Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SANDERKA 23

ROZOWE WESELE

Polecane posty

Gość olac tą prowokacje
A może to nie prowokacja i niektóre naprawde maja takie pomysły buahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juanita82
pomysl z rozowym winem jest jak najbardziej poroniony i swiadczy ze bogata ale glupia jestes. Bo wtedy musialabys gosciom podac tylko salatki albo sery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? żartuję? oh, alez skąd, Haris, no weź, oh1 przecież róż to tak cudowny kolor, ja sama chyba wynajmne taką dorożkę z różowymi końmi co robią rózowe bobki (u mnie w mieście takie są) naprawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daj mi namiar nate konie jestem zywo zainteresowana różowymi bobkami w charkterze nawozu dla róż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
Wy nie zapominajcie prosze ze ja dlugo mieszkalam w usa. Tego nie slychac, ale ja mowie prawie z akcentem. Wam sie to wydaje zart a tam to jest very common

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale przynajmniej po tym różowym winie pawie też będą różowe, a więc wszystko będzie pod kolor:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haris, nie ma paorblemu1 ja kiedys widzialam, jak te konie pieknie narobily rozowymi bobkami na cala ulice i szbko pobieglam te bobki zebrac bo to naprawde fantastyczny nawóz na róże, cozywiscie RÓŻOWE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SANDERKA, o kurcze, FAKtycznie!! Ty naprawde masz amerykanski akcent? dlaczego ja dopiero teraz to zauwazylam? kurcze, fajnie tma w tych stanach miezkac, zazdroszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
Wlasnie rozmawialam z planerka, mowi ze mam sienie przejmowac. Ona wie, ze ta moda do Polski dopiero przyjdzie wiec ludzie nie maja jeszcze rozowych ubran i zeby przykryc zaklopotanie smieja sie ze mnie ktos zastrzegl mego nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basic - ale tu sie nie ma z czego smiac dziewczyno! to sa bardzo powazne sprawy, widocznie nie znasz sie na najnowszych trendach mody, w usa to wiadomo, ze sie znają a my w polsce to nie i dlatego ten rozowy powinien byc jak najbardziej! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
Nie martwcie sie. I do nas to jeszcze przyjdzie. Moze mnie opisza w Claudii jako prekursorke :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo to przepraszam, ale na pewno mi wybaczycie bo w koncu z Polski jestem a tak na powaznie to proponuje zamiast dorozki samochod taki jak w tle na zdjeciu pod tym linkiem http://film.onet.pl/9958,,R%C3%B3%C5%BCowy_cadillac,film.html czyli rozowy cadillac, bardzo po amerykansku!!! bardziej niz dorozka i roznowe bobki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
ja przyjade kareta. pan mlody takim wozem i spotkamy sie pod kosciolem. super pomysl. dzwonie do planerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie niezmiernie ze moglam sie na cos przydac w organizacji tego jakze nowatorskiego wesela :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
wlasnie rozmawialam z barmanem, ktorego znalazla planerka powiedzcie- czy radzicie mi wprowadzic tzw krople blekitu do kolorystyki radzi to baraman, zeby mogl podawac blekitne drinki oprocz rozowych planerka uwaza ze pare niebieskich balonow i kokard trzeba by bylo wtedy dac. ale mi sie wydaje , ze to zepsuje efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie zepsuje efekt. A czy jedzenie, które w naturze różowe nie jest równiez będziesz kolorować na róż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...nie wierzę...:o Wesele weselem.A pomyślalaś o tym by i slub byl cały na rozowo ? Rodzice,swiadkowie,goście... No i oczywiscie Ksiądz. To dopiero bys szyku zadala.;-) Już widze te tytuły w mediach: SE - Wesele w różu Fakt - Rózowe konie ciągnęly rożowa bryczkę w której siedzieli Rózowi Panstwo młodzi Wyborcza - Wesele sponsorowane przez posła Palikota ? Gazeta Polska - Prowokacja polityczna Lewicy.SLD sponsoruje Rózowe wesele... Wirtualna Polska - P.Hilton przyjeżdża do Polski poznac rózowa Panne Młoda Onet - Scorsese kreci film o rozowym weselu w Polsce :D ...nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
Tak w kosciele wszyscy beda zaproszeni na wesele i maja byc juz na rozowo. Kosciol ozdobiony na rozowo. Dziekuje za tipsy. Jedzenie bedzie rozowe albo podobne. To nie problem akurat. Podamy wedliny, lososia, barszcz, jajka zafarbowane, zafarbowany ryz, czerowy i czarny kawior, ciasta z polewa rozowa, rozowe lody, arbuza, itp ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dejzi
kobieto wyluzuj! kto Cię upoważnił do obrażania kogokolwiek ? no kto? jej ślub, jej życie, jej facet i jej pomysł na ten jedyny w życiu dzień. sanderka trzymaj się🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi się ciekawie
widzę, że szukasz obrączek z różowego złota-ja ciemna jestem , więc zapytam.serio jest coś takiego jak różowe złoto?????? chyba prościej(co nie oznacza mniej różowo) będzie Ci dostać obrączki z normalnego lub białego złota całę wysadzane jakimiś różowymi kamyczkami.co Ty na to:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyznam, że Sanderka mi zaimponowała:-D przyszła żonko podrzucę Ci jeszcze jeden różowy patent proponuję jechać tą bryczką czy tam dorożką w różowych okularach, na przykład takich w kształcie gwiazdek-będzie czadersko:classic_cool::-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miło jest czytać te sympatyczne porady i pomysły dla Sanderki. miejmy nadzieje że wszystko dokładnie notuje i wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bialywelon
slabawoo mi to zupelnie jak Max Kolonko i Boston Masetsiuset hheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
oczywiscie, ze jest cos takiego jak rozowe zloto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość McLady
mi osobiscie ten prezent nie podoba dostałabym szały gdyby wszystko było na różowo rozumiem dekoracje potrawy ok twoja suknia tez ale żeby zmuszac do tego mężczyzn ochroniarzy to bez sensu ja osobiscie na takie wesele bym nie przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiadz
ksiadz tez niech na rozowo sie ubierze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×