Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Wcale nie myślałam o sobie,aż tak zadufana w sobie nie jestem:) okjuż nic nie bede komentować :) miłego pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka dziwne ma pytanie czy żarówka nie przestanie świecić światłem swoim marnym i z nas wszystkich stroić żarty? Lusiu, forum to tlenowe wciąż tematy daje nowe Weźmy dzisiaj: jest o ptaszkach, mały ptaszek to porażka, cienko śpiewa. słabo dziobie, jak tu z takim pożyć sobie, gdzie miłości dopiąć skrzydła jak natura tak przebrzydła Czy też gołąb: marna sztuka, niby słodko, pieknie grucha lecz co po nim jak się zdarzy,że gdzieś plamą nas obdarzy Paw więc może? Może indor? Spory wybór, trudna rada, bo najłatwiej trafić-gada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Na odpowiedź rymowaną zdobyć bym się rada Lecz chichoty niech ustaną Wcześniej się nie nadam ;-) PS. nie sądziłam, że ta nasz ojczysta mowa taka elastyczna jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto się
kto się zakochał w szukaniu? luska czy sami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zła diagnoza, marny doktór, bo nie zajrzał w każdy otwór Nie ostukał, nie opukał tylko w de choroby Szukał Może w pasy by żarówkę? W lochy, dyby zakuć osram? Szklaną główkę zbić młoteczkiem, uspokoi się troszeczkę? Doktór myśli …mózg pracuje, para z uszu bucha strasznie Co z nią zrobić gdy oślepia? Jakie jej wyszukać kaźnie? Google wciągnął doktorzyna aż żarówce zrzedła mina: lewatywa? za co? po co? czymże sobie zasłużyła? Dosyć żartów! doktór rzecze w końcu będziesz dla Nas miła Kara taka to okrutna spotka biedną żaróweczkę Potok ją zaleje g… więc ucichnie na troszeczkę ******************** Ale Lusiu zawsze miła żebyś ubaw miała z nami Nie obawiaj się przystanku, znowu jutro się spotkamy Bo ten węgiel zalecony zmienia w brylant palce nasze To na pewno jest weselsze niźli tylko wsuwać kaszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdy szukanie idzie spać osram myśli- kurwa mać markę moją psuć tu będzie! jak tam myśli- to jest w błędzie wierszyk zaraz skrobnę sobie i z szukania głupa zrobię to nie żarty! wola taka wpuścić w kanał nieboraka i skleciła osram wiersze a jakości- owszem pierwszej zaświeciła swym talentem żartem dobrym- nie lamentem a szukanie myśli sobie zaraz osram w trąbę zrobię spięcie zrobił - tak jak trzeba leć żarówo ty do nieba korki wysadziło wszędzie nie ma kafe- co to będzie a naukę znacie sami nie wygracie z żarówkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya *
a owszem - zarowka to przezytek ;) powinna sie nazwac :swietlowka - energooszczedna :D a powaznie - duelujcie sie dalej ;) ja mam ubaw po pachi hihihihihihihihhi...... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie granie Wielka Ike Co po głowie chodzi boskiej Piórkiem giglam co najwyżej Do tfurczosci Twej mistrzowskiej Piję słabo więc się nie bój, że Rozwalę strofą kaffe Może w pojedynku zginę Chcąc popełnić straszną gafę? Może walec mnie rozjedzie? wyląduję na śmietniku? Kafeteria możliwości usunięcia ma bez liku Zamiast gniewnie oczy mrużyć i nerwowo stroszyć piórka Weź z uśmiechem światło osram albo odejdź już od biurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D Rękawica więc podjęta „Opiszemy delikwenta, co w krainie mej zawitał i uwagę mas uzyskał Myśli, że to żarty przednie Udowodnię, że to brednie!” A żarówka hardy jest „Już ja stworzę jakiś tekst Rywal z niego jest nie lada, ale przecież jakaś rada zawsze się znajduje w głowie No i Luśka będzie sobie to czytała śmiejąc się oraz myśląc, że na dnie tej historii czeka nas albo wojna, albo \'pas\'!” Tak to kafe lud ciekawy czeka dalszej części sprawy Czyta Ike, czyta Sami i Haneczka też jest z nami Pomarańcze również rade mieć wgląd w posty lub w paradę wchodzić tej kompanii całej która szuka zabaw dalej. Morał z tego mamy taki Że radosne z nas pismaki Jedni lepiej, inni gorzej Ale pisać każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D już żarówa zmienia plany kogo na wokandę damy? luska była był szukunie boską ike mamy w planie niech nie myśli sobie gnida na nic boskość jej się przyda już żarówa pisze wiersze ike sie dostanie pierwszej! a jest o czym pisać przecie znacie ike to i wiecie wykpić można przypadkowo a jak trzeba to wzorowo i na litość i pod włosek nie pomoże obśmiać nosek! ike tylko mruży oczy osram ike nie podskoczy jak podskoczy w łeb dostanie ike wojnę ma już w planie żaróweczko ty niemiła ike z tobą nie skończyła! trzeba będzie kupię świece a od biurka nie odlecę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak, gdzie ,kiedy ,kto jest kim trzeba do wszystkiego znaleźć rym kto szuka,kto raporty pisze,kto swieci każdy myśli ,trudzi się ,bredzi ja mam to już wszystko w pupie bo w domysłach się zgubie nie szukam sensu w Szukania słów by z kafe wyjść cało i zdrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po namyśle kilkudniowym Sami również wzięła sobie Zamiar taki żeby wstawić Jakiś odzew i zostawić Message dla Szukania głównie Który będzie miał w rozumie Odpowiedzi, not bez liku Może znowu w tym kurniku Jakiś romans albo dwa Się pojawią w try mi ga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
utkwiłam między dwoma światami by z realnymi pogodzić sie stratami odchodzę stąd ,wracam ,czekam i sama już nie wiem czy na nicka czy człowieka Plastikowego Kena nawet tu spotkałam ale za dużo dylematów miałam nie dla mnie słodkiej barbi rola pozostaje postać kafeteryjnego trola :D ide :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya *
ja wam powiem jedno- dzieci ;) bo mi z oczu woda leci: piszcie , piszcie wene czujcie a inkaustu nie zalujcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandemia grafomanii. Zalecamy leki: SamiFlu, AspiLusioryna, ikenprofen i osramoscorbin. Konsultacje z Szukaniem lub Dr Smith w ramach kontraktu z NFZ. Mutacje niewykluczone. Zjadliwy ten wirus, nie ma co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwaga! stanowczo odradzamy zażywanie CHN- nowego dopalacza dla \"myślących inaczej\" owa substancja- choć legalna i dostępna w każdej możliwej spelunie- niesie za sobą ryzyko wymiotów a nawet nagłej śmierci kafeteryjnej na okaz kolekcjonerski- z racji swojej wyjątkowo niewygórowanej klasy- nie nadaje się wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sami::) w kwestii brania u szukania szansę przegapiłaś nie wiesz co straciłaś choć się mu pewnie nie raz przyśniłaś. porozumienie z szukaniem w cenie niech cię owionie słodkie wspomnienie...:) wszystko przed tobą niech bóg będzie z tobą czy on jest inny tego ja nie wiem rzecz do sprawdzenia więc - powodzenia :):):) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya *
myslec inaczej - albo nie myslec wcale? oto jest pytanie ... ;) ja wybieram opcje druga - bo glowka ma pusciutka -jako makowka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya *
kurcze , widze ze jednym "niewinnym" pytaniem wywolalam lawine wspomnien ;) prosze o wybaczenie :P popiol na moja pusta makowke .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×