Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Ja też poprosze Cię o zdjęcie :) Haydi@onet.eu Fiolek - jasne, że możesz! Fajnie, że co jakiś czas ktoś nowy dochodzi :) Napisz coś o sobie - chociaz kilka słówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi - dzięki...:-) Paula, Haydi ma rację - wyglądasz absolutnie bosko i nie mam pojęcia o co Ci chodziło z tymi krótkimi spodenkami!!! Pauly - będzie nam bardzo miło Cię zobaczyć, mój adres: nike2377@wp.pl Fiołek, witaj na naszym topiku, powiedz nam coś więcej o sobie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ma mail z vp, pozwoliłam sobie odp. za paule.:) Fiołek zawsze kiedys jest poczatek- pierwszy dzien, pierwsze staranka, pierwszy cykl w ktorym sie staramy. Witamy w naszym gronie. Mozesz sobie zarezerwowac swoj nick zeby nikt sie pod Ciebie nie podszył. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie nacisnie na mój nick to tam jest wpisany mój mail, tez poprosze o zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
wyslalam Wam zdjecia z moim mezem.moj maz jest wlochem,chociaz nie wyglada:)ja tez poprosze o Wasze zdjecia pauly78@libero.it

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj fiolku w naszym gronie. Jak widzisz jest u nas wesolo. Wszystkie tu sie staramy, a niektorym sie nawet juz udalo!!!!! Napisz pare slow o sobie. Pauly, ja ci wysle zdjecia za godzine bo teraz ide cwiczyc:-) Zarzuce sobie plytke z muzyka z Dirty Dancing:-) Pamietacie ten film:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly78== Tez wiem ze in-vitro we Wloszech jest refundowane,ale jak to wyglada i co trzeba zrobic za wyniki,to nie wiem.Ja jestem tu na stale zameldowana.Na pisze Ci to co wyczytalam z gazety. Wlochy- Panstwo refunduje metode in vitro.Prawo zezwala jednak na zaplodnienie i transfer jedynie trzech komorek jajowych,poniewaz zamrazanie jest tam zakazane.Dzieki temu Wlosi unikneli kontrowersji zwiazanych z nadprogramowa liczba zarodkow,ale jednoczesnie skutecznosc in vitro spadla w tym kraju do 15 procent. Ale sprubowac zawsze mozna,moze akurat sie uda i bedzie za darmo a nie tak jak w polsce.Jak bedziesz to sie odezwij.Co tam u Ciebie? Pozdrawiam Dobranoc.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
dowiedzialam sie dokladnie to samo od mojej dok.nie chcial ze mna rozmawiac na ten temat...bo jak stwierdziala....to dluga droga!!!! ja mieszkam na stale w Rzymie.....i jestem bardzo zadowolona ze slozby zdrowia jaka jest we Wloszech!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
mam 21 lat o dwóch miesiecy jestem mezatka, wiec moze komus sie to wyda dziwne ze tak szybko chcemy miec dziecko, ale na co tu czekac, mam trochę praktyki bo studiuje pielegniarstwo wiec od czasu do czsu mam kontakt z maluchami a poza tym mam malego brata, wiec wiem na co sie porywam i jaka to odpowiedzialnosc :) ale jak nie teraz to kiedy? na dziecko nigdy nie ma odpowiedniego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooooooooo, i jest nastepna gwiazda na forum - Pauly78!!! Zdjęcia jak z okładki kolorowego pisma:-) Jeśli jesteście dziewczynki na naszej klasie dajcie znać:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołek - ja też mam 21 lat :) To znaczy we wrześniu skończe 22. A jutro mam rocznicę ślubu - dwa latka .... jak ten czas szybko leci.... Myśmy sie z mężem starali 3 cykle, w czawrtym odpuściliśmy i zaszłam :) Także jeśli wszystko pójdzie dobrze to będę miała 22 lata jak urodzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
bez przesady kochana:) to wszystko zawdzieczam fotografowi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
czyli nie jestem odosobniona ;) myslalam ze moda na wczesne macierzynstwo odeszla bezpowrotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tak myślałam! Wydawało mi się, że jestem młoda i mam czas. Ale dwa lata po ślubie jesteśmy, a już ponad rok teściowie nam marudzą jak to by chceil wnuka.... Męczące to było. Ale nas nie ruszało. Dopiero sami do tego dojrzeliśmy no i podjęlismy taką decyzję. Moja siostra w moim wieku juz miała drugie :) Nie no, faktycznie czasem czuję, że młoda jestem, ale brałam dlugo tabletki antykoncepcyjne i bałam się, że potem mogą być problemy z zajściem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
same młode kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak ogólnie to jestem trochę zmęczona czekaniem. A dokładnie to musiałam iść do kościoła żeby ksiądz dał nam zgodę że chcemy ślub w innym kościele. A trochę ludzi przede mną było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje dziewczynki!Nie było mnie trochę bo malutki remoncik futryn robiłam a tyle czasu mi zeszło. Pauly ja poproszę o zdjęcia anna-sztyma@wp.pl Fiołku, witaj.Mi osobiście się wydaje że właśnie powinna wrócic ta moda na wczesne macierzyństwo. Ja czekałam Bóg wie na co a naprawdę uwierzcie mi nie osiągnęłam czegoś czego nie mogłabym miec z dzidziusiem, albo poprostu później.Ale takie życie.Tak więc Fiołku gratuluję \"trzeźwego\" podejścia no i życzę ciąży jak najszybciej. U mnie nie(wielkie) oczekiwanie na @. Powinna byc w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
przyznaje sie ze troche sie boje czy podolam. nie chodzi mi o przewijanie, kapiele i takie tam bo to mam opanowane, ale czy bede dobra mamą...... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula dziękuję za zdjęcia.Wyglądasz świetnie. Nie wiem czy zauważyłyście ale przytłaczająca częśc z Nas to blondynki. Zabawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
a ja brunetka jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiołek, nic się nie bój. My kobitki już się z tym rodzimy. Nie na darmo w wieku już 3 lat pchamy wózeczki z lalkami i kąpiemy, przewijamy, karmimy usypiamy swoje "pociechy". Będziesz świetną mamą bo chcesz Swojego maleństwa i choc jeszcze Go nie masz to jestem pewna że już kochasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
kochane,ja jestem bladynka!!!!!!!pofarbowalam wlosy jakies 10 lat temu i tak zostalo!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
Jak tu takiego maluszka nie kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -_fiołek_-
ale zauwazyłam, że od jakiegoś czasu ciężarne mnożą sie aż miło, gdzie nie spojrzę wszędzie ciężarowki, a jak nie ciężarowki to mamuski z wozkami, a tak narzekaja na niz demograficzny.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolku. Mam do ciebie prosbe. Czy mozesz zaczernic sobie swojego nicka. Wtedy bedzie tylko twoj. Jak jest na czerwono to kazdy moze sie pod ciebie podszyc i napisac rozne bzdury. Pauly, a ty kochana jestes tu taka dluga stazem a nadal na czerwono:-) Trzeba koniecznie zaczernic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×