Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SANDERKA 23

ROZOWE WESELE

Polecane posty

Gość SANDERKA 233
to ma byc takie wesele -niespodzianka dla naszych gosci. a poza tym pare osob mysli o firmie w n.y i staraja sie, zeby umiescic to wesele jako reklamowke na stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
no chyba to byla odpowiedz. pracujemy na spektakularny efekt wiec opinie sie dla naslicza. problem w tym, ze na tym forum nikt nie odniosl sie do konkretnych pomyslow. talerzy rosenthala czy koszyka z dom perignon. wy tylko wysmiewacie to, co sami sbie wyobraziliscie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziewczyno, z punktu widzenia POLSKICH gości nie możesz sie spodziewać szczerej pochwały dla takiego landrynkowego widowiska, może w stanach będzie to akceptowalne ale w polsce stawia sie raczej na dobry gust niz kiczowatość. Ta cala zabawa w rózowy jest po prostu obłędnie smieszna i naprawde myślę, że absolutnie nie jest to forum dla Ciebie, gdyż tutaj prędzej każdy z żartem potraktuje Twoje wypowiedzi niż na serio ( o ile to w ogóle nie jest jeden wielki żart). Naprawde nie masz sie tutaj czym chwalic, bo zapewniam Ci, że ŻADNA normalna polska para nie chciala by byc ubrana na rozowo, miec rozowego toru, rozowych win, dań, blablabla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wesele ma byc w polsce? nie mam nic rozowego i dyby ktos powiedzial mi ze tylko w rozowym mozna pojsc na wesele to bym nie poszla, nie wyobrazam siebie jako rózowej landrynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
sekata. nie rozsmieszaj mnie. chyba nie znasz tych firm ktore wymieniam. bo nie ma osoby, ktora uwaza rosenthala za kicz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak to z Tobą w końcu jest?? bo się gubię piszesz, że jesteś dorosła i zeby nie zwracać się do Ciebie jak do dziecka.tak? no to wytłumacz mi dlaczego Twój nick to \"Sanderka\" a nie zwyczajnie -Sandra...?hmmm....? jak dla mnie Sanderka jest tak samo infantylne jak Sandrunia.amen:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
jeden talerz kosztuje 300 zl!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
sanderka. no coz . tak mowi do mnie babcia w polsce. i tak mowia do mnie amerykanscy znajomi, bo mysla ze to jest polski wariant imienia. tak sie utarlo i wpisalam automatycznie, bo wszyscy tak do mnie mowia. sandr jest pelno w n.y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym neistety nam polskim forumowiczkom nie umponują nikomu nie znane nazwy amerykańkich producentów koszyków czy talerzy...mozesz miec nawet samego Diora czy Bóg wie kogo, ale jesli srobisz to wszytsko na sposób kiczowato-różowy to nawet nazwy nie dodadzą rangi temu weselu, które zdecydowanie będzie straszne. Oczywiście pomysł jest oryginalny, ale tak samo można by oryginalnie urządzić każa inna iprezę-myslisz, że i tka się spodoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówimy o roshentalu Sandra tylko o całości w nazbyt kiczowatym tonie, porcelany w to nie mieszaj :) Do innych - myślicie że nikt by u nas nie urządził podobnego??? spójrzcie na linka którego wkleiłam wyżej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
neistety nam polskim forumowiczkom nie umponują nikomu nie znane nazwy amerykańkich producentów koszyków czy talerzy osmieszasz sie. formy wedgwood tez nie znasz? tez uwazasz to http://www.crystallia.com/Wedgwood/DawsonPink.jpg za kicz???????? to jaka forme znasz? to sa najlepsze firmy w europie!!!! ps. nie kupuje tego teraz. porcelane juz mamy. a komplet na 30 osob dostane w prezencie - obiadowy i kawowy. bo tak sie w moim kreku zawsze daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, jesli zamarzyłas sobie mież wszystko na różowo, suknię itd. to looz. Ale nie wciskaj ludziom, że facet zmuszony to różowego wdzianka bęzie wyglądał zachwycająo i tak tez się bedzie czuł. to samo dotyczy gości-kobiet, mężczyzn, zwlaszcza, jesli mowimy o polsce. Możesz mieć rozowa kiece, rozowy samochod, rozowy tort. Nikt Ci tego nie broni. ale na miłość boską - dziewczyno - otórz oczy- wszytskie poprzednie pseudo-pochlebne komentarze byly tylko po to, by Ciebie jesczez bardziej niestety pogrążyć. Jeżeli się zdecydowałas na róż to zrób to ze smakiem, niech ten narzeczony a przyszly mąz ma normalny ciemny elegancki garnitór z np. różowym krawatem czy butonierką, gwarantuję Ci, że i on sie bedzie w tym czul lepiej i lepiej bedzie to wszytsko wyglądalo. A gosciom nie mozesz narzucic, zeby sie ubrali na rozowo, bo nie wszyscy to miss swiata czy modele z wybiegu, jak przyjdzie jakas gruba ciotka to tez jej kazesz ubrac sie jak prosiak na różowo? pomyslalas o uczuciach i odczuciach innych w ogole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wesele ma byc w polsce czy w usa? zgadzam sie z sekata ze w polsce nie imponuja nikomu talerze za 300 zł, chocby nawet były ze złota, to tylko talerz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli dla kogoś ślub jest okazją do zrobienia sie na lalke Barbie - chyba jakies niespelnione marzenia z dziecinstwa.... to ok - zreszta ze moda przyszła z USA mnie nawetnie dziwi, amerykanie już kompletnie fiksuja (wiem, byłam widziałam...) , ale oczekiwanie że nasze polskie społeczeństwo o bardzo bogatej historii i zakorzenionej tradycji tak szybko i chętnie zaakceptuje amerykańskie "widzimisię" jest naprawdę nie na miejscu, takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge sie nadziwic
broneczka, gdzies ty wygrzebala to rozowo-panterkowo-solaryczne cudo? siedze, gapie sie i oczom nie wierze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
róż to zrób to ze smakiem, i to pisze osoba ktora uwaza ze rosethal to nikomu nieznana amerykanska firma? to o jakim smaku my mowimy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
Jeśli dla kogoś ślub jest okazją do zrobienia sie na lalke Barbie a widzialas moja suknie? czy tylko tak sobie piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zartujesz ze rozowy to obowiazkowy kolor? niektorzy nei znosza tego koloru, mi osobiscie kojarzy sie z kiczem, oki bluzeczke mozna miec rozowa ale zeby od razu calosc na rozowo to przesada, duzo osob moze nie przyjsc bo jezeli ktos ma ku[pic sobie rozowe ubranko zeby zalozyc je jedne raz to nie przyjdzie bo szkoda mu bedzie pieneidzy, mowie tu o starszych osobach ktorym np rozowy nei pasuje, albo np o jakies ciotce ktora noci rozmar 50, moze nie byc ubranka tego koloru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a poza tym co mnie obchodza jakies firmy talerzy? czy każdy będzie podpisany : to ejst od takiej firmy, kosztowal tyle i tyle? po cholere komuś taka informacja od jakiego projektanta sa talerze, które i tak zostana uświnione szybko rozpapranym jedzeniem? wazne, zeby pasowaly do calosci i mialy klase, a nie jakiej byly firmy i ile ksoztowaly. chyba, ze zamierzasz wywiesic liste firm i ksoztorys przy wejsciu do sali zeby goscie mogli zachwycic sie tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandro wiesz moze nie kazdego stac zeby urzadzac wesele i za talerz płacic 300 zł, bede miaął normalne biale talerze i co z tego ze sa tanie, najwazniejsze eby były czyste, uwazasz ze dla jakiegokolwiek goscia bedzie roznica czy talerz kosztuje 300 zł czy 3 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
zartujesz ze rozowy to obowiazkowy kolor? tak. tu masz racje.ale z tego zdalismy sobie sprawe dopiero po tej dyskusjina forum. widzisz . my od lat mieszkamy w n.y gdzie wynalezienie kiecki na tematyczne przyjecie jest fajne bo normalne przyjecia juz sie wszystkim znudzily a i tak kazdy kupuje nowa kiecke za srednio 500-1000 dolarow. wiec raz moze sie pobawic i kupic rozowa. a teraz boje sie, ze goscie przyszliby w jakichsze straganu. widze to po tym jak wy odbieracie rozwy. wiec facetom juz krawiec uszyje krawaty a kobiety tez cos takiego dostana. tylko nie wiemy co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość droga Sandro.....
niestety jak dla mnie ten talerz to kicz (nie o samej jego marce mowa, lecz o jego wyglądzie) talerz powinno zdobić pieknie zaserwowane na nim danie, a nie na odwrót w życiu bym nie kupiła takich talerzy i to wcale nie dlatego, że mnie na nie nie stać (bo stać mnie i owszem) tylko dla tego, że to przerost formy nad treścią.są beznadziejne....ot i co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
poza tym co mnie obchodza jakies firmy talerzy? czy każdy będzie podpisany : to ejst od takiej firmy, kosztowal tyle i tyle? po cholere komuś taka informacja od jakiego projektanta sa talerze, które i tak zostana uświnione szybko rozpapranym jedzeniem? ludzie ja mam znajomych, ktorzy odrozniaja zwykly talerz od wedgwooda. myslalam ze kazdy odroznia!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak moj talerz za 3 łz sie zbije to nei bede płakała z tego powodu, ale jak Twoj za 300 to chyba nei bedzie Ci to obojetne, a mogłabys powiedziec ile wydasz na cały slub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×