Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

No tak,widać,że się nie wyspałam.;) Sobota....,a ja Piksip kawę stawiam...oj śpij kobito ile wlezie :D Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak,widać,że się nie wyspałam.;) Sobota....,a ja Piksip kawę stawiam...oj śpij kobito ile wlezie :D Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłoszek mnie dzisiaj zadziwił.Dał mi się wyspać:)Wstał o 23 na jedzonko i o 4 nad ranem i poszedł dalej spać a wstał o 7.30.Dzisiaj idę na malutką urodzinową imprezkę:)Ile wasze maluchy ważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej bsienia to może na spółę wypijemy bo jakieś puchy o poranku :) w marcu wszystkie też śpią na stole wanna kawy a ja idę odsprzątać się i wpadnę za kilka godzin \\______________________/J pic kto może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Agi - mój synek też dał mi dziś pospać - spał o d 19:30 do 7:45 - szok ! Zasnął wczoraj wcześnie jak na niego i byłam pewna, że albo się obudzi koło 23 i będzie wyspany, albo strasznie wcześnie rano, a tu niespodzianka - tak długo pospał :) Co do wagi to kilka stron wcześniej była tabelka i tam na bieżąco pisałyśmy ile ważą nasze dzieci- mój waży 10 kg z czymś - nie wiem dokładnie ale ponad 10 kg a jak się urodził miał 2800 :) Teraz ma 9 miesięcy i dwa tygodnie. Kluska - super, że znalazłaś czas, żeby się odezwać no i rewelacja, że czujesz się jak ryba w wodzie :) Oby tak dalej !!!!!!!! I 100 lat dla małej !!!! Up - ech, mi się dopiero co skończył pierwszy okres po ciąży .... a tak fajnie było jak go tyle czasu nie było.... No faktycznie, Kluska kiedyś podawała jakiś link z sankami - muszę go poszukać sobie. Julka - no no, co do tego snu to niesamowite.... Szklana - oj niedobrze, że Franka chora .... przykro mi i duuuuuuuuuuużo zdrówka !!!! Basienia - no to dziś nie pospałaś niestety :( No o 5 wstać w sobotę to faktycznie masakra. Niestety chyba u każdej z nas się to zdarza :( I przykro mi z powodu dziadka , wiem co czujesz, też to niedawno przechodziłam z babcią męża, tyle, ze u nas źle się skończyło a u WAS MUSI BYĆ DOBRZE !!!! No nic, idę zrobić małemu coś do jedzenia. Chyba jajecznicę, którą ostatnio uwielbia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po małej przerwie:) julcia- super że wyniki ok szklana- oj biedna Franka- dużo zdrówka dla was kochane, oby szybko przeszło, basienia- podrzuć kilka świeżych jajeczek jak już zniesiesz hehe współczuję z powodu dziadka, oby szybko się polepszyła, a koleżanka- naprawdę dramat, nie chcę nawet o takim czymś myśleć wiola- moja Martynka ma azs- karmię piersią, nie maiłam jeszcze okresu, mam zamiar karmic do wiosny( konca marca) u nas ostatnio 2 razy karmionko w nocy i smoczusia trzeba włozyc, ale nie zapeszając jest lepiej niż było miłego dnia( cisnienie dzis to jakiś koszmar)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi kochana o 5.50 :D :D :D Mała już śpi drugi raz,a ja biedna sprzątam :) Dagusia wyślę Ci pocztą..dojdzie jajecznica :)Może być? Maja ja biegnę do tej wanny przyjąć do aorty kilka haustów kawy, bo atakuje mnie melancholia i senność ;) Eeeeeee..sprzątanie,bleeee.. Nie chce mi się :) Agi ja nie wiem ile waży Wiki,bo jak miałam jechać ją zważyć to zachorowała i nie chciałam jej męczyć.Kiedy indziej sprawdzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia - No w sumie jak o 5:50 to się wyspałaś przecież - gorzej jakby wstała o 5:00 :) :) :) Mój już też znowu śpi, a ja też sprzątam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzcie mi dobrej zabawy:) właśnie trzymam synka na kolanach i dobiera się do klawiatury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) basienia przykre to jak ktos jest chory :( a dzis moj urwisek wstal po 6 hehe a myslalam ze sie wyspie :) Agi milej zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość suma sumarum1
Heja.Ja tylko na chwilke, zyjemy i mamy sie dobrze, niedlugo bede wiecej pisac, bo teraz jestem zajeta. Maz ma urlop i nie dopuszcza do kompa;) Pozdrawiamy. Kurde znow bede miec zaleglosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się dzieje,że nie piszecie? Mój mały bardzo chory,rano miał 39,5 gorączki.Po paracetamolu ma ponad 37 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedactwo, niech zdrowieje twój maluszek. A Miłoszek dzisiaj postanowił nie spać w nocy ech.I wstał o 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robur , szklana niech dzieci Wam zdrowieją szybko!!! U nas też kaszelek u córci się pojawił :( Ale atakujemy syropkami i mam nadzieję, że się nie rozkręci... Ja dziś kac mega giga itd. Wczoraj zostawiliśmy dzieci z moimi rodzicami, który wpadli na weekedn i pojechaliśmy na parapwówę... Ojojoj... starość nie radość - umieram dzis. A jeszcze parę lat wstecz o takiej imprezie już by się nie pamiętało... julka to Ty jakiś prorok jesteś!!! U mnie sny bardzo dziwne się pojawiają... kilka wersji końca świata, kosmici itd. No i dwa razy śniło mi się, że dostałam okres. Wtedy, gdy byłam w ciąży i jeszcze nie wiedziałam o tym. ok, muszę rosoła dogotować, bo dziś na tym będę jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kraku zionie mgłą i szaroburą pogodą u nas... masakra aż pisać się nie chce , tylko w kawie i szarlotce leżeć. i z 5 stopni na polu... bleeee ciepłego kocyka wam posyłam i idę poleżeć ... dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up :) kubeł wody spod ogórków dla ciebie podobno najlepszy :) (__)J ja poszłam spać o 5 :) prawie trzeźwa, prawie... o 8 wstałam w takim samym stanie prawie trzeźwa. teraz poleguję... ciao :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Ale mam senny dzień. Żeby mnie tylko jakieś choróbsko nie brało. Już 2 razy dziś spałam razem z niunią. Ale mam tu dobrze. Rano Polę zabiera do siebie dziadek a ja dosypiam jeszcze godzinkę albo półtora. Żyć nie umierać. Basieniu bardzo mi przykro z powodu choroby dziadka. A rozumiem jak się czujesz jeżeli chodzi o przyjaciółkę i jej tatę. Jakieś 5 lat temu mojej najbliższej przyjaciółce zmarła mama. Cierpiałam razem z nią. Ale najlepszym lekarstwem jest czas. Robur i Up tfu,tfu-niech sobie idą wstrętne choróbska waszych starszych pociech. Szklana biedna Frania. Na pewno będzie dobrze. Ważne, że nie ma antybiotyków. Julka super wieści u ciebie. Wiedziałam, że będzie dobrze. Kluska super, że spełniasz się w pracy-jak ja Ci zazdroszczę. Agi ale synuś ma długaśne włoski-super. Zostań z nami jak Ci się podoba. Haydi, Salwia, Maja-skacowana Miłego późnego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorkiem ;) Up imprezka ..oh,yeah...kacyk....oh,no!!! Fajnie,ze zaszaleliście :) Oooooo...moje sny lepiej,by się nie spełniały,to by była teksańska masakra :D Maja poleżałaś?Rozsądek poleżał z Tobą? Bidaku zawsze się załatwisz,zawsze namieszasz,co? Buzia👄 Igmik fajnie,że jesteś.Kurcze jak się przyzwyczaisz do takich luksusów to może być ciężko jak wrócisz do siebie :) Korzystaj,póki co :) Dziewczyny wielkie dzięki za słowa pocieszenia a sprawie dziadka,niestety nie jest za dobrze i wiek też robi swoje. Moja mysza wstała dziś o 3 rano i dostała pałerka :D Zwariowała normalnie...Wstawała choćby już było rano :P No i trochę mi zajęło usypianie,ale dałam rady :) Byliśmy dziś z M na długim spacerku w lesie i było fantastik :) Miłego wieczorka niedzielnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basieńka ja nic nie namieszałam, po prostu co za dużo to i świnia (taka jak ja nawet) nie zeżre :) młode domowe wino... :) młody domowy kac ;) igmiku jak ja ci zazdroszczę tej godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! U nas bardzo udany i milutki weekend, właśnie wróciliśmy teraz od dziadka - jakoś sie pozbierał po śmierci babci.... Ogólnie mały dziś był dużo z teściową a myśmy trochę mieli czasu dla siebie. Nawet jakoś tak sobie dziś pomyślałam, ze fajna mam teściową :) Małyu troszkę dziś był marudny, chyba przez zęby, bo wszystkim trze o górne dziąsełka. To tyle u nas. BASIENIA - hehe, mój też ma takie zdjęcie z laptopem, jak Twoja na naszej klasie, tylko jak był mniejszy i też mam na tapecie go jak leży na brzuszku - wysyłam to zdjecie na meila żebyś zobaczyła - w sumie podobne trochę ;) Basieniu, przykro mi, że z dziadkiem tak źle...... IGMIK - oj, żeby faktycznie to nie choróbsko żadne.... hehe, fajnie jak Ci dziadek na chwilkę dzieckiem się zajmuje. Moja też dziś dużo była z moją teściową i fajnie tak na chwilkę od dziecka odetchnać. Aż już za nim się stęskniłam i po niego poszłam :) Kurcze, mały się kręci, muszę lecieć. Może jeszcze zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju ....oj to winko młode przyczyną było :) A nie czytala Ty w gazetach,że wino im starsze,tym lepsze,he,he,he.. :D :D :D Zdrowiej kochana..👄👄👄 Haydi focia super :) Nasze dzieciaczki uwielbiają komputerki :) Tak czasami głębszy oddech się przydaje..ale po chwili brak dziecka straszny :) Ja jak nie widzę Wiki dłużej to strasznie tęsknię,zresztą jak my wszystkie :) Rosołku komentarz trafiony...kiedyś jej opowiem o forum :D M śpi...Wiki śpi,a ja jednym okiem oglądam Taniec z gwiazdami,a drugim piszę na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) IGMIK korzystaj poki mozesz ;) no i weekend zlecial szybko... Haydi hehe bo tesciowe nieraz potrafia byc dobre hihi maja czasami dzien dobroci dla synowych hihi moja dzis przyszla juz o 9 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja jeszcze zaległości z piątku mam;) rano tylko się odezwałam, a potem pochłonął mnie wir pracy….. Rosołku- ja Emi kupiłam takie skarpetki ze skórzaną podeszwą, myślałam że będą fajne do chodzenia po domu, bo mięciutkie, ale właśnie ona je tak wykręca- jak Zuza, przestałam jej je zakładać, nie wiem czy jej to nie szkodzi. Na razie chodzi w samych skarpetkach. Albo w rajstopach i skarpetkach. Julka- jak dobrze, że wyniki w porządku! Ufffff Kluska- fajnie, że w pracy Ci się udało! To ważne, żeby robic to co się lubi, ja chyba robię coś co mi każą, a nie co lubię…. Buuuuu…. Dlatego jestem na etapie zmiany…. Ale teraz ciężki okres na zmiany, wiec ciężko będzie….. Szklana- biedna Franula! Oby szybko jej się polepszyło, my tu nie lubimy chorób! A sio! Basieniu- no to miałaś w sobotę tak jak ja! O 5.50 pobudka, miło ze strony naszych córek że tak dbają o nas i nie pozwalają nam tracić dnia na jakieś spanie….!;) Wiec kawka jak najbardziej!! Przykro mi z powodu dziadka. Wiem jak to jest, ja mam babcię, z ktorą całe życie mieszkałam a która ostatnio też coraz czesciej choruje, ma chore serce, ostatnio wszczepiali jej rozrusznik, ale dalej nie jest najlepiej, ona jest jak moja druga mama i jak źle się czuje to ja też! Igmik- ale masz fajnie że rano ktoś zabiera ci Polę i możesz sobie pospać. U nas dziewczyny koszmar jakis. Mała drze siew nocy !! normalnie się drze!! Nie wiem o co jej chodzi. Wypija przez noc dwie butle mleka i tylko to ją uspokaja! Nie wiem czy coś ją boli, czy głodna taka, czy o co chodzi…. Ale mam dosć i wkurza mnie, nerwowa jestem strasznie ostatnio przez tą pracę i cierpliwości do rozrabiary brak! ;( Idzie spać ok. 20, a o 23 ryk płacze, nie daje się obrócić na bok (tak zasypia), jak wypije butlę zasypia, o 2-3 to samo- ryk jakby ją bili, potem o 5 znowu- no masakra jakaś! Dziś ja wannę kawy poproszę! Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip ja cie dobrze rozumie... ja tez juz niedaje rady czasami... moj tez sie drze w nocy w nieboglosy! ale widze ze w dziasle siedzi 1 tak wiec pocieszam sie ze to przez zeby a Adasko przechodzi samego siebie :? jest tak nieznosny ze niedaje rady czasami... mysle o chodziku... bylam przeciwna ale teraz moglby mi pomoc troche... bo Adasiek wstaje juz na nogi i niecche juz byc tylko w pokoju cche isc do przedpooju albo kuchni ale sa plytki i go niepuszczam a jakby byl w chodziku to byloby chwile spokoju... i ja moglabym nawet isc na kibel za przeproszeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam ino nie piszę bo w wirze porządkowym jestem piksipku \\___________________________________________/J buzia idę latać na miotle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi Miłosz dzisiaj cały czas marudzi. Ech te ząbkowanie kiedy się skończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ tu puściochy...:D :D :D Ja też skorzystam jeśli można z tej kawusi.:) Zimno,deszczowo...ponuro blee.. Piksip ja Ci współczuję..co za dużo to nie zdrowo,oby się uspokoiło w tej Twojej robocie :) Wiktoria też je częściej w nocy,nie drze się jednak,tylko trochę popłacze.Może Emi ma gorszy okres...policz do 10 i relaks...:) Julka u Ciebie też diabełek się odezwał :) Oj..na poprawę 🌻 humorku :) Maja jak się uwiniesz to przyleć na tej miotle ino do mnie,bom leniwa jak leniwiec :P Nie mam dużo do sprzątania..ale sił też nie mam na nic.. Jestem dziś jak wypluta,nie umiem się skoncentrować na niczym i jest mi źle..:( Ale nie aż tak źle :) Agi przepraszam za czarny humor,ale ząbkowanie skończy się jak już wszystkie zęby wylezą :D Ha,ha...sama mam kiełkującego malucha ;) i mi nie do śmiechu czasami... Na dobry humorek http://www.youtube.com/watch?v=pHfNocMbnxY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×