Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Maja książka..ehe...ciekawe jaka?:D :D :D Chyba e-book :D Ja sobie kupiłam właśnie jedną na allegro.I szaleję z zakupami, M nie ma jak wróci to mi wleje :D pasem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!! pamiętacie mnie jeszcze?? no to sie obrobiliśmy z remontem, mała śpi to mam chwile, ale nie będe nadrabiac bo by mi to duuuużo czasu zajęło :)postaram sie być na bierząco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochane! W dniu dzisiejszym ukonczylam szkolenie i od poniedzialku zaczyna, prace w terenie! Szkoda ze zadna z Was nie mieszka w Bełchatowie...:) Miałabym kogo odwiedzac! Ogólnie praca rewelacja, dziekuje za Wasze mile słowa i pamiec o mnie. Niestety nadal nie mam netu, podlacza mi dopiero w poniedzialek i wtedy do Was wróce;) Bo wiadomo jak się jest u kogoś z wizytą(jestem u siostry) to glupio tak tylko na kompie siedziec:P Pozdrawiam wszystkie Mamusie i Córeczki i Synusiów!🌻🌻🌻 Buziaki dużo zdrówka życze! lkdfgdhgubbjlukruhg jhy u y A to Klusia do Was wystukała:)Jak mnie widzi ze pisze to spokoju nie daje Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas źłe.... Przepraszam, nawet nie miałam czasu przeczytać ostatniej strony.... Dziś Olek obudził się i strasznie marudził i płakał, zauważyłam ze miał ciepłą głowę, mierzę temp. a tu 38.5 stopni. Dałam od razu czopek eferalgan - tylko taki mialam od ostatniej gorączki gdy mały miał 2 miesiące. Potem mały zasnął a jak się obudził to zamiast mieć mniej stopni miał 39.8 stopni! Masakr. Pojechaliśmy od razu do domu do naszej pani doktor. No i nic nie widać, żeby było. Nie ma kataru, kaszlu, niczego tylko ta temperatura no i powiedziała, że może być to trzydniówka. No nic, na razie mamy tylko syropek paracetamol i witaminki no i pozostaje nam czekać. Pókki co mały ma troszkę zimniejsze czoło, ale gorączka dalej jest :( Boże, jak mi smutno...... Mały dziś tylko śpi i płacze, albo się tuli. Jest strasznie słaby i biedny...... No nic, idę do niego. Przepraszam, że tylko o sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi Ja tak miałam wczoraj z małą,współczuję.Będzie lepiej zobaczysz.Moja mała dziś już nie ma gorączki ale z jedzeniem kłopot - przez cały dzień dwie miseczki kaszy,pół deserku i pół zupki,kasze zjadła chętnie,za to deserek i zupkę wcisnęłam zabawiając ją zabawkami itp a i tak zaciskała zęby. Ale muszę powiedzieć,że po raz pierwszy od dawien dawna spałam od 21.00 do 5.00 rano bez przerwy (mała spała od 20.00 do 5.00.potem 2 razy jedzenie i spała do 7.30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi współczuje!! a może faktycznie to trzydniówka? a może ząbki, sama nie wiem :( u nas też choróbska: M już wzdrowiał, ja już zpomału zdrowieje. Milence tylko poleciało troszke z noska i mam nadzieje że sie nie zarazi (puk puk) Nocki sa koszmarne, ja już sie przyzwyczaiłam i cieszyłam że moje dziecko będzie przesypiało całe nocki a tu buba bo tylko do pól roku a teraz nawet co 15 min potrafi sie budzić a 2 razy jeść w nocy bo tak ryczy że nie można jej uspić dopóki nie dostanie mleczka :( pocieszające jest to że kiedyś to minie... a tak pozatym to ja na forum a tu puuuustki :( Robur fajnie że u Was już lepiej no i nocka przespana 🌼 dla Milenki że dała mamie pospać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe masło maślane :) chdziło mi o to że Milenka ładnie spała do pół roczku a potem to tylko jedną miałam nocke przespaną i tak już do dziś zostało. musi jeść i koniec. i dlatego ładnie sobie waży bo 9kg a urodziła sie i ważyła 2770g odszukam tabelkę to sie wpisze nick.....wiek...woj....t.por....dat.por...Imię. ....wiek....waga/wzrost Julka2384...25....lubuskie..1.4.02....09.01....Adam... .10m...7440/80 edycia86r...23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena..10m..9000/76 piksip.....28...śląskie...01.02....12.01/cc...Emilia.. ..9m1t.....7300/68 Igmik....27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola.. .....9m3d.....7,4/67 Haydi...23.....Śląskie...14.02...22.01/sn...Aleksander ...8m4t...9,2/72 Mia 82.....27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna ....36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek......27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza.. ...8,5m........? iwonka......29....lubelskie...02.02..02.02/sn..Magdalena ..8,5m...7800 Suma.........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Dariusz ..?...9,5/77 Kluska......27....łódzkie....06.02....06.02/sn....Maja.. .8m11d....10/77 mama 17 luty ...33....lubelskie...17.02...06.02sn....Karol...9m...9/78 basienia......28....śląskie....04.02....10.02/cc.....Wik toria...8m1t...??? salwia......29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Szymc io...8m...?/? asia26......27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wikt oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy.....02/sn.....Nicolas ...8m/8d Pimboli.....28.....Niemcy.....18.02......17.02/cc...Nadi ne...8m1d....?? up-83.....26.....małopol.....25.02.....19.02/cc...Kuba.. .8m9d...7800/72 majaitosia..29...małopols...01.03..24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82 27....śląskie....29.01..05.02 sn......Martynka 9m 1t 9740/74

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basieniu nie otwierałam jeszcze tych z reala... Inne są jakies??? W ogóle to witam :) Haydi oby się nic nie wykluło. Pewnie to ta trzydniówka. My mamy za sobą, ale ciągle sprawdzam czy mały nie ma gorączki. Tak odruchowo. Edycia hejka. Dobrze, że zdrowiejecie. No i ze się remont skończył. U nas jeszcze nie ;) Ale myślę, że w wakacje będzie już wszystko :D Maja mój tato też jest myśliwym. Tylko, że on... (nie obraź się tato) - przeważnie gówno ustrzeli :D Dziś mam zamiar się wyspać. Ciekawe, czy to się pokrywa z planami mojego syna... Kuba raczkuje już na całego. Słodkie to. piksip biedne maleństwo. Dużo siły dla nich! co to ja jeszcze miałam... No nic. Jak sobie przypomnę, to napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia To mamy tak samo.Moja Milenka też do 5 miesiąca wszystkie noce przesypiała,potem chyba zaczęly się zęby i od tej pory niestety nocki do luftu.A miało być tak pięknie.BUUUU :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur to widać że ten typ tak ma :P że też imię ma tyle wspólnego z zachowaniem.... oki lece spać do jutra.....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycia powróciłaś...:) Haydi trzymaj się słońce..będzie dobrze.🌻 Up nie wiem,może mi się coś na oczy rzuciło,ale te pampki są inne jakieś.Bardziej mi przypominają te sleep& play.Choć są trochę grubsze.Porównywałam dzisiaj zwykłe activ i trochę się różnią. Dobrze,że tata nie czyta...oby :D Robur byłaś u lekarza?Już ok z małą? Ja malibu z mlekiem sączę..:D Mała już 3 razy się przebudziła..siada ja podchodzę,kładę ją i dalej śpi..mam nadzieję,że noc prześpi. Miłego wieczorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, znów narobiło się trochę zaległości, normalnie nie mogę ogarnąć tego wszystkiego hihihi. Dzieci mnie od kompa odstawiają i doopa wieczorem czasem trochę posiedzę jak już spią :) Kluska= ja mieszkam 13km od bełchatowa :) jakbyś kiedyś miała ochotę na kawkę wpaść to zapraszam. Kurde jakoś źle spałam dziś wszystkie gnaty mnie bolą. Poza tym u nas jakoś leci, dzieci na razie zdrowe a to najważniejsze, reszta też w miarę się układa, po woli zaczynam mężusia z nimi zostawiać sam na sam popołudniami a ja łapię fuchy żeby było lżej i o wszystko go nie prosić. I właśnie smska dostałam, że praca zaraz będzie więc muszę kończyć, dzieciaki powstawały jeść im zrobię i do pracy. Buziaczki kochane dla Was i malutkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia Nie byłam z małą u lekarza,bo gorączka wczoraj całkiem znikła.Nic jej niby nie jest.Pewnie to jednak te zęby.W nocy najpierw obudziła się po godzinie od położenia a w nocy 3 karmienia.Nie wiem czemu ona się tak budzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. U nas dalej nie fajnie, mały wczoraj wieczorem znów miał 39.8 stopni, po czopku trochę mu spadło no i spał biedaczek całą noc. Dziś rano obudził się o 7:00 zjadł mleczko i spał do 9:00. Obudził się nawet wesoły, ale znów miał 38 stopni. Nie dałam mu na razie nic, znowu zasnął i śpi. Boże, jaki on est słabiutki od wczoraj. Przebierałam go wieczorem a on normalnie zasypiał.... na rękach oczy same mu się zamykały. Na kocyku też chwilę się bawił i już śpiący.... Dużo śpi. Biedny jest strasznie........ malutko się śmieje - tylko na widok piersi aż piszczy z radości :) Ooo, obudził się więc lecę do niego, wpadnę później to Wam poodpisuję. Dzięki za wszystkie miłe i pocieszające słowa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Haydi duzio zdrowka dla maluszka :) biedaczek a sio a sio chorobska! no ja dopiero siadlam na tylek lece zrobic sobie kawke :) dzis u mnie ladnie swiecilo sloneczko i 2 razy bylam z mlaym na dworze :P pozniej troche pobrykal po domu a teraz spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej A nie mówiłam że jak mnie nie będzie to się rozpiszecie :P Zabieram sie za przegląd allegro w poszukiwaniu prezentów mikołajkowych :) oprócz Gabci mamy jeszcze dwójkę - chłopca i dziewczynkę do obdarowania :) poczytam wieczorkiem i postaram się odpisać. Całuję i miłej niedzieli!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!!! stawiam kawe z rana \\_/? ale nie wiem czy będe umiała :) a co tu takie pustki?? na początek co u nas: wczoraj byliśmy sobie na wycieczce na zamku :) Mała była zadowolona chociaż zimno było. W nocy nadal je :( budzi sie o stałych porach i trzeba jej dać jeśc, bo jak dzisiaj prubowaliśmy ją oszukać sokiem to sie tylko rozbudziła a i tak trzeba było podać mleko. ogólnie nie wiem czy u Was tez tak jest: mała sie jeszcze dobrze nie obudzi a już siedzi a jak nie zareaguje to zaraz stoi w łóżeczku i tak co chwile :( mam nadzieje że jej to zaniedługo przejdzie... a tak wogóle to przez to jedzenie po nocach jest coraz cięższa, buty ciężko było kupić bo ma grube łydki :P Wczoraj pojawiły sie kolejne 3 zęby, w sumie już mamy 5 :) a teraz wlaśnie siedzi przy mnie na huśtawce i coś pokasłuje :( oby tylko żadne chorubsko a siooo :) Julka faktycznie fajna pogoda wczoraj była na spacery :) trzeba korzystac Haydi biedny Oluś niech wraca szybko do zdrowia i oby to była tylko trzydniówka... asia26łódzkie witaj Basienia a tak powróciłam i myśle że będę już częściej zaglądać Mi sie też wydaje że te pampki są inne ale koleżanka kupiła w carfour i też są takie czyli juz tych starych nie bedzie :( oki lece bo Milena juz tu kwęczy na całego pewnie chce na podłoge albo chodzić za raczki miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia witaj!!! ja poluje na stoliczek używany ale ceny poszły masakrycznie do góry przed mikołajem (jest duuuuże zainteresowanie) :( kupiłam juz pchacza a teraz poluje na stolik, a jak mi sie nie uda w miare tanio to poczekam na pomikołaju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edycie - dzieki za kawusię :) Gaba tez tak ma jak tylko się obudzi - ma tak od dawna i jakoś jej przejśc nie chce ;) Oby Was żadn choróbsko nie dopadło - tfu tfu!!! Fajnie ze kolejne ząbki już macie :0 u nas nadal nic... :D Nie doczytałam jeszcze co z tymi pampkami - ja na razie nie zauwazyłam rożnicy. Edycia też chyba stoliczek kupię na mikołaja - jeździk pachacz - mają kupić dziadkowie. Ale powiem szczerze, ze nie wiem czy gaba bedzie stolikiem szczególnie zainteresowana - ja nic nie interesuje dłuzej jak 3 miniuty - no chyba ze gazety :D:D tu mogłaby sobie przybić piątke z Wiki :D trza konfetti kupić hehe Szklana Pimboli - przepraszam, ze tak od razu do rzeczy, bez odpowiedzi na Wasze posty, ale czas mi sie kurczy a chciałam dopytac co sie z waszymi kamerkami podziało. Ja mam taką nianię jak Szklana. U nas kiedys padła łączność ale dostroiłam raz dwa dwoma przyciskami. Mam inny probl;em - niania coraz czesciej nie reaguje na odgłosy, tzn nie włącza sie przy pojedyńczym dzięku, dopiero jak gaba zacznie mocniej gałasować, a kiedys była supr czuła. oj juz musze zmykac do napisania wieczorkiem!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki!!! U nas Mikołajki skromne: max po 100zł na dzieko. Na razie rozglądam się za prezentem dla Misi. Dla Kubusia coś na pewno wybierzemy i nie będze rozczarowany raczej ;) A tak w ogóle to wyspałam się dziś baaaaardzo fajnie. Do 9 poleżałam, później zostałam obudzona na śniadanko. No i tak mi fajnie. Myślę, że poskutkowała nasza ostatnia rozmowa, kiedy powiedziałam mężowi, że powinien zmienić żonę na taką, której mu się będzie chciało pomagać... A tak w ogóle to co u IGMIKa, Szklanej no i wszystkich kobietek, które jakoś ostatnio rzadziej zaglądają? Miłej niedzieli dziewczyny! Odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie,co u pozostałych dziewczyn? U mnie dalej jazdy z jedzeniem.Rano zjadła Misjogurt (o 9.30),potem zasnęła na prawie 2 godziny a jak się obudziła próbowałam nakarmić kaszą i nie udało się,nic nie zjadła a ja się wkurzyłam na maksa na nią.Nie było wyjścia,poszła na spacer głodna a na dworze znowu zasnęła na 40 minut (po przerwie zaledwie godzinnej od poprzedniego spania).Jak wróciliśmy o 14.30 dopiero zjadła poranną kaszę a o 16.00 pól deserku z gruszek.No i dopiero o 19.00 wdusiłam w nią mały słoiczek Gerbera z kurczakiem (ale naprawdę cuda robiłam żeby jadła i cały czas karmiłam gdy ona stała oparta o tapczan,normalnie Meksyk,w bujaku wywala zabawki i nie mogę nakarmić).Kaszę wieczorną chyba pominę albo położę ją później spać,bo o 16.30 znowu poszła spać na 40 minut więc nie jest jeszcze śpiąca.W ogole koszmarny dzień przez to karmienie,nie ma co.Jak myślicie czy ona może tak nie chcieć jeść przez te cholerne zęby (może ta gorączka co młoda miała 1,5 dnia miała coś z tym wspólnego).Ja chyba oszaleję.Pić też nie chce,wypiła połowę tego co zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur nie wiem co Ci poradzić. U mnie odwrotnie: ile dasz, tyle zje. Non stop buzią rusza, mlaska - pokazuje, że chce jeść. No i wszystko chce: dziś rosół z makaronem zawijał, potem kurczaka z ziemniakami i marchewką. Mogę powiedzieć, że już wszytko je. Inaczej się nie da. Ale w sumie się cieszę. Nie ma na nic uczulenia no i ma apetyt. Jeśli chodzi o nocne budzenie to u mnie po raz drugi sprawdza się sposób, żeby dawać mleko na spaniu zanim się dziecko obudzi. Dziwnie brzmi, ale tak robiłam przy córce i teraz, kiedy Kuba zaczął tak słabo spać zaczęłam też jemu tak robić i od tygodnia śpi ok. Zazwyczaj się budził na mleko o 12 to ja mu daję ok 11.30. I stopniowo się daje coraz później aż do wyeliminowania. No u nas poprzednio zadziałało. Bo dziecko się samo przestaje budzić przyzwyczajone do tego, że nie musi. Zobaczymy jak będzie tym razem. Mało się odzywacie coś... Choć krótkie meldunki proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×