Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Gość mama_ 29
edycia dziekujemy w imieniu malego:) Przeczytalam na ostatnich stronach ze dzidki chodza same, hehe a wrecz czesc juz zamierza biegac:D Moj tak samo, ledwo nad nim nadaze. Nie interesuje go nic procz biegania, na czworaka to nie bardzo, a raczkowanie to sluzy jedynie zeby dotreptac do czegos przy czym moze wstac, a potem z impetem ruszy. Chyba zaczyna sie najgorszy okres;) Oprocz tego, ze ciagle chodzilby to jeszcze wszystko chce, co zobaczy to zaraz w pisk i musze mu podac. Takie male a takie madre!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ale dzis nocka u nas była..... mała płakala, wierciła sie, czyżby to znowu ząbki, ale nic w buzi nie widać...... Teraz to już chyba mogą wyskoczyć jakie tam chcą....? Emi ma jednynki i dwójki wszystkie.... ale nocki straszne znowu..... już był okres, że wstawała tylko raz..... potem wrócił że dwa razy....... teraz co chwile...... NIE MAM NA TO SIŁY...... Ona doi butle z mlekiem zagęszczonym kleikiem przed snem (po kolacji jeszcze) - ok.180-200 ml. Potem około północy, lub pierwszej - znowu powtórka - 180 ml, potem ok. 5 znowu..... MASAKRA!!! i wstaje przed 7, czsem 7.30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś sto latek dla Nicolasa!!! Zdrówka, radości, uśmiechu i spełnienia marzeń!!! piksip to faktycznie głodna nie jest chyba. Mój nie chce kleiku i wypija przed snam tylko 180 zwykłego mleka. To nic dziwnego, że się budzi na jedzenia. Ale nie weźmie do buzi z kleikiem i koniec. Może faktycznie zęby, a może ją coś męczy - nie wiem za ciepło jej, brzuszek. Coś musi być. U nas też wiercenie maksymalne i smok. Na razie jeszcze nie oduczam, bo jak idziemy na pole to mu daję do buzi. Nie ślini się i nie oddycha buzią. Taki korek :) czarna owieczko Twój synek to kawał chłopa... No i też biegacz. No to chyba norma. Tylko wyjątki bawią się grzecznie siedząc. Edyciu - mam nadzieję, że Cię to pocieszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji pierwszych urodzinek wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka, uśmiechu i wspaniałego drugiego roczku życia dla: Mai Sikorki Martynki Dagusi Mai Klusi Synka Czarnej owieczki Karolka Mamy 17 Gabrysia Hipka Nicolasa Przyszłej Mamy Sebastiana Kasi A dla wspaniałych mamuś kolejnego jeszcze lepszego roku z Waszymi pociechami. Przepraszam, że tak ogólnie ale jestem chora i Pola też. Chociaż niuni czuję się zdecydowanie lepiej niż ja. Zaczęło się w sobotę. Wczoraj obie byłyśmy u lekarza. U niuni obyło się bez antybiotyku ale ja dostałam antybiotyk, którego nie biorę, bo ma to być kuracja antybiotykowa zapobiegająca. Oj dawno nie byłam taka chora. Buziaczki dla Was-strażniczki naszego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Trzymajcie kciuki - jutro wracam do pracy!!! Na początek mamy podzieliły się dyżurami, a potem niania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po dlugiej przerwie, egzaminy zdane za tydzien jedziemy na 5 tygodni urlopu do hiszpanii :) moj malutki ma dzis roczek1!! wszystkiego najlepszego dla wszytskich dzieci ktore juz obchodzily urodzinki aby ich zycie bylo tak wspaniale jak to tylko mozliwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Przszłam mamo 100 lat dla Twojego synka ! Oby rósł zdrowo, był pogodny, radosny i zawsze szczęśliwy ! A co tam u Ciebie ? Jak tam planowanie drugiego dziecka ? Ty pierwsza pisałaś, ze się zdecydowaliście :) Czarna Owieczko - no Olek też od kiedy zaczął chodzić to raczej nie usiedzi w miejscu :) A teraz chodzenie idzie mu coraz lepiej to biegać zaczyna. Gdybym nie była tu na forum, to chyba bym myślała, że ma ADHD ale widzę, że to taki okres w życiu i te nasze dzieciaczki przeważnie są takie ruchliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My od pazdziernika sie nie zabezpieczamy jakos specjalnie i probowalismy 10,11 dzien cyklu do stycznia ale widac to musi byc jeszcze za wczesnie bo w ciazy nie jestem moze mam pozniej owulacje .Bo na dziewczynke 3 ,4 dni przed owulacja niby.Ale mi juz nie zalezy na dziewczynke plec mi jest totalnie obojetna teraz.Kolejne proby moze w tym miesiacu i kolejny potem juz koniec bo bym miala porod w terminie egzaminow co mi oczywiascie nie pasuje.Musialabym test owzlacjyne kupic zeby wiedziec kiedy mam owulacje ale narazie mam wiele innych spraw na glowie .Musze do listopada znalezc sobie praktyke tutaj bo musze miec zaliczona przez praca dyplomowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Piksip u nas z nockami też różnie bywa Łuki nie je w nocy ale budzi się ze 3 razy ale daję smoka odwracam na boczek i śpi dalej. Także nie jest tak źle. up ja tak samo na razie nie oduczam smoka bo mały jest do niego bardzo przywiązany a na dworze nawet jak ma smoka to jest cały ośliniony a bez smoka bo by chyba pływał we własnej ślinie. A jeśli chodzi o kleiki i kaszki to mój starszy synuś w ogóle ich ne tolerował a i był taki okres czasu że nawet mleka nie chciał. było to jak miał jakieś 7mesięcy. gotowałam mu codziennie 2 lub 3 rodzaje zupek aby mał co jeść. Później znowu zaczął jeść mleko ale kleiki itd były ble. IGMK szybkiego powrotu do zdrowia dla Ciebie i Poli. Pomarańczowy Gościu Na pewno będzie wszystko dobrze po powrocie do pracy. Trzymam kciuki. No a Łukaszek już sobie kima starszy maluch przy komputerze gra a ja mam chwilkę dla siebie... Ne chce mi się sprzątać ani nic. Byliśmy już na spacerku ale bardzo zimno dziś u nas taki mroźny wiatr. No na razie to tyle. Zajrzę wieczorkiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igmik dziekujemy:) Nas ostatnio tez dopadlo chorobsko i znajomych wokolo tez. Normalnie bol gardla, bol ciala, bol glowy, a po paru dniach przeszlo samo bez antybiotykow, tylko na tabletkach do ssania i wapnie. Kumpele braly antybiotyki i przeszlo po jednym dniu, to wiem co to za dziadostwo przyczepilo sie. Przed momentem pozarlam sie z m. Czasami to mam go dosyc i wyslalabym z biletem w jedna strone;) Przyszla jak ci fajnie 5-tyg urlop w hiszpanii. Moj to zabral nas jedynie w gory w polsce. Wypas nieziemski. Nigdy nie bylam za granica a on sam byl juz w paru miejscach. Zdziadzial mi moj stary:)Czy ja jestem jedyna tu, ktora nie byla nigdzie poza naszymi granicami? A najlepsze, ze czasami m.mowi do mnie wyskoczymy do kina, albo gdzies tam, a ja halloo mamy dziecko, to moze komus podrzucimy, a ja komu, przeciez nie ma tu nikogo w poblizu kto moglby zajac sie. Rodzice nasi mieszkaja daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej Wszystkiego naj naj nja dla nIkolaska :) Sto lat maluszku! A dla przyszłej mamy gratki za pierwszy rok bycia super mamą! N pewnoe nie łatwo było godzić obowiązki związane z maluszkiem i naukę :) Oj wakacje w Hiszpanii... ach zazdroszczę możliwości odpoczynku. Ha ha skąd ja znam planowanie ciąży pod kątem egzaminów :) Dota ja za te buciki też dużo zapłaciłam – chyba ponad 80 zł. Uznałam, ze pierwsze buciki muszą być porządne – jak już mam coś na stópki zakładać – to niech to będzie „specjalne” obuwie. Jak opanuje sztukę chodzenia to będę kupowac zwykłe kapciuszk- oczywiście zaważając na ich jakość :) Klusia – fajnie, że z babcia lepiej – widać dobrze się nią opiekujecie :) czekamy na fotki z urodzinek! Edycia ale Ci zazdroszczę, że udało Ci się wygospodarować czas na dobrą lekturę... ja teraz muszę walczyć o wygospodarowanie czasu na... naukę – czyli kodeksy i inne ustawy na tapecie... gaba ma podobnie z zasypianiem w dzień – jest zmęczona i chce spać, ale szkoda jej chyba, że coś ją może ominąć bo walczy z położeniem się spać, ze hoho – ale ja mam na to sposób, o którym już Wam pisałam :) Jak czytam o kursującej bez przerwy Milence, to jakbym o swoim dziecku słyszała heheh – siedzi tylko w rowerku jak się ją po domy wozi :P Cod o służby zdrowia – to ręce opadają! Normalnie, wpaść to tego szpitala i „rozstrzelać” osoby decyzyjne, co za świat! Malinova – nie dajcie się i wracajcie szybko do zdrowia! Pimboli – fajnie, ze Nadinka wie co kiedy powiedzieć :) nasza gaba to ostatnio tylko mama mówi i nic więcej... poza mama, jedynie papa i dyskusje w jej tylko zrozumiałym języku – tata nie chce już mówić, no jeszcze czasem baba z niej wyduszę :) ale zmasowany atak zębów! Super, ze mała tak dzielnie go znosi :) Gabie chyba też coś idzie – bo budzi się bidula moja z płaczem – na szczęście zasypia, ale szkoda mi jej strasznie. Pomarańczowa – spokojnie wszystko w swoim czasie. Każde dziecko rozwija się we własnym tempie. Moja Gaba np. chodzi tylko za dwie rączki i odechciało się jej prób samodzielnego chodzenia, ale ja nie przejmuję się tym, ze inne dzieciaczki już same biegają- i na nią przyjdzie czas. Czy np. mowa – Gab jest trochę do tyłu w porównaniu z innymi topikowymi szkrabami, czasem jak czytam o umiejętnościach innych dzieci to w głowę zachodzę – ale każde dzieciątko ma swój czas na wdrażanie nowych umiejętności. Tak więc nie martw się. Trzymam kciuki za powrót do pracy! Będzie dobrze zobaczysz :) A z ciekawych umiejętności to Gaba umie śpiewać „Szczotka pasta” (czy jak to tytuł) tzn wiek kiedy śpiewać „oooooo” ;) i śpiewa hehe. Widać, ze córę mamy mocno umuzykalnioną – zresztą ma to w genach po tacie i po dziadkach – uwielbia muzykę, a jak tańczy – boki można zrywać. No i umie naśladować – świnkę, krówkę, konia, kurę, kotka i pieska – tzn trochę tak po swojemu ale wiadomo o co chodzi :) natomiast nie umie pokazywać za bardzo co jest co i kto jest kto – może dlatego ze nie bardzo ją tego uczyłam. Czasem pokaże nos, ucho, oczka – zawsze, ale czasem jej się to pierniczy. Umie jeszcze poakzać pólkę z misami jak ja pytam gdzie są misie – ale to chyba tyle z pokazywania, np. nigdy nie pokazaywała mamy i taty :) choć jak mnie widzi to woła mama – ale ja już nie wiem czy na tak po prostu wkoło nie woła mama hehe cześć Avinia! Pisz, pisz :) Pikspi – kurcze, nie wiem co Ci proadzić... może spróbuj kaszkę dac na noc – taką z róznych ziarem – sycąca jest z hippa taka po 10 miesiący na noc – niemiecka, ja ja mieszam pół na pół z kaszką bebeilon soczyste owoce – na 250 ml wody – jakieś 5 miarek jednej 5 drugiej. A może temperatura pomieszczenia jest nieodpowiednia? Nie macie za gorąco? Żel na ząbki nie pomaga? Igmik bidulo – a to Was dopadło!!!! Zdrówką życzę, oby Wam szybko przeszło! Trzymajcie się dzielnie! A kuracja antybiotykowa zapobiegająca... pierwszy raz o czymś takim słyszę – przecież antybiotyki mają zwalczyć obecne w organizmie bakterie stanowiące przyczynę choroby, nie jest tak? Czarna Owiczko a nie mozecie skombinowac niani żebyście mogli gdzieś wyjśc, albo porpsić kogoś ze znajomych? Haydi jaki program muszę mieć żeby odtworzyć filmik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia mnie się otworzył po prostu na Windows Media Player. Przyszła cudnie, że wakacje w perspektywie. Mnie się marzy wypad w zimie, ale od ciepłych krajów.... rozmarzyłam się. Tylko powrót póxniej pewnie bardzo bolesny ;) avinia, czarna owieczko może prześlecie fotki na maila? nie wiedziałyśmy chyba dawno waszych maluchów. IGMIK mam nadzieję, że się wykurujecie szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia - no mi się otwiera też tak jak u UP w windows media player ale też i w tym programie z NERO jak masz to też się da. To jest raczej standardowy format, więc większosć programów do odtwarzania powinna go przeczytać. Tylko, ze jest tak odwrócony głupio - potrafi to któraś odwrócić jakoś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane ;) uff juz Adasiek spi jejku ile on ma energi!!! padnieta jestem!!! a dzis mnie zadziwil.... z pufy w przedpokoju siegnal sobie kluczyk do skrzynki na listy wiszacy na smyczy i z kluczykiem poszedl do drzwi wyjsciowych i 15 min grzebal po zamku kluczem.... jest tak sprytny ze jestem w szoku... np glaszcze pieska i mowi aja aja ale jak sie odwroce to ciagnie ja za uszy albo co innego psoci jej hehe tylko zeby jeszcze chcial siadac na nocnik.... ucieka od niego jak poparzony hehe zaraz postaram sie wyslac filmik :) przepraszam ze nienapisalam do kazdej ale prawde mowiac nieczytalam jeszcze :( tylko zdazylam przeczytac ze IGMIK jest z Plunia chora kurujcie sie laski!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mamuśki Wszystkiego naj naj dla małych jubilatów :)))) teraźniejszych i zagleglych. Brzydka ciocia ma zaległosci. forumowe.. :( i dla mamusiek dzielnych bojowniczek :) Igmiczku zdrowiaaaaa. A może jednak weż ten antybiotyk skoro lekarz ci zapisał? dobrze że Polcia bez. Mia - ale posta nasmarowałaś :) To Gaba dużo potrafi :) teraz te maluchy się tak szybko rozwijają że szok prawda? oj nie zazdroszczę ci tej nauki...ale to już końcóweczka prawda? no przynajmniej bliżej niż dalej :) o muszę tą piosenkę zapodać frani :) ona ciągle sobie śpiewa lalalal a tak w ogóle to najczęściej ze wszystkiego mówi ko. hmm nie wiem co to znaczy. ciągle tylko ko i ko :) czasem krzyczy nawet koko :) PIksip buziak na nockę...i oby było już tylko lepiej trzymaj się kochana Przyszła jeszcze raz buziaki dla nikolasa :) Ale fajnie że jedziecie na tak długo hoho nieźle. U nas na razie jakieś problemy z uregulowaniem @. Wlaśnie dziś dostała @ która się spożniła dwa tygodnie... nie wiem jak będzie z owulacją. Ale spoko luz nieśpieszy mi się jak będzie to będzie. Melduję tylko, że żyjemy. Najpierw był ten rotawirus grupowy po urodzinkach Frani a teraz dużo spraw bo w piątek rano... lecę do egiptu. z przyjaciółką :) ustanowiłam sobie taką nagrodę za rok macierzynstwa i zanim znów będę w ciąży :) ale się cieszę. Jedziemy na tydzień. Mam teraz dużo roboty przed wyjazdem i nie mam czasu :( odezwę się po powrocie pewnie Cieszę się na wyjazd ale też trochę boję...rozstania z Franusią... ale naszczęście zostaje z tatą i nianią więc poradzą sobie. tydzień szybko zleci i już bedziemy razem znowu. będę pewnie płakać przy pożegnaniu... Całusy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wyslalam filmik i fotki i znajduje sie w wyslanych a niema w odebranych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEjka!! Oj u nas dzis troszke inaczej bo Nadie w przedszkolu brzuszek bolał i poszłam po nia takze po króciutkim spacerku juz jestesmy, KAmiska spi Nadia maluje farbkami ale chyba jak zjemy obiadek to jeszcze raz pójdziemy bo jest przeslicznie na dworku dzis :) A Nadia kupke zrobiła i bolacy brzusio juz naprawiony :) Pimboli no to poimrezowałas troche fajnie :) Pomaranczku nic sie nie martw rózne dzieci w swoim rytmie zaczynaja chodzic i nie ma w tym nic złego ...ale jak sie martwisz zawsze mozesz do jakiegos dobregop neurologa sprawdzic czy nie ma zbyt małego napiecia miesniowego, a dzidzia mojej znajomej dopiero w 16 mcu zaczęła chodzic i jest zdrowa dziewczynka takze wszystko w swoim czasie :) No a z tym mama to wałsnie tak moze byc po prostu cały czas dzidza jest z mama to po co ma pówic mama hihih najczesciej słyszy pewnie tata :) ale wiadomo ze dziecku pop prostu głoski bezdzwieczne prosciej wymówic i dlatego najczesciej ...choc to tez nie jest regułą ze mówi czesciej tata :) bo mama trudniej wymówic :) i tu juz po swoich dzieciach widze róznice bo Nadia nie miała z tym problemu a Kamiska na wszystko tatatata hihi juz teraz cwaniara nawet dada nie powie tylko ciagle tatata pewnie jakies skok znowu sie szykuje :) Wysle tylko to co zdazyłam rano naklikac a nie zdazyłam wysłac bo dzien miałam troszke wszystko inaczej i m pozno z pracy wrócił i teraz jak juz chciałam kompa wyłaczyc zobaczyłam ze jeszcze mi sie nie skosowało :) hihi ciekawe tylko czy teraz jeszcze nie wetnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana- ale Ci fajnie!! Egipt w lutym, cud malina..... Tez chyba bałabym się rozstania z malutką..... ale ty odważna jesteś!! Buzia!! Mia- uwielbiam jak dziewciaczki tańczą;) cudnie to wygląda;) i śmiechu tyle przy tym. Emilka nas zamęcza hasełkeim "da" jak coś chce, jak zobaczy to jest tylko da, da, da, da, da...... aż dostanie...... też pokazuje jak robi krowa, kot, pies, ptaszek, kaczka, owieczka.... świnki nie zna jeszcze....;) bo nie ma w książeczce, haha..... Pimboli- ty to masz złote dziecię, ząbkowanie bez objawów!! uwierz mi (nam) że to los na loterii!!;) kaca nie zazdroszczę! Igmiku budulo, złapało Was.....Dużo zdrówka! Moja mała znowu ma gorączkę, od wczoraj, zwalam winę na szczepienie (byliśmy 1 lutego i wczoraj akurat mijało 8 dni - tak 8-10 dni po mogą być jakieś reakcje). Nie przyjmuję myśli że ona znowu chora jest, bo to by było nieporozumienie jakieś..... dopiero co była chora...... Zobaczymy jak dzisiaj. Z tego co kojarzę, to chyba ona pierwsza była szczepiona na świnkę, różyczkę , odrę.... to mi nie powiecie jak u was było po szczepieniu..... Dobra, zmykam. Aha- nocka kiepska, tym razem z powodu gorączki. Chyba bym musiała wyjechac do Egoptu jak Szklana żeby siewyspać,....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka- zajrzałam na pocztę, zły adres wpisałaś! jest info od administratora, że poczta wróciła, bo jest podany zły adres mailowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiktorio nasza Wiktorio! Leah! Kochane dziewczynki w dniu Waszego święta przyjmijcie o forumowej ciotki serdeczne życzenia – zdrówka, uśmiechów, radości! Rośnijcie na wspaniałe, silne kobietki! Bądźcie zawsze powodem do dumy dla Waszych rodziców! A mamusiom – gratki za pierwszy rok bycia super mamusiami, no i tatusiom też jakaś pochwała się należy :) buziole wielkie 👄 Szklana raju zabierz nas ze sobą!!!! No nie mogę – wakacje w Egipcie z przyjaciółką! ale fajońsko :) zazdroszczę... Pewnie na początku będzie Ci „dziwnie” bez Frani, ale jak się z koleżanką rozkręcicie to super wypoczniesz, myślę, ze tylko wieczorami jak będziesz się kładła do łóżka będziesz bardzo tęsknić, ale i taka tęsknota dobrze zrobi :) Ciekawa jestem jak Frania zareaguje na Twoją nieobecność, dobrze, ze już jest nauczona, ze mamusi nie ma przy niej non stop :) A swoją drogą ten twój M to jednak mąż idealny skoro pozwala Ci zafundować sobie taką przyjemność :) Co od nauki to egzamin adwokacki mnie czeka – na zakończenie aplikacji. Ko Ko – a może po prostu coco – i w ten sposób Frania wyraża swoje zainteresowanie światem mody ;) Spróbujcie tej piosenki – Gabie się bardzo podoba. A tak w ogóle to polecam Wam „bawmy się sezamku” - mini mini – codziennie godz 17.30 – Gaba uwielbia, tam dużo śpiewają i ogólnie dużo się dzieje :) Gaba śpiewa razem z sezamkami, klaszcze, itd... a ja wtedy wciskam jej bez problemu cały deserek :) Co do @ to u mnie całkowity brak uregulowania.... już drugi test ciążowy robiłam, bo @ wciąż nie ma... nie wiem o co kaman, mogłoby się to już wyregulować, ale w sumie dopiero dwa miesiące nie karmię i dopiero dwa razy @ miałam Piksip nasza Gaba zakochana jest w śwince Pepie :) stąd zna chrumkanie hehe – czasem nawet bierze pilota do tv i chrumka hehe wtedy jej muszę tłumaczyć, że nie ma pepy :) Oby to nie choróbsko wywołało gorączkę! Wracam do pracy! papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piksip no widzisz jaka ze mnie oferma hihi jakis moze inny adres wpisalam :o Mia hihi swinka peppa mowisz hihi a moj chyba lubi kitke i ponpona :) Adasko spi ale jak sie obudzi zje i idziemy do jego kolezanki Nikolki hihi :) teraz ona bedzie cwana hihi zobaczymy jak sobie Adas poradzi :) u mnie znowu sypie snieg buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Spóźnione ale szczere zyczonka dla Nikolasa i Sebastiana Sto lat!!! i Wszystkiego najlepszego dla Wiktorii, Leah, Nataszy i Filipka Sto lat!!! 🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘🌻😍😘 Oj Aviniu ja sama sie zastanawiam jak to mi sie wszystko udaje i wczoraj wydumałam, po prostu zawsze ten czas co teraz przy kompie spedzałam na dworku i stad to moje niby zorganizowanie, jak sie zrobi cieplej ...nie jak juz nie bedzie takich zasp sniegowych ..bo teraz z wózkiem ciezko jezdzic, to znów mniej mnie bedzie na forum :( Ale szczerze to juz mam dosc tej zimy i siedzenia w domku, jak NAdia była mała to wedrowałam i wedrowałam z wózkiem, a teraz zarosne sadełkiem jak nie wiem przy tym siedzeniu :P No ja wczoraj miałam zwariowany dzien bo najpierw wczesniej po niunie do przedszkola potem sie okazało ze m pózno bedzie no i tak jakos padnieta wieczorem byłam ..choc wcale jakos wiecej niz zwykle nie robiłam, hehe tylko tyle ze pózniej mu obiadek odgrzałam :) hihi jeszcze co do chodzenia mojej to nawet w kapieli ciezko w miejscu usiedziec, ciagle drepta w kółko hihi Piksip 🌻za nocke Igmik bidulki 🌻 i duuuużo zdrówka ..hmmm antybiotyk zzapobiegajaco? pierwsze słysze dziwnie, mysle ze dobrze ze nie bierzesz Pomaranczku trzymam kciuki Przyszła gratulacje zdanych egzaminów no i wspaniałego wypoczynku zycze ..oj zazdroszcze troszke :) Avinia a u nas wczoraj był taki piekny dzien normalnie juz tak wiosne sie czuło w powietrzu, zero wiatru i wogóle te ptaszki tak cwierkały no slicznie było. A Kamiska tez budzi sie róznie w nocy od 2 razy do nieskonczonosci hihi i te 2 razy jak sie obudzi to narmlanie mysle ze jestem najbardziej wyspana w swiecie :) Kurcze jeszcze co do antybiotyków one sa tylko i wyłacznie na bakteryjne choroby jesli chodzi o wirusy nie pomoga wcale a jedynie moga zaszkodzic, np osłabieniem organizmu na nastepna infekcje, moze kumpela miała cos bakteryjnego??? Hihi czarna owieczko niezły ten twój m :) A co do zagranicznych wyjazdów to owszem moze i pieknie tam ale u nas tez jest co zwiedzac, jedyne co dyskwalifikuje PL to nasza wredna pogoda ..nigdy nic nie da sie zaplanowac :( Mia ja tez jestem za tym ze buty musza byc porzadne i wole nie zakładac po NAdii chodziło mi tylko o porównanie cen tych samych butków(kapciuszków) bo hehe kiedys dla nadii kupilismy za ok 40 zł ..wiem ceny do teraz mogły tak skoczyc, ...ale wiem tez ze własnie w tamtym czasie jak sprawdzalismy w innym sklepie to te same butki były o ok 15 zł drozsze(teraz były po60 zł), wiec stwierdziłam ze jeszcze tydz poczekamy i zobaczymy w drugim sklepie, heh jakby tyle sniegu nie było to bym sama poszła ale z tym wózkiem ...ehhh No ciekawa jestem po prostu ..hihi chyba nic na w sobote znów innego nie wyskoczy :| Szklana no niezła nagroda :) Wypoczywaj kochana nalezy Ci sie :) A rozstanie uff no ciezka sparwa ale dasz rade !!!! na odwage :) Piksip trzymam kciukole oby to nie choroba!!! Co do szczepien moja starsza dzielnie znosiła wiec nie pomoge tez :( Julka u nas tez dzis pada to cholerstwo biale :( A wczoraj juz taka aura wiosenna Jutro tescie wyjezdzaja do anglii zobaczyc wnuczka, a do domu swojego babcie przywioza zeby sie kotkami opiekowała, no i przy takich opadach to trzeba tam ciagle jezdzic odsniezac, nie to zebym nie chciała pomóc, ja z checia ...ale ten kot :( no a m to dopiero po pracy by mogl pojechac no i zanim do domku wróci ehhh jak ja nienawidze tej alergii :( No Kamiska w koncu po długich boajach zasneła ..ale nie wiem czy jakas goraczka ja chwyciła, taka czwrewona na polikach i jakas ciepła ehh mam nadzieje ze to nie choróbsko tylko te zebole wredne, ja sie obudzi to sprawdze temp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wpadam tylko złożyć życzenia: 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 100 lat 100 lat 100 lat dla Wiktorii !!!! Wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia, miłości, cudownego i beztroskiego dzieciństwa, uśmiechu na twarzy i żeby zawsze była taką uroczą dziewczynką jak teraz. No i Basieniu dla Ciebie oczywiscie gratulacje za bycie rok wspaniałą mamą! Żeby Twoja córeczka była dla Ciebie wielką dumą i pociechą. I żeby Twoje wszystkie nowe plany Wam sie udało zrealizować i wyszły dla Was z korzyścią ! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego także dla pozostałych dzieciaczków mam nie zagladających już do nas, a może zaglądających ale nie piszacych :) czyli dla : 🌻 Leah Hałaśliwej 🌻 Nataszy Fusyty 🌻 Filipa Nadii. 100 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dota - super zdjęcia ! Cudne, naprawdę, zwłaszcza te na ubikacji i jak się dziewczynki kąpią :) Świetne zdjęcia i świetne masz córeczki. Mała już na starszą wygląda niż jest. A filmik własnie ściągam - mam już 58 % wiec damy radę :) Julka - no Adaś faktycznie majstruje tam przy tych drzwiach :) Fajny jest. I filmik też już się pobiera - 32 % więc jeszcze trochę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze życzenia urodzinowe dla Wiktorii i Leah - zdrówka i samych radosnych dni 🌼 🌼 🌼 Nick.........tc.....ur.....por...waga/wzr.....imię..... s k. tyg..akt.waga Ważka.............35...08.01...cc...1560/41....Anastazja ...10...4050 julka2384..........35...09.01...sn...3350/54....Adaś..?. ..5220 piksip..............37...12.01...cc...2650/51....Emilka. ..7m3t...7000 Igmik..............37...14.01...cc...2675/49....Pola...1 r 3 tyg...9000 Haydi..............37...22.01...sn...2800/51....Aleksand er..1 R ..10.600 Mama3.............39...26.01...cc...2970/53....Kamilka.. .7 SzklanaGłowa.....37...26.01...cc...2750/51....Franka...5 m1t...7500 edycia86r..........37...26.01...cc...2770/51....Milenka. ..ROK...9500 Iskierka............37...28.01...sn...3160/52....Michaś. .. czarna35 ..........38...29.01...sn...3050/54....Marcel... Mia 82 .............39...29.01...cc...2990/56....Gabrysia...5m...63 00 Adulka..............38...30.01...cc...2500/53....Milenka ... Stokrotka.........39...30.01...cc...2920/54....Laura.. .. Mandzia...........39...30.01...cc...3120/55....Agatka. .. Kasiulkapb........40...31.01...sn...3690/57....Marika. .. Lutówka..........40...01.02...cc...3700/55....Kubuś... *iwonka*..........40...02.02...sn...3580/53....Magdalena ..3m4d..5800 Rosołek...........40...03.02...cc...3040/57....Zuzia.. .7m...6700 Sikorka............39...05.02...??...3250/52....Maja.. . dagusia82.........41...05.02...sn...3970/61....Martynk a...10...5600 Kluska=)...........39...06.02...sn...3250/54....Maja.. .8500/75 czarna owieczka...40...06.02...sn...3675/55....synek...7...5200 mama17luty.......38...06.02...sn...3200/51....Karol...12.. .7000 Malinova...........40...07.02...sn...3500/54....Weronika ... Roczek hipek...............38...08.02...sn...3150/53....Gabriel ...4m8d...6760 PrzyszlaMama23..40...09.02...sn...3100/50....Nicolas.. .13...6000 kasia130285.......39...09.02...cc...3150/55....Sebastian ... Basienia............40...10.02...cc...3660/56....Wiktori a..6m2t..6800 Hałaśliwa...........38...10.02...cc...2720/51....Leah.. . fusyta...............41...10.02...sn...3100/59....Natas za...6...4690 Nadia277...........39...10.02...sn...4010/56....Filip ... gruel................39...12.02...sn...3600/53....Natal ka... Adrianna29........39...13.02...cc...3850/57....Jagna.. . Salwia..............40...15.02...sn...4350/59....Szymuś ...6m...8200 Kathey.............38...15.02...sn...3260/53....Oliwia. ..6m...6700 Olka_...............41...15.02...sn...4150/55....Izabel a...8...5110 asia26łódzkie.....40...16.02...sn...3230/56....Wiktoria. .6m3t..9130 viola nowa forum...40...16.02...sn...4010/56....Majuś... doddotka............40...16.02...sn...3770/58....Nikodem ... Pimboli..............40...17.02...cc...2450/47....Nadine ...7m...6400 basia4379..........41...17.02...sn...3720/57....synuś. .. lamamma............37...17.02...sn...3600/57....Zosia... up-83...............39...19.02...cc...3160/55....Kubuś.. 11,5m..9120/75 Boela...............40...19.02...cc...4100/56....Piotruś .. .13...8000 avinia..............40...23.02...sn...3350/57....Łukasz. .. 4m...8500 Zabajona ..........40...24.02...sn...3750/57....synuś... balbina .............41...24.02...cc...4050/58....Kacper...12...6850 majaitosia.........39....24.02...sn..3360/52....Ania...< br /> robur...............39...26.02...cc...3550/56....Milena. .. dota25.............41...1.03....sn....3850/55....Kamilka ...10m3t.... marteczka1980...41...02.03...sn...3550/50....Calogero... 1 7...7200 Alicja111...........40...02.03...sn...3700/56....Emilka. .. monis30............40...04.03...cc...3400/55....Weronika .. .4...4010 konwalia9........41...05.03...sn...3825/52...Oliver..7m 1tyg..8600/70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julka - no filmik super ! Adaś kurcze faktycznie cwaniaczek - fajnie kombinował z tymi kluczykami :) Mądrala. Dota - Twojego filmiku nie potrafię otworzyć bo to jest jakiś format MTS i moje programy tego nie czytają.... jak będę miała trochę wiecej czasu to spróbuję ściągnąć jakiś program. A czym Ty to otwierasz? Szklana - udanego wypoczynku, no no, Egipt fajna sprawa. I odpoczniesz od codziennosci ... Chociaż mi by było ciężko zostawić małego na tydzień, chociaż to tak nie długo ale ja jestem z małym non stop i nawet jak go na godzinę mam zostawić to o nim myślę cały czas. Ale Ty dasz radę i na pewno wypoczynek będzie wpsaniały! No to jeszcze raz udanego wyjazdu! A u nas co? No mamy piątego ząbka i szósty się już też przebija :) Olek kochany. Nie mogę na niego nic złego powiedzieć :) Coraz bardziej jestem w nim zakochana, chociaż cały czas mi się wydaje, że już bardziej kochać nie można :) A tak wogóle to te nasze dzieciaczki są już teraz naprawdę mądre ... Ja zawsze kwiatki podlewałam jak mały spał, a teraz jak już sam ładnie chodzi to na niego tak nie muszę patrzeć wiec dziś podlałam jak on sobie chodził. No i odstawiałam konewkę na podłogę i idę robić coś innego a on patrzy czy patrzę i pędzi do tej konewki, wziął ją do rąk i podlewał wszytkie kwiatki stojące na ziemi ( konewka była pusta oczywiście :) ). Strasznie wszystko obserwuje i zaraz powtarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklana, ja myslałam ze moj mąż jest super ale Twoj bije mojego na głowe. To Ci prezent !! Tak mi sie ciepło na sercu robi na mysl o Twoich wakacjach, Super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haydi dziekuje za miłe słowa 🌻no rzeczywiscie Kamiska juz duza sie wydaje :) O kurcze no rzeczywiscie to okropne rozszerzenie :( ja otwieram w win media player ..ale w tym starym kompie tez miałam problem z tymi plikami ...ale to chyba ze wzgledu na stary kopm i słaba grafike :( ..kurcze jest troche programików do otwierania tych filmów hd ...oj musze chyba komóra cos nakrecic wtedy bedzie troche lepiej ..hmm choc do tych filmów z komóry tez chyba jakis specjalny programik musi byc :( No i gratki za kolejnego zabka :) No i fajnie ze mały tak dzielnie to znosi :) Hihi no mądralinek z tymi kwiatkami :) oj no naprawde dzis kamilka dorwała mój perfum w kulce oczywiscie zamkniety i tez zaczęła sie smarowac :) spadam na kolacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szklana fajnie masz :) no no postaral sie twoj M hihi :) odpoczniesz sobie nalezy sie... ;) u nas niema narazie kolejnego zabka ale na dole tak jakby pod dziaslem siedzi trojka i niemoze sie przebic... i ma rozpulchnione dziasla na gornej 3 dzis bylismy u kolezanki o dwa miesiace starszej nikoli :) nawet niebylo klotni zadnych hihi dzielili sie wszystkim nawet jedzeniem hihi Haydi no mnie zaskoczyl Adas tymi kluczami hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×