Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tolatola

10kg do zrzucenia!!!Ktos ma podobnie? ZAPRASZAM!!!

Polecane posty

Gość anis2012
Hej dziewczyny ;) polecam wam cwiczenia : a6w czyli aerobiczna szostka weider-a! Jestem z tego zadowolona :). I powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alideco
No tak ćwiczenia swoją drogą, ale jeśli ktoś ma poważniejszy problem to samym ruchem fizycznym raczej nie da się rady osiągnąć wymarzonej sylwetki. Najlepiej jest wszystko połączyć i mieć dobry pogram odchudzający. I tutaj dobrze jest doradzić się dietetyka. W tym zakresie moim ostatnim odkryciem jest dieta metaboliczna przygotowywana między innymi w klinice Vimed. ustala się swój kod metaboliczny i później dietetyka na tej podstawia określa jakie pokarmy nasz organizm toleruje i które pomogą nam w utraci zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haribo smak radości
jem pyszne chipsy które popijam delicjami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:)trzymam za ciebie kciuki, ja juz 4 dzien na diecie, jem mniej i wiecej warzyw i owocow, chude mieso ,zero slodyczy i pije min 2 litry wody plus herbata zielona i mietowa,wlasnie lece na aqua aerobik po 2 miesiecznej przerwie:)mam nadzieje, ze topik nie padnie;)aha, mam 163 cm i chce schudnac 15 kg, daje sobie duzo czasu bo nie chce zeby kg wrocily tak szybko jak sie ich pozbylam.po 3 dnaich diety waze pol kg mniej, na szczescie to nie odwodnienie, bo duzo pije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milennnn
Zapraszam na www.kochamy-jedzenie.blogspot.com Znajdziesz tu dietetyczne przepisy na słodkości i inne potrawy. Wszystko udokumentowane zdjęciami, więc każdy poradzi sobie z ich przyrządzeniem. Zapraszam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka od jakiegoś czasu walczę z kg które przy niedoczynności ,pco i chyba z racji wieku ciężko mi zrzucić.Staram się codziennie rano jeżdzić na rowerku .Jestem tutaj codziennie rano ok6.45 .Jeśli chodzi o odchudzanie to jestem starą weteranką tabele kaloryczne znam niemalże na pamięć.Odchudzam się z głową czyli to co zdrowe niskokaloryczne i z tego co widzę muszę oscylować w granicach 1000-1100 kcal plus ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
funia, no no niezle:) ja mniej wiecej tez mam podobna diete i duzo ruchu,wiec mam nadzieje, ze po raz ostatni podjelam sie walki z kg i tym razem wygram:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no funia widze, ze ostro sie wzielas;)tak wczesnie a ty juz na rowerku smigasz:D ja dzis rano zaliczylam aqua aerobik ,pozniej porozmawialam troche z trenerka i dordzila mi jakie cwiczenia jeszcze moge robic i na jakie zajecia sie zapisac.po tej rozmowie stwierdzilam ,ze sprobuje zumby, to ponoc dziala niesamowicie:) pozniej caly dzien w pracy, sknczylam o 9.30 i troche rozregulowane mialam godziny posilkow, ale jutro znow basen wiec nie jest zle:)teraz smigam spac bo ledwo sie trzymam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i cisza.....chyba jakos odchudzajace humory nie dopisauja;)ja dalej na diecie, dzis sobie pozwole na pinte bo to swieto Patryka ale z jedzonkiem ok, a jak tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio gotuję sobie zupy warzywne i je miksuje .Są niskokaloryczne zaspakajają głód no i nie muszę pić samej wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość revitaly
A jesteście na jakiejś konkretnej diecie? Ja teraz zastanawiam się czy nie zacząć regularnych ćwiczeń fitness oraz tej diety metabolicznej http://vimed.pl/dieta/ . Ktoś może ją stosował? Wydaje się być jednym ze zdrowszych sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia__2025
Hmm.... Ja chcę schudnac jakies 5 lub 8kg. Waze teraz ok 55kg ale widze ze mi przybylo troszkę i chce schudnac. Ja po ciązy nie mialam problemow jak tu dziewczyny mowia choc bardzo sie balam tego;/ w ciazy przybylam 6kg;) wiec po porodzie zaraz tego nie mialam praktycznie. No ale do rzeczy ja lubie jesc hmm.. i trudno mi co kolwiek zaczac jem nieregularnie np 1posilek o 12popoludniu kanapka czy cos pozniej jakis obiad a wieczorem sie obiadam roznymi smakolykami .... Muszę zaczac tak jak Wy dieta , gotowane mozna o ile tu dobrze przeczytalam, ziemniakow nie, chleb razowy lub czarny, warzywa.... tylko tyle ?? maslo mozna ??? dzem ??? pije kawe nie wiem czy mozna przy diecie?? Proszę o jakies rady;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×