Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

No a u mnie zaczeły sie problemy wlasnie od długich cykli i bezowulacyjnych. Więc to ze nie ma jajeczka to dla mnie nie nowośc, tylko myslałam ze ta laparoskopia cos pomoze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika, może ta laparoskopia da efekty tylko trzeba jeszcze poczekać? Z tymi badaniami specjalistycznymi to też nie jest takie złe bo w końcu będziesz wiedziała na czym stoisz no i ludzie tam pracujący na pewno będą wiedzieli jak Ci pomóc. Wiem ,że to kolejne schody na drodze do macierzyństwa ale musisz uzbroić się w cierpliwość i optymizm (choć wierzę że w takich momentach nie jest to łatwe) i na pewno będzie dobrze. MUSI BYĆ!!! Haydi, Kate - dziękuję za zdjęcia, są śliczne. W ogóle jak Was oglądam to mam wrażenie że jestem na topicu pt. \"Miss Polonia\" a nie przyszłych mam:-) No i jeszcze mam pytanko, co to za dieta - cud?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to juz pomału trace nadzieje. I juz nie mam pomału sił :( Zamiast byc coraz lepiej to idzie pod górke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angelika - przykro mi z powodu takiej smutnej wiadomości. Kurcze, no, że to wszystko musi być takie skomplikowane..... Może faktycznie akurat w tym cyklu tak wypadło, a następne już będeą w porządku. Tak się podobno zdarza, więc może akurat. Trzea wierzyć. A może faktycznie w tej klinice jakoś Ci pomogą. Trzeba próbować wszystkiego. Tam sa przeciez specjaliści. Nika777 - jeśli pytasz o dietę cud, to chyba o mnie chodzi, bo ja pisałam, że schudłam ponad 20 kilo. No to Ci powiem tyle, że diety cud nie ma chyba. Cały sekret tkwi w tym, że ja zawsze byłam bardzo wysoka i szczupła - bo mam to rodzinne. Przytyłam nagle i bardzo szybko bo brałam tabletki antykoncepcyjne 4 lata i to one tak na mnie zadziałały. Gdy je odstawiłam nagle zaczełam gubić kilogramy, aż w pewnym momencie waga stanęła. Potem postanowiłam,że nie będe jeść nic po 18:00, no najpóźniej do 19:00, zero słodyczy, ziemniaków i białego pieczywa no i doszłam do mojej wagi sprzed brania tabletek. Teraz jem już wszystko od paru miesięcy normalnie i nawet przed samym pójściem spać i waga znów stoi w miejscu. Więc to raczej nie dieta cud, a geny :) Gdybym nie brała tych tabletek, nie miałabym tych 20 kilo więcej. Ciekawa jestem tylko jaki będe miała wkrótce brzuszek. Może taki maly jak Karolina? A może taki ogromny, wtedy będę śmiesznie wyglądać bo mam szczuple nogi i tu nagle taki balon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwoliłam Kasiu ( Kate) sobie Ciebie dodac do naszej klasy. Widze ze uczyłas sie w jeleniej górze a ja mam tam ciocie ktora uczyla matematyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i u mnie zaczyna sie pod gore..moja neuralgia to wcale nie neuralgia a powazne zwyrodnienia kregoslupa na calym odcinku, czeka mnie dluuuuuga fizjoterapia..czyli nici z dzidzi na jakis czas..ciąża by chyba zabila moj kręgosłup, kolejny rok czekania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ewelenka bardzo mi przykro :( Zawsze cos nam musi wypaść. Ale nie poddawajmy sie za szybko. I sobie tez to mowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj mąż mial szybciej wrócić do domu, moze by mnie pocieszył, a chyba znów będzie do konca w pracy czyli do 18 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki,oczekujące i mamusie. weszłam się z Wami przywitać, coś dziś żle się czuję, tzn. nie mogę jeść i jakoś mi tak dziwnie, ale moze to przez upał, nie wiem.W kazdym razie długo lezałam dziś w łózeczku, niedawno wstałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki,oczekujące i mamusie. weszłam się z Wami przywitać, coś dziś żle się czuję, tzn. nie mogę jeść i jakoś mi tak dziwnie, ale moze to przez upał, nie wiem.W kazdym razie długo lezałam dziś w łózeczku, niedawno wstałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi i Kate poproszę o zdjęcia. Mój mail anna-sztyma@wp.pl. Nie było mnie jeden dzień i dopiero co nadrobiłam zaległości. Angelika bardzo mi przykro. Dziewczyny mają rację, mógł to byc poprostu zwykły zbieg okoliczności i cykl był bezowulacyjny.Albo porostu coś tam się poprzesuwało. Ja zawsze miałam jajeczkowanie ok 14 dc a ostatnio byłam u gin w 12 dc i badał mnie i okazało się że właśnie przed chwilą jajeczko pękło.A więc gbybym poszła do niego później to po jajeczku śladu by nie było i pewnie też by powiedział że owulacji nie było. Ciekawostka:Wczoraj zdrowego dzieciaczka urodziła moja znajoma. Wcześniejsze 3 ciąże poroniła. To dowód że nie wolno tracic nadzieji. Kate Ty się tak nie denerwuj w tej pracy, poprostu to olej. Wiem że to trudne bo ja też szybko się irytuje, ale musisz dbac o Naszą topikową dzidzię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki, Wlasnie wrocilam. Zrobilam dzisiaj 300km samochodem!!! Ledwie zyje :-( Cos zjem a potem nadrobie zaleglosci i zobacze co u was slychac. A tak w ogole to @ nadal nie dostalam, ale od niedzieli nie zrobilam zadnego testu, bo nie mialam jak i kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel-ika-k
Asz mi lekarz mówił ze jakby bylo jajeczkowanie to by by było widać jakis płyn. ten miesiąc juz zaliczam do strat. Witam PAule :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz mi lekarz mówił ze jakby bylo jajeczkowanie to by było widać jakis płyn. ten miesiąc juz zaliczam do strat. Witam PAule. Ciekawe czy teraz ostane miesiaczke czy bedzie sie spozniac przez to ze nie bylo jajeczkowania. Wszystko do kitu. MAM DOSC!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Angelika, mi właśnie po tym płynie stwierdził że jajeczko pękło. Ale ja raczej myślałam o Tobie w tą drugą stronę, że owulacja się spóźni. No już sama nie wiem. Chcę Cię poprostu pocieszyc, żebyś nie myślała że już nic z tego. Witamy Paulę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie rozwiązujcie testu na inteligencję, który ktoś Nam "polecił". Ja napociłam się, rozwiązałam i na końcu żeby pozanc swoje IQ trzeba wysłac 2 smsy ale najlepsze jest to że nie podają nawet ile kosztuje ten sms. A więc szkoda Waszego czasu. Ja Wam powiem: jesteście najmądrzejsze dziewczyny na świecie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asz wiem, ze chcesz mnie pocieszyc, ale ja juz na ten miesiąc nie mam nadziei. Najgorsze ze to wszystko tak długo trwa. Czekac na badania, czekac miesiac na nastepne jajeczkowanie, czekac na miesiaczke. I wszystko idzie w miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A poza tym Asz jakby miała być owulacja to byłby pęcherzyk, ktory peka i z niego wydostaje sie jajeczko i jest jajeczkowanie. A ja nawet nie mam malutkiego pecherzyka wiec owulacji nie bedzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angel-ika nie martw się tak, może ten miesiąc bedzie stracony, ale kto wie jaki bedzie następny?????????????? Główka do góry i pamietaj, teraz jest Ci żle i smutno, ale niedługo przyjdą chwile, gdzie będzie ci bardzo wesoło i będziesz się cieszyć Waszym szczęściem. Pau.la witaj po szkoleniu, 300km w aucie , wiem co to znaczy mnie to czeka w niedzielę nawet pewnie z 350, ale trzeba jechac wypocząć trochę, bo jak maluszki się pojawią to o takich wyjazdach nie będzie już mowy, bo za daleko i męczące.Jednak takie długie trasy nie są mi obce,tylko mam nadzieję,że wytrzymam, bo taka duchota.Pozdrawiam was wszystkie , dobranoc do jutra wieczorkiem. Olawd a Ty dlaczego się tutaj już nie udzielasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyjechalam z mojej wyprawy i od razu dostalam @. W koncu!!!!!!!!!! Wiem ze to brzmi dziwnie, tak jakbym sie cieszyla. No bo w sumie tak troche jest. Lepiej dostac @ niz nie miec go wcale i nie byc w ciazy. Tak ze odetchnelam z ulga i biore sie za nastepny cykl. Pogubilam sie tylko troche w obliczeniach i juz sama nie wiem czy to 3 czy 4. Zreszta co za roznica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrobilam zaleglosci w czytaniu. Duzo rozmawialyscie o zdjeciach i wygladzie wiec na ten konczacy sie powoli tydzien wybralam taki oto nieco spozniony cytat: 🌻Jeśli kobieta jest szczęśliwa, jest także piękna 🌻 Sophia Loren

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupelniona... 😍 Mamusie 😍 Imie..................data urodzin......................imie dzidzi 🌻Karolina1986............15.12.2007.......................Kew inek 😍Oczekujące na maleństwo 😍 Imie.................Termin porodu...........PlecUzupelniona dzidzi/Imie 🌻 Smerfetka29..................?......................bliźniak i ?? 🌻Kate29(Rosja)............14.02.09............................ ...? 🌻Haydi(Gliwice)...........19.02.09........................... ....? olawd (UK).........................23.01.09...........................?. Dagusia........................?........................ .................? 😍 Starające sie 😍 🌻Ewelinka...................................UK 🌻Paula........................Słupsk/Irlandia 🌻Nika................................Wroclaw 🌻xxmadziaraxx...............Kalisz/Italia 🌻pauly78................................Rzym 🌻Dorota822................Tomaszow Mazow. 🌻Milka2306............................Olsztyn 🌻Ash......................................Płock 🌻Ilona24................................Olsztyn 🌻angel-ika.............................Rzeszów 🌻mizomaniaczka..........................? 🌻Aagness..................................Radom 🌻 Sensai.................................Katowice 🌻Joannaa25..................................? 🌻 Romanesca..............................Gliwice 🌻 Jakasia......................................UK 🌻 Diidii........................................? 🌻 Starankowa................................? Ametyst......................................? Hawanana................................? elka20.......................................? Mlodazona...............................UK Bengalska kicia...........................? Catie.............................Mielec/UK Sandrunia...........................Siedlce 😍 Loza komentatorow i gosci honorowych 😍 🌻Zlowik 🌻Broneczka 🌻Pakostane 🌻Mella25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tablica ogloszen: 😘 Mam do was prosbe. Jezeli chcecie jakies zmiany czy uzupenienia w tabelce to czy mozecie zawsze wklejac je jako jedno zdanie w nowym okienku. Latwiej mi pozniej znalezc. Dajcie znac jezeli cos tym razem pominelam. 😘 Witamy wszystkie nowe kolezanki. Bardzo nam milo ze zechcialyscie do nas dolaczyc. Im nas wiecej tym weselej:-) Ewka daj znac czy mam dodac cie na liste. 😘 Wszystkim na czerwono przypominam o zaczernieniu nicku. 😘 Dla nowych kolezanek i dla przypomnienia: Jezeli na liscie nie ma kwiatka przed imieniem to znaczy to ze dana osoba nie odzywala sie do nas od miesiaca a my nie znamy tego powodu. Po jakims czasie niestety bedziemy musialy te imiona wykasowac chyba ze dziewczyyny sie odezwa. 😘 Moj e-mail to: paupaw@vp.pl. Tez chce zdjecia:-) Swoje moge wyslac na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanessa1982
Czesc dziewczynki. Sorki ze weszlam na wasz topik .,ale nurtuje mnie pytanie jedno ... Otoz od tamtego miesiaca staramy sie o dziecko ...Nie wiem czy udalo sie czy nie bo to dowiem sie w najblizszym dniach (ok 11 powinnam dostac @)a moje pytanie jest nastepujace czy mozna chodzic w tym czasie (jezeli sie jeszcze nie wie)na solarium ? Pozdrawiam was serdecznie i zycze duzo staran a zafasolkowanym osobkom duzo zdrowka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vanessa jesli juz postanowilas starac sie o dzidzie i wlasciwie to mozesz byc w ciazy to powinnas dac sobie spokoj z solarium,moja kolezanka byla kilka dni w ciazy i niewiedziala wiec poszla,cale szczescie nic sie nie stalo ale powiedziala dla lekarza i powiedzial ze to bylo nie madre z jej strony.Wiec ja odradzam solarium no i zycze zeby @ nie przyszla.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KBI
Witam wszystkich, dziewczyny mam takie pytanie... otoz @ spoznia mi sie juz 4 tydzien, odstawilam tabletki Diana 35, miesiac temu w tym czasie Kochalam sie z moim partnerem dosc czesto bez zabezpieczenie, gdyz staramy sie o dzidzie... robilam juz w ostatnim tygodniu kilka testow z czego 1 wyszedl negatywny, 2 obojetny, 3 negatywny,4 pozytywny ,5 negatywny... co mam o tym sadzic... a @ jak nie ma tak nie ma... wybieram sie w sobote do lekarza... tak bardzo cicialabym by sie udalo... jak myslicie? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×