Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SANDERKA 23

ROZOWE WESELE

Polecane posty

Gość sukienka nawet nie najgorsza
tyle że ...różowa bleeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
suknia nawet ładna, ale nie przesadzaj z tym różowym u gosci!! Ewentualnie juz jak tak bardzo chcesz to przebierz kelnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
tej nie ma w sklepach . byla jedna ale zbyt pomaranczowa wyglada na wieszaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
tak. kelnerowie maja bycrozowi . postwilam to jako warunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
C - O - L- U -M - B- I - N - E ja Cię nie obrazam sanderko kochanie, wiec bądź miła dla mnie :p BTW - nie doczekałam sie odpowiedzi o tipsach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby mi ktoś kazał się ubrać na różowo na wesele, to po prostu bym nie poszła, a młodych uznała za co najmniej dziwnych albo zdziecinniałych:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
O rany co za pomysł, nie chciałabym aby goście na moim slubie przyszli w bluzach. To wyjatkowy dzien, dostojny nie rozumiem czemu chcesz z tak wąznego dnia zrobic cyrk :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
sukienka ładna, ale pasuje żeby iśc w niej do kogos na slub a nie brac w niej slub, no chyba ze byłaby by biała albo delikatny róz a nie taki wsciekły. Nie podoba mi sie ten pomysł z różowym weselem.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
ten odcien to dla brunetek chyba paris-odpisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
poradzcie mi jeszcze dylemat. jak odroznic mnie od innych pan na przyjeciu? kazac im ubrac krotkie suknie a sobie dluga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kobieto widze że Ci odbija, nie dość ze rózowy kolor narzuciłas to jeszcze długość, goście powinni Cię olac. pamiętaj że nie każdego stać na tak głupie zachcianki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście!!!! WSZYSTKIE kobiety na Twoim slubie i weselu muszą mieć krótkie sukienki, nawet bym powiedziala, ze mini! i nie denerwuj sie, jesli jakas pani przy kosci bedzie narzekala. TO TWOJE ROZOWE WESELE, wsyztskie maja miec krótkie rozowe, jak ktoras przyjdzie w dlugiej lub spodniahc to musisz nie wiem, uciąc nożyczkami albo kazac wracac i sie przebrac (oczywiscie tez na rozowo, zeby bylo pod kolor)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
Zadzwonilam do organizattorki wesela. Mowi, ze to nie prpblem. Ze moj stolik ustawi na podescie a na parkiecie wydzieli girlanda miejsce , w ktorym ja tancze. I ze goscie nie beda mieli takich pieknych sukni tylko mniej wystwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 23
TO TWOJE ROZOWE WESELE, wsyztskie maja miec krótkie rozowe, jak ktoras przyjdzie w dlugiej lub spodniahc to musisz nie wiem, uciąc nożyczkami albo kazac wracac i sie przebrac (oczywiscie tez na rozowo, zeby bylo pod kolor) sekata. ty jedna mnie tu rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówca
WIECIE CO JEST NAJLEPSZE??????? Są TU NAPRAWDE DZIEWCZYNY Z POWAZNIEJSZYMI PYTANIAMI I PROBLEMAMI DOTYCZACYMI WESEL I SLUBOW, ICH POSTY POZOSTAJA BEZ ODPOWIEDZI, RZADKO KTO COS MADREGO PORADZ ALE ZEBY SIE NABIERAC NA PROWOKACJE I BULWERSOWAC, ODPISYWAC PODPYTYWAC CHOC Z GORY JASNE ZE KTOS SOBIE ROBI ZARTY..... TO JESTESCIE PIERWSZE!!!!! CALA PRAWDA O WAS - SAME JESTESCIE PLYTKIE !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sękata ma rację, zastanawiam się czy na swoim tego nie odgapić jeśli moge, droga autorko tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och, co za cudowny pomysl, różowa girlanda tylko na miejsce dla ciebie! jakieś to szykowne! nie pomyslalam o tym! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Timabalabd Aaliyah
Sanderka będziesz miała koszmarne wesele, bo goscie będą się czuc jak idioci w różowych ubraniach i beda czekac kiedy ten koszmar sie skonczy, o ile przyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OWSZEM, żart żartem ale jesli zaczyna się rzucanie mięsem to przesada.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Timbaland - ah co Ty mowisz! to bedzie niepowtarzalne! piekne, ten róż! oh, ach! prawdomówca - a Ty się nie znasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdomówca
A TY SEKATA TO TYLKO SIE PONIZASZ - TWOJE POSTY SWIADCZA ZE INTELOGENTNA TO TY NIE JESTES !!! WDAJAC SIE W TAKA DYSKUSJE ZAMIAST ZBYC ZART ZARTEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olac tą prowokacje
o i juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
ja mysle,ze Ty kobieto nie masz 23 lat, ale 13!! Goscie powinni sie zbuntowac i nie przyjsc na takie durne wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(prawdomówca - weź sie człowieku nie kompromituj tylko poczytaj od początku moje wpisy a wtedy moż epokapujesz, o co w nich tak naprawde chodzi :o )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×