Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Ja nic nie czuję. I zaczynam świrować. Usg mam dopiero za 2 tyg. Chyba nie wytrzymam i pójdę gdzieś na dodatkowe. Nie czuję ruchów a to koncówka 18 tyg. Wiem że nawet do 22 można nie czuć ale martwię się i tak. Myślicie, że powinnam iść na to usg wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana Głowo ja byłam w Srodę u lekarza i się pytał czy czuję ruchy. Ja jeszcze nie czuję a on powiedział, że jeszcze jakieś dwa tyg. Jestem teraz w 19 tyg więc nie masz czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny za dobre słowa. Ja sobie zrobiłam pierogi z jagodami.Mrożone jagody ale co zrobic.Wyszły mi bardzo smacznie :) U mnie dziś ładna pogoda.OK 25 na plusie. Slonko świeci i tylko biec na spacerek.Aligatora wyciagne siłą :) Co do imion to jeszcze nie wiem ale musi byc to rosyjskie z okazji miejsca poczęcia i urodzenia.Taka pamiatka.Boje sie narazie wybierac żeby nie zapeszyc.Mam przeczucie ze to bedzie chlopczyk ale to nie moja wina ze bede mu czesać kiteczki do 2 roku zycia :)Wracan potem do kraju wiec bedzie siara miec chlopca z kiteczkami.W Rosji to nic nienormalnego.Czasem faceci sa bardziej wymalowani i Rubikowani niż kobiety.Takich Prinsow mam tu a peczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam o sexie w ciąży i jest tam napisane ze jak wystepuja niewyjasnione krwawienia to nie wolno.To oznacza dla mnie ze NIE WOLNO :( Zastanawiam sie czy w tej sytuacji orgazm kobiety bez penetracji jest dozowlony czy tez moze wywołac skurcze macicy i plamenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka ja czytałam, że orgazm kobiety w takiej sytuacji jest niedozwolony. Też to przechodziłam na początku i sobie trochę poczytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zonk. Jak tylko urodzę to oddaje dziecko do dziatków na tydzien i zamykam sie w sypialni ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w takiej sytuacji lepiej nie prowokować skurczy, ale czasami nie mamy na pewne sprawy wpływu. Na innym topiku kobietki pisaly, ze w ciązy miały sny erotyczne i budził je ... ich własny orgazm w realu;) dosłownie, miały to we śnie niby, ale to tak działało, ze budziły się w tym momencie kulminacyjnym. Natury sie czasem nie oszuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie rozbawilas....myslalam,ze to ja mam nierowno pod sufitem bo zbyt optymistycznie:)pobilas mnie na glowe zostajesz moja idolka:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Mam nową SUPER WIADOMOŚĆ!!! ONA lub ON - rusza się !! Czuję to bardzo wyraźnie !!! Nie kopie, ale tak jakby przemieszczało się z miejsca na miejsce. Fantastyczne !!! Znowu mi łzy ze szczęcia lecą. Nie wyrobię na chusteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzuchatki :) U mnie również zimno dizś i mokro.Ale na grzyby znowu polazłam :) Mamo3 bardzo sie cieszę, że Twój dzidziek zdrowy.I na przyszłość, tak jak już dziewczyny pisały, trzeba dzielić się z nami nie tylko dobrymi informacjami, ale też wątpliwościami :) Zaciekawiły mnie te wróżby i zaraz będę czarować.Zo baczymy, jaka płeć mi wyjdzie, bo z chińskiego kalendarza wynika, że dziołcha :) Moja siostra zobaczyła wczoraj fotę mojego malca 3d i stwierdziła, że wygląda jak kosmita mały :), WIęc Bartuś ma od wczoraj ksywkę: obcy :) Szklana, ja nie czuję ruchów, a zaczęłam 19 tc.Przestałam się stresować na razie, bo przejmowałam się wcześniej tak mocno, że raz się poryczałam, bo nie kopie. Lekarz mówi, ze może jeszcze miesiąc minąć zanim poczuję.U Ciebie też na pewno w końcu się zacznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ale naskrobalyscie jestem u swoich rodzicow i z tad na wizytke pojade bede wieczorem napewno sie odezwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha ale naskrobalyscie jestem u swoich rodzicow i z tad na wizytke pojade bede wieczorem napewno sie odezwe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosołku, ok, poprawię się. Nie martw się, też niedługo poczujesz swoją dzidzię. Ten czas jest coraz bliżej. Ja właśnie poczułam, położyłam się z rękami na brzuszku i czuję dziwne przemieszczania się dzidzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie masz rację Rosołku. Chciałabym, abyście wszystkie już czuły taki przyjemne ruchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze znow odejsc od kompa i iść po dziecko do przedszkola. Jeszcze się pojawię. Buziaki lutóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PrzyszlaMama - Ty też się nie martw, ani się obejrzysz jak dzidzia w brzuszku będzie Ci figlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana glowo masz nowa wiadomosc:) dziewczyny!moj optymizm lekko podupadl ...pech przesladuje tylko i wylacznie mnie...wizyte mialam dzis na 15...i odwolali...straszny pech do lekarzy mam:( udalo mi ise umowic na jutro ...gdzies na siudmy koniec warszaway...ale czego dla malucha nie zrobie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa odpisałam :) Położyłam się dzisiaj na brzuchu i mowię: Anielka, mama cię bardzo prosi o jakiś znak. A ona nic. Olewka. Prośba nie pomogła, następna bedzie grożba ;) Swiruję :) Idę z psem się przewietrzyć, bo mi ten wolny dzień chyba szkodzi na moją szklaną głowę. Mama 3 - no gratuluję! i nie powiem, zazdrość... :) wiem wiem, doczekam się. Ale chcę już!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala juz poczuc ja w sumie nie wiem czego sie spodziewac eheh .robie obiadek potem ogladam moje seriale :) wpadne pod wieczor moze balbina juz wroci i napisze co slychac u jej dzidzi. halasliwa bedzie musiala jeszcze jeden dzien wytrzymac tez bym sie wkurzyla na twoim miejscu ale nie ma sie co denerwowac bo to nie dobre dla dziecka.pozdrawiam wszystkie i do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana glowo!!!!!!!!! odpisalas obejrzalam foty...i zdechlam ze smiechu:) my sie juz znamy..ciebie bym nie poznala...ale lucka nie jestem w stanie zapomniec...Cerano robil Wam zdjecia poslubne,przd slubne jkaos w pin up...a ja tam wtedy bylam i wino pilam, wiec dla przyblizenia jestem byla wiedzma menagera pin up:)) hihi fjnie cie znowu widziec:))pozdrawiam:)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×