Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Otoz - weto! Nie tak, Panowie, nie tak! :) Czego Pani Waszego serca pragnie bardziej niz prezentu wreczonego z okazji swieta pod publiczke? To przeciez taki drobiazg. wiecie, na pewno wiecie! Cieplo, cieplo...... Tak! WAS! Waszego zainteresowania, ciepla, wsparcia i obecnosci. Codziennie. ************************************** A P E L do P A N O W ************************************** Panowie! Uwielbiajcie swoje kobiety! Kochajcie je codziennie a nie tylko w Walentynki, 8-go marca czy na imieniny. CALA MESKA POLSKA KOCHA KOBIETY! 60 minut dziennie. CODZIENNIE! :p ************************************** Piekny dzien, naprawde piekny dzien Niemal jak z bajek Disney'a W taki dzien, kazdy jest pewny, ze Cały swiat do niego sie smieje A ona przy kompie tkwi W zamknietym pokoju ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/dzien+w+dzien/fa35e192121eabf3dabf9f5ea6abdbcbc107ac3b.html ----- Panowie! Spieszcie sie kochac kobiety....tak szybko odchodza z innymi:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, skoro w ten sposób to jednak słusznie zamieściłeś ten message between lines. Właśnie te pozostałe dni tak potrafią człowiekowi dni skomplikować, więc Twoje zapędy uważam za właściwe, pożyteczne oraz usprawiedliwione. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy Panie sa zadowolone z postawy Naczelnego Feministy Kafe? :p Swieto, swieto i... po swiecie. A zyc razem trzeba.... Nie obchodze 14-go. Znacznie bardziej szczerze obchodze za to w pozostale dni. A jesli 14-tego bedzie chcial albo bedzie to oczekiwane - to rowniez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello nie uznaję 14 ani dnia kobiet bo niby takie ble bo niby takie na pokaz bo niby tylko wtedy faceci rzucaja się z kwiatkami ale....... dlaczego rezygnowac z czegos tak miłego ??? nawet jesli ukochany najcudowniejszy facet wrecza ci często kwiaty bez powodu, czujesz się kochana rozpieszczana itd ale z ostentacją w "te" dni, on uwaza ze to głupie........to i tak jest mi przykro , może że poprostu jestem kobietą, że uważam że nigdy mało... bo kiedy idziesz ulicami i serca wyskakują z witryn na każdym rogu, gdy w sklepie atakują cię z półek czekoladowe serca, i choć widzisz, że ten dzień często służy innym tylko temu, żeby naprawić to, co zjebali przez resztę roku, to mimo wszystko też chcę czuć wyjątkowość tego dnia....choćby to miałoby byc puste, głupie, nic nieznaczoce, bo dlaczego by nie?? MIŁYCH GESTÓW NIGDY DOŚĆ!!!!!!!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
A ja nie wiem, czego sie spodziewać po tym dniu. I co dać z siebie. Nie wiem, po prostu. Moje pierwsze walentynki z osobą, na której mi zależy, z wzajemnością zresztą. Chyba by mi wystarczyło, żebyśmy sie tego dnia nie kłócili. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skonczyl sie symboliczny piatek 13-tego... Niby zartobliwie pechowy, ale dla swietego(?) spokoju lepiej trzy razy przez lewe ramie i bron Boze(?) pod drabina nie przechodzic.... Dopiero jeden sie skonczyl. A drugi zza rogu polnocy na zegarze pokazuje swoje oblicze. Tak, Walentynki. Swietowac? Nie zwracac uwagi? **************************************************** Zawieszeni miedzy dwoma dziwnymi dniami w kalendarzu poddajmy sie czasowi **************************************************** A nastroj? Taki nieplanowany, naturalny, po trosze nieproszony.... niech zostanie. Moze z nim bedzie mniej nieswojo. Bo z nieznanych powodow wciaz jest bardziej obco niz swojo... ----------------------------------------- Sa dni, kiedy mówie: dosc zyje chyba sobie sam na zlosc Wciaz gram, spiewam, jem i spie Tak naprawde jednak nie ma mnie ----------------------------------------- Czy nie tak sie czujemy, kiedy kierat narzucony przez samych siebie i koniecznosc zyciowa odbiera nam tozsamosc i indywidualna radosc zycia? Tego uniknac sie nie da. Mozemy cos? Niewiele. Wyhamowac... Przeslonic przyjemnosciami. Zatrzymac sie i .... po chwili ruszyc dalej... Gdzie w tym jestesmy my, nasze czlowieczenstwo, potrzeba dawania i otrzymywania uczuc, milosci? Udajemy, ze jej nie ma albo otwarcie cierpimy. A kiedy jest ktos obok nas - mamy wrazenie pelnego istnienia. Usmiechamy sie w duchu, ze jest nam tak dobrze.... Czy to jest....TO? ----------------------------------------- Ktos znów wczoraj mówil mi: Trzeba przeciez kochac cos, by zyc Miec gdzies jakis własny kat Chocby o te dziesiec godzin stad ----------------------------------------- Cos, kogos... Potrzebujemy, kazdy bez wyjatku. Oszukiwanie sie nic nie da, zreszta.... w jakim celu? Chocby wymagalo to dziesieciu symbolicznych godzin podrozy, to gdy tylko przyjdzie pewnosc, ze warto, ze trzeba, ze chcemy... Czekac, przyspieszac? A watpliwosci jest tyle ile powodow, ktore trzymaja nas na miejscu bez ruchu. I pojawiaja sie kolejne. Wcale niewazne jest, jaki to ma byc krok i ku czemu prowadzic, co dac. Robimy go, gdy...... Kazdy ma inny powod. Kiedy sie tak zastanawiamy, czas ucieka. A w takim dniu jak ten - przeciwnie: dluzy sie w nieskonczonosc. Wtedy czlowiek czuje sie obcy sam dla siebie. Tak bardzo obcy.... ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/wciaz+bardziej+obcy/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html ------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowimy sobie: jestesmy wyjatkowi. Nie, nie osobno. Razem. Wyjatkowi jak sytuacja. Wyjatkowi czyli... niestandardowi raczej. My...razem. ---------------------------- Chyba jeszcze nikt, nie mial tak jak my... ---------------------------- Ale, ale.... przeciez dokola pelno nam podobnych ludzi i zwiazkow. Wiec co? Moze to jednak standard? Czy sie znamy? Tak naprawde? Wiec...probujmy dalej, dowiedzmy sie wiecej. O rzeczach waznych i tych codziennych. ----------------------------- Powiedz jak Ci minal dzien? O czym był wczorajszy sen? Mów mi o czym tylko chcesz, Ja slucham, czytam z Twoich ust. ----------------------------- Czy chcemy sie sluchac nawzajem? Dla siebie, dla siebie, dla nas. To niby tak niewiele. Ale bez tego.... nie ma nas. A bardzo chcemy, zebysmy byli.... Slucham... Mow, kochanie. ----------------------------- Powiedz mi czy wszystko gra? Co Ci jeszcze moge dac? Opowiadaj mamy czas, ja slucham, a Ty szukaj slów. ----------------------------- Wiemy, ze nie zawsze mamy czas, by sie wysluchac... Ze stres, ze praca, ze obowiazki, ze kazdy inny powod, ktory zaburza rytm dnia i wypruwa z nas emocjonalne flaki. Jesli Ty nie wysluchasz mnie jesli ja nie wyslucham Ciebie zostaje zlosc, niechec, pustka.... Nie ma ujscia dla tego o czym chcielismy powiedz.Aby ktos inny wysluchal. Wtedy alternatywa jest ucieczka od samego siebie. Najlepiej na koniec swiata. I chciaz wiemy, ze to niemozliwe....nie mamy wyjscia. Cos trzeba zrobic, by zachowac rownowage. ----------------------------- Czasem chcial bym w gorsze dni Uciec stad nie mówiąc nic... Tam gdzie jeszcze nie był nikt Poszukal paru lepszych chwil ----------------------------- Taki chwilowy dystans moze pomoc. Ale pewnosci nie ma. Moze wystarczy jeden dzien. Akurat TEN. ----------------------------- Nie wiem co planuje los... Czy mu o nas mówil ktol? Poczekajmy jedna noc Do jutra Potem chodzmy ----------------------------- Tak, jutro bedzie lepiej. Potem chodzmy.... ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/wyszkoni+soft/77de68daecd823babbb58edb1c8e14d7106e83bb.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes tam? Slyszysz mnie? --------------------------------- Gdy nie bawi cie juz swiat zabawek mechanicznych... --------------------------------- Wylacz komputer. To tylko namiastka. Podejdz blizej... Czy wiesz, dlaczego wlasnie my? I czy to w tej chwili ma jakiekolwiek znaczenie? Brakuje Ci mnie tak jak mi Ciebie. To jest najwazniejsze... teraz. Juz nie musisz zastanawiac patrzac na szczescie innych. Masz swoje wlasne... Wez... --------------------------------- Spytaj siebie czego pragniesz Dlaczego klamiesz ze mialas wszystko Gdy udajac ze spisz W glowie tropisz bajki z gazet Kiedy nie chcesz juz nic Cudzych marzeń Bosa do mnie przyjdz I od progu bezwstydnie powiedz mi Czego chcesz Sluchaj jak dwa serca bija Co ludzie mysla - to nieistotne --------------------------------- Tu, w tej chwili jest Twoje miejsce...przy mnie. To banalne carpe diem, ale nic innego bardziej odpowiedniego nie wymyslono. Dla takich ludzi jak my... --------------------------------- Swoje miejsce znajdz I nie pytaj czy taki układ ma jakis sens --------------------------------- - Przeciez to szalenstwo! - powiesz. Ale tego wlasnie pragniemy oboje. --------------------------------- Kochaj mnie nieprzytomnie Jak ksiezyc w oknie smiej sie............i placz [ze szczescia] Na linie nad przepascia tancz Az w jedna krótka chwile Pojmiesz po co zyjesz --------------------------------- Juz wiesz, dlaczego? ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/kochaj+mnie/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html ------ Tylko i az tyle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie musi byc caly czas smiertelnie powaznie :) To jest przeciez radosc zycia! Czerpac z niej sile, spelnienie i w pelni doswiadczyc siebie. --------------------------------- Baw mnie, zepsuj lub zbaw mnie To tak zabawnie dzielic swój grzech na pól Wez mnie, jak sie bierze czek Gdy sie człowiek chce zapomniec --------------------------------- Ten usmiech, ktory wlasnie sie u ciebie pojawil - wiedzialem:) Usmiechnij sie jeszcze raz! Jakie to proste:) Teraz wygladasz tak bardzo ponetnie... --------------------------------- Baw mnie, przytul i zbaw mnie Amor tak trafnie wybrał i cel, i łuk Na mnie dzisiaj rzucił czar Cala jestes z fal jak magnes --------------------------------- Aua! Poduszka? We mnie?:) A masz!!! Kurcze, zaraz ci pokaze! Masz jeszcze! I jeszcze!:) Skad masz tyle sily?! A jesli jeszcze masz sile.....;) to wiesz...na czym skonczylismy? :):):) --------------------------------- Zaslon siódme niebo, niech nie widzi tego co czuje Ledwie zabrzmiał a-moll, z nieba spłynal amor, zartujesz z mych planów --------------------------------- No tak.. plany... potem, teraz nie czas na to;) --------------------------------- Jak buszowac w zbozu, jak z dwóch cial ulozyc ornament na pamiec Zanim nas uniesie słodka i przewrotna gra --------------------------------- Baw mnie, zepsuj lub zbaw mnie... ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/wez+mnie/902ba3cda1883801594b6e1b452790cc53948fda.html ----- Och, Karol... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************************************************************** K O N C O W K A K A R N A W A L U ! ! ! ***************************************************************** I co z tego?:) Wlasciwie nic. Ale pobujac sie zawsze mozna. A, bylbym zapomnial... Witajcie:) ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/+yeah+yeah+yeah/902ba3cda1883801594b6e1b452790cc53948fda.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do czerwonego wina sledzik Ratunku, wrozko:P tragiczne nieporozumienie kulinarne:) Chyba ze masz cos mocniejszego :D Ale niewazne co i ile:) byle porzadnie sponiewieralo....na parkiecie, oczywiscie:P Pod wodeczke i sledzika zamiast francuskiej subtelnosci mlotkiem w glowe z niemiecka precyzja :):):) ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/cos+mocniejszego/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff........ Skatowani wracamy do stolika, zeby zaczerpnac lyk swiezego drinka z dodatkiem tabletki gwaltu..:p Wrrrrrrrroc! Tabletki na uspokojenie:D A podobno mozna i po niemiecku i ladnie... z sercem, jak do czlowieka:) ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/blumchen/c1dfd96eea8cc2b62785275bca38ac261256e278.html ----- a przy okazji mozna wygladac jak..... [visual dla milosnikow urody w niemieckim wydaniu:D] ---- http://www.youtube.com/watch?v=RYctHZ9s9hQ ----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malo jedna? Moze byc dwa w jednym..a raczej dwie. Dwie..gdziekolwiek, kiedykolwiek..byle dwie naraz:D wiekszosc facetow sobie pomarzy i wroci do realnej zony czy co tam sie w domu ma:p:P Ktora wykonuje utwor drugiej? Niemka Angielki czu odwrotnie? :) ---------------------------------------- If we belong to each other, We belong anyplace, anywhere, anytime. I’m going to anywhere you’re coming from. Anyplace, anywhere, anytime. Gib mir die Hand - ich bau dir ein Schloss aus Sand Irgendwie, irgendwo, irgendwann… I’m going to anywhere you’re coming from. Anyplace, anywhere, anytime. ---------------------------------------- ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/nena_kim+wilde/77de68daecd823babbb58edb1c8e14d7106e83bb.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie ja to się na razie poniewieram herbatą i przez dłuuuuuższy czas nie ma widoków na coś innego więc pozostaje mi zaakceptować wszelkie kulinarne przestępstwa i wykroczenia widziane z boku i obejść się smaczkiem:D Te piosenki są niezłe:D:D słuchać ciężko:D http://hwdp1992.wrzuta.pl/audio/kfdOtGv0VU/modo_-_ein_zwei_polizei tego zresztą też się nie da:P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspolczuje ci Wrozko herbacianej diety:) Ale czego sie nie robi dla zdrowia i urody :p Przerzucmy sie z kobiet na facetow. Takze podwojnie podwojnych angielsko-niemieckich niech sobie potomkowie krzyzakow lamia jezyki na mowie znad Tamizy:) ale karnawolowo-obowiazkowo! ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/toten/7b52009b64fd0a2a49e6d8a939753077792b0554.html ---- [w razie czego polizai juz jedzie]:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy mozna tak sponiewierac delikatny francuski jezyk niemiecka dosadnoscia? tej mieszance finezji brakuje tylko Jamesa Bonda wyskakujacego spod lozka Carycy Katarzyny:D Jak dobrze miec swiadomosc, ze to - o nieszczesliwej, co prawda - ale jednak milosci.... ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/tout+pour+sauver+l+amour/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ------ Ich Troje (nawet z dziecmi:) ) sie w muzycznym grobie nicosci obraca.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukanie .....................
jak dobrze, że jesteś nie gniewaj się, ale poniosła mnie wyobraźnia: Ty - jako tajemniczy, w długiej czarnej pelerynie, jak szpieg z krainy deszczowców ...:D :P pozdrawiam Cię serdecznie 🌻 dobranoc w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co i jak by nie powiedziec niezaleznie od gramatyki ponadstylistycznie idiotycznie idiomatycznie, i tak najlatwiej sie porozumiec w uniwersalnym jezyku milosci... wykorzystujac przy tym jezyk ciala i jezyk w sensie: jezyk:p -------------------------------- Body language You got red lips, snakes in your eyes Long legs, great thighs You got the cutest ass I\'ve ever seen Knock me down for a six any time Look at me, I gotta case of body language -------------------------------- ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/body+language/0ade7c2cf97f75d009975f4d720d1fa6c19f4897.html ----- Sfilmujcie wlasne dlonie:) To pouczajace doswiadczenie. ...reka niespokojnie probuje powiedziec, jak bardzo... jak jej zalezy na dotarciu do meritum drazonej sprawy pelny kontakt miedzy rozmowca a jego dlonia... :) ----- http://www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=jUCz062dhoA ----- Dlatego warto.. Bierzmy jezyk we wlasne dlonie!!!! W koncu to ktos wymyslil w konkretnym celu, nie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu jeszcze nie spi....
:) szukanie => 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************************************************************** Smak sledzia w smietanie i tesknota za szyneczka ***************************************************************** cos umownie nazwanego postem groznie szczerzy kly z ktorych nic, tylko slinka na wspomnienie obfitosci :D DLATEGO NAWOLUJE WAS Bracia i Siostry w Kafeterii Jedyni.... ************* POSCIC!!!! ************* ...czyli pisac posty :) we wszelkich mozliwych tematach a nawet bez tematu! Z nicka powstales i w ban sie obrocisz :P ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/popielec/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html -----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pisanie postow na kafe jest rodzajem przyjemnosci? :) No, masochisci i masochistki...przyznac sie:p Jesli tak, to jutro nalezy sie wstrzymac od tego rodzaju uzywek... Tak jak od mieska, od alkoholizowania sie tudziez od picia kafe czy pisania na kafe. Rece precz od przyjemnosci!! A, tam...nie tylko rece Glowe przede wszystkim! Stanmy w tajemnym kregu uzaleznienia... niech monotonna melorecytacja uswiadomi nam, jak po uszy (albo po inne czesci garderoby) jestemy ubabrani w przyjemnosci pisania. Kafe - tys jest jak zdrowie:p jak paczek w tlusty czwartek jak orgazm literkowy po latach nieuzywania slowa pisanego jak ciezka dupcia motylka, ktory usiadl na sztandze ciezarowca ...jak bezsens tego co sie czyta codziennie na topikach... ----------------- You\'re better than drugs your love is like wine Feel you comin\' on so fast Feel you comin\' to get me high You\'re better than drugs Addicted for life Feel you comin\' on so fast Feel you comin\' on to get me high ----------------- ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/better+than+drugs/356a192b7913b04c54574d18c28d46e6395428ab.html ----- A potem mozna sie oczyscic poprzez wylogowanie i pojsc na detoks :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
szukanie, ale przecież Ty od dawna jesteś wolny, więc skad ten wątek detoksu? Czy to może wolontariat dla takich jak ja, którzy po raz n-ty, "od jutra" itd.? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusiu, alez wrecz przeciwnie! Pospiesznie polozmy pozadliwe dlonie na QWERTY jakby to byl najslodszy obiekt manulanych pieszczot... (a jest przeciez!):P Poscic od rana do wieczora! Popelniac post za postem! Upajac sie postem az do utraty kontroli nad wlasnym enterem! czy slyszysz jak post cichutko nawoluje: pisz mnie...pisz mnie.... pisz... ---------------------------- Well I've been away forever, suicide's crossin' my mind, But I'll never never never never never get so far behind. ---------------------------- ----- http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/write+me/17ba0791499db908433b80f37c5fbc89b870084b.html ----- Mamy jutro umowny post czy nie? Mamy:) Wstrzymujemy sie od niepisania i poscimy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×