Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość komiczne i samica
niezły dialog z tym palantem komikiem sobie urządziłaś Sama - to ze on z panisem do kazdej lata to norma ale ty moglabys miec troche szacunku do siebie i z takim byle kim nie psuc sobie opinii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ata dziubeczku Ty nic nie rozumiesz ja naprawde nic nie chciałam od Szukanie...myslałam ze On chce coś ode mnie ale nic nie chciał ..pisał tak do mnie bo Komik i inni tez pisali Teraz wyszło jaki jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znacie to? kto bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem? :P ej , rasa ludzka , chyba sie nigdy niczego nie nauczymy :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujawnić to można aferę korupcyjną, rozmowa o seksie między dwojgiem dorosłych, to doprawy jest coś niezwykłego! co więcej - skazanego na potępienie wieczne i karę chłosty! mam pomysł - wywieźcie Samicę na taczkach, ja chętnie do niej dołączę ...tak często gadam o seksie, a to takie nienormalne i wyuzdane a myślę o seksie - jeszcze częściej ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ata- no wiesz??????????????????? o seksie się nie myśli!!!!!!! sex się po prostu uprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Revange nie smiej sie:( teraz jestem spalona na kafe kto mnie bedzie podniecał:( realnie wszystkich zaliczyłam tylko kafe mi zostało tutaj jest szybki dostep do seksu to nic ze faceci są z innych miast na czacie i na disco za łatwo dla mnie spadam Widzisz revange ja naprawde jestem fajną kobietą...tylko moim problemem są faceci którzy mnie nie chcą;) teraz do domu lubie Cie revange ale Twoich kropek nie;P papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcze mnie na tym forum co najmniej irytują. Nie rozumiem czego się bać, jeśli nie podoba mi się to, co ktoś pisze, to daje temu wyraz pod swoim nickiem. Bo jestem jakoś utożsamiany z nim, moje poglądy. Jak kiedyś się wkurzyłem na ofermę, to nie chowałem się pod pomarańczą. Po co to robicie ludzie, tak bardzo podobają wam się te maski? Ja nie będę tu analizował Sami, poznałem ją, wiem jaka jest. Wiem, że jest wartościową osobą, bardzo cenię sobie tą znajomość. Pisze w sposób rubaszny, jest troszkę taką wojującą feministką (czasami), bywa wulgarna, lubi flirtować, ma specyficzne poczucie humoru (które mnie na przykład odpowiada, innym nie musi). Ale kurwa mać, co w tym złego? Skąd nagle się wziął ten image dziwki? Co Wy sobie w tych główkach tam powymyślaliście? A te Wasze obelgi wobec niej są zwykłym chamstwem, nic więcej. Kobiety jeszcze zrozumiem, jak tak piszą, jest konkurentką, jest popularna na forum, ale faceci? A też pewnie niejedna pomarańczka to facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"kto bez grzechu niech pierwszy rzuci kamieniem? " Piękny cytat, jeden z moich ulubionych. To do tych "idealnych" jakby nie wiedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwa ...naprawdę myślałaś , że ja ....... ? widzisz kolejna pomyłka na Kafe ..... powód jest dla mnie bardzo , bardzo ważny ...:) i ja nigdy nie pozwolę na takie dwuznaczności ... poniewaz ......................................................[dużo kropek] dla ...😍 Złośliwa , proponuję już nic nie pisać :) wszystko przeminie ... zobaczysz ... ale zapamietaj tą lekcję ....😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja chętnie do niej dołączę ...tak często gadam o seksie, a to takie nienormalne i wyuzdane a myślę o seksie - jeszcze częściej ... " To Ty zła kobieta musisz być :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Komicznemu zaproponowała kiedyś, będąc wkurzona, bzykanie w hotelu na Kazimierzu ojej widzisz Ike chciałam pouprawiać ten straszny seks, ale ...nie wyszło ...złość na Komika była silniejsza :( tylko taczki, albo ...ostał mi się jeno sznur :( idę się pakować, szkoda, bo tak \"ciekawie\" tutaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkowicie czarny kot
jako ta strachliwa pomarańcza, co to pod czarnym nikiem się nie odważy, napisze... zainteresowani powinni sobie dac po mordzie i omijac z daleka a reszta? reszta to publika nakręca, bo igrzysk brakuje - ot co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg! Ata zUa kobieta, taczki... może jeszcze tarzanie w smole i pierzu? Tez ciekawa rozrywka... A i jeszcze stos... Zaczynam doceniać moje uzależnienie... A poważnie... Szukanie, sorry ale dałeś dupy. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze, ale sie zadyma zrobiła... Szukanie, nie wiem co chciałeś tym dialogiem udowodnić? Troche to wyszło na zasadzie \"Tadziu, dlaczego popchnąłeś Ize\" a Tadzio \"Pse Pani, ale Ksysio to wcześniej Ize uderzył i wiaderko jej zabrał\" Doskonale wiedziałeś, że Złosliwa to emocjonalna kobieta i że przeżyje to mocno... Aż tak Ci zalezy na forumowej opinii, że chciałeś ją poprawić kosztem Samicy? A w tamtym dialogu to ja \"pociągnąłem\" Samice i tak naprawde to ja wywołałem ten dialog... Wiedziałem, że się wciągnie i wykorzystałem to po prostu. Tak wiec jelsi kogos mozna za te żartobliwa dyskuje obwiniac, to mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co to halo ? ludzie dorośli a rozumują jak dzieci i czepiają się za slowny flirt. ale afera :D dajcie na luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napiszę jeszcze coś, bo troszkę chaotyczne były moje posty gdybym przeczytała rozmowę Komiczne z Samicą w wykonaniu mojego męża, poczułabym się dotknięta ale ta rozmowa był jednak zacytowana i wyjęta z kontekstu całej amosfery, jaka panowała na tamtym topiku Szukanie nie mógł przecież skopiować całego topiku podobnie, gdyby mojemu mężowi pokazać wyrwane z kontekstu moje słowa skierowane do Komika, byłby co najmniej zdziwiony, raczej byłoby mu przykro ja wiem, czemu tak wtedy napisałam, co czułam - a czułam wściekłość, złość, itd i w tym cały szkopuł nie wiemy - piszę to kolejny raz - co druga strona, z jaką piszemy tak naprawdę czuje czy siedzi i pierdzi w stołek czy pisząc posty dłubie sobie w nosie czy traktuje to serio czy zlewa i pisze, aby wkurwić maksymalną liczbę osób ... dziwi mnie jeszcze jedno Szukanie wyraźnie napisał, że jego znajomość z wybranką miała charakter wirtualny więc czemu zaczęto obwiniać Samicę i tak naprawdę o co? odwróćmy sytuację gdyby jakaś laska na forum napisała, że zakochała się wirtualnie, a facet ją zawiódł, znalazłyby się zaraz życzliwe osóbki, które powiedziałyby, że jest idiotką, że angażuje się na necie, etc tu dopiero widać, jak bardzo ludzie są zakłamani! a tak naprawdę chodzi o to, aby ...dopierdolić drugiemu człowiekowi najłatwiej to zrobić w pomarańczowym ubranku, na forum, gdzie nie ma IP :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica jest wolna- ma prawo robić i mówić co chce a jak facet ma żone to niech sobie teraz ponosi kosekwencje flirtowania- proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazdy z nas ma prawo robic co chce :P a jak facet zonaty , to nie znaczy ze umarly .... ludzie o co wam w koncu chodzi ? zachowujecie sie jakbyscie kogos przylapali na seksie na kawiarnianym stole , a jezeli nawet , to co? nie musicie patrzec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie zaden z was nigdy sobie nie pozwala na zarty :P nigdy :P od rana do nocy z modlitwa na ustach :P amen :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne moja wina w stosunku do mojej sympatii polegała na tym, że rozmawiałem z Nie-Złośliwą w taki a nie inny sposób. Dokładnie jak Ty. Jak sam przyznajesz była to Twoja prowokacja. Podobnie bylo ze mną. Rozmowa na zasadzie flirtu przekształciła się w coś, co mogło być źle odebrane. I to nie wina Nie-Złośliwej, że tak rozmawiała nie tylko ze mną - co własnie cytat miał przypomnieć - ale że taki miała stworzony przez siebie image. A to, że zamieniłem parę słów za dużo, to nie znaczy od razu, że jestem odpowiedzialny za to, w jaki sposób Nie-Złośliwa rozmawia z innymi. Przecież to Jej wybór, w jaki sposób rozmawia. Ja poniosłem konsekwencje własnych słów i slusznie. Może, Komiczne, nie poniesiesz podobnych:p Wierzę w Ciebie, że się będziesz dobrze maskował:p ------------------------------ Dziękuję wszystkim za opinie, zostały przez nas dokładnie przeczytane i pomogły w podjęciu decyzji i odpowiednich kroków. ------------------------------ Czy ktoś miałby jeszcze coś do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielona no ok- pewnie- tylko szukanie szuka winy w samicy za swoje czyny każdy robi co chce i odpowiada za to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa- szukanie- teraz to palnąłeś na zasadzie- "znam łatwa laskę- każdemu daje to i ja skorzystałem" kogo ty robisz z tej dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, pewne rzeczy nie mogą być nazwane żartami. Na pewno nie notoryczne jechanie po jednej osobie i wyzywanie jej od dziwek, szmat i łatwych kobiet. Szukanie niestety dołożył do tego swoją cegiełkę. A robią ten syf jakieś tam śmieszne osóbki, które nie poznały nawet troszkę tej osoby. A wystarczy troszkę, żeby wiedzieć, że to wrażliwa i jak komiczne napisał - emocjonalnie podchodząca do życia kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×