Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

posta mi wcieło... Później może go odtworze a teraz na szybko tylko: Basienia przybij piatke u nas tez klik do pasa. Ob naprawde nic sie tym naszym dzieciom nie wykluło. Chciałam sprawdzić co na katar zeby po raz setny na forum nie pytać o to samo ale nasza S.O.S. APTECZKA PUSTA.... Szkoda ze pomysł się nie przyjął :( a tak na biegu to nawet nie mam czasu przeszukiwac stron ,zeby poszukac tego co pisałyście o katarku... Znikam do Majki bo właśnie zdrowo kichneła a potym to klik do pasa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Tylko się przywitam i musze się brać za kolację. Kluska apteczka juz uzupełniona ale może ktoś coś jeszcze doda :) i niech Majka szybko zdrowieje. Basienia dla Wiki zdrówka żeby na katarze się skończyło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robur no debile stoją i się śmieją-to po pierwsze. A jaką mają radość, że są stłuczki. Szkoda słów-"Polacy". Z drugiej strony dziwne, że nie oczyścili tego pojazdu. Kluska i Basienia biedne te wasze dziewczyny. Oby skończyło się tylko na katarku. Trzymam za nie kciuki. Edycia ja jestem na wychowawczym bezpłatnym ale nie chcę wracać do swojej pracy. Zresztą nie ma tam dla mnie miejsca. Twoja córcia też biedulka. Mama nadzieję, że nie będzie bolesne przetykanie kanalika. Służba zdrowia też mnie rozbraja. Laskę nam robią, ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieniu dużo zdrowka dla Wiktorii. Katar dobrze wyciagac psikac wodą morska i nie zamieni sie w nic wiecej :) A na noc aby lepiej sie oddychało kropelki jakies np Nasivin :) Moje dziewczyny tez zakatarzone teraz, Nadia juz lepiej a Kamiska dzis gluty do kolan :) Oj rosołku suuper takie wyjscie ...ale u nas powroty wyjatkowo bolesne, dziewczyny głodne i płaczliwe. masakra :( do podjadania chrupki kukurydziane, biszkopty, chlebek chrupki lub chlebek ryzowy (np. wasa), banan jest tez sycący Robur no niezły ten filmik, ale tez zamiast ludzie gdzies zadzwonic to stoja i sie smieja. ehh szkoda słów ...choc juz dawno nie spotkałam sie z takimi białymi uliczkami, juz nawet u mojego taty jezdza regularnie :) bo ja to w centrum no to tu to wogóle co chwilke jezdza piaskarki i rzadko kiedy biała ulica :) Edycia matko trzymam kciukole zeby wszystko oki było z oczkiem i oby ta cholerna sł zdrowia zajęla sie tym jak nalezy, bo rzeczywiscie najlepiej albo nie chorowac, albo leczyc sie prywatnie :( hehe a jakby składki były dobrowolne to nikt by im nie płacił i oni dobrze o tym wiedza ...dlatego sa obowiazkowe. A ja jak juz szłam po niunie do przedszkola to fajna pogoda sie zrobiła, bo juz przestało tak sypac wiatr az tak mocno juz nie wiał i nawet Nadia w sniegu sie wytarzała a Kamiska miała z niej polewke :) A co do samochodu to rzeczywiscie bez niego jak bez reki, my co prawda niedawno zmienialismy i to wąłsnie najpiwer sprzedany a potem kupiony, hehe ale potem sie spsuł i stał cały miesiac bo za naprawe zyczyli sobie 4,5tys hehe najsmieszniejsze jest to ze naprawilismy uwaga za 75zł!!! kurde ludzie tak potrafia naciagac ze szok!!! Edycia no własnie najwazniejsze nie przejmowac sie i pływac bo pływanie to najprzyjemniejszy sport ...hmmm przynajmniej dla mnie :) No i chyba najwiecej miesni pracuje przy pływaniu. Kamiska z kolei lubi pomagac mi wyciagac pranie z pralki a potem zostawiam jej jedna dwie rzeczy a ona wkłada i wyjmuje albo próbuje na siebie załozyc :) i tez mam chwile na powieszenie :) Kluska na katar najlepsza woda morska i odciąganie a na noc jakies kropelki np nasivin oj lece jeszcze do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam po to podałam link do tego filmiku,że tą drogą jeżdżę codziennie do pracy,górka ta jest 500 m od mojej pracy.Nigdy mi się na niej nic nie stało ale po tym filmiku to troszkę będę się bała tamtędy jeździć.Dziś mi opowiedziała o tym filmiku koleżanka z pracy i za jej radą nie wróciłam tamtędy do domu (w drogę do pracy wybrałam się przezornie inną drogą,bo tam jest bardzo stromo i jak mocno pada śnieg i boję się,że będzie ślisko to wybieram dłuższą drogę naokoło mojej pracy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piskip
Emi znowu chora..... wczoraj nie spala całą noc!! Całą!! Przebudziłą isęo 22.30 i zasnęła przed 5- a my z nią..... gorączkę miała cały czas, nie wiem czy to ząb... gardło czyste, ale katar znowu ssię zaczyna i takie ma chore oczy.... Masakra, a jutro urodzinki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) wpadlam na chwilke moze jak maly zasnie to poczytam i napisze wiecejj ;) no no IGMIK jakie pysznosci sie szykuja :D dzis u mnie byla znajoma z dziewczynka o 2 miesiace starsza od mojego lofra i ona juz ladnie chodzi i wiecie co moj diabelek robil? okladal ja rekami i klapka na muchy i za kazdym razem sie smial do rozpuchu!!! no masakra niepozwalama mu ale wyrywal mi sie i klepal ja no szok co za lobuz! a jaka ta mala grzeczna! moj do niej diabel hehe kolezanka mowi do niej niewolno bo chciala wylaczyc telewizor to niewylaczyla a ja w szoku hihi bo moj jak sie uprze na cos to jak bumerang wraca do tego a przy tym pisk i skakanie na kolanach hihi ach te lozbuy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam o północy :) Ech, ostatnio spać mi się nie chce wieczorem :) 🌼 🌼 🌼 🌼 100 lat dla Emi !!!!!!!!! Wszystkiego naj,naj, naj!!!!!! Zdrówka, radości, samych cudownych i beztroskich chwil ! A dla rodziców pociechy z córeczki. 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 A mój Olunio to kochany dzieciaczek.... Jest coraz fajniejszy. Spi raz w ciągu dnia, ale za to ok 2-3 godziny, potem idzie spać o 21:00 i wstaje o 9:00 więc jest super! I naśladuje wszystko i wszystkich. Potrafi już bardzo dużo ( tylko sam jeszze nie chodzi). Jest świetny - ciągle się z niego można śmiać. Potrefi ładnie jeść widelcem, pije sam z kubka i nie rozlewa, potrafi się poczesać swoją szczetką i umyć ząbki szczoteczką :) Rozbiera też się sam ale tylko dół, tzn skarpetki, rajstopki przy pomocy i spodnie :) Potrafi się tak dogadać za pomocą gestów, że szok, wszystko pokaże co chce i paluszkiem doprowadzi do czego chce. No kurcze, takie to małe, al naprawdę można by wymieniać i wymieniać co potrafi. A od dwóch dni ciągle szoruje podłogi :) Zobaczył jak ścieram ścierką plamę na panelach i zabrał mi tąściereczkę i ciągle chodzi na czworakach i całą podłogę poleruje :) Dałam mu nową ściereczke no i ma ulubione zajęcie :) Świetny jest. Jest też bardzo grzeczny, czasem jedynie się wkurza, jak czegoś nie może, ale ogólnie na zakazy reaguje, czasem mniej czasem bardziej. No a za 10 dni kończy już też roczek :) Jacie, jak to przeleciało.... Ale imprezę robimy dopiero 31 stycznia, bo tak przypada roczek w kościele. U nas też zima prawdziwa, pięknie bialutko - codziennie chodzimy na spacerek. Igmik - no no, takie pyszności ..... o jacie. Kiedy Ty się z tym wszystkim wyrobisz ? Podziwiam. Ja już też muszę pomyśleć nad menu, chociaż moi goście też należą do tych, co nowości nie prubujom :) Dagusia - szkoda, że się nie udało z tym samochodem :( Up - super, ze Kubuś już tak chodzi - mój na razie sam jeszcze nie chce :( A już się nie mogę tego doczehać.... Hehehe, Olek też sobie cały czas za wszystko brawo bije :) Robur - ojej, no nie fajna ta droga do Twojej pracy, dobrze, że tamtędy nie jechałaś..... Czemu tego ktoś nie odgarnie, nie posypie czymś? Straszne warunki..... Uważajcie jak tam będziecie !!!! Basienia - zdrówka dla Wikusi - oby jej katarek szybko minął i żeby nic jej nie było poważnego ..... Rosołku - ja też między posiłkami daje jedynie jakieś owoce, biszkopciki, flipsy .... hmmm, no nie wiem co jeszcze. Edycia - ech ta służba zdrowia nasza..... szkoda słów.... Kluska - i dla Majki duuużo zdrówka. Fakt, dobrze by było uzupełniać tą apteczke na meilu, ja też kiedyś długo czegoś szukałam wśród postów, a tak było by szybciutko :) Malinova - no super, że uzupełniłaś apteczkę - brawo dla Ciebie :) Dota - fajne zdjecia - super pierniczki i muchomorek też świetny! Ja też raz byłam muchomorkiem w przedszkolu :) Ale nie takim fajnym :) Julka - a to faktycznie niezły huligan z Adasia :) Łobuziak mały. Fajne zdjecia :) No nic, póki co idę się już położyć, może zasnę - tak jakoś ostatnio nie potrafię spac.... Przepraszam, że Wam nie poodpisywałam dokładnie, ale nie dałabym rady wszystkim..... Dobranoc!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pędzę do Was z samego rana w ten ważny dla mnie dzień!! Haydi kochana, dziekujemy za życzonka! Jako pierwsza pamiętałaś;) My też mamy imprezkę 31 stycznia- bo tak mamy roczek w kosciele!;) razem będziemy sie przygotowywać...... Popieram wniosek - Igmik Polską Nigellą;) Jejku jak sobie przypokmnę jak rok temu zwijałam sie z bólu przez te wstrętne skurcze.... i czekałam na łaskę lekarzy, którzy musieli obradować na zebraniu czy już czy czekamy jeszcze..... a ja juz miałam dość..... Ech..... A teraz taki brzdąc mi biega po pokoju.....;) tzn. na czworakach biega;) Haydi- Olek dużo potrafi, dzieci są świetne..... jak nie płaczą. Ja mam ostatnio płaczka znowu.. i marudkę...( znowu chorusia). Ona chyba za często łapie jakieś przeziębienia, już 5-ty raz jest chora...... Kochane, zmykam teraz, bo mam pół dnia urlopu, czyli ok. 10 zmykam do mojego ROCZNIAKA! Pa, pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick.........wiek...woj.......t.por....dat.por...Imię. ....wiek...waga/wzrost Julka2384.....25....lubuskie..1.4.02.....09.01....Adam.. . .10m......7440/80 piksip.........29....śląskie....01.02....12.01/cc...Emi.... ..ROK.....8100/74 Igmik.........27..pomorskie...01.02...14.01/cc...Pola... ....1 0m3t...8300/70 Haydi.........23.....Śląskie...14.02....22.01/sn...Aleks ander ...8m4t...9,2/72 edycia86r.....23...podkarpackie..14.02...26.01....Milena .. 11m1t..9200/76 Mia 82........27...podkarpackie.......29.01/cc...Gaba ....8,5m......7400 Czarna .......36...łódzkie.....05.02...29.01/sn....Marcel ...9m....11000 rosołek........27....lubuskie...05.02...3.02/cc.....Zuza .. ...8,5m........? iwonka........29....lubelskie...02.02...02.02/sn..Magdal ena ..11m...9000/78 Suma..........27....mazow....01.02...05.02/cc.....Darius z ....?.....9,5/77 Kluska.........27....łódzkie...06.02....06.02/sn...Maja. ..10m28d...11,5kg/79 mama 17 luty ..33....lubelskie..17.02...06.02sn....Karol.......9m.....9/7 8 malinova ......36.....śląskie ............07.02 sn.... Weronika.. 11m...??? basienia.......28....śląskie......04.02..10.02/cc.....Wi ktoria...11m...??? salwia.........29...dolnoślaskie...08.02...15.02/sn...Sz ymc io...8m...?/? asia26........27.....łódzkie.....11.02....16.02/sn...Wik t oria...8m/78 PrzyszlaMama23de..24.Niemcy..............02/sn.....Nicol as ...8m/8d Pimboli.......28.....Niemcy....18.02.....17.02/cc...Nadi ne..10 m2t..7900/74 up-83.........26.....małopol....25.02.....19.02/cc...Kub a... 10,5...8700/75 majaitosia....29...małopols....01.03.....24.02/sn. ....Ania....7m23d...8,5/74 dagusia82.... 27....śląskie.....29.01..05.02 sn....Martynka 9m 3,5t 1120/ok76 agi0506............warm-maz...22.02....05.02./cc...Miłos z 9m3t 7540/70 dota25.......30...pomorskie....24.02....1.03/SN....Kamil ka...10m.....?/? MARTECZKA1980..SCIACCA..??????......02.03/SN...CALOGERO 8M3T..9650/73 monis30......30....mazow....27.02...04.03./cc...Weronika ..8m 4t/8800/76cm balbiina.....26....slaskie.....24.02......Kacper .....10m i 2 tyg./ 11kg/80 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienu jak Wiki? jak katar? U nas cos tam z noska leci, ale w porównaniu z ostatnim to pikuś.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piksip 🌻na roczek dla Emi i drugi 🌻 dla Ciebie za wytrwałość i bół rok temu. Malinowa dzięki za uzupełnienie apteczki i innym dziewczynom za rady katarkowe!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki...:) Piksip ..... Dla Emilki 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Udanej imprezki :) Zaczęłam do Was pisać wieczorem i szybko skończyłam. Noc fatalna za nami,ale już lepiej.Wiki płakała i jak to z zatkanym nosem,nie umiała spać i nie chciała dać sobie oczyścić.Ale humorek ma :)i je w miarę normalnie. Nauczyła się kręcić głową i mówić nie,nie,nie...komicznie to wygląda.:D Kluska ...pomysł z tą apteczką był super moim zdaniem,chyba tylko czasu brakuje,żeby coś tam wysłać.Ja obiecuję się zmobilizować i wrzucić na maila moje specyfiki. Zdrówka dla Klusi słodziutkiej :) (O już Malinowa wrzuciła coś....super:)) Igmik kurcze okres buntu nadchodzi.Jak byłam u mojej przyjaciółki to się dopiero naoglądałam.Ich synek potrafi pokazać różki.:D Mam nadzieję,że Wiki nigdy nie będzie się tak zachowywać....:D Wrzucę Ci jeszcze linka na inny blog,też mają fajne przepisy... http://arabeskawaniliowa.blogspot.com/ Mia miłego tygodnia ...i nie przemęczaj się ;) My w niedzielę obchodziłyśmy ostatnią miesięcznicę,za niedługo Roczniak :D Zrobię torcik truskawkowy..mniam. Dagusiu no szkoda bardzo,tak trzymałam kciuki za ten kredyt,czy pożyczkę...:( Ale mam nadzieję,że się uda w przyszłości. Przyjedziemy jak wszystko będzie u nas ok.:) Up..brawo dla Kubusia 🌻 He,he...ja poproszę o fotkę Kuby w pralce ;) Dota podziwiam...takie posty :) Ja ostatnio nie umiem się zorganizować...:) Dziękuję za dobre rady...zawsze w cenie..:) Rosołku dzięki ...i jak byłaś już w pracy? Fajnie kiedy dziecko zajmuje się sobą ...he,he...teraz naucz ją gotować i sprzątać :D Między obiadem a kolacją możesz też zrobić budyń,kisiel..jakieś ciacho ;) Robur to Ci się podjazd trafił ;) Reakcja tych ludzi ....chyba w naszym kraju normalna..aż przykro patrzeć. Edycia a narzekaj....kochana.Służba zdrowia...totalne nieporozumienie.I aż strach zachorować..Zdrówka dla Milenki..:) Malinova dzięki i za wpisy na maila...👄 Haydi ..Olek super chłopak :) Wiktoria ostatnio też dostaje gąbkę i ścierkę i myje wannę ;) Uwielbia wodę,więc jak jej trochę naleję do miski to przeszczęśliwa jest :) A czemuż to spać nie możesz? A ja w cholerę niewyspana idę po jakąś kawę bo zasnę... Miłego kochane....:) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dosłownie minutkę, więc: Emilko sto latek!!! Nie choruj mamusi, rośnij duuuuuża, baw się wesoło i bądź najszczęśliwszym dzieciaczkiem pod słońcem!!! Basieniu fotki mam, wrzucę może wieczorem ;) A na zatkany nozek u nas się doskonale sprawdziły dwie kropelki Olbas Oil na chusteczce położonej przy łóżeczku. W nocy działa cuda! Kochane muszę lecieć, bo zupę gotuję, młody kimka sobie, więc trzeba wykorzystać ;) O co chodzi z tym roczkiem w kościele??? Dota super focie!!! Bardzo łądna z Ciebie kobietka! No i dziewczyny świetne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczowy Gość
Emilciu - Sto latek i bądź zawsze pociechą dla swoich rodziców!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Emi dużo zdrówka dla Ciebie, przynoś pociechę rodzicom, bądż zawsze szczęśliwa i uśmiechnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Emi-W dniu Twoich urodzin, w dniu pełnym radości, najlepsze życzonka, pięknego w życiu słonka, smutków małych jak biedronka, zawsze uśmiechniętej buzi, mnóstwa słodkich całusów, i spełnienia wszystkich marzeń🌼😘🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wita Was zapracowana Mia :) - konca nie widać... ja tylkona chwilunię z życzeniami dla naszej jubilatki :-) Kochana Emi! Rośnij duża, zdrowa, mądra i piękna :-), bądź zawsze zuch dziewczynką, mierz wysoko i osiągaj cele - ale póki co słuchaj zakazów mądrych rodziców ;-), uśmiechów, radości i szczęścia Ci życzę Malutka! wielki całus od forumowej cioteczki 👄 I sio z chróbskami - na katar - krople euphorbium, na zmianę z wodą morską w sprayu; maść pulmex baby - na klatkę piersiową i plecki, można też albo troche maści albo parę kropelek czegoś do inhalacji wetrzeć w pieluszkęi zawiesić na łózeczku - tylko żeby dzieciątko oczek nie zatarło - ta maść jak jest na ciałku to pachnie i tez inhaluje. Pod materacyk segregator albo coś podobnego - ta żeby główka byla mozliwie wysoko. No i regularne czyszczenie noska - tylko delikatnie zeby sluzówki nie uszkodzić. miłego dzionka Piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętajcie że takich "zwykłych" krpoli do noska nie powinno się stosowac dłuzej niż 3 dni - czasem sa konieczne zeby nosek udrożnić - ja po nie sięgałam w krytycznym momencie - ale dłuzej nei wolno stosowac bo więcej może byc z tego szkody niż pożytku - zapalnie śluzówki (czy coś w tym stylu) moze sie zrobić - to takie uczucie jakby nos byl zapchany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo!! Ooo Robur no to całe szczescie ze nie pojechałaś tamtedy :) Piksip wszystkiego najlepszego i duuuużo zdrówka dla Twojej kruszynki :) A dla Ciebie duuzo snu bo wiem jak to byc niewyspaną dzis odpukac Kamiska co prawda czesto sie budziła ale pociumkała i zasneła dlaej Julka powinnas bardziej przestrzegac zakazów, uwierz on teraz i tak mało krzyczy wyobraz sobie co to bedzie jak bedzie starszy i bedzie chciał samochodzik w sklepie np :) wiem ze prosto mmówc ...ale lepiej stłumic to teraz niz jak bedzie starszy :) ...no chyba ze bedziesz zawsze spełniac jego zachcianki ;) Haydi no pozazdroscic takiego spania moja w dzien max godz przespi a nocke róznie :( ale nigdy tak długo, ale za to wszystko inne ma podobnie hihi oprócz picia z kubka, ale podejrzewam ze i to szybko opanuje, bo wscieka sie jak daje jej niekapek i pokazuje palcem na kubekchce tak jak my :) dziekuje za pochwały 😘 hihi co teraz nie robią dla tych dzieciaczków, za wszystko mozna sie przebrac :) Piksip ponoc dobrze jak dziecko ma katarek ..bo ponoc to najlepiej uodparnia ..hihi moze juz w przedszkolu nie bedzie tak czesto chorowac :) BAsieniu 😘 Ostatnio wpadłam w wir i na wszystko znajduje czas hihi choc znowu mi sie troszku zmieni bo Nadia marudzi ze nie chce byc tak długo w przedszkolu i jak tylko Kamiska wstanie to od razu lecimy do przedszkola heh tak na dobra sprawe to juz powinnam byc ...no ale specjalnie Kamiski budzic nie bede .....hahaha pewnie dzis jak na złosc bedzie spac b.dłuuugo :) ciekawe up no własnie ostatnio tesciowa tak chwaliła ten olbas ..chyba musze tez kupic :) Dziekuje za miłe słowa 😘 aaa no i do picia herbatka majerankowa ..tez dobrze działą na katarek :) Mia te krople euphorbium tez troche wysuszaja i tez za długo ich nie wolno stosowac, tak przynajmniej laryngolog nam powiedział, oczywiscie nie działaja tak bardzo wysuszajaco jak zwykłe krople do nosa ale w pewnym stopniu tez dlatego trzeba uwazać, najbezpieczniej sama wode ..a krople jak juz taka koniecznosc to na noc (albo wcale :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh wiedziałam ..juz spi ponad godz ...chyba zawsze musze sobie cos zaplanowac to moze wtedy bedzie spac dłuzej zawsze :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zamówiłam w koncu zdjecia ..hihi juz ponad pól roku nie mogłam sie zabrac, no i kalenarze na dzien dziadka i babci jutro moge odebrac ..ciekawa jestem jak wyszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) na wstepie STO LAT STO LAT DLA EMI!!!!! WSZYSTIEGO NAJ NJA ROŚNIJ ZDROWO, BADŹ ZAWSZE UŚMIECHNIĘTA I SLUCHAJ SWOICH KOCHANYCH RODZICOW :) :D 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 dota napewno Adasiowi nieustepuje... tez jestem uparta ale nieraz mam dosyc... niewiem jak z nim postepowac... jak chce gdzies isc to uprze sie i idzie a ja go zawracam i tak w kolko kilkanascie razy... ile razy ja sie na mowie "niewolno"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za uzupełnioną apteczkę i rady katarkowe na forum;)🌻 Zapomniałam napisać od kilku dni Maja stawiała nieśmiało po jednym kroczku potem po dwa a wczoraj przeszła aż DZIESIĘĆ KROCZKÓW od fotela do swojego jeździka;) I bardzo jej sie to spodobało i dziś non stop próbuje!Ale zauważyłam jedno: w skarpetkach nie czuje sie dobrze i chodzić nie chce a jak jej wkładam butki z zetpola takie ze sztywnym spodem to chodzi pewniej i chętniej to robi. A jak ich nie ma to nawet nie próbuje tylko wtedy raczkuje. Wiem ze wiekszość lekarzy mówi "nie"bucikom ale ja juz sama nie wiem co tym myslec. Kupiłam jej takie z wycięciami zeby jej sie nóżka w nich nie grzała i naprawde widze ze lubi w nich chodzić ale sie martwie czy one jej nie zaszkodza, skoro tylu lekarzy odradza zakladanie ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu jak mi dzis wszystko fajnie idzie i serial zaległy obejrzałam i obiadek juz gotowy i posprzatane i poprane, Nawet Nadie godz wczesniej udało sie odebrac hihi bo Kamiska dzis 2 godz spała :) hihio i smrodek do mnie jakis zaleciał hihi kamiska kupke strzeliła :) Julka ja wcale ni mówie ze ustepujesz, niektóre dzieciaczki posłuszniejsze inne bardziej czekaja na nieuwage rodziców i wykorzystują :) Klusia grartki dla Majki za kroczki, a co do butków mysle ze wszystko dla ludzi i butki chyba tez nie zaszkodza, co ma byc to i tak bedzie :) Kamiska broni sie przed czymkolwiek na nóziach ze hej, choc juz bardziej tolerancyjna na wszystko :) Ale jak jej załozyłam butki to jej gorzej szło chodzenie a o raczkowaniu mowy nie było bo przeszkadzało jej to cos na nogach hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×