Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pau.la

Starajace sie o pierwszego dzidziusia?

Polecane posty

dzięki kate :) Ja cały dzien chodze głodna i mam ochote na... słodkie :) Tylko nie wiem czy to objaw na @ czy ciąże. Ale raczej takie rzeczy u mnie sie dzieją przed miesiączką :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate29 Jakoś to będzie. powścieka się i w końcu mu przejdzie bo ile można. Teraz sie tylko liczy twoja dzidzia i to jest najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate nie wierz lekarzom oni zwsze sie myla co do daty poczecia:-) Oni mysla ze znaja cie lepiej niz ty smama sie znasz. Kate mam pytanko czy ty przed odkryciem ze jestes w ciazy mialas duzo sluzu? I jakiego rodzaju to byl sluz? Ja nadal siedze w pracy, chyba nie wyjde stad do 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Codziennie dowiaduję się że jakaśkoleżanka jest w ciąży, przed chwila dowiedziałam się że jedna będzie miała bliźniaki :) Ta ciąża powoli staje się moją obsesja :) a to już niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, nie miałam nic.Byłam kompletnie sucha i spuchnieta w srodku.Nagle było strasznie ciasno... Teraz dalej jestem sucha. Przed ciążą, moje dni płodne były takie sobie.Leciała ze mnie litrami woda.Nic sie nie lepiło i nie ciągnęło.Dopiero przed miesiączka coś zaczynało przypominac sluz, tylko że to były nie płodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mizomaniaczka, nie zalamuj sie.czasem warto odpuścic.Wiem, cwaniara jestem bo zaszłam.Ja odpuściłam.Piłam wino białe-sporo tego wina.Meblowalismy chate, wiec poskrecałam meble, taszczyłam je.Szorowałam ogromny dom.Pracowałam 3 tyg bez przerwy.soboty i niedziele w pracy.Kazdy dzien do 22 w robcie Nie mam pojecia jakim cudem sie udalo.3miesiace temu podejrzewano u mnine torbiel(kolejna), wiec wyluzowałam.I co o dziwo dwa ostatnie miesiące bez krwawień w trakcie miesiączki a teraz ciąża.kurde szok. Bedzie dobrze,Katarzyna Szwecka mi chyła pomogła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate, Dzieki za porade, Ja juz jestem jakies 8 dni po owulacji a czuje jakbym dopiero ja miala dostac. Mam tyle sluzu. Ale to moze od brania wiesiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pau.a, Ja dziś się czuję dokładnie tak samo, jak bym miała dostać owulację chociaż wydaje mi się że mialam 6 dni temu i cały czas czuję sie mokra, chociaz nie biorę wiesiołka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mizomaniaczka, Interesujace... Ja tak nigdy do tej pory nie mialam. Zwykle bylo such od owulacji az do @ i tylko przed samym @ mialam bardzo gesty bialy sluz. A teraz to sama woda. Poza tym nic innego nie czuje. Lekkie pobolewania w dole brzucha co moze tez zwiastowac @. No itemperatura. Jestem pewna ze caly czas jest podwyzszona. ale to tezmoze byc na @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja temperatury nie mam podwyższonej (ale nie mierzę), czuję tylko czasem delikatne skurcze jakby w macicy i czasem pobolewania podbrzusza, mokro i dziś czuję się jakbym miała mieć owulację, zaczynam również odczuwać napięcie w piersiach, ale to o niczym nie świadczy wszystko o czym piszę może być na @ no i mam zgagę, ale ta akurat od obiadu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Witam was wszystkie! Pau.la i mizomaniaczka muszę sie przyłączyć do waszej dyskusji. Ja od 5 dni (tyle spóźnia mi się okres) mam te same objawy co Wy, tzn. czasem dokuczają mnie skurcze macicy i bóle w podbrzuszu a na dodatek ten ciągle wypływający ze mnie śluz. Z kolei piersi mam znacznie powiększone, wyglądają jak dwa balony. Mój organizm tak reaguje na owulację ale od 5ciu dni nadal ją nie mam. Test, który niedawno robiłam był nieprawidłowy, poprostu go źle odczytałam. Dzisiaj kupiłam nowy. Jutro się okaże co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ilona24 co racja to racja, boli mnie i nie śpię ale może nie będę dziękować żeby nie zapeszyć. Kate29 dbaj o siebie i maleństwo, lekarzy nie słuchaj bo oni sami nie wiedzą do końca jak leczyć. Szefa olej przejdzie mu. U mnie w pracy w jednym czasie 8 na 15 pracujących pań było w ciąży. Szefowa omal nie umarła na zawał gdy się dowiadywała o kolejnych \"zafasolkowanych\" ale potem to sama chodziła oglądać maluchy więc będzie ok. Trzymaj się. Topik się rozwija i coś czuję że będzie coraz więcej dzidziusiów tego Wam dziewczyny z serca życzę. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, Ty masz prawo czuc ze cos z Toba sie dzieje bo juz ci sie okres pare dni spoznia. A ja dopiero jestem jakies 8-9 dni po owulaci. Wiec to duzo za wczesnie na jakiekolwiek objawy. Tak ze juz sama nie wiem co o tym myslec. Ogolnie kiepsko sie czuje ale mysle sobie ze moge byc troche przeziebiona i stad ta tempratura. Reszte objawow da sie jakos wytumaczyc. Tylko te uplawy mnie zastanawiaja bo nigdy czegos takiego nie mialam??? Za wszelka cene staram sie nie myslec ze to moze byc ciaza!!!! Wole zwalic na cokolwiek innego - oslabienie, przemeczenie, przeziebienie, alergia:-) Joasiu trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj wyczytalam cos fajowego. Podobno obraczka slubna moze pomoc w okresleniu plci dziecka. Przekladasz przez nia wlos i trzymasz nisko na dolna czesia brzucha. Jezeli obraczka samoistnie zacznie sie ruszac w lewo i prawo to wtedy bedzie dziewczynka. Jezeli zatacza koleczka to chlopiec. Podobno sprawdz sie w 90%. Ja w cizay nie jestem ale juz sprawdzilam :-) Nie moglam sobie odpuscic. Ale na razie nie bede sie z wami dzielic wynikami. Poczekam az zrobia to 'oczekujace' i zobaczymy co im wyjdzie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz ide spac kobietki. Jutro jestem caly dzien na zebraniu a potem na sluzbowej kolacji wiec pewnie nie uslyszycie nic ode mnie az do wieczora. Spijcie dobrze 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o witam dziewczynki.Przyszlam sobie do pracy i sie juz pochwaliłam.Skoro gadaja niech gadaja prawilnie :) Dzis sobie mysle, co bedzie to bedzie.Trzeba sie cieszyc i basta. Z zabawnych opowieści: Ja i dwie inne panie jeżdzimy do pracy jednym samochodem od 6 mies.własnie sie okazało ze wszystkie trzy jestesmy w ciązy.Pterwsza od ok14tyg, druga od 10tyg, i ja od 3-4tyg.(Lekarz powiedzaił ze nie mozna zobaczyc zarodka po 2 tygodniach w badaniu stwierdził ze minimum to 5 tyg.Ja stawiam na 4) No i co Wy na to???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Kate, to już wiadomo od kogo się \"zaraziłaś\". Chyba i ja muszę dorwac jakąś ciężarną....Z Tą pracą to Cię rozumiem. Człowiek by chciał byc w ciąży, ale te sprawy zawodowe też by się chciało miec poukładane. Ale przecież dzidzia jest naj naj najważnejsza. Ja sama czekam ze zmianą pracy bo jednak nie chciałabym zmienic i zaraz byc w ciąży, tylko szkoda że to już trwa tyle czasu. Paula życzę żeby @ nie przyszła. Śmaic mi się chce bo tak sobie próbujesz wmówic że to nie ciąża ale pewnie w główce aż paruje od tych myśli. Skąd ja o znam.... Joasiu zrób test, KONIECZNIE. Przypominam że już kiedyś namówiłyśmy na test jedną szczęściarę.... Ja w poniedziałek idę do lekarza z wynikami i pewnie się zacznie moja przygoda z bromergonem. Już się boję.A mąż powtarza badania i znowu nam trochę umkną dni płodne. BUZIACZKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ! 🖐️ Tak jak wczoraj mówiłam, tak tez dziś zrobiłam - czyli rano wykonałam drugi test. No i znowu wyszły dwie wyraźne krechy. Teraz już zaczynam wierzyć, że to faktycznie ciąża. Objawów nie mam żadnych, poza bólem podbrzusza. Czuję jakby mi się tam coś rozciągało i wypełniało. Może to dlatego, że miałam zawsze płaski brzuszek i musi się tam dużo miejsca zrobić żeby się maleństwo zmieściło :) Od wczoraj, gdy zobaczyłam pierwszy raz te dwie kreski, zaczęłam się naprawdę zdrowo odżywiać - wcześniej raczej na to nie zwracałam uwagi. Pozatym jestem badzo szczupła, więc myślę, że teraz nie będę sobie za bardzo odmawiać :)Jutro może pójde do lekarza, chociaż nie wiem za bardzo czy mam po co. Na USG chyba jeszcze za dużo nie zobaczy :) Oj dziewczyny, jak ja się cieszę! I mój mąz tż jest szczęśliwy.... Teraz żeby tylko nic złego się nie przytrafiło.... Wierzę, że skoro ja zaszłam to KAŻDA z Was też doczeka się malucha. Ja też myślałam, że będzie ciężko, że będziemy mieli długo problemy a tu niespodzianka :) Trzymam za Was kciuki! Lista oczekujących na pewno będzie się stopniowo powiększać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to, ze nie mam jeszcze @ to tez jakas dobra wiadomość :) A poza tym coraz lepiej mi sie jezdzi autkiem na kursie :) Probuje sie nie stresowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej dobrych wiadomości tym lepiej, Angelika za rok będziesz jeździła jak Kubica i to z fotelikiem dla dziecka z tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi gratulacje ogromne, wyobrażam sobie jaka jesteś szczęśliwa. Angelika mam nadzieję że to JUŻ...Siostra moja nie pamięta już co z nią było po laparoskopii, w końcu to już 4 lata prawie. Wcale jej się nie dziwię. Jak tylko zajdę w ciążę to od razu wyrzucę z głowy te wszystkie temperatury, śluzy, zabiegi itp. Ale oczywiście nie Was kochane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz nic nie szkodzi, w sumie to juz wszystko wiem. A na pewno wiem to, ze nie chce @ :) No i mam wielka nadzieje ze bede jezdzic z fotelikiem :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie trochę poszperałam w necie i raczej dziewczyny piszą że po laparoskopii dostały szybciej miesiączki. Nie natrafiłam na to żeby ktorejś się spóźnił.Ale po krio nadżerki też nikomu się spóźniła@ a mi tak. Ale jesteś na dobrej drodze.Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypadkowo natknęłam się na wątek który mnie dotyczy, a mianowicie krótkie bardzo bolesne (ok 2-3 razy w trakcie miesiączki) skurcze odbytu. Myślałam że tylko mi się to zdarza a tu się okazuje że sporo dziewczyn to ma. No i się wystraszyłam bo wszędzie piszą że to jest objaw endometriozy, ale przypomniało mi się że przy okazji torbieli miałam robione CA 125 i wyszło w normie a więc chyba nie muszę się martwic. Ale przyznam Wam się że zimny pot mnie oblał przez moment. Moja koleżanka ma endometriozę i o dzidziusiu raczej mogą zapomniec a in vitro jest sprzeczne z ich przekonaniami. Czy któraś z Was ma takie skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asz spokojnie, nie fazuj sie tak.Naprawde nie masz potrzeby. Czasem masz takie skurcze ponieważ wstrzymujesz opróżnianie. Lepiej sie nie powstrzymywac.Czasem tez od zatwardzenia-i tu kłania sie mało ruchu i duzo słodkiego. Jak badania masz ok to reszta niech sie schowa. Głowa do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika, słuchaj zawsze instruktora.Zawsze sie to sprawdza.Na zakrętach zawsze na drugim biegu:)Trzymaj zawsze odległość z przodu.Ja zawsze zostawiam sobie min.50m.To nic ze inni sie smieja.Ja nie hamuje jak osioł.spokojnie i na luzie.Za rok bedziesz juz wprawionym w boju kierowca, oczywiscie z fotelikiem na tylnym siedzeniu.Tego Tobie życze z calego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam takie bóle zaczynajace sie od podbrzusza a konczące sie na odbycie. Raz nawet wylądowałam na pogotowiu a potem w szpitalu na konsultacji gin. Wtedy było wszystko ok. :) Myśle ze nie ma sie czym martwic. Teraz wykryto u mnie endometrioze pierwszego stopnia a tych boli nie mam od ponad roku. Mysle ze jednoz drugim nie ma nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate 29 staram sie wszystko zapamietywac :) Miałam dopiero 8 h jazdy, jutro czeka mnie 9 :) ale jezdzi mi sie coraz lepiej. Tylko musze troche wyluzować. Mniej stresu i bedzie ok (dzis to działało). Oby do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×