Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Horoskop erotyczny dla każdego.

Polecane posty

Gość martuditowskie spiewy
zagladam z ciekawosci i ic nie ma o mnie:( wiec jeszcze raz sie przypomne 13.11.1985:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuditowskie spiewy
bardzo ŁADNIE prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej ja się interesuje, ale On też ejst zadowolony, gdy może poszerzyć swoją wiedzę na temat astrologii...Cieszę się, ze nie ejst ignorantem tej dziedziny, jak wielu ludzi :) Kiedyś ściągnęłam sobie Uranię, ale niestety darmowo jest dostępna tylko wersja demonstracyjna z tego, co wiem... Jak długo interesujesz się astrologią? Z tego, co pamiętam, to 8 dom mamy oboje w koziorożcu...To znaczy, że sprawy łóżkowe są bardziej koziorożcowe u nas, niż skorpionowe? Chciałabym, żebyś coś napisał :) P.S: przepraszam, że na początku napisałam \"mogłabyś\". Wzięłam Cię za kobietę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra twój poprzedni opis mogę teraz uzupelnic o np. Ascendent- który masz w raku- to to co u ciebie widać na zewnątrz. Możlie że jesteś drobniutka, wyglądasz krucho, delikatne rysy twarzy. Jesteś raczej introwertykiem, czyli zyjesz bardziej we własnym wewnętrznym świecie, większy wplyw na twoją obecną postac mają przeżycia z dzieciństwa, niż to co się dzieje w okolo. teraz juz bardziej prawdopodobne jest to , że jestes uzdolniona, piszesz coś... możliwe ze dużo mówisz, praca związana z komunikacją niewykluczona.Twój wygląd moze byc nieco szokująco, odmienno-tajemniczy, jakbyś była utkana ze snów. Możliwe ze masz duży dom rodzinny, lub dużą rodzinę w ogóle, wiele rodzeństwa albo miec zamożnych rodziców, w każdym razie widzę w twoim domu coś wielkiego :) Emanujesz tez wewnętrznym ciepłem, starasz się być zawsze uprzejma i pomocna dla innych. Twój misio: podnosi cię do góry, daje ci skrzydełka. Isnieje między wami porozumienie dusz, on widzi w tobie idealną kobietę do wspólnego życia. Pomimo wielu wysiłków, bo widac ze naprawde każdemu z was zależy na zrozumieniu się, to jednak nie zawsze moze wyglądać tak jak powinno. Teraz kiedy jesteście młodzi i nie macie być może jeszcze wspólnych obowiązków, moze was to nie dotyczyc w znacznym stopniu. Jednak problemy moga się pojawic we wspólnym życiu, gdy razem zamieszkacie np., po pojawieniu się dzieci, moga pojawic się tzw \"ciche dni\", brak umiejetności przeprowadzenia oczyszczającej kłótni, zamiast tego cisza nie do zniesienia, podejrzliwość któregos z was, różne dążenia zawodowe itp., róznice zdań, planów. Powinniście się nauczyc tzw. efektywnych kłótni :), przynoszących oczyszczenie, wyciagac z nich wnioski, uczyć sie na przyszłość i nie obrażać na smierc i zycie jeśli już dojdzie do spięcia.I zawsze mówic sobie prawde, nawet jeśli boli ,przyznawac się do własnych wątpliwości, złego nastroju spowodowanego czyims złym zachowaniem. Kumulowanie złosci tez nie jest dobrym sposobem na udany związek. :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia aaa
napisz mój horoskop proszę 19 styczeń 1989 zgłosiłam sie już zaraz za zenkiem chyba zapomniałeś albo przewidziałaś przypominam tylko dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milllla
4.05.1985 pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinna12345 To typ kobiety niezaleznej, potrzebującej dużo przestrzeni zyciowej, o niekonwencjonalnych pomysłach na zycie, życzliwości dla ludzi. Ma wiele cech intelektualnych koziorożna- spostrzegawczosć, skupienie, ambicja, zorganizowanie, moze być nieco konserwatywna, lub mieć problemy z jasnym zrozumialym wyrażaniem się, z czego nie zawsze zdaje sobie sprawę i moze myślec że ktos ją olewa i nie słucha. Możesz popadać w melancholijne stany, zmiany nastroju,nerwowosć, trochę to nie podobne do żywych strzelców, a jednak zdarza się. Mężczyzna powinien być energiczny, wesoły, wysportowany, ożywiający związek, z poczuciem humoru i wspólnymi zainteresowaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasia aaa 19 styczeń 1989 r. Tu naprawde może być trudno. Charakter jak wykuty w skale. Uczucia raczej stłumione, głęboko zakopane, całkowicie niedostępne dla świata zewnętrznego. Może zakopałaś je tak głęboko, że nieraz sama z trudem się ich doszukujesz. Inne osoby moga cię postrzegac jako zimna i wyrachowaną, ale tylko dlatego że zazwyczaj zachowujsz twarz pokerzysty. Wewnątrz mozesz przeżywac rosterki ,a nawet stany depresyjne. . Możesz okresowo miec napady euforii, nagłego ozywienia, tryskania humorem, innym razem zupelnie poddawac się przygnębieniu. Jesteś bardzo wrazliwa i łatwo cię zranić. Sama jesteś wobec siebie bardzo krytyczna, moze nawet nadmiernie, a na dodatek jeszcze dokładasz sobie to co mówia o tobie inni. Jestes dosyc kreatywna. Mężczyzna moze byc dużo starszy, typ byka - z umiejętnościami do robienie interesów, zaradnego, zapewniajacego bezpieczeństwo i stałość. Wskazany również intelektualista, jak np. panna, zorganizowany i pracowity, a także zdolny do ciekawej wymiany zdań, ponieważ Kasia również ma zdolności intelektualne bardzo rozwinięte, możliwe ze lubi czytać, praca zwiazana z bibliotekami, lotnictwem, komunikacją powietrzną, telekomunikacja itp. niewykluczone. Uważaj na piersi,( prawdopodobnie masz spory biust), ale badaj je sobie rób badania nie ignoruj tego. Ostatnio mogły nastąpic w twoim życiu powazne zmiany dotykające cię do samej głebi duszy, możliwe że zaczelas się o cos obwiniać. Jesienią nadejdzie okres pomyślności, przyniesie nie tylko nutke optymizmu na dłuzej, zyski finansowe. Możesz teraz przeżywać naprawde dolujący okres, ale spróbuj otworzyć przed kimś swoje serduszko. Rozmowa dużo pomaga. 🌻 dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek- pominięta ona
Więc jeśli można to proszę o nowy horoskop z poprawną;) przypominam 7.09.88;) pozdrawiam i dziękuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zone
Witaj...u mnie, jeśli możesz, będzie 03.06.1977 partner 03.05.1980 Bardzo Cię proszę.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Paulina - 13.05.1989 On Paweł - 07.07.1987 Poproszę o horoskop erotyczny? w sensie, czy pasujemy do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zone
Ponownie-przepraszam, partnera zapisałam błędnie Zatem jeszcze raz: ja- 03.06.1977 on- 05.03.1980 Dziękuję serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi panie kopytko po raz trzeci piszę swoją datę i bardzo pana prosze o odpowiedź. Dziękujęz góry. 21.12.1989r. Strzelec ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nic dziwnego 07.11.1974 Co za charakterek :) Rozumiem że jestes kobieta tak? Nie jestem pewnien wiec napiszę o stworzeniu, które kieruje się w życiu przede wszystkim uczuciami, jest zdolna do wielkich poswięceń w imię milości. Wyznaje zasadę wszystko, albo nic. Może być bardzo zazdrosna o swoją druga połowę. Jest takze bardzo przenikliwa, emanuje seksem, ma niezwykle głębokie spojrzenie, w którym można utonąć, często ludzie mówia ci ze masz niezwykłe oczy, które sa zwierciadłem duszy. Można miec wrazenie iż używasz telekinezy, albo siły własnych myśli aby zmienic coś w swiecie :) Czujesz wewnętrzną siłę i jestes przekonana że jestes stworzona do jakiegoś wyzszego celu, niż prokreacja. I to prawda. Zanim jednak do tego przejdę, chciałbym napisać o predyspozycjach i cechach intelektualnych tej osoby, poniewaz wybitnie wyróżnia sie z tłumu jej sposób komunikacji z ludźmi. Ma bardzo bogaty zasób słów i potrafi ludzi zaskoczyć tafnościa spostrzeżeń, cienta ripostą, przewaznie to co mówi dziala na zasadzie olśnienia, słowa po prostu same cisną jej się na język. Zapewne ma spore poczucie humoru i tu również moze rozbawic towarzystwo do łez, wtracając nawet jedno slowo. Zainteresowania, filozofią, mistyką, możliwe ze druga połowa poznana na studiach. Jeśli chodzi o dzieci, to tu mogą być małe zahamowanka, moze miec je późno lub nie czuc instynktu maciezyńskiego. idzie zawsze naprzód, nie ogląda się wstecz. Przeznaczenie okolone czymś tajemniczym, onirycznym niemal, mgła, iluzją, wizjami, mam nadzieję że nie masz nic wspólnego z narkotykami. :] Wydaje mi się ze jestes jedną z nielicznych osób świadomych swoich najgorszych skłonności, urazów, jeśli takie mialy miejsce i wyciągasz z nich lekcje na przyszłośc, dzieki temu kształtujesz w sobie siłę charakteru. Ubrania i zapachy zawsze dobrej jakosci i marki. Partner nie może mieć słabszego charakteru niż ty, wiec równiez powinien cechowac się zdolnościa do głębszych refleksji. Aha, a ślub był lub będzie bardzo huczny. Małżeństwo powinno być udane, predyspozycje do szczęśliwego partnerstwa masz, może dobrze trzymałas ta swieczke i znalazłaś? W ubiegłym roku mogłas odczuć osamotnienie, jakieś gorsze chwile, ale jak widać już jest po wszystkim. A teraz zaczyna robić się gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolinna12345 ona 21.12.89 strzelec napisałem wyżej interpretację tej daty... nie wiem czy jestes ta karolina czy nie , ale będzie podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich
ja 06,09,1982 on 11.01.1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiek-pominięta ona uzupelniam z prawidlowa datą partneta :] No wiec macie ze sobą trosze mało aspektów uczuciowych, no ale pare jest... sa one jednak bardziej oparte na relacjach intelektualnych, czulych rozmowach, wspólnym milym spędzaniu czasu i zabawie. Z samym zawarciem małżeństwa, choć pewnie jeszcze daleko, mogą być problemy, niechęć rodziców albo jednego z was. Trudno powiedziec czy ten związek bedzie trwały i poważny, czy nagle z iskrami poleci... Twój misio może się okazac skąpiradłem :), nie chce straszyc, ale przed ślubem kolacyjki, kwiatki ,a potem bedzie oszczedzał na czarną godzinę. Lubi wygody, dobre jedzenie , bedzie wymagał stalej opieki, gotowania itp. jednocześnie majac skłonności do flirtów, chyba że w twoich ramionach będzie mu juz tak wygodnie i bezpiecznie, że nie bedzie mu się chciao oglądac za innymi. W seksie możecie potrzebowac sporo czasu aby się dotrzeć, początkowo możecie nie umiec ze soba o tym rozmawiać. jemu się moze wydawać ze jest superkochankiem i że wszystko robi idealnie, za to ty bedziesz cicho poddawała się jego dzialaniom, nie chcac go zranić, ale nie będziesz umiała odczuć ssatysfakcji. Myśle jednak, ze narazie nie jesteście na tym etapie, ale cóż moge się mylić ;) Wydaje mi się , że to nie twój ostatni chopak, i jeszcze poznasz kogos bardziej odpowiedniego, pomimo że narazie szalejecie za soba i ani wam w gowie sie rozstawać :) W każdym razie życzę powodzenia. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek27
Kopytko to jeszcze raz ja. Nie wiem juz co mam robić. Zostawiłem ta moją dziewczyne, ale teraz zaczynam za nia tesknic i czuje ze mi jej brakuje. Zobacz co tam nade mną w tych gwiazdach wisi:P Powiedz mi co ja mam zrobic czy wrocic do niej czy nie. Moja data ur: 10 pazdziernik 1981r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruss06
ja tez poprosze 24.05.1990 JESTEM BARDZO CIEKAWA ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruss06
SORKA MIAłO BYC 24.05.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruss06
SORKA MIAłO BYC 24.05.1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandruss06
ja 24.05.1991 on 26.06.1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek-pominięta ona
Troszke się mylisz:P Rzeczywiście o pewnych sprawach rozmawiać nie umiemy... Ogólnie wszystko się zgadza;) Dzięki za horoskop;) Pozdrawiam- ktosiek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mogravej
ona 13 lipiec 1975,on 12 grudzien 1965

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....klhklg..hfd Znakomicie rozumiesz jego wrazliwą duszyczkę, i on to bardzo dobrze odzuwa. potrafisz rozmawiać z jego wnętrzem, nie tylko z umyslem. Głównie za to on najbardziej cię kocha. Potraficie się cieszyć swoim towarzystwem, znajdowac sobie ciekawe zajęcia, nie siedzicie przed telewizorem/komputerem uprawiając kanapowy seks. Z pwenością nie będziecie się ze soba nudzić. Co najwyzej ty będziesz czasem odczuwała pragnienie aby zrobic coś samej bez niego, tak po prostu dla samej siebie, a on ci na to nie pozwoli, może trochę cię ograniczyć i stłamsic poczucie niezależności. Jeśli w odpowiedni sposób powiesz mu o swoich potrzebach, nie dasz mu powodów do nieufności, to związek będzie bardzo stabilny i poważny. On może trochę duzo od ciebie wymagać, ale dzieki niemu podołasz obowiązkom, będziesz lepiej zorganizowana i rozgarnięta, mimo że taka mała dyscyplinka może wywołac u ciebie uczucie zmeczenia i zniechęcenia. On jest typem idealisty, romantyka, jednak może miec skłonności do zdrady, kłamstw, w zasadzie lepiej być jego kochanka niż zoną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiek- pominięta ona, moze gdzieś popełniam błąd w interpretacji, możesz mnie uświadomićgdzie występują największe rozbieżności? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×