Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

chyba teraz będzie dobrze ale musiałam od nowa się zaczerniać czy to tak jest ze po jakimś czasie usuwają loginy jak się nie używa ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze muszę Wam powiedzieć, że zdjęcia wysłałam z komunikatora wiec adres różni się od tego który wyświetla się tutaj, zdjęcia są z adresu stokrotka.... Uciekam spać bo rano pobudka do szkoły a Wiki też pewnie zaraz będzie się budzić więc jutro musiałabym oczy na zapałki :-) Któraś z Was o okresie pisała, przepraszam ale nie pamiętam która bo ciągle was jeszcze wszystkich nie zapamiętałam, więc ja od początku miałam tzn przez 2 pierwsze miesiące to ciągało się to krwawienie po porodzie i po miesiącu plamienie przez 2 dni później znów następnie już normalny okres a później już nic i stracha się najadłam, ze pewnie znów ciąża więc po test poleciałam wynik negatywny no to prędko po tabletki no i w 3 dniu brania ich dostałam @ teraz znów miesiąc minął i nic. Zwariować można, wolałabym już normalnie co miesiąc mieć a tak ciągle w strachu no i boje się, że tabletki też nie są takie bardzo pewne :( Miłej nocy życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejkuuuuuuuuuuuuuu!! Padam!! Totalnie padam na twarz, cyce i wszystko inne!! Nie mogę normalnie jakiskoszmar dzisiejszej nocy się zdarzył, mała budziła sieco chwilkę, już o północy z takim płaczem, że ciężko ją było uspokoić... potem o 2 znowu, wzięłam ja do nas do łóżka, no i w sumie od 2 to spałam, a raczej drzemałam tylko... ona co chwilkę popłakiwała, wierciła się jak nie wiem, jeszcze o 4 popłakała i rano o 5.30 znowu, nie wiem czy to te cholerne zęby czy co, masakra jakaś, biedna, moze znowu wychodzą jej dwa jednocześnie:( a to te łopaty górne, moze bardziej bolą:( Normalnie płakać mi sie chce, no ale co mam robić,do pracy trzeba było przyjechać:( Haydi i rosołku- fajne te wasze foteliki, a powiedzcie, z jakiego materiału są? bo ja ten mój fotelik mały mam z takiego sztucznego jak wózki (jakby nieprzemakalny) i tak się mała w tym poci że szok, juz nie chcę takiego, chciałabym coś a'la welurek, takie miłe, miękkie w dotyku. Boela- ty też biedna w pracy padasz..... Asia- no cóz, każdemu mogło sie zdarzyć, dobrze, że się przyznałaś Igmikowi i że mamy dostęp do konta;) bo to przecież nasze małe archiwum;) Zmykam na łyk kawy..... ale chyba musiałabym wypić 2 litry, żeby coś mi to dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Oj te nocki!!! U nas dzis w miarę ale i tak obudzila sie o 1.00 a potem o 6.00 i koniec spania. Dziewczyny - a jak wasze Maluchy obudzą się w nocy to je karmicie czy usypiacie. Ja daję wodę i smoczka ale nie dziala i zawsze dostaje wtedy cyca, bo jestem tak padnietra, ze nie mam sily jej usypiac... I drugie pytanie - do mamus dzieci niesiedzących - jak karmicie na foteliku czy juz na krzeselku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Tak patrzę na Wasze wagi i zastanawiam się czy moja nie waży za duzo - chociaz wg siatki idealnie - jest z 18.02 - waga wtedy 3260 - ostatnio 7300, wzrost z 53cm na 67cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, moj malutki zaczyna juz stabilnie siedziec i probuje raczkowac tzn narazie w miejscu sie buja wyglada przecudnie ze musze podejsc i go wycalowac.Wczoraj bylam w sklepie i widzialam ladne ciuszki w promocji i pobralam na 2 dziecko juz :) .Co do ubranek to ja kupuje w h&m ,mexx, c&a,esprit roznie i tam gdzie zobacze cos ladnego.Butki kupujemy w geoxie lub elefantcie mamy juz kilka par. Co do fotelika ja mialam na poczatku od hauka ale kupilismy od maxi cosi do 13 kg bo do tego wzielam taka spacerowke co mozna dolaczyc ten fotelik i jestem strasznie zadoowlona bo wygodnie tak jest na zakupach i jak maly zasnie w foteliku to tylko dolanczam na ten stolaz i super jest.Do karmienia kupilam fotelik peg perego prima papa brazowy super tez jestem zadowolona . wysle fotki na emaila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do spania moj juz od 4 miesiaca przesypia do 6 godziny od 20-21 potem jesc i spi do 8 wczesniej robil podobki jeszcze o 12 godzinie ub 1 . ja nie daje juz smoczka gdy skonczyl 4 miesiace przestalam dawac i tak czesto nie dawalam wiec szybko zapomnial o nim tylko do zasypiania .jak byly te upaly to maly mi sie budzil na picie w nocy czasami teraz juz wszystko w porzadku spi jak zawsze .moze twoja za malo je stad sie budzi??? moj je 6 mleko 200ml 10 kaszka 14-15 obiad przewaznie gotuje jak nie to pol sloiczka-czasami caly zje plus deser 18 mleko 200 21 mleko 200 i spi cala noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
ja karmie tak - 6.00 -mleko, 9.00 - mleko, 12.00 - obiadek, 15.00 -mleko, 17.30 - deserek - kaszka + owoce, 19.30 mleko z 2 piersi na noc - i czasem karmienie przez sen ok. 22.00 i spała nawet do 7.00, a teraz budzi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Próbowalam zrobić odstępy w jedzeniu co 4h ale nie sparawdza się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) juz mam lepszy humor.... jejku te nocki sa najgorsze wspolczuje... chociaz moj mlay zaczyna w nocy przebudzac sie i plakac.... ale dalej spi tak przez sen... pozniejk dodam nowe fotki ;) zaraz przyjedzie po nas siostra i jedziemy do inej ;) papa milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Piksip dołączam się do ciebie dziś znowu. Niunia też mi jakieś cyrki odstawiała w nocy. Wstała już o 6:45 ale pokimała z pół godziny od 8. Teraz szaleje na macie. Asia Przyszła mamo witaj. POmarańczko i Ty też miałaś nieciekawą noc. No nic to jakoś przeżyjemy i po śmierci się wyśpimy. My idziemy do mojej koleżanki na ploty a pod wieczór na kawę do N ojca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Buuuuuuu masakra. Oluś zasnął wczoraj a raczej dziś dopiero po 1:00 ..... Spał na szczęscie do 8:30 no ale itak co to ma znaczyć takie zasypianie o 1:00? Oczywiście znów pełen humoru próbował sobie raczkować w łóżku. No ja nie wiem. Może to ta pełnia księżyca tak działa, bo to przecież jest nie mormalne. Moje dziecko zawsze cudnie spało a tu takie coś.... Przepraszam, to na razie tyle, później napiszę coś więcej, bo póki co jestem głodna jak wilk i pędzę coś zjeść :) Asia26łódzkie - witaj:) Piksip - mój mały w tym foteliku się nie pocił, a jeździł całe lato, z czego on tam dokładnie jest to nie wiem, zobaczę później. Ale jest taki dosyć miły w dotyku, nie jest z takiego czegoś jak wózki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczowy to duzo je twoja mala wiesz ile mleka wypija?? czy karmisz tylko piersia plus obiad i kaszka??? wasze dzieci sa sliczne wlasnie dolanczam zdjecia mojego i ogladam wasze gabrysia umie juz raczkowac pola i coreczka od rosolka juz takie duze i jakie sliczne .mi sie ciagle marzy taka mala princessa:) ale mam prince i tez mi dobrze a nawet bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pocenia w foteliku to do fotelikow od maxi cosi mozna dokupic pokrowien na lato z frotty i dziecko sie nie poci jak jest z innymi nie wiem moze tamto tez pasuje do innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wyspane i niewyspane mamy...ja dzis zaliczam sie do niewyspanych, bo taka moja uroda...Leah standardowo przespala cala noc, a teraz rowniez standardowo mopuje podloge:)) my nadal uzywamy fotelika takiego co jezdzi tylem i jest w pozycji pol lezacej...nazwy nie pamietam.trzyma szkraba mocno, nie kiwa sie w nim glowka jest sliczny tylko co z tego jak mala go zapocila latem na maxa.....moze to nie jest wina fotelika tylko braku klimy...;P co do jedzonka...Lutka budzi sie okolo 7 zasysa cycucha ,pojada na spiocha i kima do 10 -11 potem znow cycuch..no i zaleznie od zapotrzebowania albo znowu cyc albo juz obiadek i cyce znow:))a potem kasze na noc...czasmi jest inaczej ze w trakcie sa owocki a kasza rano i wieczorem...bywa roznie. moj szkrabek daje znac o co kaman.do tego nie przejmujemy sie godzinami i ilosciami,przyjelysmy zasade "jestes glodna to jesz" jesli sa nowe dziewczyny z warszawy-a ja o tym nie wiem-lubiace kino to moze jakies wspolne wypady do kina z dzieckiem hm?? zrobilam wczoraj zaj ebiste ciasto ze sliwkami, zjem je oczywiscie sama, bo Cudowny nie jada nic slodkiego co nie jest czekolada... BUZIE !!!!!!!DOBRGO DNIA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo U nas spoko ale Franek obudziła się o 4 na zabawy i dostała wody i zasnęła a potem o 5 się przebudziła więc wskoczyła do nas do łóżka i spała do 7.30 zjadła i nie poszła spać jak to zawsze było. Grrr ja spałam jednym okiem a ona się bawiła ale ciągle na mie wpadała, kopała mnie pojękiwała, piszczala i weź tu śpij... :) oho teraz już też wstała...no ale przynajmniej się wykąpałam ubrałam i zjadłam teraz mogę jej się oddać w pełni....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka gdzie kupilas takie puzzle na podloge swietna sprawa moj maly zaczyna podnosic sie i raczkowac ale upada stad boje sie bardzo zeby nie walnol o podloge glowka a takie puzzle by zlagodzily upadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Zapomnialam się spytac - wszystkie używacie juz spacerówek? Czy dajecie obiadki po 6mcu, czy mozna dawac rozne i po 4 i po 5? Moja zje ewentualnie 130ml, a to i tak sukces, a te po 6mcu mają 190ml? Czy wtedy trzeba jeszcze dokarmic? Czy trzeba dopajac dzieci, jak są na piersi? I co na plamy po obiadkach? No troszke pytan mam jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Tez mam te puzzle - jest taki wielki sklep w Gdańsku i jak jestesmy u znajomych to go odwiedzamy, ale mysle ze na allegro tez beda, natomiast moja zaczyna juz je oddzielac, więc pora je schowac, albo pochowac małe elementy ( środki liter i cyferek) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomaranczowy gośc
Przyszla - karmie piersią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze,ze ciezka noc za nami:) Ja tez niewyspana,niunia obudzila mi sie o 4 i gledzila do 5,a potem o 8 i znow godzine gadala,a ja tak jednym okiem spalam.Plus kilka pobudek na cyca,uch,poloze sie po poludniu na godzinke. Piszecie o kolejnym dziecku,my planujemy jak mala skonczy dwa latka,chce,zeby te dwa-trzy lata byla jedynaczka i dostala cala nasza uwage.Takze drugie dziecko po trzydziestce juz:p Rosolku-my mamy nosidelko do auta od 0 do 18 miesiecy,wiec jeszcze mala pojezdzi w nim,niestety ci nie pomoge w tej kwestii.Pocic sie przestala w nim jak wyciagnelam te wkladke pod glowke dla dzidziusiow malych,mimo ze fotelik welurowy,czyli to chyba nie od materialu zalezy,glowa nie lata na boki jakos i lepiej sie spi nawet;)Klime mamy w aucie,ale tez nie zrobisz na bardzo chlodno przy malym dziecku. Oki,mala spi,biore sie za kwiaty. Asia-witaj po dlugiej przerwie. Pomaranczowy-ja juz uzywam spacerowki,ale moja sie rozklada na plasko,a Nadine jezdzi tak troche tylko podniesiona,jeszcze nie na siedzaco. Ja daje malej roznie obiadki,i te po 4 i te po 6 mieiacu(ostatnio dopiero).Nie wiem czy z ta pojemnoscia sloiczkow to tak jest,bo ja kupuje od 4 m-ca 190ml,wiec chyba nie ma roznicy. Co do dokarmiania,to ja po obiadku nie dokarmiam,ale po owocach na przyklad tak,bo mi sie wydaje,ze to za malo. Co do dopajania,to ja karmie co prawda piersia,ale mala pije soczki tez z woda,a po sloiczku dostaje zawsze pic. Co na plamy to nie wiem,tez walcze z marchewkowymi plamami,najlepiej jest jak od razu zapierzesz. Halasliwa-Nadine trzy tyg.temu wazyla 6200 i miala 64cm,wiec noosi rozmiar 68,ale zalezy z jakiej firmy,niektore maja mniejsze ciuszki i wtedy trzeba kupic na 74-na przyklad pizamka do spania. U nas dzis tylko 15 stopni i pada,przyznam sie,ze mi to srednio przeszkadza,mam troche dosc upalow.Zaraz musze przesadzic kwiaty i szykuje mi sie kolejna podloga do wymiany,tym razem w holu,nie lubie,nie lubie,ale trzeba sie przemeczyc. Mloda mi cos pluje ostatnio warzywami,za to owoce zjada i wrzeszczy,ze chce wiecej.Musze jej chyba wiecej warzyw podawac. Pare dni temu posadzilam ja na golasa i bardzo sie zdziwila,ze ma takie faldki na nozkach,no niesamowicie sie nimi zaciekawila,w pozycji lezacej widac nogi wydaja sie smuklejsze:D No i musze kupic nowy aparat,ale juz nie taki drogi,bez przesady,pierwszy raz cos zgubilam i jestem wsciekla do tej pory,wiec kupie jakis sredniej klasy i nie bede plakac jak go kiedys zgubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ale naprodukowałyśie :D pięknie! Wpadam tylko powiedzieć, że żyjemy. Od wtorku jest niania - jest super! Czuję sie taka nie potrzebna... :( buuuuuuuuuuuuuuu do pracy ide doipiero za tydzień w czw - tymczasem nadrabiam to czego nie mogłam zrobic przez ostatnie 7 miechów :P i nie chodzi mi tu o przyjemności :P odezwe sie poźniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane!! Ja najpierw króciutko co u nas a potem jak zostanie czasu (mała śpi) to zobaczę co u Was. Moja mała czołga się i to dość szybko, więc na chwilę nie można jej spuścić z oka :) Siada sama w leżaczku, ząbków nadal brak ale wieczorami nie chce jeść i jest marudna więc może wkrótce :) Od kiedy wróciłam do pracy w nocy wstaje baaarrrdzzzooooo często więc ja padam na cyce. Dzisiaj miałam wyrzucić te wszystkie smoczki do butelek (moje dziecię mówiło im kategoryczne NIE) ale tak dla jajów spróbowałam jej dać i wyobraźcie sobie, że załapała :) Przewrotne i nieprzewidywalne jest to moje dziecko :) A jeszcze jedno: wczoraj skończyła 7 miesięcy - ale ten czas szybko leci :) Tyle w telegraficznym skrócie co u nas i zabieram się do czytania :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisze wam co uzywam na plamy jest super maly plami co chwilke i zaraz tym zrobie i plama znika (nawet gotowe obiadki z marchewka czy czekolada to nie problem ) potem wystarczy wrzucic do normalnego prania Dr.Beckmann Pre wash Flecken-Bürste Kraftvolle Gallseife kupuje to w rossmanie http://www.hgm-chemia.pl/foto/197_059_obraz633.jpg http://images.google.de/imgres?imgurl=http://img.nokaut.pl/p/00/0f/000f5d97308e17e5f81bc97bc0b951ef90x90.jpg&imgrefurl=http://www.nokaut.pl/szukaj/dr-beckmann.html&usg=__R1bdkmXRU0WxadjH5OOejVlqfkE=&h=90&w=90&sz=2&hl=de&start=24&um=1&tbnid=zg7pMgqLpheKoM:&tbnh=78&tbnw=78&prev=/images%3Fq%3Ddr.beckmann%2Bna%2Bplamy%26ndsp%3D18%26hl%3Dde%26sa%3DN%26start%3D18%26um%3D1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igmik super że Polcia przybiera na wadze, jak widać raz mniej raz więcej i nie ma co panikować :) Hałaśliwa ta kradzież jest w dobrej wierze i na pewno zostanie ci wybaczona ;) Basienia ale Wam zazdroszczę tych spotkań :) Julka nie martw się tym prawkiem, następnym razem będzie lepiej :) nie ty pierwsza nie ostatnia oblewasz prawko No i tyle czytania, bo w kamerce widzę, że koniec spania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocham tego co nie zabezpiecza swojego netu haslem!!!!!!!!!! dzis mialysmy niespodziankowa wizyte Szklanej i Frani! Ślicznie dziewczynki wygladaja!choc krociutko to bardzo milo spedzony czas!pozdrawiam dziewczyny goraco! dzis czytalam o pieluszkach ekologicznych...no i tak sie zastanawiam czy sie nie przezucic na takie...dla zainteresowanych mozna poczytac na stronie EKODZIECIAK......podobno wychodzi taniej;)no i brzydkie nie sa...:)spadam Glutka sie budzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×