Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

Warunki forum oczywiście akceptuję będę tu często zaglądać a teraz już znikam bo nic nie zrobię z tego co zaplanowałam na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Dziewczynki!!! Na wstępie dziękuję za wpisanie mnie do tabelki-akceptuję zasady i zgadzam się na wszystko:) Broneczka25 No to jesteśmy w podobnej sytuacji. Wiesz, ja też się zastanawiam czy dobrze robimy z tymi starankami, bo nie mamy jeszcze ślubu, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że nigdy nie będzie odpowiedniego momentu, a latka lecą. Jestem już po przytulankach:classic_cool: można rzec, że to ja dzisiaj rano byłam inicjatorką, zobaczymy co będzie. Jestem teraz sama w domku, M w pracy i mam zamiar zrobić sobie domowe SPA-maseczki, peelingi, itp. Oczywiście, będę do Was Kochane zaglądać. 🌼 na miłe popołudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka moje miłe:) właśnie wróciłam z pracy jestem padnięta ,ale zamiast wziąć się za obiad i sprzątanie zawsze najpierw zaglądam do was:) jeśli chodzi o nasz regulamin to jak najbardziej jestem za...:) wiecie co wiem że miałam sobie odpocząć jakiś czas od tych \'\'staranek\'\' ale jak czytam wasze posty to myśle sobie ze szkoda zmarnować tyle czasu... no ale jeszcze zobacze,w sobote będę miała testy owulacyjne jeszcze nigdy nie uzywałam ich i boję się że wykaże brak owulacji:( chociaż tak naprawdę nie wiem czemu sobie to wbijam tak do głowy .... paula ,żółwik wiecie co jest z Milką ??? Chyba już o nas zapomniała... pozdrawiam wszystkie laseczki:) witam również w naszym gronie nową koleżankę SENSAI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po zabiegach kosmetycznych. Wstawiłam jeszcze praleczkę na gotowanie i pomyślałam, że zajrzę do moich Koleżanek i co widzę-PUSTKI!!! Dziewczynki, gdzie się podziewacie??? Czuję, że mam owulację, bo boli mnie brzuszek i jajnik prawy. Mam nadzieję, że dzisiejsze ranne gimnastyki zaowocują:) A mój M, napisał mi z pracy pięknego smsa: \"Kocham Cię najmocniej na świecie Mamo Naszej fasolki:)\"-chyba Go porządnie wzięło:) Czekam za Wami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem kochane dziewczynki, urwalam sie dzis z pracy, bo tak mnie macica bolała... Czytam ze to normalne.Ide sobie na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj coś pochmurno i wietrzenie nie lubię takiej pogody :-( Teraz wróciłam z spacerku bo mały musi sie trochę dotlenić zresztą ja też. sensai To w takim razie życzę tobie i reszcie dziewczyn byście @ dostały ale za 9 miesięcy :-P Mella25 No to oby oby coś z tego wynikło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za ciepłe przyjęcie. Mam nadzieję Kate29 że ten ciasny biustonosz dobrze wróży. Mella25 cieszy się że Twój mąż ma takie podejście bo mój mąż \"chciałby\" ale się do tego nie przyznaje. Mówi że jeszcze czas i takie tam no ale wiem że chce bo w ubiegłym roku miałam małe wątpliwości byłam u lekarza ale niestety ciąży nie potwierdził. Po powrocie widziałam że mój skarb był smutny z tego powodu. Ja niecierpliwie czekam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensai Witaj Kochana🌼 Długo już się staracie z Mężem? A tak a propos, mój to jeszcze nie mąż-Narzeczony, ślub za rok! Dziewczyny, postanowiłam sobie, że nie będę się wkręcać, tylko cierpliwie czekać na @:) Ot, takie postanowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sensai No niektórzy faceci nie będą chcieli tego okazywać że już chcą być ojcami ale my i tak wiemy :-) Mella25 tylko cierpliwość cię uratuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziewczęta to się będę szykowała powoli do mojego ślubu bo to już tuż tuż. Jeszcze niedawno mówiłam że Ah jeszcze 1,5 roku a tutaj teraz zostało niecałe 3 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sensi ja swojemu powiedzialam ze juz czas i basta.Dalam mu pare dni na przemyslenie(odstawilam od łoza-hehe) i zrozumiał :-) Dzis zartowalismy ze nie moze mieć już zadnej innej bo znajomość konczy sie ciązą. Spacer mi dobrze zrobił.Zrobilo sie cepło, wiec miałam ochote spacecrować i spacerować. w poniedzałek na badanie. nie moge sie doczekać... Biustonosz ciśnie, wszystko ciśnie, najlepiej chodzić na golaska :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propo testów,kupiłam dziś najlepsze.Pakowane po dwie sztuki. koszt jedenego opakowania 5zł.Kupiłam 3 na zapas... Moze biznes w kraju zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki wiem ze bylam dzisiaj cicho:-) ale ja zawsze duzo gadam i pisze wiec trocge sobuie ode mnie odpoczelyscie. Niestety od czasu do czasu musze troche popracowac bo mnie z pracy wyrzuca:-) Robilam dzisiaj wyplaty dlarobotnikow:-) Teraz pedze do domu. Obejrze 2polowe meczu Portugalia-Czechy i do was zajrze. Witam nowa kolezanke SENSAI 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 To może wyciągniesz jeden test ze swoich zapasów i go zrobisz??? [ale napięcie]🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorkiem nie wychodzi dobrze.Wynik jest po dluższym czasie, a to faza na noc.Poczekam do rana i zrobie dwa! Ten ostatni z trzech ktore robiłam, wydał mi sie wiarygodny, pownieważ na innych wychodziło ale po ok 7min.Na ostatnim wyszlo po 4. i robiłam go przy pierwszym siusianiu. Dzwieczynki, to nic ze jest napisane ze mozna robić zawsze.Lepiej poczekać do rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam moje panie, ze staranie sie jest bardzo fajne.Długie igraszki, poduszki pod pupe.Motywacja do wyleczenia wszystkich ząbków, regularne badania. Same plusy. Jesteśmy szczęśliwe, radosne, mamy ochote na przytulanie, zdrowe. Nasi mężczyzni to szczęściarze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już moje kochane za Wami nie nadążam, tak podgoniłyście temat. Ja w niedzielę mam egzaminy a więc urwanie głowy. Paula akceptuję regulamin, dobrze wymyśliłaś. Karolinka, przygotowania do ślubu czas zacząc. To taki piękny dzień w życiu, zobaczysz. Kate29 daj się skusic na propozycję Melli25. Może mały teścik??? Dziewczyny co jest z tą Milką, czyżby nas opuściła w takim kuluminacyjnym momencie?Wiecie co, boję się że jednak dostała@ i teraz cierpi tak bardzo że nawet jej się nie chce pisac. Wiem że to taki czrny scenariusz ale już sama nie wiem co sądzic. Witam nowe dziewczynki. Całusy! Ja jutro powinnam dostac @ ale nie nastawiam się na nic bo przez te 4 dni wstrzemięźliwości przed badaniami męża trochę dni płodne nam koło nosa przeleciały.No cóż przynajmniej w tym m-cu mam luz i nie będę oglądac majtek co 5 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, szczęściara!! Ja miałam bardzo jasne, a potem zaczeły ciemnieć.Dezorjentacja totalna. Dopiero rano było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny dawno do was nie zaglądałam bo miałam zawirusowany komputer... muszę nadrobić zaległości w czytaniu.... mam nadzieję Kate że Ci się udało, ja czekam jeszcze ok 1,5 tyg na rezultat. w tym miesiącu mam się równiez wstawic do lekarza, w następnej kolejności bedą sprawdzać jakość nasienia mojego kochanego mężusia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra testy są jak czekoladki.Uzależniaja.Dobrze ze w Rosji za dwa płacisz 5zł.I to te najlepsze! Moje panie zrobiłam własnie i juz po minucie okazało sie ze jestem. Yupi!! No wiec jesteście świadkami mojego zapłodnienia!! Przesyłam Wam pozytywne fluidy**************************************** Bilans: -29 lat, -nigdy tabletek antykoncepcyjnych -rok magicznych starań -1000-ce siwych włosów -dwie kreski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINA- dziekuje!! Waszystkim dziekuje za kibicowanie!! Nawet nie mozna sie wina napić, Redbula też nie! Najważniejsze ze do przodu! Ciesze sie bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate29 Mam nadzieje że jak ty zaciążyłaś to zaraz będą wszystkie po tobie i będzie tabelka zaciążone a nie starające się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mella -dziekuje!! Zaciażycie, wsi budzie haraszo!! Kurcze brak mi słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 To teraz pamiętaj, dużo luzu, wypoczynku i witaminek!!! 🌼 dla Mamusi i dla Dzidzi🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Oficjalne i ogromne gratulacje. Wznosze toast... herbatka miętową:-) Tylko nas teraz nie opuszczaj bo bedziemy cie musialy szukac po forach dla zaciązonych:-) Poczekaj na nas troszeczke...my zaraz do ciebie dołączymy:-) A tak nawiasem mówiac to nieźle ja dziewczynk podpusciłyście z tym testem. Oj nieładnie nieładnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×