Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Gość pauly78
czesc dziewczynki mialam wczoraj badanie isterospingografia......nie bylo tak zle.jutro mam wyniki....nic praktycznie nie czulam,tak jak w przy @.mam nadzieje,ze to bylo ostatnie badanie. w piatek lece do warszawy na slub przyjaciela....Boze,jak sie ciesze....nie bylam w Polsce od stycznia!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszyskie dziewczynki!!! Bardzo was przepraszam, że nie było mnie tak dlugo, ale wypoczywałam sobie na wsi!!! Dziewczyny powiedzcie mi już bo dostaję bzika i naprawdę nie wiem co mama myśleć!!! Zrobiłam dziś test i zowu Jedna krecha :-( @ się spóźnia 8 dni Starania zaczęliśmy od 23.05 i tak do początku czerwca. @ miala przyjść 3.06 ale nic. Czy może być za wcześnie na ten cholerny test!!! Bo jeżeli np. zaszłam pod koniec maja to może być za wcześnie na test. Pomóżcie bo zwarjuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate moje ogromne gratulki 🌼 !!! Udało Ci się i bardzo dobrze - niech to będzie przykład dla wszystkich tutejszych Staraczek że wczesniej czy później zawsze się udaje, wystarczy poczekać :D pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
lekarz po malo wstrzykuje kontrast i robi zdjecie rtg.badanie pokazuje czy jajowody sa otwarte....strasznie sie balam ale moj lekarz byl naprawde delikatny i sympatyczny.co mysle,ze dla Nas kobiet jest bardzo wazne.mam tylko nadzieje,ze nie wysle mnie na isteroscopie.....widzialam kobiete ktora wyszla,tzn,wyprowadzili Ja po tym badaniu:(cos okropnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly a to drugie badanie to na czym polega. Przykro mi ze musisz przez to wszystko przechodzic;-) Fajnie ze sobie teraz troche odpoczniesz i pobawisz sie na slubie. Przesylam ci 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka, nie denerwuj sie. Sa 2 opcje. Albo Twoja psychika plata ci figla i caly cykl powaznie ci sie poprzestawiał.Jak tak miałam w pierwszym cyklu staran bo za bardzo podekscytowalam sie sama idea posiadania dzidzi:-) Czy mialas objawy owulacji? Np. sluz. I kiedy. Drugi wariant jest taki ze wciaz jest za wczesnie. Mozesz zawsze zrobic test z krwi ktory da ci w miare pewna odpowiedz. Czy masz jakies objawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA ale myślisz, że między 23.05 a 02.06 jakbym zaszła w ciąże to badanie krwi teraz wykaże? Bo test jakoś nie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka tak się cieszę, że się odezwałaś. Już sie martwiłam. Szczerze to ja też już nic nie rozumiem z Twojego okresu. Ale myślę, że test pokazałby już dwie kreski, chociaż pewności nie mam. Już kiedyś pisałam Ci że mi okres spóźnił się 12 dni i wtedy też jak szalona robiłam testy bo nic z tego nie rozumiałam. Wiem co czujesz, w takiej sytuacji najgorsze jest to że nic się poprostu nie rozumie. Ale dopóki @ nie przyszła jest nadzieja, a więc jej nie trac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwczyny dobrze piszą, zrób test z krwi, napewno już pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolą mnie sutki tak, że się dotknąć nie mogę! Mam śluz, taki jak kiedyś zółwik pisała. Jestem senna i mam apetyt. Zawsze miałaM regularne miesiączki i NIGDY MI SIĘ NIESPÓŹNIAŁA @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
to drugie polega na wstrzyknieciu pod cisnieniem kontrastu.....slyszalam jak ta kobieta krzyczala z bolu!!ale to tez zalezy czy jajowody sa drozne...jezeli tak to nie powinno bardzo bolec.ja juz mam komplet badan.za tydzien wizyta u ginek.... ale wg mnie mam sluz nie taki co powinien byb.ierzecie cos na poprawe sluzu,zeby bylo go wiecej i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
cos mi literki zjadlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly, moja siostra miała to badanie, ponoc do najprzyjemniejszych nie należy.A mnie niebawem czeka to samo, chciałabym byc taka dzielna jak Ty. Kate GRAAAAAAAAATULACJE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
a do tego staranka przez najblizsze 2 tyg z zabezpieczeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pauly ja biore kapsulki olejem z wiesiolka i bardzo pomaga. W zyciu nie mialam tyle sluzu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pauly78
wiem,ze sie denerwujesz...ale najwazniejsze to byc odpezona!!!!! pamietaj,ze robisz to w pewnym bardzo waznym celu i zapomnisz o bolu!!!!!!!!! bedzie dobrze,nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki kochana, pamiętam o tym aż za dobrze.Na śluz wiem że Paula łyka wiesiołek , ja mam zamiar zacząc teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka wszystkie te objawy mmoga byc i na ciaze i na @. Trudna sprawa. Moze poczekaj jeszcze pare dni, powtorz test a jak wyjdzie negatywny to zrob z krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekam jeszcze do poniedziałku. Na wtorek lub środę zapiszę się do gina, a przed lekarzem zrobie bete. Jest mi smutno :-( Ale czekam cierpliwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracajac jeszcze na chwile do sluzu. W tym miesiacu to jest go tyle za juz sie sama pogubilam. Kazdego dnia mysle ze mam owulacje... bo jest go wieciej i wiecej:-) Moj maz to juz nie wyrobi z ciaglym przytulaniem. Podobno po owulacji powinno byc znowu sucho, a tu nic. Dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulo tylko to chodzi oto, że ja wiem jak czyję się przed @, a jak jest teraz! Jest całkiem inaczej. A jeżeli chodzi o moją psychikę to mam tyle spraw na głowie praca, ślub, remont domu na wsi, że aż tak nie myśle o dzidzi. Dzięki za wsparcie!!! Fajnie, że mogę na was liczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się żegnam dzisiaj dziewczynki moje, bo jutro ciężki dzień. Nie dośc że rano mam zajęcia w przedszkolach (dzieciaki fiksują na koniec roku) to jeszcze później zajęcia z większymi do 20. A jeszcze żeby było mało to jutro @. Wesoły dzień będzie.. Milka głowa do góry, dopóki jej jeszcze nie ma to jesteś cały czas na właściwym torze. Bo ja tu już pisałam czarne scenariusze na Twój temat, a tu się okazuje że nie jest źle. DOBREJ NOCKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milka w takim razie czekaj. A moze masz jeszcze za malo hormonu i test go nie wykrywa. To sie czasem zdarza. A co do psychiki to ona czasem plata figle nawet jak nam sie wydaje ze o czyms nie myslimy:-) Wiem cos o tym. Ash dobrej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki dziewczynki. Zuza L. to ja - czasem go uzywam jak kometuje jakies inne teamty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolina wczesniej komentowalam z tym samym nickiem ale nie zarejstrowanym. Czasam jak sa jakies glupie tematy albo glupie pytania - wiesz ze takie sie czesto zdarzaja, bo czesto cie widze w komentarzach - to nie chce uzywac swojego wlasnego imienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×