Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

retro- wystarczy znać babską psychikę i na tym cały wasz kucharz żeruje- zwłaszcza jeśli o psychikę kobiet nieszczęśliwych, uduchowionych........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
Prosiłam by tego nie rozdmuchiwać Nikt nie zauważył że pan Szukanie mnie nie przeprosił ,ale mnie to już... Tamtą rozmowe kontynuowałam bo wiedziałam ze Szukanie ucieknie jak zawsze...nie ma tam słowa o tym ze mi ma napisać opowiadanie erotyczne zrobił zadymę bo sie wydało..gdyby sie kobieta nie zdenerwowała to dalej by udowadniał jaki to z Niego ogier i biegał za mną. Gdzieś nawet na tym topiku wkleił swoją fantazję erotyczną ze mną w roli głólwnej :)(dla jaj oczywiście bo inni tez o mnie fantazjują):) Jeszcze raz proszę by o tym juz nie wspominać ..jestem pamietliwa wiec bede to pamietać jaki to wrażliwiec z Pana Szukanie Komik uwielbiam Cie🌼 miłego dnia życzę wszystkim wrażliwcom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo wyłączając z twojej wypowiedzi samicę to jest tak jak mąż , który poszedł do burdelu i dla głupiej godziny ruchania stracił fajną żonkę- chciał ruchać- wiedział co traci i tylko on jest winien temu, że penis go swędział na nową dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przepraszam za swoją dosadność na poetyckim topiku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- wystarczy znać babską psychikę i na tym cały wasz kucharz żeruje- co ty Ike za przeproszeniem pierdolisz..???:) Kucharz na mnie żeruje...???? a może to my na nim żerujemy????:):) Kurwa, cos ty sobie kobieto ubzdurała, to ja nie wiem:) równie dobrze mogę powiedziec że Komik żeruje na tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ej, w swietle niniejszej rozmowy to juz jest cios ponizej pasa" przyznaje, ze lubie tam sięgac, ale nie nazwalbym tego ciosami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro tak- kucharz na tobie żeruje to oczywiście moje odczucia lubię cię i dlatego czasami nie mogę na to patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- moje słowa nie odnosiły się do szukania aż tak dosłownie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucharz na tobie żeruje ja pierdolę:) a co mi wyżera? mózg, serce czy watrobę?:) uświadamiajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
retro 🌼 szukania ? nie kutas tylko pióro go swedziało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne powinieneś odpowiedzieć tak nazwałem retro, ate, revenge, zieloną itd poniekąd babskami ale przede mną zrobiło to setki pomarańczy- więc jestem w pełni usprawiedliwiony i tu powinna nastąpić długa wybiórcza lista cytatów z wyzwiskami autorstwa pomarańczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
tak jestem winna bo podniecam facetów w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie - naprawden ie uda ci sie skonfliktowac mnie z ze wszystkimi kobietami tutaj, bo akurat wiele lubie i cenie i nie mam zamiaru ich obrazić... a tym, ktore za babska uwazam, powiem to w 4 oczy w 6 oczu i nawet w 8 :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??? kto by mnie nie zdradził? :D pomarańczo najpierw myśl- potem pisz nie umiesz myśleć...wiemy..wiemy- to nie twoja wina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie chce mnie skłonić, bym dokonał wglądu do temtau Kucharza i enumeratywnie wymineił nicki, ktore uwazam za babska :P Powioem tak - pierwszym i najwiekszym babskiem, okazujesz sie tutaj jak na razie Ty szukanie :D histeryzujesz, jakbyś miał stan napiecia przedmiesiaczkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro- nie będę cię uświadamiać- może kiedyś mailem szanuje twoją sympatię do tej istoty ty szanuj moją antypatie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a komiczne to bez zalicznia lasek by nie przezyl pol roku" Kwiatku - to jest wlasnie dorabianie ideologi do niemoznosci.. nie możesz nic poderwac, juz ukułes sobie historyjke o tym, ze jestes lepszy ode mnie bo nie zaliczasz :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
Szukanie Komik uciekł,albo szuka dowodów na Nas i coś wklei niebawem Kwiatuszku z Tobą jeszcze nie uprawiałam cyber jutro nadrobimy zaległości...jak wszyscy to wszyscy :) wczoraj sobie uświadomiłam ze nie bede walczyć już o swoje racje w necie i w życiu.Niech mnie bronia inni ja już mam to gdzieś. pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam się cieszyć, że padł mi system. I myślę żeby tego mojego linuksa jakoś zawiesić... :D:D Przestanę wcale bywać na kafe:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwiatek, nie na kazda - po prostu bawi mnie Twoja wiara w 100% powage wszystkiego co tu sie pisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×