Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

właśnie takie wózki kompletnie mi się nie podobają, może i wygodne dla maluszka są, ale ciężkie dla mnie. No zobaczymy, tak w listopadzie będę jeździła za wózkami, pooglądam, pomacam, dopytam się i wtedy zadecydujemy, bo tak przez internet to ciężko. Teraz skupiłam się na meblach, bo tamte mnie strasznie zauroczyły i już bym je chciała mieć, ale też musimy się wstrzymać, bo najpierw pokoik trzeba pomalować, to zrobimy w weekend i w przyszłym tygodniu zamówimy mebelki, chyba że.... wpadnie mi w oko coś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balbina, napisz jakie wrazenia z kursu.Powspominamy sobie albo zachecimy inne cięzarówki do prawka. Dziekuje dziewczynki za wsparcie.Ciesze sie dzis że jest ok.Jeszcze nie dociera do mnie moja dziewczynka, a jak sobie pomysle to jedyne co mi przychodzi do glowy \"zero chlopakow w wieku 17lat, slub dopiero po 28, koniecznie kontrolne wizyty z mamusia u gina.O matko.Ja juz widze rozwrzeszczana nastolatke ktorej nic sie nie podoba a jej matka jest \"do bani\" Matyldo, moze poprosze Aligatora żeby ja trzymał w zamknieciu do 25 roku zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Balbina łóżeczko jest super , też o czym takim myślałam, tylko widziałam, że gdzieś są podobne łóżeczka , ale do tego mają płozy do bujania, jak znajdę to podam linka. Co do lekarza to jeszcze nie mam wybranego, byłam raz na potwierdzeniu ciąży , zrobił badanie, USG, powiedział jakie mam porobić badania krwi i mocz , potem pojechałam na USG prenatalne , a na wizytę taką już aby lekarz mi resztę ciaży prowadził, pójdę prywatnie do ordynatora ginekologii miejscowego szpitala, podobno facet robi rewelacyjnie cesarkę, no wiadomo trzeba dopłacić ok. 500 zł. ale wszystkie kobiety , które rodziły go chwalą. Jak narazie wyniki nam dobre, można stwierdzić, że są rewelacyjne, dzidziuś dobrze się rozwija więc do wszystkiego podchodzę ze stoickim spokojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wazka, bez paniki, trochę zrozumienia dla córki, ale na razie to ciąże donosić i zdrowo urodzić, później będziemy martwiły się nad wychowaniem i problemami wieku dojrzałego ;) ja bym dziewczynkę chciała, ale jak będzie synuś, też będę szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, wazka gratuluje dziewczynki a wrozbe robilas na swoim wlosku czy na nitce bo mowilas ze masz wlosy za krotkie ? agagus ale to tych lozeczek turystycznych trzeba dokupic dodatkowy materac bo na tamtym co jest dziecku bedzie nie wygodnie te materacyki sa bardzooo cienki i dziecku zepsuja sie plecy mam takie lozeczko tzn bez pprzewijaka bedziemy je tylko w podrozach uzywac i wierz mi ze nie idzie na nim spac bez dodatkowego materaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julka juz 2 lepszy.nie kupuj moim zdaniem tych z obracanymi kolkami z przodu albo z 1 kolkiem z przodu bo sa okropne do jezdzenia.wozek musi miec stabilne kola .drogie te wozki jak na polski firmy za tyle mozna miec tutaj nowa firmowke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie turystyczne zakupię, ale tylko jako dodatkowe łóżeczko z racji tego, ze dużo podróżujemy i poprzestać na podróżach nie mamy zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się wydaje, że obracane kółka są wygodniejsze przy zakrętach, a jak się ma stabilne i w dodatku ciężki wózek, to może być problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabotazystka wlasnie sa koszmarne jechalas kiedys takim wozeczkiem istna tragedia na kolkach. ja tez mam to turystyczne na podroze ale bede co na nie dawac jeszcze bo tamten materacyk jest taki cienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona, tylko pozazdroscic.Zycze kazdej z nas takiego udanego porodu.Swietnie i gladko poszlo.Ja widze bol i dlugie godziny oczekiwania.Teraz to 5 miesiac ale w 9 bede tak zmeczona ciaza ze bedzie mi juz wszystko jedno.Niech sie tylko zacznie :) przyszła mamo, robilam i na wlosie i na nitce.wychodzil chlopak.MOze dlatego ze ja w to nie wierze.Czasem taki powod tez jest wystarczajacy, ja musze miec wozek z ogromniastymi kułkami i to taki z mozliwoscia montowania łyżew.Serio.Sniegu jest chyba z 80cm na ulicy i chodnikach.Snieg twardy i snieg spadajacy.Tak codziennie.No chyba że jest -20 do -35 wtedy to nie pada.Zima jest od konca pazdziernika do konca maja,Czasem snieg jeszcze lezy w czerwcu.Grad pada z poczatkiem lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jeździłam, ale znam opinię i podobno oprócz tego, że się sprawdza, to są super wygodne, te z obracanymi kółkami, najlepiej duże pompowane, obracane koła, takiego właśnie będę szukała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i też dałączam do dyskusji o wózkach.Mnie, podbnie ja Sabotażystce, podobają się małe i zgrabne wózeczki.Już Wam pisałam kiedyś, że upatrzyłam sobie Espiro baby design atlantic, ale w sklepach w mojej okolicy nie ma takiego.Jest za to coneco toledo, ten z linka julki.Widziałam go na żywo, ale zastanawiam się, czy ta gondolka nie jest za wąska, bo poza tym jest bardzo ładny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Piękne :) Ważko ciesze się że w szystko w porzasiu i szpital Cię ominie! Uważaj na siebie i gratuluje córuni!!!! hehe podoba mi sie Twoja wizja przyszłości - mój M oszaleje z radości jak będzie mial dzieczynkę, to nie znaczy ze z chłopca nie bedzie sie cieszyl ale on tam chyba o dziewuszce marzy :) mnie to jest bez roznicy Klusko - oj z tymi lekarzami - mój pewnie tez nie będzie przy porodzie, tez już nie jest na stałe związany z zadnym szpitalem - choć w tym, w którym miałabym rodzic wykonuje jakieś operacje - ale czy ma dyżury na porodówce - tego jeszcze nie wiem - i tak nie miałabym gwarancji ze bedzie przy porodzie. Już nawet nie chce sie tym stresowac - bo do szału doproadza mnie to ze ciągle nic nie wiem - jaki szpital, czy daja znieczulenia, jaka szkoła, jaka położna - NIC :O czekolad anie przechodzi mi przez gardł - w ogóle odrzuciło mnie od słodyczy - musli mnie po nich jak cholera. Sabotazystko ja siusiam ciągle - ale dużo piję i wcinam jabłka. Oj coraz bardziej niecierpliwię sie w sprawie ruchów mojego malenstwa - mogłoby już dac jaks znak mamusi - a tu nic :( zaczynam łapac jakąs korbę ;) Zgadzam się z Hałaśliwą - położna jest ważniejsza niż lekarz pod warunkiem ze poród przebiega prawidłowo - połozna na prawde ogromnie pomaga i "rodzi razem z nami". Lekarz jest potrzebny tylko w razie komplikacji - no albo do cesarki rzecz jasna :) Co do wózków to sie nie orientuję - będę polegac na doświadczeniu swojej przyjaciółki która zadeklarowała pomoc w tym temacie - a to taki mały spec od dziecięcych gadzetów :) wiem tylko tyle ze kupie z pomowanymi kolami i jakis lekki, no i wilofunkcyjny. Balbinko ale rozumiem że jestes pod stała kontrolą endokrynologa - bo ten lekarz w ciązy jest równie ważny jak ginekolog. Ja mam niedoczynność - teoretycznie powinnam miec kragle ciałko ale jestems zczypior jak przy nadczynności :D no to sie powoli zmienia - ale z innego powodu - dzidziuś mnie troche napompował. Zabajonku fajnei że obeszło sie bez nacinania - czytalam ze odchodzi sie od cięcia "na wszelki wypadek" i propaguje sie ochronę krocza - niestey z tego co sie orintuję w rzeszowie tną wszystki rodzące po kolei - czasem sie na prawde martwie jak to bedzie z tym porodem. Agagaguś a Ty planujesz cesarkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć nie miałam takowego wózka, to moge jedynie powiedzieć co naocznie obserwuje u sąsiadów, mają jakiś taki własnie z tych lekkich, stylowych, firmowych i dla mnie jest on bardzo malutki, ich córeczka ma póki co pol roku, ale juz widze, ze jej ciasnawo. A coneco toledo jest jeszcze \"w miarę\", ze tak powiem w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh zobaczymy jeszcze, najpierw pomacam tez wozki w sklepie i zobacze ktory dla mnie wygodniejszy, a potem albo kupie w sklepie albo zamowie na allegro :) mi tez wlasnie sie podobaja te coneco toledo bo sa zgrabne i podoba mi sie gondola no ale zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo!! Klusko mój lekarz tez nie przyjmuje w zadnym szpitalu, tzn pracuje w szpitalu gdzie porodówki nie ma :) i ja sie tym nie martwię, Pierwszy poród jakos dobrze mi poszedł bez zadnych znajomosc lekarskich. Ja w takie znajomosci nie jestem przekonana, bo wszystko oki jak przyjdziesz kiedy on zaczyna dyżur, a jak juz bedzie to koncówka?? to albo w pospiechu bedzie podejmował decyzje, albo jakąs konską dawke oksytocyny zeby szybciej poród przebiegł, albo wogóle nie wiadomo co? Ja nie chce nikogo straszyć, ale chyba nie ma sensu miec swojego lekarza. Jesli juz ktos chce wydac pieniądze lepiej zatroszczyc sie o dobrą połozną. to ona prawie cały czas jest przy porodzie :) Przynajmniej takie moje zdanie. Wazko gratuluję dziewczynki :) No i super ze wszystko jest ok, i ze mozesz pracowac :) Zabajona ja tez własnie mam taki bezmarkowy i w sumie ciezki bo chyba ok 15kg wazy. Mój tez był wygodny i dzidza tez długo w nim jezdziła, choc strasznie ciezko mi bylo juz pod koniec i dlatego kupilismy spacerówke ale to juz jak miała ponad 1,5roku. Wiec nie mówie ze nie moze byc ciezki wózek, tyle ze za taką kwote jak wybrała Sabotazystka i wózek wazy 20kg wydaje mi sie troche za drogi jak na ta wage, ale ja tylko pisze swoje zdanie. Też mi sie podobają rózne wózki i nawet przez chwile mysląłm zeby zmienic wózek i kupic dla dzidziolka nowy, ale czy na tą chwile warto?? stwierdziłąm ze nie bo te wszystkie co mi sie podobają i sa lekkie to jednak troche kosztują :( i mam własnie cos w stylu Balbiny :) hihi sabotazystko nie wiem czy ja dobrze patrzałam ale upatrzyłąs sobie wózek o 5 kg cięzysz :) Julka moja córcia ma na imię NAdia :) a Julek tez fajne imię :) Ten drugi mi bardziej odpowiada wózek a co do pompowanych koł, to doswiadczenia nie mam, ale własnie w sklepie facet i odradzał mówił ze co chwile trzeba pompować i ze w jakims miejscu sie przecierają? No my wzielismy piankowe bo lzejsze :) Co do skretnych kól nie miałam w głebokim wózku i bardzo sie z tego cieszę. Super sie go prowadziło, a teraz w spacerówce mam i musiałam sie na nowo nauczyc jezdzić, choc przy ciezkiej dzidzi juz o wiele prosciej sie wtedy wózek prowadzi. A co do blokowania kól, ja mam wózek nawy i mało uzywam, ale słyszałam ze lubią sie psuc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i jeszcze jedno bez skrętnych kól mogłam sobie wózek pchac jedną ręką gdy drugą np. smsa pisałam albo ktos zadzwonił mogłam pogadać, teraz ze skrętnymi kołami jest baaardzo trudno prowadzić jedną rekę, no ale cos za coś. Dla mojej chyba juz 12 kg córci wygodniej jak koła skrecaja :) Ale na początek nie jest to az tak potrzebne. Teraz jak bym kupowała nowy wózek tez wybrałabym taki który nie skreca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No- dokładnie, mój tez coś kolo 14 kg wazy z całym rynsztunkiem, koła mam piankowe i duże, nie skrętne i sobie chwaliłam. Spacerówka ze skrętnymi kołami na początku wkurzała wszystkich, ale wyjścia nie bylo własnie i kupilismy jak mała miała 15 miesięcy, bo w tamtym juz i nam ciezko i jej niewygodnie. No ale tu kazda mama dobiera dla siebie, dla swoich upodobań i mozliwości finansowych. Ja osobiście uwazam, ze nie ma sensu wypruwac nie wiadomo ile kasy na te góra 2 lata wózkowania:) No ale to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hałaśliwa, tak po prostu zapytałaś w szpitalu o ta położną, czy to lekarz Ci powiedział, ze można sobie „wynająć” ??, nie mam pojęcia jak takie sprawy się załatwia….. Czy moze szkoła rodzenia coswykaśni (jest przy tym szpitalu)... Wazka – gratuluje malutkiej Wazeczki, też już chciałabym wiedzieć, a do usg jeszcze tyle czasu…..;/ Co do skrętnych kólek z przodu wózka ja również słyszałam same pozytywne opinie, ale fakt sama nie wypróbowałam….. Ten Coneco Toledo bardzo ładny Mia82 – ja też ciągle nic nie wiem - jaki szpital, czy dają znieczulenia, jaka położna – a niektóre już maja pozałatwiane…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wózek.....Chciałabym leciutki i wielofunkcyjny, koniecznie z fotelikiem do samochodu. Orientujecie się ile waży najlżejszy? Czy któryś spada poniżej 14 kg? A jeśli chodzi o lekarza i szpital, to mnie martwi tylko to, że jak nie będzie miejsca na porodówce, to odeślą mnie hen w dal….w poszukiwaniu szczęścia, a podobno gdybym miała „ich” lekarza to zawsze miejsce się znajdzie, sama nie wiem co o tym myśleć…..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×