Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

no i proszę retro wpada! o szukaniu wierszem gada o penisach ani słowa choć ekipa już gotowa na wyzwanie odpowiedzieć (ile można \"w kaszy\" siedzieć) tak jak wpadła - tak i leci to są kpiny drogie dzieci! to są kpiny do kwadratu! retro! wracaj do tematu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś tu rzucił jakiś czar:) w Równoległym znów jest gwar! Rymy płyną, wena gra Każdy moc pomysłów ma;) Cudny widok - uśmiech budzi:) BUZIAKI DLA ZDOLNYCH LUDZI:) 👄 ps Ju dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maya * con dios 🖐️ :) Niewinne pytanie? Toz to kij w mrowisko!!!!! Mrowki pouciekaja jak nic! :D:D:D ------ Szanowna Pani Osramowa, rozstroj przebiega prawidlowo:p Zalecam kontynuowac terapie i wywnetrzac sie czeciej:) Oczywiscie rownolegle do biegunki warto zazywac normalnej dyskusji, bo pisanie tylko rymem powoduje interakcje i nasila dzialanie pradu, ktory Pani sobie podaje dozylnie:p Z powazaniem dr Ilumifor, konsultant General Electric Moze zobacze w koncu to Pani swiatelko w Pani tunelu :p ----- http://inniejsza.wrzuta.pl/audio/9yw2CKUlXU8/swiatelko_w_tunelu ----- Czy jestes za? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro jezyk wystawiła czy kucharzem się znudziła? Tym wspaniałym, tym jedynym dla którego to przyczyny jeszcze wpada, tfu wpadanie nie przystoi takiej damie ani orgazm reklamować bo się trzeba napracować próg mizerny przestąpiła i dla Sami była miła- rad udzielać chwilo wielka, chwilo błoga czy Cię Retro boli noga od kopania męskich zadów żeś Ty ciągle bez obiadu czy kolacji tak proszonej i we świece przystrojonej, pseudosmacznej wciąż odmawiasz, gawiedź czeka, słów już rzeka popłynęła na ten temat,tak ciekawy bo obawy masz ogromne a intelekt że nie wspomnę idealny para przednia, a czas leci doczekamy pseudodzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike temat penisa szczerze mi zwisa raczej do niego nie wrócimy bo się zajadle znów pokłócimy. tak powiem krótko i między nami: dziś, jutro, zawsze: Chuj z penisami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica Południa "Ktoś tu rzucił jakiś czar w Równoległym znów jest gwar!" Ja wiem kto:) I dziekuje Ci bardzo 👄 ----- Transmisja z meczu: "Retro do Sami......samica bardzo ladny przerzut na druga strone do Szukania....Szukanie jeden zwod, drugi zwod...prostopadle do ike. Ike spokojnie ....podanie do Retro....Retro podbiega do sektora feministek ...bedzie strzelac.....? ....nie....probowala podac do Sami, ktora jednak zdazyla powrocic na wlasne pole karne.. Dobrze,ze mamy sztuczne oswietlenie... Gra w ciemnosciach na macanego bylaby jeszcze trudniejsza. Coz, prosze Panstwa... tak to my nigdy sie nie dogramy :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żarówo na pseudodzieci czekaj! czekaj sobie zdrowa widze ze ciebie o to - nie mnie - boli głowa. skoro czekasz na romans i pseudokochanie to wiedz że przy retro nikomu nie stanie. nieważne, nikt nie straci, również nikt nie zyska może z kim innym w roli głównej ogłosisz igrzyska...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obozy się formują, ostrym słowem wojują Kto kogo przegada i złośliwie nawkłada? Widać wojna kuchenna zrobiła się denna Teraz zaś równoległa moda, tu trza coś zapodać. cdn. (no time, no luck)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro wyrzeka się penisów a raczej o penisach wpisów aż nie do wiary jak ona może o mój boże jakie to kłótnie i jakie spory prowadziłyśmy o męskie pory? ta retro kłamie jak ona może o mój boże bo że o kaszy to coś mi świta choć pewnie temat ten nie zawita bo znów się zaczną wojny i gorzej i nawet pan bóg nic nie pomoże......... o mój boże.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czary mary do pary
"Ja wiem kto I dziekuje Ci bardzo " Nie ma za co. 😘 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie to my sie produkujemy od paru dni a pomarańcza podziękowania zbiera :P co za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czary mary do pary
Bo listu pochwalnego imiennego nie było, więc uznałam, ze kto pierwszy, ten lepszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:P moje drogie z topiku panie nie łączcie mnie z Szukaniem Retro nie rób ze mnie głupa wiem ze mnie nigdy nie szukał :P co do penisów najwazniejszej kwestii jest wiele zwolenniczek i przeciwniczek tej bestii Mam zdanie na ten temat od paru lat gnida facetowa-NIE ,sam penis O TAK:P teoria nasuwa MI sie sama choć nie każda o tym mówi dama Mężczyzna to niepotrzebna narośl wokół penisa gdy ON nie myśli biedactwo bez życia zwisa :( na kafeterii mecz rozgrywam bez walki sie nie poddam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- bardzo dziękuję za to wytłumaczenie i usprawiedliwienie:P zostało przeczytane i przyjęte do wiadomości :P choć zupełnie niepotrzebnie :D co do penisa samico droga penis ważniejszy nawet niż noga penis cenniejszy niż ręka prawa bez niego happy być nie masz prawa i bez faceta penis jest zerem a bez penisa facet- frajerem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"bez niego happy być nie masz prawa\" co za durna baba wymysla takie prawa! bądż samico szczęsliwa nawet jak ci na penisie zbywa nie słuchaj co Ike plecie sa fajniejsze rzeczy na świecie. ike, nie wmawiaj pierdół samicy bo cie retro batami poćwicy! ( to po góralsku jest....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce z facetem w związku być bo zacznie zdradzać być może wódę pić ale czasem penisa czuje brak tzn członka (prosto z mostu) napiszę tak :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chociaż ma retro góralską duszę jej szare komórki cierpią katusze bo choć niegłupie są w sprawach wszelkich w miłości mają ubytek wielki retro ma droga retro kochana głupoty znowu piszesz od rana nie ma fajniejszej w świecie podniety niż dobry penis wewnątrz kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maya *
hahahahahaaha umieram z ..........................................podniecenia :P super kobietki - tylko tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z zapotrzebowaniem spolecznym obserwowanym na kafe w wielu miejscach, np. tutaj --- http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4087459&start=0 --- powolujemy do zycia **************************************************** FHU "PRAWICTWO I CNOTA" Sp. z.o.o. **************************************************** Posredniczymy w wymianie cnoty i prawictwa na udane zycie eotyczne albo nawet rozwiazlosc! Klient(ka) nasz(a) Pan(i) ! ------------- W asortymencie posiadamy: - pily lancuchowe do przezniecia - korkociagi do blon - pasy niecnoty - wielokrotny orgazm w spray'u. ------------- Oferujemy uslugi: - dmuchanie na zimno na bolacy paluszek - wywolywanie starych, nieuzywanych blon z fotograficzna dokladnoscia - POSREDNICTWO w doborze partnerow, kiedy zabawki nie wystarcza - WYNAJEM doswiadczonych milosnikow flory gustujacych w pierwiosnkach ------------- Monitorujemy prawidlosc wykonania uslug za pomoca filmikow nagrywanych i umieszczanych do oceny na RedTube. ******************************************** PODZIEL SIE Z NAMI KLOPOTEM ODDAJ PRAWICTWO I CNOTE!! ******************************************** Wystawiamy fucktury VAT. UJAWNIJ SIE. Tez masz prawo do szczescia! ----------- http://www.youtube.com/watch?v=JS-0qduozDY ----------- :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w miłości, w penisach bezlitosne braki... cóz.. mam się posiekać skoro los mój taki...? nie każdy odpowiedni, nie każdy pasuje... myśle sobie: wezmę do buzi .. a nuż się otruję..? nie każdy przeuroczy, nie każdy jak trzeba, nie każdy też niestety, umie wziąść do nieba.... żadna to jest atrakcja dla mnie zatem, drogie panie nawet jeśli jak trzeba na bacznośc powstanie ( co przy retro, przypomnę, rzecz jest niemożliwa) - zatem staje, czy nie staje - niech zwyczajnie spływa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddaj prawicowo! oddaj swą cnotę! już teraz! zaraz! nie- kiedyś, potem GENERALNA DYREKCJA SEKSÓW WSZELKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierze Retro że przy Tobie penis nie staje moze zadawałaś sie ze starcem lub pedałem? Takie móje i Twóje Retro (beż mężczyzny) przeznaczenie lecz pocieszmy sie ze facet to utrapienie ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro nieszczęsna o retro nasza wszystkiemu winna jest pewnie "kasza" za dużo fotek i pitolenia za mało rznięcia i pierdolenia o retro wiedz ty że są siusiaczki dużo fajniejsze niż foty kaczki w sam raz dla ciebie na twoją miarę nawróć się retro daj temu wiarę nie bój się retro wziąć i do buzi może się demon seksu obudzi w tobie- o retro ma wiara taka ze ty pokochasz w końcu siusiaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie nie pytaj ale żyj ta chwilą że prędzej czy później wszystkie się zapylą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka W.
Czy tutaj w ogóle wypada jeszcze odezwać się po ludzku? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×