Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

hi hi hi nieźle :-) z tabelki trzeba wziąć wiek tyle ile ma się ukończone lat, nie patrzymy rocznikowo. Widocznie to ten 1% hi hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, witam wszystkich jestem Antek (wg tabeli). Też należe do 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Wiem ze juz pozno i pewnie wszystkie smacznie spicie ale bylam dzisiaj strasznie zajeta. Takie tam domowo-ogrodowe roboty. A wieczorem ogladalam mecze, a potem troche przytulania:-) Ilonka przykro mi z powodu@ Wszystkie wierzylysmy ze to juz i ze ci sie udalo. Bo to tak troche jest ze jak komus sie udaje to i nam sie od razu lepiej na sercu robi i wierzymy ze i nam sie uda. Ale nie martw sie. Glowa do gory. Odpocznij od staran pare dni i zrob cos milego dla siebie. I pamietaj nowy cykl, nowe mozliwosci:-) Madziara. Trzymam za ciebie kciuki. Bedzie dobrze. Dzielna z ciebie kobietka. Pelen szcuneczek:-) I jeszcze wielki 🌻 na dokladke. Fajowo ze juz niedlugo zobaczysz sie z mezem. A co do dzidzi to nigdy nic nie wiadomo... wyroki boskie nie sa zbadane:-) Wszystko sie moze zdarzyc. Ash. Progesteron to wazna sprawa! Dobrze ze wyniki wyszly w porzadku. Czy niedocukrzenie jest grozne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, wedlug chinskiego kalendarza w tym miesiacu mam szanse na dziewczynke. A potem to chlopaki przez nastepne 4 miesiace:-) Nie chce czekac nastepnych 4 miesiecy!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki, Dziwna sprawa dzisiaj bo czuje ze bede miala owulacje... 4dni wczesniej niz powinnam. Prawy jajnik zaczyna pulsowac i bolec. Troche mnie to przyspieszenie zaskoczylo, bo w zeszlym miesiacu mialam owulacje 10 dni po planowanm terminie a caly cykl mial 47 dni!!!!! Ale mysle ze to moze byc od wiesiolka... Juz wiem co powiecie, ze mam sie brac do roboty i przytulac:-) A ja mam dzisiaj gosci caly dzien!!!! I penie zostana do pozna a wieczorem bede padnieta:-) No ale nic cos sie wykombinuje:-) Mam nadzieje ze milo spedzacie niedziele. No i ze bedziecie kibicowac naszym pilkarzom wieczorem. Choc ja tak w sekrecie powiem ze kibicuje tez Portugalii:-) Pozdrawiam 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nareszcie zatrybiło
A my z moim Misiem nie oglądamy meczów ostatnio. Misio idzie do pracy. A tak w ogóle to może się przedstawię. Mam 27 lat. Mój facio ma 35. Staramy się od jakiegoś miesiąca lub dwóch, ale w naszym przypadku będzie ciężko, bo ja choruję na schizofrenię i inne choroby. Leki psychotropowe powodują u mnie brak miesiączki, dlatego muszę brać hormony, by mieć okres. Ostatnio myślałam, że jestem w ciąży, bo nie miałam okresu, ale to nie to, bo to przez to, że nie chciało mi się zażywać regularnie tych hormonów. Gin przepisał mi takie inne hormony, abym dostała okres i to mi pomogło. I od tego momentu odstawiłam tamte psychotropy, bo czułam się dobrze. Nie chcę truć ewentualnego maleństwa. Od tej pory kochamy się bez zabezpieczeń, ale boję się, że jako, że jesteśmy trudnym przypadkiem, to nam się nie uda:(Buuuuuuuuuuu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kate, ale byłby numer gdybyś się dołączyła i okazało by się że jesteś w ciąży. Oczywiście życzę Ci tego z całego serducha. A jak długo spóźnia Ci się@?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinkalaporush
witam kochane staraczki;) dziewczny, moze glupie pytanie, ale czy nie mając sluzu plodnego mozliwe jest wystąpienie owulacji??? wlasnie wypada u mnie srodek cyklu, sluzu brak a jajniki bolą.. nie wiem sama co o tym myslec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko 3 dni.Nigdy mi sie nie spóżniał...zobaczymy,Same wiecie jak to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka to że nie widzisz śluzu to nie znaczy że go nie ma. Może byc go poprostu mniej dlatego nie wypływa na zewnątrz. Niektóre dziewczyny żeby wogóle zobaczyc swój śluz stosują tzw masaż szyjki tzn lekko ją uciskają żeby coś tam \"wycisnąc\". Ja należę do osób które rzadko widzą śluz płodny na wkładce czy papierze. W samym jajeczkowaniu może już nie byc śluzu to jest tzw szczyt śluzu.ale jeśli sprawdzałas codziennie i go nie było to tak naprawdę nie wiem, ale wydaje mi się że owulacja i tak może byc. kate29, 3 dni to już jest coś ale jak czytałas wcześniejsze nasze wypowiedzi to pewnie wiesz że niejednej z nas natura już w ten sposób zagrała na nosie. Ale trzymam kciuki, myśl pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz sluzu nie mam od początku, strasznie to dziwne, dlatego ze zawsze bylo go pelno, i po tym od razu wiedzialam ze mam dni plodne, marwi mnie to troche bo wyczytalam ze sluz jest potrzebny aby plemniki utrzymaly się przy zyciu, mam nadzieje ze jest tam tego troche w srodku:( bo znowu kolejny miesiąc mi przejdzie kolo nosa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może jakieś zmiany hormonalne Cię dopadły?. Nie martw się, jak miałaś wcześniej śluz to pewnie to chwilowe.Moja siostra NIGDY nie widziała u siebie płodnego śluzu a w ciążę zaszła.Myślę że jednak on gdzieś tam w środeczku jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:-) Ewelinka, ja tak miałam w poprzednim cyklu - zero płodnego śluzu. No i się nie udało:-( Tak sobie myslę, że może to był jednak tzw. pusty cykl? Sama nie wiem, ale teraz na wszelki wypadek zaopatrzyłam się w testy owulacyjne, wczoraj robiłam pierwszy i nic, dziś drugi i dwie fajne kreski, czyli owulacja w ciągu 24-36 godz.:-) No i działamy z mężem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko tak wpadlam na sekunde w przerwie meczu:-) Kate witaj. Fajnie ze do nas dolaczylas. Dawaj nam znac jak tam postepy i trzymamu za ciebie kciuki. Dopisze cie na nasz liste starajaco-oczekujacych, ale najpierw czekam na wiesci od ciebie, do ktorej grupy sie zaliczasz:-) Ewelinko nie martw sie sluzem. Sa 2 opcje. Albo nie bedziesz miala za duzo sluzu tym razem. Albo moze owulacja ci sie lekko przesunela. Nie martw sie na zapas. Z tego co pamietam powinnas teraz miec dni z owulacja. Robisz testy owulacyjne? A moze warto by bylo kupic i wtedy bedziesz pewna. Ja ich na razie nie uzywam, ale jak w tym miesiacu nie wyjdzie to w nastepnym na pewno kupie. \'No nareszcie zatrybilo\', Witamy ci u nas i trzymamy za ciebie kciuki. Kazda z nas ma szanse na dziecko i ty rowniez. Tez znam jedna dziewczyne z podobnym problemem ktora urzodzila synka. Bylo by fajnie jakbys podala nam jakies imie ktorym mozemy sie do ciebie zwracac:-) Mecz sie zaczal...spadam. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka, dzis kolejny dzień i czysto.Test rano sobie zrobiłam i wpadłam w kompletna dezorjentacje.Po 3min, cos było widać , po 7 min było widać.Same wiecie , test wazny do 5 min.Po 15 krecha była jak talala.No wiec siedze sobie w pracy i dumam czy tak czy nie... Za oknem zmino, wczoraj śnieg z deszczem, zero checi na pomysły nowatorskie.Pozdrawiam ślicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Kate ciężko stwierdzic z tym testem, ale na pocieszenie napiszę Ci, że gdy ja robiłam testy to nawet po godzinie nie pojawiła się druga kreska a więc może od razu wskoczysz na górna częśc naszej tabelki. W końcu dwie minuty to nie wiele. A tak na marginesie to gdzie Ty kochana mieszkasz że zimno u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate u mnie na pierwszym teście robionym w zeszły poniedziałek ok 2 dni przed @ kreska była tak blada że już posądzałąm siebie o omamy, tylko że ona już taka bladochowata została do dzisiaj, ale myślę że to zależy od testu; a jak nie byłą w ciąży to nie wychodziło nic nawet następnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fakt ,zobaczymy.Troche świruje od tego, ale powiem Wam ze moj facet to dopiero jest przerazony.Dziś stał pod łazienką i czekał na wynik.Mowił\"no wyjdz, no wyjdz\" :-) Dzieki za dobre słowa, pocieszam sie ze tym troszeczke. Mieszkam aktualnie w Rosji(kontrakt), ale bardzo daleko od Moskwy.Idzie sie przyzwyczaić, niestety trudno polubić taką pogode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Kate mi tez sie zdaje ze ty awansujesz do wyzszej grupy:-) Jak juz wspominalysmy wczesniej testy nigdy sie nie myla w ta strone. Jest krecha - to i jest ciaza. Kurcze kobieto, a gdzie tam ciebie wywialo w te zimne strony:-) Czy mozemy cie zapytac czym sie zajmujesz? Zlowik mam nadzieje ze u ciebie i dzidzi wszystko ok:-) Mnie jajnik nadal pobolewa ale chyba to jeszcze nie jest owulacja w pelni, bo jeszcze nie gryze z bolu scian. A tak to zawsz wyglada. A teraz biore sie za prace. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :-) Znowu dzisiaj strasznie gorąco! A jeszcze na 14 do pracy :-( strasznie mi się nie chce Kate29 jeżeli do 3-5 min na teście było widać nawet słabiutką kreseczkę to raczej możesz się cieszyć! Ale dla pewności zrób test za kilka dni lub idź do lekarza. U mnie @ jeszcze nie przyszła, dziś jest szósty dzień spóźnienia!!! Tak mnie kłują jajniki, że szok no i jeszcze sutki, wogóle się nie mogę dotknąć, aha i jeszcze wczoraj jak się najadłam to myślałam, że zwymiotuję. Szalony apetyt mam. Ale poczekam do 15.06 i zrobie test :-) Kate29 a ty masz jakieś objawy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy to objawy.Boli mnie brzuch, raz jedna raz druga strona,bol kojarzy mi sie nadejsciem miesiączki.Boli w sumie tak samo.Mam nabrzmiale bolące piersi.Dziwne bo zaczęly mnie boleć dopiero 4 dni temu.Ja caly czas mysle ze cos mi sie pokielbasilo z ta miesiaczka i trudno jest uwierzyc ze to wlasnie moze ciąza... Nigdy nie mialam miesiaczki pozniej niz po 28 dniach, a miesiaczkuje od 15. ogolnie czuje sie zmeczona. W pracy jestem specjalista ds. produkcji.Chodze i zwracam uwage na bledy oraqz pokazuje rozwiazania.Takie malo babskie zajecie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc jestem! Witam:) Założyłam podobny topik o testowaniu, ale koleżanka milka2306 zaprosiła mnie tutaj:) Dziewczyny, przez 3 ostatnie dni ostro działałam z moim narzeczonym i mam nadzieję, że się udało. To mój pierwszy cykl starań. Testować będę około 30 czerwca. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weszlam sie z Wami przywitac,dla kazdej po 👄🌻Zycze Wam milego dnia,pozdrawiam,buzka,pa 🌻 Dziewczyny doszly do Was na maile moje zdjecia?,bo nie wiem a wysylalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mela, witamy cie w naszym starajaco-oczekujacym gronie. Milo nam ze chcesz sie do nas dolaczyc. Im wiecej nas tym weselej. Pierwszy cykl staran jest chyba najbardziej ekscytujacy tak ze trzymamy kciuki i czekamy na relacje. Napisz pare slow o sobie, skad jestes i czym sie zajmujesz. Wieczorem dorzuce ciebie i Kate do listy. Milka, ciekawa sytuacja u Ciebie... no i ta niepewnosc. Czekamy na 2 test:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane dziewczynki;) niedawno wróciłam z pracy i skńczyłam obiadek przez pogodę to nic mi się nie chce.... wiecie co dziewczyny postanowiłam dać sobie troszkę czasu na zrelaksowanie się przynajmniej dwa cykle ,chce przestać liczyć dni płodne i kochając się nie myśleć \"może tym razem się uda\",nie wiem czy bedę tak umiała ale na pewno będę sie starała,bo niedlugo to zwariuje ,tym bardziej że z tad z kad pochodze wszystkie moje kolęzanki a juz 5 sa teraz w ciąży a reszta ma już dzieci ,więc zostałam tylko ja:( i te cholerne pytania czy wy sie staracie??kiedy bedziecie mieli??? dobija mnie to wszystko:( Milka mam nadzieję że pokażą sie dwie magiczne kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli chodzi o chiński kalendarz płci dziecka to mi też się sprawdziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie obejrzalam serial papadoćki. dalej czysta, ale czasem mnie brzuszek kuje i ciagle smiesznie bulgocze.Moje szczęscie pobieglo do sklepu po lody truskawkowe.Fajnie byłoby tak być w ciazy...Mężczyzni tak slodko sie opiekuja nami kobietami, szczegolnie jak to pierwsze dziecko.:-) a jadłyście juz swieże truskawki, napiszcie jak smakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ilona24, jesteśmy z Tobą.Odpocznij, jedz dużo owocków i bedzie dobrze.Musi byc, trzeba wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×