich co bez problemu zachodzą jest jednak więcej.Nie denerwuj się bez powodu bo jak zaczniesz myślec negatrywnie to przyciągniesz do siebie to co złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak asz, ja tez sobie dodałam 2 miesiące. Staramy sie od 11 mc a u lekarza jest 13. Choc u mnie zaczelo sie jakby leczenie szybciej bo miałam problemy z miesiączką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to stwierdziłam w ogóle ostatnio ze łatwo jest wpaść a duzo trudniej zajść w ciąże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diewczyny Wychodzi ze mnie taki ciemny śluz, ale jest znikomy (tz. jak podetre się popierem). O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milak, Ja zawsze mam taki bracowy sluz zanim dostane @. Ale jest go duzo. Ale nie martw sie jeszcze bo podobno identyczny brazowawy sluz mozna miec w pierwszych tygodniach ciazy. Tak czytalam. Milka a masz jakis test pod reka. Moze powinnas zrobic... Jestes juz tyle dni po terminie @. Moze bys powtorzyla. Wiem ze idziesz na bete. Ale teraz to przez ten sluz pewnie sie bedziesz zamartwiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Wielkie dzięki dziewczyny za rady. Ja też tak myślę, że lepiej się popytać o dobrego lekarza niż iść w ciemno. Ach to nie wiedziałam, że lekarze nie chcą robić badań, gdy krótko się stara o dziecko... Faktycznie, że lepiej nieświadomie wpaść w ciąże bo potem, gdy się tak bardzo stara to tym bardziej nie wychodzi. Okresika jeszcze nie dostałam a już piąty dzień jego spóźnienia. Martwi mnie wynik testu (wyszedł negatywny - nie zawsze dają 100% skuteczność) a do tego czasami mnie zaboli brzuch jakbym już zaraz miała dostać okres. P.S. Następnym razem zarezerwuję swój pseudo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, nie pisalam bo nie chciałam zapeszać, obiecalam sobie że nie dam się w tym wszystkim zwariować a właśnie mam dni płodne, (wiecie jak to jest im mniej ci zależy tym szybciej wychodzi, nawet napiłam się dziś winka) ale nie wytrzymałam i piszę tak tylko żeby zaznaczyć swoją obecność z wami :) Trzymajcie kciuki dziewczynki, może tym razem się uda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, ja własnie miałam taki brązowy śluz.Bardzo mało, bez krwi i bez zapachu. Czytałam ze to normalne w ciązy, wiec moze ...mhhhhhhhhhhh Teścik zrób, ładnie prosze :) Umieram juz z ciekawości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa 25
nawet mi glupio to pisac,ale juz nie wiemy z kim o tym pogadac.....mam 25 lat,od pol roku staramy sie z mezem o dziecko.zawsze zabezpieczalismy sie prezerwatywami,potem coraz czesciej bez.moj maz zawsze mial taki odruch ze zanim doszedl to wychodzil ze mnie i wytrysk mial "na zewnatrz",czyli nie we mnie.no i od pol roku staramy sie o te dziecko jednak moj maz ma problem,ten odruch ciagle mu pozostal,to jest silniejsze od niego,jak juz do wytrysku dochodzi to on wychodzi ze mnie.....widze ze z tego powodu jest coraz bardziej znerwicowany,tak bardzo chce zeby bylo dobrze a tak sie dzieje......i nawet nie wie z kim o tym porozmawiac bo to dla niego problem.....i pare dni te,u powiedzial mi,ze skoro jest jak jest to moze jesli po raz kolejny dojdzie do takiej sytuacji to po jego wytrysku on wprowadzi sperme we mnie palcami ......bo tak bardzo chcemy dziecko....nie wiem co o tym myslec wszystkim.....bardzo sie kochamy......tylko ta cala sytuacja zaczyna byc coraz bardziej stresujaca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczuciowa, zmieńcie pozycje na \"jeżćca\" Wtedy ty kontrolujesz gdzie ma być wytrysk i juz.Jest tyle pozycji w ktorych mąż nie bedzie w stanie sie powstrzymać.Udanego przytulania życze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane Panie, ide zaraz do lekarza.No moze nie tak zaraz.Mam umowione usg na 12,00 czyli polskiego czasu 10,00 Juz sie nie moge doczekać.Siedze w pracy i jestem strasznie głodna!!!Rany jaka ja jeste głodna.Zjadłam ogromne śniadanie dwie godziny temu, skończyłam jabłko własnie, i jestem taka głodna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje plamienie wystąpiło dziś trochę bardziej obfite, ale teraz już znowu nie ma. Już nie wiem co mam myśleć, iść na tą bete czy nie? Okres to to chyba nie jest, brak takiej czystej krwi to jest bardziej taki brudzący śluz! Ale czy to jest normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki. Joanno to nie jest tak że poniżej roku nie chcą leczyc, ale wydaje mi się, że nie trktują wtedy zupełnie poważnie problemu. Milka, tak jak pisały dziewczyny , śluz i na @ i na ciążę. Jeśli to @ to sprawa wyjaśni się dzisiaj i jeśli ciąża to chyba też, jeżeli odbierzesz wyniki bety. Kate, nareszcie skończą się Twoje męczarnie związane z czekaniem na wizytę. Jeszcze godzinka i będziesz spokojna. Uczuciowa, Kate dała Ci się świetną radę, a ja bym dołożyła jeszcze romantyczną kolację z winkiem i świecami. A jeśli to nie pomoże to może warto się zgłosic na wizytę u jakiegoś seksuologa, bo dla mnie to ma jakieś podłoże psychologiczne. Ja też z mężem kochałam się w ten sposób przez prawie 3 lata, a jak zaczęły się staranka to cieszył się jak dzieciak że wreszcie będzie \"normalnie\".Będzie dobrze, może poprostu musicie wyluzowac. Jak się okazuje to nie tylko kobietom natura płata figle gdy jest silna chęc posiadania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe, Panie które pakuja meble do paczek(najsympatyczniejsze na świecie), powiedziały ze z lica(z buzi)widać u miena bremienność.No moze Panie moje z buzki sie zdradziłam.Nawet słowem nikomu w pracy nie wspomiałam.No wiec pozostaje wierzyć ze rosyjskie kobitki znają sie na rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uczuciowa 25
dziekuje wam za rady,bedziemy probowac,oby bylo lepiej bo przez to wszystko oboje stalismy sie bardzo nerwowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze wam coś od siebie dziewczyny. Ja jestem w ciąży - choć przyznam ze nie planowanej, ponieważ myśleliśmy z chłopakiem obecnie przyszłym mężem ze on będzie miał problemy z tym by mieć dziecko - za mało żywych plemników, do czego chce dojsc - ok. 2 miesiące wczesniej zanim zaszlam w ciaze moj chlopak zaczal brac żeń-szeń , na poprawę samopoczucia , ogólnie zeby mieć wiecej wigoru, i podobno to nam pomogło ;) tak twierdzi lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no dziewczynki ale mi lektury narobilyscie:) Milka ja tez tak mialam przed dostaniem@ mialam brazowy sluz ptem nic ,czysto a trzy dni pozniej @,ale mam nadzieje ze w twoim przypadku nie oznacza to @:) trzymam kciuki Zółwiku bardzo mi przykro ,mialam nadzieje ze bedzie dobrze,wiem ze ciezko jest gdy traci sie dziecko ,dlatego rozumiem twoja decyzje,zagladaj czasem do nas.buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj wybieram sie do gina na cytologie,bo szczerze mowiac od dwoch lat nie mialam robionej,przy okazji zrobi mi usg bede wtedy spokojniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidka 85
To mi przypomina, jak parę razy sobie nieźle wkręcałam, że już zaszłam. I zapachy czułam wyraźniej, i mdłości miałam, i jakieś dziwne OB mi wychodziło w badaniach... A to były moje ciąże wymyślone ;) Ale śluz jest bardziej obiektywny :) Noo, moje dni płodne się zbliżają, sasasa. Łyknięcie metafolinki codziennie rano i do łóżka codziennie wieczorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, Alergia mnie dobija. Mam zapuchniete oczy, wielki czerwony nos i caly czas kicham. Wczoraj juz nie dlalam rady i wzielam jedna tabletke antyalergiczna. Mam nadzieje ze jezeli jestem w ciazy to to nie zaszkodzi... Co do ciazy... na razie nic nie czuje... a jestem ok 6 dni po owulacji. Zadnych oznak. Naet malutkich. Wiec pewnie nie jestem w ciazy... no ale bede cierpliwie czekac. Lidka ja tez tak mialam przez 2 pierwsze miesiace staran:-) Az nie moglam uwierzyc jakiego figla platala mi psychika:-) Kate - powodzenia na badaniu:-) Milka moze powtorz test z moczum, a jak wyjdzie negatywny to nie idz ma bete i czekaj. Juz sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Strasznie się rozpisałyście zaglądałam w piątek z rana ale przez dwa dni i tyle nowości. żółwiku jest mi bardzo przykro choć żadne słowa tego nie wyrażą. Mam głęboką nadzieję że jak dojdziesz do siebie to do nas wrócisz będziemy tu na Ciebie czekały. Czas goi rany i mam kilka koleżanek które też straciły dziecko (jedna z nich chyba trzy razy) ale teraz każda z nich ma zdrowe dziecko i jest szczęśliwa. U jednej z nich to podobno rodzinne bo prababcia, babcia, mama straciły właśnie pierwszą lub drugą ciążę a potem już było ok. Ona sama straciła dziecko tuż przed swoim ślubem, uroczystość była bardzo smutna, oni oboje zalani łzami ale dwa miesiące po ślubie znowu zaszła i teraz ma zdrowego synka. Jesteśmy z Tobą. Co do mężczyzn to też z doświadczenia koleżanek mojej mamy wiem że po podjęciu leczenia dwaj bracia w szybkim czasie spłodzili synów i było ok. Uwaga ważny był tu wybór lekarza który tak pokierował leczeniem że sie udało. Warto pytać o dobrego ginekologa. Ja wiem że w Katowicach jest niejaki dr ślęczka. Podobno rewelacyjny choć wizyta u niego nie należy do najtańszych bo kosztuje 100zł nie wiem czy dodatkowo płaci się za usg itd. Chodzą do niego dziewczyny które nie mogą zajść i z tego co słyszałam krótko potem bum i są w ciąży. Nie sprawdziłam ale jeśli nie będzie nam wychodzić to się tam wybiorę. U mnie dziś tak sobie trochę mokro więc chyba @ przyjdzie a tak to żadnych objawów. Piersi nie bolą trochę dziwne ale nie będę wariować. W każdym bądź razie oczywiście dam Wam znać. Do dziewczyn wychodzących za mąż - suknie piękne !!! i będziecie ślicznie wyglądać. Kate29 - ciekawe te rosyjskie kobitki ??? Czyżby tak było widać podobno kobieta pięknieje na chłopca ale ja się z tą teorią nie zgadzam bo koleżanka spodziewała się chłopca i wyglądała kiepsko dopiero gdy poszła na L4 i odpoczęła rozkwitła. Sprawdzę sobie w chińskim kalendarzu co Ci wróży. Jeśli będziesz chciała wiedzieć to napiszę a jak nie to zostawię dla siebie. Ja osobiście wolałabym dziewczynkę a moja druga połowa oczywiście chłopca i chce mieć tylko jedno dziecko więc ciężko będzie go zadowolić. Myślę sobie że jeśli pierwsza będzie dziewczynka to może będzie chciał mieć chłopca potem hi hi. Pozdrawiam ciepło wszystkie \"dziewoczki\" (dziewczyny) Kate29 skoryguje jeśli troszkę będę kaleczyć rosyjski ale mało już pamiętam głównie wierszyk o temperaturze chłopca który miał te 36,5 i bardzo chciał mieć gorączkę i nie iść do szkoły ale temperatura nie chciała pójść w górę. Uciekam do pracy trochę się jak zwykle rozpisałam. Pau.la dziękujemy że uzupełniłaś tabelkę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i badanka nie było.jep twoja mać.Weszłam do tej przechodni i sie załamałam.Nawet sobie tego nie potraficie wyobrazić.Polska lat50-tych.Recepcja jak kiedys u nas, pani mysl ze jest pepkiem swiata.Godzine mysli i jest bardzo niegrzeczna.Budynek sie sypie.Pani lekarka o 12 ma obiad wiec nic nie pomogła,Poprostu sobie poszła.Najlepsze sa jednak kapcie.Wszystkie kobiety udajace sie na usg miały siatke z laczkami.WSZYSTKIE.Powiedzcie mi jak ubrac laczki w 7 miesiacu ciazy???co za PRL.wyszlam wiec i powiedzaiłam ze tam to mnie nie zobacza.Kolezanka mi szuka czegos innego.Mieszka tu 50tys ludzi, musi byc jakas nadzieja.Jak sie nie uda to zmykam do wielkiego miasta jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny!!! Witam Was:) Kate29 Daj szybciutko znać, co u Was?:) Ja jestem w pracy, a później do domku na pyszny obiadek. Dziewczyny, przeżyłam najpiękniejszy weekend w moim życiu. Pojechaliśmy z M nad wodę, gdzie po raz drugi mi się oświadczył, tym razem z pięknym pierścionkiem. Ależ byłam i nadal jestem szczęśliwa!!! http://www.trafionyprezent.pl/Images/produkty/wec/pier09.png Wczoraj były przytulanki(to mój15 dc) więc powinno zakiełkować. Pozdrawiam i całuję Wszystkie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mella 25 Piękny pierścionek !!! I jaki romantyzm !!! To znaczy że mu na Tobie bardzo zależy i Cię kocha. A mówią że faceci nie pokazują uczuć !! Kate29 zapomniałam napisać oczywiście daj znać co i jak. Ja właśnie dostałam e-maila od znajomej że lekarz ciążę potwierdził i dzidziuś przyjdzie na świat w styczniu. Same dobre wiadomości i to z rana oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×