Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość Kinga Zduńska
ja tez sie staram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie jak zwykle przed miesiączką..następują objawy ciązowe..:D opuchnięte piersi, bol w dole brzucha i klucie jajnika..oj moja podswiadomosc wariuje..brrr chcialabym zeby juz bylo 24.. moj dziubus mnie dzis zaskoczyl..pojechalismy na zakupy i kiedy mialam zamiar przelozyc torbe z koszyka do samochodu powiedzial zebym nie dzwigala bo moze dzidzia jest z nami, heh chociaż na chwile zrobilo mi się przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super mężuś :) A ja z moim dzisiaj grillowalismy na balkonie. Ja tez czekam na okres, mam dostac około wtorku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ewelinka, Ja tez czekam na okres:-) Albo dzidzie:-) Jedno z dwojga:-)Zobzczymy co przyjdzie... Tez jakos mam miec okolo 23-24. Ale jak na razie objawow jakichkolwiek brak. Staram sie nie analizowac zbytnio i nie myslec. Dzisiaj to nawet wypilam sobie jedno piwo bo powiedzialam sobie ze nie bede wariowac. Dopoki nie ma oficjalnej ciazy, to oficjalnie w niej nie jestem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziweczynki leze i mam ciezka fazę.Zolwik mie zasmucil strasznie i uswiadomilam sobie jak latwo mozna wszystko stracic. Ja czekam do powiedzialku na badania.W kraju juz miałabym wszystko sprawdzone, a tu kozmar. Co prawda juz 9 dni bez miesiaczki i kolejny test dzis rano pokazal ciaze, jednak kluje mnie prawy jajnik, piersi bola mniej.Denerwuje sie czy wszytko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykra sprawa z Zlowikiem. No nie???? Ty Ewelinko wiesz dobrze jak to nie fajnie byc w ciazy a zaraz potem nie byc. Nie mozemy jednak sie dolowac i myslec o najgorszym. Niestety ciaza biochemiczna jest czetsza niz nam sie wydaje i jest bardzo wiele kobiet ktore doswiadczaja jej wielokrotnie w zyciu. Niektore nawet o tym nie wiedzac. Mam nadzieje ze Zlowik dojdzie do siebie i ze kiedys do nas wroci. Musimy byc doberj mysli, wierzyc ze ktos tam nad nami czuwa i ze natura w koncu zrobi swoje. Musimy byc silne dla nas samych i dla tych wszystkich kobietek ktore zagladaja tu z nadzieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie doluj sie. Na pewno wszystko jest ok. Wszystko w rekach natury i sil wyzszych. Czasami nie da sie uciec przed wyrokami losu i to straszne co przytrafilo sie zlowikowi. Ty mysl jednak pozytywnie. Niech ci nawet nie przychodzi do glowy ze cos moze byc nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, Irlandia jest dosyc brutalna bo nie przejmuje sie Twoja ciaza wlasciwie do 3 miesiaca. Nie ma tu badan od samego poczatku i podtrzymywania ciazy od 4 tygodnia. Pirewsze USG masz w 4 miesiacu. Nigdy badania ginekologicznego. Jest to straszne i kobiety tez tu traca dzieci we wczesnej fazie ciazy. Ale z drugiej strony kobiety szybciej tu dochodza do siebie po takich wypadkach. Wmawia im sie ze to calkowicie normalne i zacheca do ponownego probowania. A one probuja... W przecietnej rodzinie irlandzkiej liczba dzieci waha sie miedzy 3 a 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobna ilość dzieci jak w Szwecji. Rodzą sie dosc pozno.co kraj to obyczaj.W Rosji duzo kobiet jest w ciąży, myse ze wiecej niz w Polsce.Tutaj jest taka zasada, ze jak kobieta nie wyjdzie za maz przed 25 rokiem zycia to juz jest uwazana za stara panne.Kobiety sie naprawde tego boja i wychodza za kogos kogo naprawde nie kochaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie o dwie godzinki dalej niz u Was wiec klade sie spac. Zycze Wam owocnego przytulania i samych kolorowych snow. papapatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na takie wiadomości jak żółwik to tylko ręce załamywać. Strasznie mi przykro i żadne słowa tego nie wyrażą. A jeszcze mi smutneij kiedy patrze na Twoją stopke ange-lika Jeszcze nic straconego mimo słabych wyników. Na innym topicu dziewczyna miała podobny problem ale w końcu zaszła w ciążę. Trzymam kciuki joanna25 musisz zrobić test aby to potwierdzić. Ja nie miałam kompletnie żadnych objaw po prostu nie dostałam @ kwiat kaktusa Ty tu nawet nie myśl o wieszaniu się. Jak stwierdzisz że już jest tak źle z tobą to może za wczasów zgłoś się do psychologa Kate29 Ja tez na początku miałam takie obawy ale nie stresuj się na zapas. xxmadziaraxx Dziękuję za komplemencik w imieniu Kewinka :-) jak to powiedziała jego pediatra \"oj Kewinek z Ciebie to będzie podrywacz\" Mam nadzieję że za dużo serc dziewczynom nie złamie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko nie mysl tak!!!! Nie mysl o najgorszym. Kazda z nas to moze spotkac. Niewazne czy nam sie to juz wczesniej przytrafilo czy nie. Rozne straszne rzeczy moga spotkac nas kazdego dnia... i przeciez spotykaja. Ale nie mozna byc smutnym. Trzeba myslec pozytywnie, a smucic sie dopiero jak juz cos sie stanie. Kwiatuszek dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki, poczytałam sobie w necie\"dziennik cięzarowca\" zabawne, tak sie uśmiałam :) dalej fazka.Poczytalam, ze czasem taki brak objawów to tez ciąża.Zresztą to dopiero 4 tydzień.Mam nadzieje ze okres nie przyjdze a test chyba 10 sie nie mylił.To własnie Rosja, kurde ! do konca świata stąd jest już chyba 20km... Zrobie sobie jeszcze jeden teścik, tak dla poprawy nastroju. Buziaczki dla Was moje miłe panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tescik, wyszedl bardzo pozytywnie.Kurcze, niech juz bedzie poniedziałek... kupie sobie dzis jeszcze inny typ tescików, dla porównania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki Biedna zółwik :-( Myślami bedziemy zawsze z tobą! Ja jestem dziś 12sty dzień bez @, piersi mnie bolą i swędzą, a ciężkie jak klocki- straszne uczucie! Jutro lece na bete i zobaczymy! BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie robiłam.nie mam pojecia nawet czy robi sie ja na czczo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nigdy nie robilam ale slyszlama ze kosztuje - w zaleznosci od miejsca- od 20 do 35 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na internecie znalazłam ceny od 22 do 40 zł. Myślałam ze moze ktoras z Was robiła i bardziej sie orientuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka ja trzymam za Ciebie w kciuki :) Twoj stan jest bardzo podejrzany, mam nadzieje ze Ci sie udało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Hej Dziewczyny! Wczoraj zrobiłam teścik ... i wyszedł negatywny :-( Jest mi strasznie smutno z tego powodu :-(( Nasze starania znowu poszły na marne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joannaa25
Z moim skarbem postanowiliśmy, że spróbujemy jeszcze raz a jeśli nadal nic z tego to pójdziemy sie zbadać. Lepiej szybciej podjąć leczenie jeśliby. nie daj Boże, było z nami coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbadać sie nigdy nie zaszkodzi, pamietaj zeby wybrać dobrego lekarza.To bardzo ważne.Zwykle w przychodniach sa konowały, ktorym na niczym nie zalezy.Warto popytać znajome, kto wg. nich jest konkretny i sympatyczny. Moj tescik był pozytywny ale linia na nim była bardzo jasna, teraz linia jest bardzo wyrazna.Jest 10 dni po terminie.Moze u Ciebie tez tak bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanno nie chcesz sobie zabezpieczyc pseudonimu?? Czasami ktos może zamiast Ciebie popisac jakies głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×