Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SANDERKA 23

ROZOWE WESELE

Polecane posty

a i to jaki fotki dodaje na wlasny profil tez powinno cie malo interesowac! i nie tobie decydowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sandereka , juz Cie lubie ! Sama nie cierpie utartych kanonow i moje wesele tez bylo inne jak wszystkie i do dzisiaj kazdy je wspomina jak niezwykle przezycie. Sukienka sliczna ! Wierze, ze nie latwo namowic mezczyna na rozowe gacie nie wspominajac o marynarce.... Zreszta co oni pozniej by mieli z tym zrobic. Na szczescie teraz jest wystarczajaco duzo rozowych koszul i polowek dla mezczyzn, wiec kazdy powinien cos znalezc dla siebie....chocby nawet rozowy krawat do bialej koszuli. Twoi goscie Cie znaja i skoro masz takie niecodzienne pomysly, to pewnie juz sa do nich przyzwyczajeni i powinni to zaakceptowac..... 3mam kciuki za wesele i Twoje szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kometarz kazdy moze napisac ale nie musi odrazu dawac upust swojej inteligencji, a jezeli juz to robisz to dlaczego chowasz glowe w piasek i blokujesz mnie bym nie mogla wejsc na twoje konto--to wlasnie takiego dziecinnego zachowania nie cierpie--zrobic kupke i uiec udawajac ze to nie ty! to jest smieszne--wiec skoro uwazasz sie za taka przebojowa postac na tym forum to powinnas tez umiec nadstawic policzek i godnie przyjac cios! bo inaczej cala ta zabawa mija sie z celem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem gdzie ty sie dopatrzylas fryzury na elvisa--no ale to pewnie wina okularow! Sylia i jej wesele mnie nic nie obchodza jej dzien jej sprawa!!!Ale widze ze jak ktos tu na forum napisze ze na jego weselu bedzie to i to i tamto i odbiega nieco od standartu to jest atakkk! To co jedyne na co was stac to biala suknia i czarny gajer! a jezeli uwazacie ze macie lepsze propozycje to zamiast obrazac to miejcie odwage opisac wasze wesela badz jakie byscie chcialy miec! a nie krytykujecie wszystko co ktos napisze! Dobra bawcie sie dalej dobrze i podkrecajcie sie nawzajem a niezaszkodzi od czasu do czasu napisac cos mądrergo, co moze komus pomoc--bo chyba to jest celem tego forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze raz ostatni piszesz ze wam na forum sie nie podoba--a mi to zwisa i powiewa bo ja sie tu na to ,,forum" nie prosilam, nie pytalam o rady! wiec udzielajcie tych ,,wspaniałych" rad ludziom ktorzy sami nie wiedza co wlasciwie tutaj robia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra jak cos bedzie ciekawego to dajcie znac nk bo ja juz nie mam czasu czytac tych bzdet--a pisze tak bo pozniej bedzie ze sie zmyla i spala ze wstydu i takie tam... jak bedziecie mialy cos madrego do powiedzenia to dajcie znac jak nie to nie zawracajcie mi głowy! ide bay bay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff, wreszcie dotarłam do końca. Musze przyznac ze niektóre komentarze-rewelacyjne. Az sie popłakałam, jak to czytalam Moje zdanie na temat ,, rózowego ślubu i wesela\" jest podobne jak wiekszosci dziewczyn-Polek realnie myslących o zyciu i znających realia. Ja jestem za tym zeby nadać jakis akcent kolorystyczny wystroju itd. Sukienka, krawat męza sala OK Baloniki, talerzyki ble ble ble- ok Ale żby goscią narzucac kolor- przesada straszna. Wesele jest dla gosci. To oni mają sie dobrze czuc, towarzyszyc Ci w tym waznym dniu, bys swiadkami tego wyjątkowego dnia w zyciu. Oczywiscie mam na mysli szczegolnie gosci z Polski. Narzucając im kolor napewno wiekszosc ludzi zrezygnuje juz na samą mysl ze bedzie musiało wydac sporo pieniędzy na same ubrania którego uzyją raz w zyciu. Wiec goscie zrezygnują. Bedziesz TY, Twój mąz i cała elita, ktora Cie otacza i zna się doskonale na trędach najnowszej mody itd. Twoje wesele, Twoj ślub, twoje życie. Tylko Cie uprzedzam w jednym: Żeby Ci nie było przykro, jak na Twoim weselu pojawią sie nieliczni goscie. Jakiś smak, gust- ok. Ale zeby wszystko bylo w jednym kolorze... ja jestem na NIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się różowe wesele też nie podoba oczywiście nie wiem jak u dabdy było chodzi mi bardziej o to co sanderka wymyśliła żeby wszystko co możliwe było różowe. rozumiem z różowym akcentem, ale nie dosłownie wszystko na różowo. Ale widze ze jak ktos tu na forum napisze ze na jego weselu bedzie to i to i tamto i odbiega nieco od standartu to jest atakkk! z tym zdaniem się zgodzę w stu procentach, bo najlepiej pisać tutaj o ślubie z koniecznym weselem na ileś tam osób, gdzie nie zostali pominięci ani znajomi ani sąsiedzi ani nikt z rodziny, gdzie na zaproszeniach zawsze jest dopisana osoba towarzysząca, bo inaczej nie wypada. Gdzie czeka się na sale przynajmniej 2 lata bo jak krócej to zaraz pojawiają się komentarze o zbieraniu ochłapów. Gdzie jak robi się wesele nie w sali albo w restauracji to od razu wesele jest gorsze. Gdzie jak nie robisz wesela tylko skromne przyjęcie to nie wypada zapraszać znajomych i rodziny na ślub. I broń Boże żeby nie odbiegało od standardu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie czytałam całego tematu,ale aż ze śmioechu można zrobić siusiu :D Nie wiem czy to prowokacja czy nie bo w życiu nie słyszałam by komuś tak odwaliło :D Ok to Twoje amrzenie ale pomyślałaś o gościach???? przecież oni również muszą być zadowoleni,ale Twoje pragnienia przyćmiewają Tobie wszystko :P W życiu bym nie poszła na takie weselicho :D nienawidzę różowego ,czułabym się jak klaun więc po cholerę robić z gości dziwaków????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nie lubie slodyczy
ech.powalily mnie potrawy...zafarbowane jajka , barszcz :O salatka z burakow? wodka tez rozowa? moze niech poda rozowe landrynki..i rozowe miski do rzygania.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga 86
ja uwielbiam rózowy kolor, ale w zyciu bym nie zrobiła różowego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wyboru
wolalaby juz w blekicie ....ale wszystko co monochromatyczne jest nudne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra rozumiem kazdy ma rozne kocepcje wesela...ale bez przesady zeby gosciom kazac przyjsc w rozowych ubraniach no przesada....jak chcesz zaloz sobie ta suknie w kolorze rozowym ale bez przesady z goscmi..co ty chcesz ich skrzywdzic? myslisz ze kazdy uwielbia rozowy jak Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
aż żałuję, że sama tego nie wymyśliłam;] już widzę panikę w oczach mojgo faceta hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh moj to by sie tez wystraszyl hehe...:P a moze tak zazartuje hehe chcialabym widziec jego reakcje hehe:P...a matko wspolczuje narzeczonemu tej co to wymyslila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różowy ślub,ee to nie dla mnie.Lubie ten kolor,ale bez przesady.Jak na slub w takim kolorze,to za mdło. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to patologia--
Widzialam na wystawie w salonie slubnym w UK rozowe garnitury..........ale to dla geyow byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego kolor rozowy utarl sie kolorem tylko dla gejow.nie rozumiem.??????osobiscie nie mam nic do tego koloru.ja wybieram sie z nazeczonym na wesele do kuzyna i tez suknie balowa mam w kolorze rozu(tak jakby bo to taki nietypowy roz) a moj partner bedzie mial w podobnym odcieniu koszule i granatowy(prawie czarny)garnitur i granatowy krawat.i powiem wam ze takie zestawienie kolorow wyglada zadziwiajaco dobrze,a w rozowej koszuli wcale nie wyglada jak gej. ja mieszkam w anglii od ladnych paru lat i tu gejow widzi sie na kazdym kroku.i zaobserwowalam ze oni wcale nie ubieraja sie tylko w roz.lubuja sie tez w blekitach,zolciach i zieleniach. przewazaja pastele. co do autorki tematu-dosc ekscentryczny pomysl.ale jak kto lubi.w koncu jej slub.gratuluje odwagi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oklahoma
Póżniej będzie rozwód na pomarańczowo. Drodzy świadkowie proszę się stawić w sądzie w kolorze pomarańczowym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi by zabrakło odwagi na zorganizowanie takiego wesela, niestety stereotypy w Polsce rządzą i WSZYSTKO nie wypada :s Wkurza mnie to kazde wesele jest takie samo - jeden schemat: a zrób tylko jakąś innowacje to ci się ciocie poobrażają i nie przyjdą! a w końcu jak tu gdzieś wyczytałam wesele jest dla gości to ich dzień i to oni muszą sie bawić młodym nie musi pasować muzyka ani jedzenie - o ludzie!!!! zaproszenia pocztą obraza, lista prezentów obraza, wierszyk o prezenty w kopercie obraza! wszystko ma być wystandaryzowane, nie steać nas na szaleństwa i ja też się tego boje bo nie chcę pustych stołów :( Jako gość baaaardzo chętnie bym poszła na wesele snderki :p a co tam na 100% będzie tam super zabawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×