Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

ja dzis troche z opoznieniem pisze, bo cos tutaj sobie robię w komputerku :-) kolorowa lepszy najsłabszy orgazm od najmocniejsze kłótni. Sprawdź różnicę :) o tak Szukanie orgazmy odmładzają kłotnie przytłaczają, nie mówiąc o zmarszczkach :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to już zależy od Was co z Wami będe mieć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa Te zmarszczki po orgaźmie to - z ciekawości - gdzie się nie robią? (trzeba się będzie filmować "przed" i "po", jak w reklamach środków na odchudzanie). :D ---------- agie wiem, na "byle-czym" to się nieźle zjeżdża czy skacze tylko w Augustowie. Ciężko trafić na normalny egzemplarz faceta na Kafe.:) -------- kotka Jak ci się coś miotnie z tych trzech gadów, to będziesz prosić o chętnych do adopcji :) Że kastrowane i biorą tabletki z zastrzykami włącznie? To nie sf, to samo życie... bywa, że czay Matki Natury...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko a względnie znadziejne okazuje z czasem bardziej beznadziejne niż te co od poczatku były beznadziejne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic mi sie nie miotnie.. to naprawde jest impossible:P A jesli nawet... sa chetni:D:D:D Na puszyste kocieta po Filemonie.. równie sliczne i wredne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha Szukanie zmarszczki to się robią od złości, po sexie nie zaobserwowałam hahaha przynajmniej na mojej twarzy hehehehe nefry -- ale jak bedziesz miała za duzo kotów na stanie, to ja wezmę, wszystkie kotki nasze są>...lalalala a propos dzis widziałam takiego biało rudego, tylko jakis zszarzały był ,bo chyba wracał z całonocnej eskapady, ale taki cud malina ze myslalam ze go w torebke porwe do pracy ale uchodziłabym w dzielnicy za zdewociałą porywaczkę kotów :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle ze mną, jestem w połowie, tego, co miałam zrobić, teraz potrzebuję Waszej dobrej energii na kilka działań, a mianowicie: start--> wyłącz kompurer ---> wyłącz (broń boże nie anuluj) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa, ja też nie mam jeszcze zmarszczek, pewne za mało mamy tych, no .. dojść zaliczonych :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha (to zapewne znany psychiatrii syndrom odwlekania...) w temacie ulubieńcy, ja pozegnałam zyciu juz dwa koty i kilka psów za każdym razem lepiej nie mówić 😭😭😭 pewnie dlatego chwilowo jestem zorientowna bardziej na seks ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola ola to oznacza ze mało sie złoscimy ale moze ktos zarzucic ze tez mało się usmiechamy więc tych mimicznych troszeczku mam :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lustereczko powiedz przecie - jaką radę dać kobiecie? Skąd faceta? Na poziomie? Dobrą radę daj, bo przecie wiele niewiast spać nie może ciągle marząc o facecie... Beznadziejny, miękki, chwiejny Prostak, kretyn, cham, niewdzięcznik Wszyscy nie spełniają normy którą wyznaczył podręcznik. Lustereczko, powiedz, gdzie są? ---------- Nie ma. Przesąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie to moze ty byles moim fanem..?bo tez taki wierszokleta był:P znowu sie ktoś we mnie zauroczył aż się boję i już zaczynam swoją niechęć czuć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sie za cholere przynac nie chciał kim jest z czarnego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pochowałam, 1 rybkę - zlotą- nie wytrzymała cisnienia wody 2 chomiki - smierc naturalna 1 świnkę morską - otrułam ją trawą ale chciałąm dobrze to trawa była zatruta 1psa - smierc naturalna chlip chlip 2 koty (coprawda nie moje ale u mnie rodziły wiec i im pochowek zrobiłam) --zginęły pod kołami a wszyscy spoczywają w moim ogródku pod krzakiem bzu :-D mnie też moga tam pochować :-D jeszcze jeden pies mi uciekł a kota mam całe moje gospodarstwo ufff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, kiedy wydajesz tomik poezji? :-) i zeby był tam wiersz z męskim podmiotem liryczbym też.. (jak to się fachowo nazywa, ze są dwa przeciwstawne ujęcia tego samego tematu? w tej chwil nie pamiętam :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×