Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SANDERKA 23

ROZOWE WESELE

Polecane posty

Gość dla mnie to niech sobie robi
jak ja to uszczesliwi,bo ona chyba ma problem ze soba. Nie dorosla do malzenstwa -niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie to niech sobie robi
My jej do piet niedorastamy - wiesniary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba nigdy nie bawiliscie sie wsrod nowojorkiej elity na przyjeciu na przyklad w maskach weneckich. tez igranie z kiczem. ale ta granica polega na tym, ze umie sie odroznic talerz wedgwooda od talerza ze straganu. i wie sie jaki eklektyzm rozsmieszy gosci, ktorzy wiedza co jest co no my nie wiemy...............:( ale warto nas spytac o zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"nigdy nie bawiliscie sie wsrod nowojorkiej elity na przyjeciu na przyklad w maskach weneckich" hahahahahahahahahahah spadaj stąd już, Sandra. Jestes skończona. Twoje igranie z kiczem jest jak lot kury-ŻADNE! Mnie nie rozsmiesza Twoj elektyzm CIEMNOTA. chciałam pomóc, nawet zaproponowalam pare pomysłów, ale oczywiiiiiiiiiiiiiiiiiiście, Sandrusia musi miec wsyztsko na różowo, żeby ciocia nie popsula jej wesela. Ojeju. Druga sylwusia i tyle. Myslalam, że jestes powazna, Sandra. A tu przedszkolak z ciebie wyszedł. Wracaj do tej nowojorskiej elity. Niech ona ci dyktuje gusta i szyki mody. nie odzywaj sie juz bo kompromitujesz siebie coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
a skad moglam wiedziec pytajac, ze ktos nie zna np. wedgwooda. gdybym wiedziala to nie pytalabym bo faktycznie co wtedy mozna poradzic w sprawach gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chwila chwila
teraz mówisz, że różowy będzie kolorem przewodnim? a jeszcze niedawno pisałaś, że wszystko ma być na różowo chyba się trochę pogubiłaś.... motywom przewodnim mówimy tak ale wszystko skąpane w różu zbiera mnie na wymioty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ona NIE ODRÓŻNIA co to znaczy motyw przewodni a nasranie gdzie popadnie. Przeciez sama nam mowila, że rozwe bedzie chyba wszystko, co jest mozliwe, poczawszy od stroju pana mlodego, konczac na jedzeniu i pewnie jeszcze srajtasmy w kiblu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no pisala ze wszystko
obraczki, jedzenie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet ksiadz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicz kicz project
sandruniuniu ale dlaczego ty sie tak z nami spierasz , ciągle i ciągle cos piszesz do nas , tej polskiej ciemnoty bidnej ? W czym my możemy pomóc tak światowej ęą kobiecie jak ty ? Dlaczego nasze zdanie tak bardzo cię boli ? Ty masz swój różowy przekoloryzowany w każdym kierunku świat i swoje francusko-nowojorskie towarzystwo do którego nijak nie pasujemy ani my ani co gorsza twoja ciocia z Polski , zapamietaj na przyszłośc jedną rzecz , o człowieku chocby był i z marsa nie świadczy jego status społeczny , to czy je na porcelanie czy na talerzu z bazaru za 2 i dla mnie tacy ludzie którzy uważają że znaczą więcej od innych tylko dlatego że mieszkają w ny , ślub mają we Francji a do ślubu pojadą różową karetą są tak bardzo ubodzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
motyw przewodni - znaczy to, ze kazdy z 15 projektantow dostal rozowy jako zadanie. we wnetrzu rozowe ma byc prawie wszystko (nie wiem co nie ale pewnie nie wszytsko sie uda) ale odcienie beda perfekcyjnie zgrane i nie cukirkowe tylko brudne roze i nasycone roze. ale jesli wziac pod uwage stroje gosci to bedzie wlasnie motywem przewodnim choc i tak nie wiem. zajmoi z francji i usa pewnie jednak kupia sobie rozowe stroje. kazdy dostanie cos od krawca. nie wiem, co kobiety-moze cos ze wstazki na reke. nie wiem, zeby byli w stanie w boutique'ach dobrac odcienie sukni i garniturow. teraz juz przepraszam ale musze isc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
pisze wylacznie dlatego, ze jestem uprzejma. wy mnie pytacie to staram sie odpowiadac. a te same osoby, ktoe zadaja pytania pewnie pod pomaranczowymi nickami dziwia sie dlaczego pisze :) chytre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SANDERKA 233
ja juz nie mama czasu tu z wami siedziec. ufam, ze jak sie wytezysz to sie domyslisz :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisas: Ty tego nie zrozumiesz bo ona jest tak światowa i wykształcona w sztuce że Ty jej nawet do pięt nie dosrastasz ze nie wiesz co to butik i ona nie ma czasu tutja dla takich kmiotków jak my. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sekata to co napisałas ze wyleciałą mz tym jak mowisz ze ciotce sie cos nei posdoba, to nie bylo do niej, tylko do innej dziewczyny ktora stwierdziła ze ciotce sie nie musi nic podobac, bo to jest jej dzien, oki jej i ma prawo zrobic jak tylko chce, moze miec i rózowe widelce, rozowa podlogi i niech jej bedzie ale narzuucanie komus koloru ubrania nie jest w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszła sobie? AMEN :) Sękata a Ty Słoneczko Moje zaparz sobie meliskę bo widzę że się z lekka poddenerwowałaś, szkoda Twojego tłumaczenia, przecież każdą koleją wypowiedzią zmieniała wersję na inna od tego co pisała na początku... żałosne i tyle :) proponuje dla spokoju napisz mi co myślisz o dekoracjach tego typu: http://www.fantasmagoria.net.pl/strony.php?p=p3b1 głównie chodzi mi o te z kaliami świeczkami itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do broneczki
i mozna bez jakiejs przesady a z gustem ? Mozna , mi sie bardzo podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) będę się starała zgromadzić potrzebne elementy sama żeby nie płacić za dekorację, w sumie wszystko na moje oko jest z IKEA, tylko kogoś kto to poukłada trzeba by jeszcze...hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do broneczki
co racja to racja , skasuja za to nie mało , ale możesz sama coś pokombinowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no sama zgromadze te elementy czyli kamyczki wazony przezroczyste i tealighty oraz swieczniczki,kwiaty i co mi tam jeszcze przyjdzie do głowy tylko kwestia kiedy pojechac i poukładać to na stole? nie bedzie czasu na to - bede musiala poprosic kogos innego i tu sie pojawia problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem, ochłonęłam i musze Ci, Bronia powiedziec, że te dekoracje sa naprawde bardzo ładne :D delikatne ale takie konkretne i nietypowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam wrazenie ze autorka lubi Dode i jej pomysly typu tron itd! a czy ty nie mialas juz tego wesela?i nie jestes na NK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak I
eh , ma fajny pomysl niech sobie zrobi :D Ja osobiscie bym na takie wesele poszla zobaczyc jak sie bawia..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie jak I
:D racja. Ale ja mam dla niej rade . Niech kupi wszystkim gosciom rozowe okulary .Oszczedzi tego cyrku a efekt bedzie taki sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenicha
ten link juz sie tu gdzies pojawil i faktycznie widok bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×