Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Rosołku raczej plastykowe ;) Moja mama kupiła,ja ich jeszcze nie widziałam :D Ząbalek:)....widzisz a tak się martwiłaś ;) Ja męża podręczę jak wróci,akurat @ się skończy :) A jak się naczytam waszych opowieści ..to jak go dopadnę...:D Biedny Ci on :) Salwia super Szymcio🌻 nasz pierwszy cichobiegacz ;) Pimboli akrobatka Ci rośnie :) Iwonka ja też Cię pamiętam :D Wiesz,ja nie wyobrażam sobie w nocy machać łyżeczką,he he..;) Ja nie mam pojęcia czy prześwietlenie może zaszkodzić :( Idę zaraz spać,bom padnięta jak nie wiem co. Miłego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosolku-ja na posterunku dzis. Ja na pewno wyprobuje sloiczki z Polski,tylko chce sie zabezpieczyc i wziac zapas z DE,nie zmarnuje sie. Moja najbardziej lubi te najtansze sloiczki u nas,kochane dziecko;) GRATULACJE!!!Wiem,wiem jaka radosc z pierwszego zeba jest!Oby bezbolesnie. Co do piersi to prosze mnie nie straszyc,bo ja jeszcze karmie,malutko,ale karmie i sa fajowe.Nie chce,zeby sie popsuly!!! Czasem sie nie chce nic robic ze soba,wiem,szczegolnie jak dziecko daje popalic.Ja sie wybieram do fryzjera w Polsce,bo tu kosztuje kupe kasy i jeszcze nigdy nie jestem zadowolona(raz bylam,ale to 300km ode mnie;) ) Ostatnio rzucilam domowa farbe,bo bylam w sklepie i spojrzalam w lustro i szok!Od razu kupilam farbe i jest w miare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia tez jest:) A i jeszcze wiem co kupimy pod choinke:auto-pchacz Chryslera;)-(tatus ma Chryslera,wiec wiadomo),ale fajne z klaksonem,melodyjkami i swiatlami. Stolik to juz ktos z rodziny kupi. I dawajcie pomysly jeszcze,wszyscy sie pytaja co malej kupic pod choinke,a ja nie wiem za bardzo. Czy wasze dzieci bawia sie baczkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kluska no super z ta kapiela!!!! :) na fajny pomysl wpadl twoj M ;) Rosolku no gratki za zebala hihi :) a moj wkoncu usnal i to sam w lozeczku! w szoku jestem hihi a po kapieli wypil 180ml mleka z kaszka i za godzine dokoptowal 60 hihi ostatnio jakis apetyt ma hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a my kupilismy tego osiolka pompowanego hihi teraz czekamy na przesylke :) a pod choinke niewiem albo kupimy moze jakis grajacy telefon z przyciskami albo jakies grajace pianinko ze zwierzakami zobaczymy jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo, dzień dobry!! my od 6.30 na nogach, ludzie!! a wróciłam wczoraj o 1!! ale fajnie było z dziewczynami pogadać o pierdołach;) Pimboli- moja Emi boi się bączka, jak tylko go zobaczy to jest płacz;) Kluska- ale fajnie Wam!! zazdroszczę renesansu;) Julka- fajny ten osiołek, daj znać czy Adas go polubi;) Spać mi sie chce!! Dziś wanna kawy- wzorem Mai;) \\______________________/J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dla mnie nastał okres smutku i żałoby.Dziś w nocy zmarł mój dziadek.:( Nie będę tu jakiś czas zaglądać.... Trzymajcie się cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Przyznam się, że przeczytałam tylko wyrywkowo ostatnie dwie strony :( Brak czesu .... U nas super :) Słoneczko pięknie grzeje, Olek dziecko idealne przez ostatni tydzień wiec ogólnie jest świetnie. Naprawdę, moje dziecko ostatnio jest cudowne. Grzeczny jak aniołek, śpi ładnie od ok 21:00 do ok 8:00. Bawi się pięknie, wygłupia, jest wogóle słodki. Potrafi robić pięknie papa, pokazuje gdzie jest lampa, gdzie się robi cyk, gdzie jest hau hau, gdzie jest oko i nos, rozróżnia mamę, tatę, babcię i dziadka, robi tany tany, robi też noski noski ale tylko zemną. Reaguje na daj i nie wolno :) Raczkuje na całego, wstaje przy czym się da a do tego wszystkiego jest cały czas uśmiechnięty. Najbardziej uwielbia wygłupiać się zemną w łóżku - możemy tak pół dnia się razem wygłubiać, przewracać, turlać się i bawić. Wogóle jestem ostatnio zadwolona z jego zachowania - jak taki już zostanie to mogę mieć drugie dziecko :) Tak wogóle to byłam w czwartek z przyjaciółką na USG - ech ale fajnie znów zobaczyć taką małą kropkę z bijącym serduszkiem :) Byliśmy u lekarza który prowadził moją ciążę i pochwalił Olusia jaki już jest fajny :) Robur - hehehhe, fajna ta Twoja przygoda w szkole :) :) Kluska - bleee, ja też nie lubię pająków, a ostatnio takie same duże mam szczęście spotykać. Julka - Osiołek super - moja chrześniaczka miała podobnego. Basienia - no moja teściowa też właśnie będzie miała 50 lat :) Robot kuchenny super pomysł, tylko już ma niestety.... A kwiatki - jasne że będą - te z linku fajne :) :) :) :) Te klocki z tesco już też kupiłam małemu, ale już mu je dałam i zadowolony jest z nich bardzo :) Kluska - super takie zwolnienie się do domku na wspólną kąpiel! Tak właśnie trzeba - to bardzo pomaga małżeństwu - my też ostatnio znów świrujemy jak kiedyś :) Jeszcze do niedawna i 5 miesiący było bez przytulanek, a teraz znów nasz świat stał sie trochę szalony a to nas niesamowicie znów zbliżyło do siebie po czasie, gdy mały się urodził i nic nam się nie chciało. Rosołku - to są klocki takie jak lego - plastikowe w takim kuferku na kółkach. GRATULACJE PIERWSZEGO ZĘBA!!!!!! Nie napiszę wiecej bo idziemy na spacerek - piękna pogoda u nas. Wysłałam kilka dzisiejszych zdjęć na meila. No to buziaki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeje, Basienia , teraz dopiero przeczytałam...... Wyrazy współczucia kochana..... przykro mi..... Ja też dopiero co niedawno to przeżywałam, tyle że z babcią..... przykro mi naprawdę. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ;) basienia przykro mi :( wpadlam na chwile jak zwykle bo moj malty szkodnik broi hihi dzis zaszlam do sklepu dzieciecego kupic mate do wanny antyposlizgowa dla malego bo wanienka za mala bo kopie nozkami , odpycha siei moze uderzyc sie w glowe.. no i zobacyzlam fajna maskotke niewiem co to biedronka albo zuczek z szeleszczacymi skrzydelkami no ale tak mi sie spodobala ze kupilam malemu juz pod choinke hihi jest dosc duza, ma brzuszek w kolorowe paski z rozkami na glowie hihi tylko schowalam ja do szafy zeby maly niezobaczyl hihi przeciez to Mikolaj przynosi zabawki hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu trzymaj się ! U nas rzeczywiscie renesans...:P Gratulacje ząbków i straconych kilogramów i super prezentow dla Dzieciaczków, ja tak tylko z pamieci teraz bo poczytalam ale wychodze zaraz z Maja wiec nie mam chwilki zeby popisac dluzej! Super sobotniego popołudnia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chrusciki drozdzowe zrobione :P hihi a co do kg to u mnie narazie z 2 kg spadly ale juz czuje to po swoim brzuchu... :D moja dieta to niejedzenie kolacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie sobie uzmysłowiłam, że moje dziecie kończy jutro 10 miesięcy :) Jak ten czas zap ...... :) A ja sobie dziś winkuję z mężusiem i jest całkiem sympatycznie :) DOBREJ NOCY WSZYSSTKIM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dziś w nocy budziła się chyba z 5 razy,myślałam,że oszaleję.Wypiła dwie butelki herbatki i nie wiem czemu tak wyła.Od czwartku jest strasznie marudna,wszędzie źle,nawet na rękach potrafi płakać.Zębów ani widu ani słychu a ja ledwo żywa z niewyspania.M.jest na mnie zły,że tak się złoszczę na małą.A ja już padam na ryja od tych cudownych nocek.Może zacznę podawać małej w nocy sztuczne mleko,może jest po prostu głodna a zęby przy okazji.Bez cyca nie chce zasnąć,choć ze zmęczenia zasnęła rano przy butli picia.Ach,okropne to wszystko.No to sobie ponarzekałam,i tak nikt mnie nie rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu pustki dzisiaj. Nadine spi,a ja posprzatalam w domu,poprasowalam,ugotowalam obiad i mam chwilke dla siebie.Pogoda ponura,spac sie chce.. Zagladnelam malej do paszczy wczoraj i ida zeby u gory.Z nia to ciezko jest,bo zadnych objawow zabkowania nie ma,oprocz tego,ze dziaslo troche puchnie i widac kreseczke.Nie placze,nie marudzi,wiec musze po prostu zagladac do buzki. Basienia-bardzo mi przykro.Trzymaj sie. Robur-no moze ja nie rozumiem,bo nie przechodze takich nocek jak ty,ale wspolczuje mimo wszystko.Myslisz,ze jest glodna?Ale zeby az tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Hehe - wiecie co - pokazałam mężowi to co myślałam,ze to krew - czarne paseczki w kupce - a on - co? Przecież to resztki jedzonka :P no i tak się przypatrzyłam i to mięsko :) nie czytam już netu i koniec - bo potem się wkręcam. Śluz był tylko raz - daję Małej Lacido baby i są już 2 kupki a nie 5 :) Spać! Cieśnienie leci ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu, strasznie mi przykro!! Przyjmij moje najgłębsze wyrazy współczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Piękne! Troszeczkę Was poczytałam, ale nie dam rady teraz popisać. Basieniu - wyrazy współczucia, bardzo mi przykro. Trzymjacie się dzielnie. Klusia - oj szaleni jesteście :) wspaniałe to! Pięknie, p prostu pieknie! Tylko pozazdroscić :) Kochane mam pytanko - co wg Was lepsze - waham się między kostką a stolikiem, podaję linki i podpowiedzcie proszę :) http://www.allegro.pl/item812560303_muzyczny_multifunkcyjna_edukacyjny_kostka_domek.html http://www.allegro.pl/item820046280_najladniejszy_stoliczek_edukacyjny_747_838.html dla chrześniaka kupię taką kostkę, dla córeczki przyjaciół jakąś lalę (jeszcze nie wybrałam) a nie wiem co dla Gaby. Nie kupię na rz dwóch rzeczy, a jakoś nie moge sie zdecydowac całuję i spokojnejnocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dzień dobry! Mia- ja chyba wybrałabym stoliczek, dzieciaczki uwielbiaja stac przy czym kolwiek i obawiam zsie- znając moje dziecko- że taka kostka to na chwilkę tylko by była, bo trzeba siedziec..... Dziewczyny- u nas nocki ostatnio okropne:( płacz, płacz, płacz, wiercenie, stękanie...... I to przez sen najczęściej, no ale my obudzeni.... nie wiem co to, czy skok, czy zęby. Nie chce też jeść, ten weekend był pod znakiem niejedzenia totalnego! troszkę podziubała, ale ani jednego posiłku nie zjadła całego:( ani jednego!! Rece opadają, nie wiem co mam robić. Już o słoiczkach nie ma mowy, gotuję jej sama, ale też pogardziła. Nawet ulubionej kaszuni nie zjadła. Buuuuuuuu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehhh taaaaki cudowny weekend, a dziś??? Mały - gorączka. Ni wiem od czego: zero kataru, kaszlu - nic. No to czekam. No i spalił się cały dom moich kuzynek :(:(:( Dziewczyny coś okropnego ;( Trzeba pomóc jakoś, muszę poszukać jakichś rzeczy dla dzieci bo nie mają nic :( Buziaki!!! Basienia przykro mi, trzymaj się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up to straszne buuu :( nagle stracic caly dom :( u mnie nocki sa super maly jak zasypia o 21 to spi do 6-7 rano :) zaraz wrzuce fotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mialam pytac czym czyscicie uszka maluchow? slyszalam ze sa jakies kropelki do uszka dla dzieci stosje sie co jakis czas i caly miod wychodzi z uszka... zachodzi jakas reakcja chemiczna i pojawia sie taki bialy nalot... Haydi Olek sliczny a jakiego masz slicznego welonka jejku ja tak kocham welonki ale cos mi dlugo niezyja :( niewiem czmeu... mam normlane akwarium nie kule... teraz mi zostaly dwie tatry io glonojad i slimale ale jak przeprowadzimy sie chcialabym takie wieksze akwa na komode a wnim welonka :) a a w tym duzym akwarium co masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moj synek sie nauczy przed chwila? wlazi na lezaczke staje w nim a ze lezaczek stoi pod lawa to wszystko zwala z lawy tylko wiadomo musze go trzymac... a to maly lobuz... tez zauwazylam ze juz chcialby wchodzic na lozko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienia- wyrazy współczucia- trzymaj się kochana up- to straszne co się kuzynce przydarzyło, tak nagle cały dom:( kluska -zazdroszczę takiego renesansu- u nas w tym temacie nie za zbytnio:( mia- ja bym wybrała stoliczek robur- u nas jest kilka pobudek w sumie to nawet nie pobudki bo najczęściej zaczyna marudzić ja idę a ona stooi albo na czworaka, kładę czasem dam smoka czasem nie trzeba i spi. Już się tak nie wybudza bardzo, cycuś w nocy jest raz lub 2 , a co do takiego płaczu w nocy to ja nie wiem ale chyba ząbki. U nas też coś z ząbkami cały czas bo strasznie pcha wszystko do buzi, ale tak głęboko . Kurcze jak to robicie że wasze dzieci śpią do 9-10. ?? Martyna budzi się po 7 ale od razu ziewa i marudzi ale usnąć jeszcze nei chce. Dopiero ok 10usypia i śpi ok godzinę i dopiero jak się obudzi po tym spaniu to jest wyspana. czy któryś dzieciaczek już robi kroczki sam?? Martyna nie chce za bardzo za rączki chodzić, które dziecko oprócz Zuzi rosołka chodzi za rączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Basienia - a my kupiliśmy to pudło za 20zł - chyba dlatego ,ze ostatnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu przyjmij moje wyrazy współczucia-przykro mi bardzo. Up to naprawdę nieszczęście stracić swój dom. Nawet ciężko mi o tym myśleć. Mia nam się strasznie ta kostka wielofunkcyjna podoba. No ale my już stoliczek mamy-wydaje mi się, że fajniejszy niż ten co podałaś w linku. Swoją drogą u nas stolik sprawdza się rewelacyjnie. A kostkę chyba niuni kupimy pod choinkę. Dagusia moja niunia jeszcze nie jest gotowa na chodzenie nawet za rączki. Sama się do tego jeszcze nie garnie. Dopiero nauczyła się stawać sama i stać stabilnie. I tak śmiesznie siada-delikatnie, żeby nie uszkodzić sobie nic. Robur te złe nocki miną na pewno. Tylko Ty się już nie denerwuj złą matką nie jesteś tylko musisz się pogodzić, że raz są lepsze, raz gorsze noce. A nerwy to ja też mam czasami na Polę. Julka ja czyszczę poli uszka patyczkami do uszu-tylko, że nie wkładam głęboko a czyszczę to co widoczne. Piksip może to ząbki. Współczuję nocy, choć i u nas rewelacji z nimi też nie ma. A jak nie śpi i nie je to ja obstawiam zębole. Up u Kuby to też na pewno nic groźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dagusia- moja mała śmiga za raczki!! i to jak szalona, czasem biegnie nawet;) Dziewczyny a które zęby teraz powinny jej wyjśc? jedynki wszystkie juz ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×